Snížení DHT pomocí masáží prostaty - Diskuze Více vlasů.cz (3)

Konzervativní léčba padání vlasůDiskuze Více vlasů.cz » Konzervativní léčba padání vlasů »

Snížení DHT pomocí masáží prostaty

Autor Snížení DHT pomocí masáží prostaty
aneken
bono
super inspirace, to mam hned novy rezim - budu provadet scalp exercises a zaroven zatahovat PC svaly, do toho mit na hlave laserovou helmu a volna mista projizdet dermarollerem. k tomu budu polykat hrsti supplementu a zapijet je pritelkyninou moci, to vse pri stoji na hlave!
Joffrey
O tom zvysovani DHT jsem nasel jen same dotazy na forech, zda je to pravda, ale zadnou kloudnou vedecky podlozenou odpoved. Takze netusim jestli v tom pokracovat. Jedine co vim, ze u me je tento sval slaby a nechat ho zatnuty 10 sekund nekolikrat po sobe je docela namaha

To Aneken: tvuj for docela vystihuje celou tu manii kolem vlasu a zasmal sem se, ale tak alespon se nevzdavame a zkousime stale neco najit. Ja osobne se nepovazuji za zadneho fanatika co polyka hrste piluli podrizuje vlasum cely svuj denni rozvrh. Ted jsem ve fazi cekani zda se to zacne rapidne zhorsovat nebo ne a kdyz ano tak nastoupim na penester 1mg, maca root a pokracovani v tom co ted jedu - to jest zdravejsi vyziva, ketoconazol sampon, scalp exercise...zadny psycho jak si to popisoval ty
Lat
A co takhle automasáž prostaty? Našel sem masážní kolík přímo k tomu určený, tak by to možná mohlo mít stejný efekt co myslíte ? Sice stojí za 2 litry, ale za pokus to stojí. Má s tím popřípadě už někdo zkušenosti ?
Tommya

Zdarec lidi, jak pokračují vaše "výzkumy" v masáží prostaty a jejich účincích na vlasy?
Nemcova
Když tak pročítám tuhle diskusi, uvědomuju si, že nikdo tady neuvedl celkem důležitou věc, což je možná důvod, proč technika některým z vás perfektně nefunguje. Kromě masáže prostaty je totiž potřeba provést taky masáž semenných váčků, aby se snížil DHT v těle muže. Dělám to tak manžleovi už delší dobu a vlasy rostou stále víc a víc. V jedné knize o tantře se píše, že semenné váčky jsou něco jako skladiště hormonálního smetí, takže jejich masírováním se jakoby hormonálně vyčistí a srovná organismus. No, úplně dokonale tomu nerozumím, ale na svém muži vidím, že to vážně funguje.
Tong
Nemcova
Kromě masáže prostaty je totiž potřeba provést taky masáž semenných váčků


Z vlastní zkušenosti musím souhlasit. Paní, co k ní chodím na masáže mi tvrdí, že mám vždy před masáží trochu zvětšené semenné váčky, ale po masáži jsou prý skoro poloviční. Také říkala, že prostata po masáži prý zase změkne na dotek. V každém případě, od doby, co k ní na tyto masáže docházím, tak jsou moje vlasy neskutečně bohatší. Samozřejmě se ale nesoustředím jen na masáže samotné. Kromě masáží ještě mám speciální dietu, kterou mi naordinoval léčitel Pavlica. Je nutné bojovat proti plešatosti hned na několika frontách, aby účinek byl vyníkající.
Acid
Tong

Jak dlouho taková masáž trvá a jak je masírování intenzivní? Kde přesně hledat semenné váčky?Dík za odpo
Tong
Acid
Jak dlouho taková masáž trvá a jak je masírování intenzivní? Kde přesně hledat semenné váčky?Dík za odpo


Masáž trvá přibližně 15 až 30 minut, podle toho, jak se masérce daří vyprázdint obsah semenných váčků a změkčit prostau na dotek. Většinou se zadaří za 15 minut. Intezitou asi myslíš sílu přítlaku. K síle přítlaku platí základní pravidlo, masáž prostaty nesmí bolet! Někteří sadističtí urologové tlačí na prostatu strašně moc a způsobují tak nejen bolest, ale drobná poškození prostatické tkáně na mikroskopické úrovni. Bolest znamená, že masérka tlačí na prostatu moc. Výhodou masáží u maserky oproti masáží u urologa je právě možnost komuikace, kdy masérce řekneš, aby tlačila méně nebo více, kdežto urolog tě neposlechne a udělá si to po svém, tedy vší silou a bolestivě. Doktoři mají totiž svoji hlavu a nenechají si do ničeho od hloupých pacientů mluvit, ale to ví asi každý. Zkrátka, na prostatu je sice potřeba tlačit hodně, ale nesmí se dojít k bolesti, tedy použít maximální přítlak, který ale ještě nebolí. Když se tlačí naopak málo, je masáž samozřejmě k ničemu. Sám si musíš říct, aby masérka tlačila méně nebo více, to ucítíš, kde je ta správná hranice intezity. Uložení semenných váčků je nad prostatou, tedy musí maserka prsty zasunout o trochu hlouběji, než je prostata. Je dobré najít si na netu někde obrázek prostaty a semenných váčků, pokud to chceš naučit třeba partnerku. A ještě jedna důležitá věc, pravidelná masáž prostaty od mladého věku je nejlepší prevence rakoviny prostaty, jaká vůbec existuje.
Tong
Tomas_
Pomůžete to na AGU??


