Nejefektivnější plán pro 18-ctileté, kteří mají kouty? - Diskuze Více vlasů.cz (3)

Padání vlasůDiskuze Více vlasů.cz » Padání vlasů »

Nejefektivnější plán pro 18-ctileté, kteří mají kouty?

Autor Nejefektivnější plán pro 18-ctileté, kteří mají kouty?
Acid
Jee
Moje fotky si viděl...Stravuju se zdravě a bral jsem nějakou dobu Fin....asi takle, nikdo tě tu nebude přesvědčovat jestli to něco dělá nebo ne nebo ať jíš toto nebo ono, spousta lidí tady ani nevíš co mají na hlavě a jak moc se zkoumají. Hodně se tady lidi zkoumají, asi nemají co na práci. Bys to vše chtěl naservírovaný, zkoušej vše co je dostupné na trhu (i moč partnerky) a uvidíš co ti sedne. Nechtěj vše hned. Nikdo pořádně neví nic o AGA, těžko se dozvíš co ji ovlivňuje, lidstvo zatím bude i nadále plešaté a vesele si lidé žijí dál...
Jee
Acid

No, naservírovat to vážně nechci, ale asi to z textu tak vyznělo. Toto forum mám již docela dobře prolezlé a všechny metody léčby, které chci vyzkoušet jsou založené na největším ohlasu ze strany lidí co je vyzkoušeli, ať už na tomto webu nebo kdekoli jinde. O stravě jsem nikdy nic pozitivního neslyšel ani neviděl - myslím zase jen vliv na vlasy!

Co se týče tvých fotek, nechápu, že jsi je smazal, ale jinak bych řekla, že tam opravdu nějaká progrese byla. No jo, ale na druhé fotce ty vlasy byli kratší a kouty přečesané, takže těžko říci jestli to pouze neklamalo. Ty nejsi ještě ve stádiu, že by jsi měl nějaká místa na hlavě prořídlá, aby se dalo opravdu hodnotit, zda ti strava vlasy vrátila. Chtěl bych vidět, jak by někomu zarostlo třeba ,,cd,, kdyby byl na WD dietě.
Acid
Jee
Nezarostlo. Musíš dělat tak, aby se ti tam ani neobjevilo, pak je pozdě. Smazal, bylo to offtopic, není mi 18. JJ přečesané, jenže když má někdo kouty a padají mu vlasy, tak vlasy u nich jsou velusové a nedorostou na takovou délku, aby šly kouty vůbec maskovat. S těma koutama sem se pomale narodil, po 18tce ustupovaly, takže si tam můžu max nastřelit chlupy. Řídlo mi temeno. A které metody chceš zkoušet?

Z dlouhodobého trendu, všuchni co jsme tady a máme problém s vlasy, tak těch vlasů budem mít jendou stejně málo. Nevypadá vám to za 2roky ani ve 20ti, třeba to CD budete mít po 30tce,ale nevyhnete se mu. Je třeba s tím počítat. 30let, to jsou mladý lidi, někteří mají z toho pak minrádky.
Jee
Acid

Asi takhle ti to řeknu. Já věřím, že všechno jde, když se chce! ...prostě vždy existuje způsob jak nad něčím vyzrát, jen ho najít!
Tommya

Jee
A právě proto se bojím, že FIN + MIN není způsob Tak hledám..
kokotar
Jee

stravou by to slo, pokud bys tomu neco obetoval - tou obeti je hodne studia, ktere zabira spoustu casu a s nejistym vysledkem - ale jde to

pokud by jsi predtim provedl vycisteni jater, ledvim a traviciho traktu a komplexni dekalcifikaci pak nasadil onu "dietu", pak by ti vlasy narostly - je to ale hodne prace, na kazdem, zda to za to stoji

ja sam jsem zarostl temer vse, co jsem ztratil, a to mi kouty prosvitali uz v 19ti letech, ted je mi pres 30 - ver, never

nejdriv jsem mel deprese kvuli necemu tak nevyznamnymu jako vlasy, deset let po te jsem v zivotni kondici a s vlasy
Wazza
Kokotar
A jak přesně jsi postupoval? Co jsi používal za přípravky nebo tak. Všecko sem pls písni .
civil
No Sacrifice No Victory
Proxim
Kokotar

