SOS Bione a alpecin + finasterid diskuze! - Diskuze Více vlasů.cz

Konzervativní léčba padání vlasůDiskuze Více vlasů.cz » Konzervativní léčba padání vlasů »

SOS Bione a alpecin + finasterid diskuze!

Autor SOS Bione a alpecin + finasterid diskuze!
Plisek55
Zdravím! Jako první bych rád probral několik věcí ohledně připravcích proti vypadávání vlasu. Vlasy mi vypadávají asi 1,5 roku mám velice mírné kouty a lehký ubýtek vlasů nad čelem(jakoby se o asi půl centimetru posunula linie) Nic jsem s tím nedělal, ale před 2,5 měsíci jsem si řekl dost! Tohle musím zastavit. Koupil jsem si alpecin liquid tonikum, které si každý den nanáším do vlasů a díky minimálnímu počtu složek nedráždí mou pokožku, u které se i u obyčejného šampónu od axe, avonu... Dělali vyrážky. Zároveň jsem si koupil roční zásobu vitamínu b komplex(včetně biotinu) a zinek. Asi po dobu 3 týdnů padali vlasy více než předtím(hlavně mi vypadali vlasy, které jsou slabé tedy tenké a bezbarvé). Od počátku braní alpecinu sleduji výrazně rychlejší růst vlasů až o 50%!!! A výsledek po 2,5 měsících? Vlasy vypadají na pohled hustší a nové vlásky, které vyrůstají (už mají asi 5mm) jsou hrubé jako dráty a také tmavší!!! V koutech vidím několik taktéž 5mm+ vlásků, ale jsou světlé a tenké jako první dětské vlásky, třeba vypadnou a budou růst nornální uvidíme... Každý den jsem nevynechal alpecin, biotin(b kompex) a zinek ani jednou a rozhodně to jde k lepšímu!!! Sice mám 18 a tak je možné, že ty folikuly ještě byli nějak aktivní a tohle jim zabralo... Nevím. Denně vyhrabu tak maximálně 20-30 vlasů, takže asi pohoda.

Každopádně chci zkusit další léčbu součásně již z mojí. Znám lidi, kterým minoxidil výrazně ovlivnil ochlupení(uši, tvář) a tímhle jím pěkně otrávil život... Takže nebudu se pouštět do takhle nebezpečných akcí.


Za velice pěknou cenu jsem na internetu našel tohle: https://www.holisticky.cz/sos-pro-muze-proti-padan i-vlasu-200ml-bione-cosmetics.html taktéž jako alpecin liquid neobsahuje přespříliš zbytečných složek, ale našel jsem jen jediné hodnocení, které je od muže a taktéž jako u alpecinu píše že po 3 měsících rostou nové vlasy... Tak když bych ráno použil alpecin a večer tohle měl bych lepší výsledky... Má někdo zkušenost?


Jinak, kdyby bylo nejhůře jdu do finu. Údajně dojde k lehkému ubýtku ochlupení(toho mám všude moc) a funguje dlouhodobě a na celou linii...
tom305
Alpecin Liquid jsem taky nějakou dobu zkoušel, ale pak začal ztrácet účinek tak jsem ho už nebral. Klidně bych ten Bione s tím alpecinem vyzkoušel zkombinovat, jestli máš s ním zatím takhle dobrý výsledky.
Nicméně jak píšeš s tím finasteridem, nevím teda jestli je úplně dobrý něco takovýho v tvém věku brát. Spíš bych v tvým případě raději vyzkoušel určitě nejdřív ten minoxidil a finasterid bych nechal jako úplně poslední možnost. To, že by ti po minoxidilu narostli na tváři/uších víc chlupů je řekl bych rozhodně míň nebezpečný než finasterid, kterej ti může značně ovlivňovat hormony a libido - ty případný chlupy vyřešíš pár tahama žiletkou navíc při holení, ale co bys udělal s případnou ztrátou libida po finasteridu?
Plisek55
Tom305 - Zatím jej beru 3 měsíce. Padají mi vlasy dost, ale všechny vlasy, které vypadnou jsou jakoby bezbarvé dlouhé i kráké.. Prostě vypadají poškozené, takže uvidím doufám, že místo nich narostou normální vlasy. V aktualní době mi padají vlasy více a to hlavně ve dnech stresu, který mám teď delší dobu. Nových, světlých vlásků vidím stále více v koutech a přední linii snad to vypadne a budou normální Již asi 3-3,5 měsíce používám pravidelně alpecin 1 denně, když se sprchuji tak i 2x. Snad u mě ten účinek neztratí ten chladivý účinek už nepociťuji. Bione už mám objednané tak uvidím. Zatím minox a fin používat nebudu. Každopádně vlasy jsou pro mě důležitější než cokoli a kdyby to byla jen horší erekce za vlasy by mi to stálo.
asdfg
Plisek55
Každopádně vlasy jsou pro mě důležitější než cokoli a kdyby to byla jen horší erekce za vlasy by mi to stálo


Ked to beres takto tak zbytocne necakaj, je lahsie udrzat to co mas teraz nez sa snazit o regrowth
ros
Zdar

prodám Penester 60 tbl.
Konzervativní léčba padání vlasůDiskuze Více vlasů.cz » Konzervativní léčba padání vlasů »

SOS Bione a alpecin + finasterid diskuze!

Váš příspěvek:
  :-) ;) ;) ;) :-( ...    Tučně Kurzívou Podtrženě    Odkaz na www stránku Link na YouTube video  

Přejít na forum: 

Provozovatel: Ing. Lukáą Vodička, Libická 6, 130 00 Praha 3, IČO: 865 81 716

Pohání online community script miniBB™ © 2001-2022  |  Optimalizace pro vyhledávače od SiteLab © 2003-2022