Moje zkušenost je, že rozhodně ano, na AGA to rozhodně pomáhá.
Tommya

Tomas_
kterým nezbývá mnohdy nic jiného než jít cestou chemie

Kterým lidem nezbývá mnohdy nic jiného? Nechci tvé tvrzení vyvracet, to ne. Jen mě to zaujalo.
Acid
Tong

Díky za příspěvek, je vidět že máš s urologem také své zkušenosti (že to bolí), heh. Btw. zdravá prostata by neměla bolet i při větším tlaku (nemyslím nelidský zacházení urologa). Je dobré tu a tam si prostatu promasírovat, už jen proto že je pak v dobré kondici. Je také dobré mít pravidelnou stolici (toxiny ze střev->prostata). jako prevence rakoviny je dobré i pravidlně ejakulovat a nepraktivoat "tantrické techniky" zadržování ejakulace.

Pomůže to na AGU? Moje zkušenost je že NE. Ale pokud máš slabou prostatu nebo zánět a bereš antib, tak masáží se do zapouzdřené tkáně kde je zánět lépe dostanou (zejm. skupina ofloxacinů).
Tommya

Tomas_
Tak jestli to patří k tématu nebo ne, tím bych se nezaobíral. Nicméně ty jsi vlastně předemnou - ty už máš za sebou období experimentů a teď jedeš na jistotu... To, že něčemu nevěříš ještě neznamená, že to nefunguje. Slovo prostě genetika nesnáším, nic není "prostě genetika".. Kdy už konečně začnete studovat?
wowo
Pri masáži prostaty u urológa alebo masérky sa nevzrušíte, resp. nedosiahnete orgazmus? Ja by som sa tohto veľmi obával...
Richard
Tomas_
Pomůžete to na AGU?? Samozřejmě by jsem chtěl tímto poprosit všehcny, kdo máte nějakou dlouhodobější zkušenost s masáží prostaty a účinností na vlasy.


Mám taky ten poznatek, že masáž prostaty zlepší kvalitu vlasů. Tímto efektem jsem si naprosto jistý, protože svého času jsem pro vlasy nedělal nic jiného, než že jsem pravidelně podstupoval masáže prostaty. Žádná jiná opatření pro vlasy jsem nedělal a vlasy houstnuly, takže masáž prostaty určitě funguje.
Tong
Acid
Pomůže to na AGU?


Ještě jsem si vzpomněl, že na netu jsem objevil paní, která dělá zdravotní masáže prostaty a na svých stránkách mimo jiné uvádí, že tato masáž působí u jejich pacientů na nárust vlasů:

http://masaze-prostaty.webnode.cz
Acid
Ta stránka se mi zdá být podivná...Už se tady zachází do meridiánů a snížení dht mozkem. Je fakt že když je "nemocná" (slabá), masáž pomůže. Je to jako se svalem když je zatuhlý. Nicméně na BPH je masáž jen podpůrná "léčba", bez alfablokátorů se vám nezmenší. A nemyslím si, že tady lidi kolem 25 mají něco s prostatou. To by pak znamenalo padání vlasů = nemocná prostata, což je nesmysl....
Márty
Tong
Ještě jsem si vzpomněl, že na netu jsem objevil paní, která dělá zdravotní masáže prostaty a na svých stránkách mimo jiné uvádí, že tato masáž působí u jejich pacientů na nárust vlasů:

http://masaze-prostaty.webnode.cz


Chlapům z Jablonce nad Nisou trochu závidím, protože u nás a v okolí žádná masérka prostatu masírovat neumí. Této metodě totiž věřím, má to logiku a navíc je to vidět i na gayích, že masáže prostaty udržují vlasy. Je statisticky prokázané že gayové trpí plešatostí mnohem méně, než heterosexuálové. Nikdo neví pořádně proč, ale jedna z teorií právě je, že u nich dochází k pravidelným masážmím prostaty. Osobně jsem v životě poznal asi 4 gaye a žádný z nich neměl problém s vlasy. Jistě, budou existovat i vyjímky, ale jisté je jedno, něco na tom je.
aneken
Márty
"Je statisticky prokázané že gayové trpí plešatostí mnohem méně, než heterosexuálové."

a na tos přišel kde?
123456789
Jenže kolik to může stát a tak?
Jee
Ahoj všem, včera jsem s partnerkou poprvé vyzkoušel masáž prostaty, protože mi to příjde jako efektivní způsob léčby adrgenní alopeci. Vím, že součástí masáže by měla být i masáž semených váčků v čemž máme trochu problém a to z toho důvodu, že semené váčky se nacházejí (pokud se nepletu) kousek za prostatou samotnou. Moje partnerka má však krátké prstíky, takže dál již nedošáhne. Máte s tím také někdo problém??