Co přesně používáš na dekalcifikaci a v jakém množství?
Jee
kokotar

podlož to fotkami před a po, a hned zítra začnu! ...myslím, že to by tady na fóru začali všichni. Spíš si ale myslím, že jsi tomu věnoval 10 let tvýho života a proto je pro tebe těžký si připustit, že se očekávaný výsledek nedostavil. Jinak už vážně nevím jak si vysvětlit, že sem nechceš dát dvě ,,blbý,, fotky vlasů.
Tommya

Kokotare, ty zvíře!
sexyy
Tyhle kecy typu Kokotar jsou nejvtipnejsi ).
Bez fotek neverim ani slovo.
Tommya

Tohle přestává být sranda lidi. Dementi, kteří toho ve skutečnosti s vlasy nic nedokázaly a jen umí kokodákovat věci, kterými jim společnosti vymývají mozek, a co se obouvají do člověka, který toho dokázal s vlasy opravdu hodně a přišel na plnou škálu řešení, která posouvají náš boj dál.
Já osobně jsem tady skončil. Neříkám, že vám to uškodí, ale mě to ulehčí.
Hodně štěstí s minoxem a finasteridem.
mickey
Jee
sexyy
Někdo vám tady dá zadara řešení, na který byste nikdy nepřišli, obětuje svůj volnej čas a svý poznatky předává dál a ještě si vynucujete fotky? Proč by to dělal? Kdo si jako myslíte, že ste? To si jako myslíte, že kdyby člověk chtěl, a dal by si práci, že by sem nemoh hodit nějaký fake fotky? No vaše chytrost mě málem položila.Z vysoka bych se na vás vy****. Hodně štěstí s lahváčem a finem, to je asi řešení pro vás nejjednodušší, tak se toho držte.
Horkypetr
mickey
Někdo vám tady dá zadara řešení, na který byste nikdy nepřišli, obětuje svůj volnej čas a svý poznatky předává dál a ještě si vynucujete fotky?


ono, popravdě, to řešení ani nikoho moc nezajímá (ted mluvim za skeptiky k "prirodni ceste") a stejne tak si nikdo nic nevynucuje. Pokud kokotar a ostatni propagatori cehokoliv chteji, aby je kriticky smyslejici lide brali vazne, je opravdu vhodne to alespon necim podlozit. Zvlast kdyz jedine, co to dotycneho bude stat, jsou 2 minuty zivota, behem kterych uploaduje 2 fotky na internet (pokud ma strach o ztratu soukromi, tak 3 minuty zivota, aby si na fotkach predtim jeste mohl zacernit oblicej).
Ano, ja dopredu rikam, ze me osobne by ani fotky od jednoho uzivatele zrejme nepresvedcily a musel bych jich videt vic, aby to pro me pusobilo verohodne (viz finasterid). Ale byl by to pozitivni signal, aspon to malo by stacilo. Takhle jsem zatim od vsech propagatoru supplementu, WD apod. nevidel nic, co by jenom vzdalene potvrzovalo jakykoliv ucinek na vlasy. Opakuji, nikdo si nic nevynucuje, ale toto forum je o vymene informaci a je zarazejici, ze lide co na to jdou prirodni cestou zatim dokazali pouze psat o tom, jak uzasne to funguje.

ad Mickey, ale uznavam, ze nabubrela primitivnost cisici z tveho prispevku svedci o tom, ze prirodni cesta skutecne vliv na hlavu ma
talker
Cuss lidi jenom strucne .. mam AGA ??

vlasy suchy delaj se mi i lupy , kouty trochu mam levy je ale o dost vetsi a kdyz kouknu poaradne na svetle tak mi tam rostou svetlejsi ale i slabsi vlasy a vzadu taky mi to trochu ridne bude to AGA ?? nebo to muze byt neco jinyho ted mam v planu jit na vysetreni ptze muzu mit neco ze stinou zlazou moje hubenost+velky uzliny na krku +zvetseni madle + cepy na madli muze to mit nakou souvislost
marcus
talker
Cuss lidi jenom strucne .. mam AGA ??

