Dárcovská urinoterapie - Diskuze Více vlasů.cz (1)

Konzervativní léčba padání vlasůDiskuze Více vlasů.cz » Konzervativní léčba padání vlasů »

Dárcovská urinoterapie

Autor Dárcovská urinoterapie
Maxim
Tak jsem po praktické zkoušce dospěl k závěru, že jediné, co skutečně na vlasy funguje je dárcovská urinoterapie podle Greena. Stačí jednou týdně deci moči od zdravé ženy a za měsíc jsou vydět první výsledkz.
Afro
Maxim

Sladíš cukrem....? "o)))) Žertuji, je to zajímavé a jestli jsem pochopil, tak sám to praktikuješ a máš výsedky... Týýýý jo, nevím, jestli bych tohle zmáknul, možná kdyby mi to přítelkyně lila do láhve od Fanty a neřekla mi o tom.... :o)))) No, klobouk dolů a drž se.....
Afro
Maxim

Chtěl jsem se omluvit, že si z toho dělám srandu, fandím tu všem, kteří za své háro bojují, protože strom bez koruny vypadá špatně. Teda ne vždy to musí být pravda, takovým černochům holá hlava vyloženě sluší.... Prostě jsem to tu chtěl malinko rozveselit.... Zatím
Miloš
O dárcovské urinoterapii jsem jako o úspěšné metodě četl už vícekrát, ale osobně se mi nikdo nepřiznal, že tuhle metodu praktikuje. Není divu, kdo by taky dobrovolně přiznal, že kvůli estrogenům pije ženskou moč. Už jsem se domluvil s přítelkyní, že jednou týdně nebude solit a jíst maso, aby chuť byla snesitelná. Zítra začínám a za měsíc dám vědět, jaké jsou výsledky na vlasovém porostu.
Kukuška
Maxim

A kdo to je ten Green? Vyšlo něco v češtině?
Miloš
Pokud vím, tak v češtině nic nevyšlo, ale tohle by měl být překlad z angličtiny, který nějaký kolega stahnul z amerického serveru o alternativní léčbě a zveřejnil na českém serveru.


Čtyři nejčastější otázky pro Dr. Greena z oblasti dárcovské urinoterapie.

1. Co to je dárcovská urinoterapie a jak funguje?
Odpověď: Dárcovská urinoterapie je druh léčby, kdy pacient (muž) přijímá moč od dárce (ženy), aby tak dostal do svého těla (estrogen) v té nejživější a nejlépe zužitkovatelné formě, jakou lze tento hormon získat. Hormon estrogen v živočišné formě je schopen přeprogramovat hormonální metabolismus příjemce tím způsobem, že jeho tělo začne produkovat mnohem méně DHT, což je dihydrotestosteron, tedy derivát testosteronu. Snížením DHT v krvi se dají úspěšně léčit zejména dvě mužské choroby, za prvé benigní hypetrofie prostaty a androgenní alopacie, tedy plešatost.
2. Jak se dárcovská terapie aplikuje?
Odpověď: Stačí vypít jeden malý šálek čestvé ženské uriny jednou týdně. Urina nesmí být starší několika vteřin, nesmí vychladnout ani se zbytečně vystavovat světlu, jelikož látky v ní obsažené jsou vysoce termolabilní. Dále je nutné upozornit, že dárkyně nesmí v žádném případě trpět žádnou infekční chorobou, jelikož je zde vysoké riziko, že choroba by se mohla přenést na příjemce.
3. Za jak dlouho se projevují léčebné účinky této terapie.
Odpověď: Doba, než se projeví léčebné účinky je značně individuální, ale v zásadě lze říci, že jak při léčbě prostaty, tak při léčbě AA lze očekávat první výsledky v průměru tak za čtyři až pět týdnů.
4. Jak překonat odpor k pití moči?
Odpověď: Za prvé, je to zejména věc duševního postoje, člověk musí zapomenout, co má od mládi vštěpováno do hlavy, tedy že moč je něco odporného a měli bychom se jí štítit. Za druhé, pokud dárkyně den až dva před darováním uriny nepožívá příliš slané potraviny nebo potraviny s vysokým obsahem bílkovin, tak její moč chutná jako teplý bylinkový čaj.
Miloš
Tak jsem včera večer tuhle terapii zahájil a budu pravidelně informovat, jaké mám výsledky. Musím říct, že poprvé to bylo dost nepříjemné, ale časem si snad zvyknu.
Fylosof
Účinnost terapie pomocí tzv. dárcovské urinoterapie při léčbě padání vlasů mohu dle vlastních zkušeností vřele doporučit. Moje půvdně tenké chmíři na hlavě se za tři měsíce změnilo ve zdravé a silné vlasy. Je zajímavé, že každý se bojí o téhle metodě diskutovat, přitom je to snad jediný možný způsob, jak bojovat s androgenní alopecí. Například kolem předraženého vitamínového přípravku Folixil se vedou nekonečné diskuze, ale dárcovská urinoterapie je tabu. Není to tím, že lidé věří pouze přípravkům, které stojí mnoho peněz? Každý si říká, když za něco v lékárně zaplatí tisíce, tak to musí fungovat!!! Myslím, že kdyby se ženská moč prodávala v lékárně v hezké krabičce s obrázkem vlasového kořínku jako například Folixil, prodávala by se po hektolitrech. Bohužel je tahle přírodní metoda zcela zadarmo, a tak jí nikdo nevěří. Vždyť zadarmo to nemůže fungovat, řekne si každý.
Gahan
jak casto pijes?jednoyu tydne?moje pritelkyne na to nechce pristoupit. :-(
Ivetka
Gahan
Gahane,máš smůlu, že na to Tvoje přítelkyně nechce přistoupit. Já svému příteli dávám pravidelně svoji urinu už tři roky a má to na jeho vlasy blahodárný vliv. Vysvětli přítelkyni, že vlastně o nic nejde, je to jen záležitost zvyku.
Kukuška
Ivetka