Díky za odpověď
Jee
To už tady není nikdo, kdo praktukuje masáž prostaty?? ...rada by se v tomto problému vážně hodila )

Díky!
Acid
Musíš hodně souložit, ona se promasíruje sama)Jee
Jee
Acid

Super rada! To je ale pouze nepřímá masáž a ta ti moc nepomůže bohužel, jinak bych měl hlavu plnou vlasů!
Richard
Jee
Vím, že součástí masáže by měla být i masáž semených váčků v čemž máme trochu problém a to z toho důvodu, že semené váčky se nacházejí (pokud se nepletu) kousek za prostatou samotnou. Moje partnerka má však krátké prstíky, takže dál již nedošáhne. Máte s tím také někdo problém??


Bavil jsem se o tomhle se svojí masérkou, ke které teď na masáže prostaty docházím. Řekla mi, že masáž prostaty a semenných váčků se dělá tak, že se současně zasune ukazováček a prostředníček, přičemž samotná prostata se masíruje oběma prsty, ale na semenné váčky se zpravidla dosahne jen tím jedním delším prstem, tedy prostředníčkem. Taky mi řekla, že délka prostředníčku by měla být kolem 7 až 8 centimetrů, aby masérka dobře dosáhnula na semenné váčky. Ukazováček tuhle délku nemá skoro nikdy. Poraď tedy své masérce, aby se semenné váčky snažila nahmatat jen svým nejdelším prstem. To je celý trik.
Jee
Obávám se, že moje tušení bylo správné, protože dále asi vážně partnerka již nedosáhne.
A jaká je tvá zkušenost s masáží prostaty a vlivu na vlasy??
Karelk
Ahoj.
Já chodím na masáže v Brně. Prsty jsem ji neměřil, ale asi je má dost dlouhý, protože to vždy cítím. Je to takový zvláštně příjemný pocit. Dobrý vliv na hormony to určitě má, protože teď mám erekce jako v pubertě.
Márty
Karelk
Ahoj.
Já chodím na masáže v Brně. Prsty jsem ji neměřil, ale asi je má dost dlouhý, protože to vždy cítím. Je to takový zvláštně příjemný pocit. Dobrý vliv na hormony to určitě má, protože teď mám erekce jako v pubertě.

Zřejmě máš na mysli, tuhle paní, co s tím v Brně nedávno začala:
http://masaz-prostaty.webnode.cz/

Jak je vidět, masérek prostaty přibývá, zřejmě si to trh žádá.
Karelk
Jo, přesně, to je ona.
Márty
Škoda, že už pár let v Brně nebydlím. Právě jsem v tomto městě přes vyhledávač objevil už druhou masérku poskytující mimo jiné zdravotní masáž prostaty a semenných váčků: http://www.savitri.cz

Vypadá to, že Brno bude brzy perfektně promasírované.
Karelk
Ahoj. O té paní vím. Já bych tam ale nešel. Jednak cena 500 proti 2500 je dost rozdíl. A masáž prostaty má efekt, jen když je pravidelná. Takže 5000 za měsíc je pro mne fakt moc. Ta dražší navíc dělá rozvádění kundalini energie, což bych určitě nechtěl. Co o tom vím, tak ti, mimo jiné, energii z orgasmu protlačí míchou do mozku. A co vím, tak to ovlivňuje psychiku a mozek. Oni tvrdí, že pozitivně, ale moje dobrá známá začala mít po podobném přelévání energie opakovaně hrůzné sny o hadech, kteří lezli ze skříní a z hrnců. Uvažovala, že z toho půjde na psychinu. Já takové sny rozhodně nechci.
<< . 1 . 2 . 3 . 4 . >>
Konzervativní léčba padání vlasůDiskuze Více vlasů.cz » Konzervativní léčba padání vlasů »

Snížení DHT pomocí masáží prostaty

Váš příspěvek:
  :-) ;) ;) ;) :-( ...    Tučně Kurzívou Podtrženě    Odkaz na www stránku Link na YouTube video  

Přejít na forum: 

Provozovatel: Ing. Lukáą Vodička, Libická 6, 130 00 Praha 3, IČO: 865 81 716

Pohání forum script miniBB™ © 2001-2022  |  Optimalizace pro vyhledávače od SiteLab © 2003-2022