vlasy suchy delaj se mi i lupy , kouty trochu mam levy je ale o dost vetsi a kdyz kouknu poaradne na svetle tak mi tam rostou svetlejsi ale i slabsi vlasy a vzadu taky mi to trochu ridne bude to AGA ?? nebo to muze byt neco jinyho ted mam v planu jit na vysetreni ptze muzu mit neco ze stinou zlazou moje hubenost+velky uzliny na krku +zvetseni madle + cepy na madli muze to mit nakou souvislost


Tak hlavně počkej na výsledky vyšetření, pokud bude nález negativní, tak vítej v klubu... Je předčasné cokoli řešit.
Jee
Horkypetr
ad Mickey, ale uznavam, ze nabubrela primitivnost cisici z tveho prispevku svedci o tom, ze prirodni cesta skutecne vliv na hlavu ma


Super napsaný! Málem jsem se utopil, když jsem to četl a zároveň pil.
Jee
Ještě bych si dovolil takovou poznámku, ikdyž je mi jasný, že to stejně budou mnozí negovat i přes to, že je to naprosto ligické.

Pokud strava dokáže vrátit vlasy = změnit nějakým způsobem geneticky podmíněnou věc, tak mi vysvětlete jak je možné, že obráceně to nefunguje? Chci tím říct, že lidé co jedí jako ,,prasata,, (znám jich dost), bezdomovci, alkoholici, drogově závislí atd. mají mnohdy plnou hlavu vlasů. Když tedy zdravá strava může zabránit vypadávání vlasů, jaktože tedy špatná strava vypadávání vlasů nespustí? ...všechno je to pouze a jenom o genetice, kterou nám předali naši rodiče. Takže jeste co chcete, protože na vlasy to nemá stejně naprosto žádný vliv, ale pokud se chcete lépe cítit, předcházet například rakovině tlustého střeva (tady v čechách hodně časté onemocnění) a dalšímu množství nemocí, tak k tomu je samozřejmě zdravá strava nezbytná! ...kokotara, Mickey, Tommya sice nedokáže už nikdy nikdo přesvědčit o opaku, ale to není ani mím cílem. Spíše mi jde o ty lidi, kteří nevědí kudy se vydat, aby si zbytečně nepřekopali jídelníček, neomezovali se, nevyhazovali zbytečně peníze atd.
mickey
Jee

A proč by měl člověk jíst zdravě, aby nedostal rakovinu tlustého střeva? Není to taky genetická predispozice? Nebo třeba taková cukrovka 2 typu, či akné? Vždyť si sám svými argumenty odporuješ. Proč bych neměl kouřit 3 krabičky denně, když pokud mám v genech rakovinu, nebo dejme tomu náchylnost k mutaci buněk v plicích, tak ji stejně dostanu? Proč někdo kdo kouří celej život raka nedostane, zatímco jiný už po 20 letech. Takže taky genetická predispozice? Zdá se mi, že plně nechápeš vztah genetické predispozice s vlivem prostředí( tam spadá i strava) a pleteš si ji s předurčeným OSUDEM.
Nechce se mi to už vysvětlovat, takže mě omluv, ale jen sem zkopnu článek od IH, který za mě odpovídá.

Rising Above Your Genetics
Medical school breeds dogma. This dogma is in the form of so many outdated theories still in practice today. With a very few questioning unproven methodologies, and it's no wonder sickness is spread wide and far.
Many theories, taught as 'fact' are repeated enough to become a perceived fact. It makes the process of educating the 'educated' a little more difficult that it ought to be.

Perceptions from false teachings keep the blind harming the blind, and one of the most unfortunate examples of this, is the orthodox view of genetics. It is taught that genetics are a predetermined future. This means that our DNA determines the sort of diseases we are prone towards.

I have always found the standard teachings of medicine to be short sighted and self limiting. Medical school conjures up a view of dread and disease with little hope of a positive outcome.

Maybe your like me, who has found countless news and magazine articles on health to be a little bit on the depressing side. Medicine today has much to do about disease mongering, and that diet and lifestyle have limited potential to prolong life. We are told to regularly screen ourselves for a disease that we have "little control" of, which ultimately will be managed by a myriad of pharmaceutical cocktails.