A kolik a jak často mu dáváš (uriny)?
Ivetka
Dávám svému příteli jednou týdně jedno deci uriny. Ze začátku první měsíc jsem mu dávala urinu dvakrát týdně, ale jakmile mu začaly rašit nové vlasy a upravily se mu hormony, tak jsme přešli na frekvenci jednou týdně, což úplně stačí. Den před darováním uriny trochu upravím stravu, aby byla urina poživatelná a to je vše. Když si vzpomenu, kolik peněz můj přítel kdysi utratil za jakési neúčinné drahé vodičky, tak jsem ráda, že tohle pro něho mohu udělat. Konečně má svoje vytoužené vlasy a nestojí ho to ani korunu.
Kukuška
Ivetka

A jaké to má účinky na jeho libido? A odkud vlasně tento způsob léčby máte? Zajímal by mne odkaz na nějakou literaturu nebo int. stránky atd. Díky.
Frederik
Kukuška

Milý Kukučko, odpovím Ti za Ivetku. Dárcovská urinoterapie nemá žádné vedlejší účinky, pokud je dárkyně zdravá a netrpí infekční chorobou. Já ji používám už půl roku a žádné problémy nemám, je to prostě přírodní terapie a proto nemá vedlejší účinky. Na vlasy to ale působí skoro zázračně. Někteří moji známí mě podezřívají, že jsem podstoupil transplantaci vlasů, když vidí, jak mi to na hlavě zhostlo. Bohužel se stydím přiznat jim pravdu.
Jakub
Frederik
a nehrozí např. vedlejší projevy jako gynekomastie?
josef balat
sezente si knihu sam sobe doktorem od jiriho cingrose o urinoterapii
semínko
Cituji: Jakub
a nehrozí např. vedlejší projevy jako gynekomastie?


Jistěže hrozí.
Obzvláště zda dáma používá antikoncepci.
Co hrozí dále jistě víte.... :-)
Jakub
hm, tak to je bezva. to nemůže nikdo vymyslet blokátor DHT bez vedlejších účinků :-/
kicker
Taky bych jim naliskal!
Kukuška
A to jako Cingroš tohle doporučuje? To bych pochyboval, četl jsem pár kniho o urinoterapií a všude doporučujou užívat výhradně vlastní moč.
Kukuška
A ta prý nefunguje na vlasy, ale to tady z vlastní zkušenosti potrdil zatím jenom jeden člověk.
Marek
Congroš dárcovskou urinoterapii nezná, zná jen tu klasickou. Každopádně já mám s dárcovskou urinoterapií výbornou zkušenost nejen při léčbě plešatosti ale i při léčbě zbytnělé prostaty. Po tříměsíčním užívání ženské uriny se moje zbytnělá prostata zmenšila na normální velikost, což mi potrvdil i můj urolog. Mimo to mi začaly dorůstat a sílit vlasy. Evidentně mi to srovnalo hormony, když to zapůsobila jak na prostatu tak na vlasy.
Afro
Marek

V jakých intervalech a dávkách urinoterpii praktikuješ...? Díky za odpověď
Honz a
Marek
Ahoj Marku,
předem předesílám nechci ani trochu znevažovat Tvé zkušenosti.
Jen stejně jako já dobře víš, že ukázka a názorný příklad jde ruku v ruce z důvěrou. Tedy poskytni nějaké fotografie svého úspěchu v této léčbě. Určitě to více lidem usnadní překonat jejich nevůli v tomto způsobu léčby. H
Afro
Ahoj všem, můžu se zeptat ješte jednou, v jakých dávkách a intervalech urinoterapii nejčastěji praktikujete...? Odpovídejte prosím vážně a pravdivě, možná ani netušíte, kolik lidí to zajímá, a hlavně tehdy, pokud to doopravdy funguje.... Díky
Kukuška
A já bych se rád zeptal uživatelů ženské uriny, jestli mají nějakou zkušenost s užíváním uriny vlastní. Opravdu mužská nefunguje?
Miloš
Kukuška
Kukuško, užívání vlastní uriny na androgenní alopecii se v žádném případě nedoporučuje, jelikož padání vlasů podstatně zhorší. Tělo při pití vlastní mužské moči začne produkovat více DHT a vlasy rychleji slezou, pokud má člověk tyhle dispozice. Nebo myslíš, že mužská moč obsahuje estrogen jako moč ženská??? Já používám ženskou urinu už dva týdny a začínám mít první malé úspěchy. V koutech, kde mi předtím vůbec nic nerostlo se začíná objevovat velice jemné chmíří, které je viditelné jen za určitého osvětlení a hodně zblízka, ale před zahájením dárcovské urinoterapie tam určitě nebylo. Něco na tohle téma je v diskuzi na: www.doktorka.cz
Afro
Miloš

Ahoj Miloši, prosím Tě, píšeš, že jsi začal před 2 týdny, moc Ti fandím. Můžeš mi alespoň Ty odpovědět, kolik množství uriny, v jakém čase (jestli ráno, nebo jindy) a kolikrát týdně od své přítelkyně užíváš? Možná ještě jedna otázka, jak Tvá přítelkyně upravuje stravu a v jakém asi časovém horizontu před užítím "meducínky" :o))) Jestli den, nebo dva? Asi to bude zajímat dost lidí, nejen mě, tak předem díky za odpověď.
Honz a
Čau lidi, já v tom zatím nejedu, ale našel jsem toto info:
http://www.sweb.cz/urinoterapie/urinoterapie2.htm
Zdraví nejen vlasům.H
neznamy
kukuska.Opravdu mužská urina na AA nepomáhá.Osobne vyzkoušené po dobu 10 let,a pokracuji.Proč?Zivot bez chorob,mladistvý vzhled-Je mi45,dávají mimo deset ivíc méně.Cítím se výborně.Nekourím,nechlastám,nepřežírám se.Vdnešní době to nikdo nebude doporučovat-nedá se na tom vydělat.Je potreba aby byli lidé nemocní-bohužel,kdo tohle co nejdřív nepochopí,bude se trápit,a ješte zato platit.
. 1 . 2 . 3 . 4 . 5 . 6 . 7 . 8 . 9 . 10 ... 17 . 18 . >>
Konzervativní léčba padání vlasůDiskuze Více vlasů.cz » Konzervativní léčba padání vlasů »

Dárcovská urinoterapie

Téma je uzavřeno, proto nemůžete odeslat příspěvek.
Přejít na forum: 

Provozovatel: Ing. Lukáą Vodička, Libická 6, 130 00 Praha 3, IČO: 865 81 716

Pohání forum software miniBB™ © 2001-2022  |  Optimalizace pro vyhledávače od SiteLab © 2003-2022