We are told that at the time of birth we are dealt with genes we have to live with and that certain diseases are forthcoming.

Naturally, to me all of this is simply rubbish. Instead of genetic roulette, I vouch for the field of epigenetics, which literally means "above the genes."

Scientists understand only 1% of the human body, so it makes little sense to make absolute assertions about anything within the genetic code, making scientific reductionism a hazard to our health. Today, we are finally beginning to understand that the body is not a mechanical unit, but more of a field energy force, governed by quantum mechanics, hence the success of the placebo effect.

It is interesting to note that many pharmaceuticals accomplish little beyond the placebo effect, making drug approval passage somewhat of a dubious process.

Everything from behaviors to hormonal states are thought to be passed down from parent to offspring without change in the DNA code or maintenance of the parental environment. While it certainly appears this way, the truth is, there is something we can do to change our genetic behavior.

DNA contains the instructions for all the parts of the body, yet it is only half of the story. The DNA in our bodies is wrapped around proteins, called histones. Both the DNA and histones are covered with chemical tags, these actually shape the physical structure of the genone and are called the epigenome.

The epigenome wraps around inactive genes, making them unaccessible, while the epigenome relaxes active genes, allowing their accessibility.

So while DNA remains fixed, the epigenome constantly reacts to the diet and environment, allowing a complete change in genetic expression.

Epigenetic modulation plays a critical role in cellular aging. Two major epigenetic codes are DNA methylation and histone modifications, including acetylation, methylation, phosphorylation and ubiquitylation. Environmental factors such as dietary components can regulate gene expression by altering epigenetic modifications.

This means that we can slow down the aging process with appropriate dietary and environmental protective measures.

One shining example of this is how mitochondrial function is modified by supplementation of acetyl-L-carnitine in young and old rats.

Young 3 to 5 month-old and 22 to 28 month-old rats were given a solution of acetyl L-carnitine in their drinking water for one month. Upon examination of their liver parenchymal cells, acetyl L-carnitine significantly reversed the

age-associated decline of mitochondrial membrane potential.

Cardiolipin, which declines significantly with age, is also restored. Acetyl L-carnitine increases cellular oxygen consumption. This is very significant, as our oxygen typically declines with age. This oxygen consumption of the older rats was brought up to the level of young rats.

In the untreated older rats, (not supplemented with acetyl L-carnitine), the cellular glutathione and vitamin C levels were nearly 50% lower than in the cells of the acetyl L-carnitine supplemented group. However, there was an increase in oxidative stress in the treated groups.

Fortunately, oxidative stress driven by acetyl L-carnitine can be completely offset with the addition of lipoic acid. In its reduced form, lipoic acid is a potent antioxidant, and like acetyl l-carnitine, also increases intracellular ascorbate and glutathione concentrations.

Lipoic acid and acetyl l-carnitine have been found to act together in reversing age-related metabolic decline and also reduce indices of oxidative stress. It is believed that this combination can extend animal life up to 30% longer. Just from my own personal experience, my oxygen capacity is far greater than it used to be.

doi: 10.1073/pnas.261708898 PNAS February 19, 2002 vol. 99 no. 4 1870-1875

Some other marvelous ways to alter genetic expression through epigenetics is taking a super nutrient called Sulforaphane. Sulforaphane is a nutrient found heavily in broccoli sprouts.

When cancer wreaks havoc in the body, a destructive process called deacetylation causes DNA to wrap too tightly around histones, turning off important gene sequences. An important process called apoptosis, which is a cellular self-destruct sequence is supposed to occur when a cell is no longer viable.

During deacetylation, healthy programmed cell death can no longer occur, allowing abnormal cells to grow out of control.

Cancer is a proliferation of cells mitigated by a fungal contamination. Sulforaphane is a potent histone deacetylase inhibitor, and works marvelously as a cancer prevention agent.

The reversible acetylation of histones is an important mechanism of gene regulation. During prostate cancer progression, specific modifications in acetylation patterns on histones are apparent. Targeting the epigenome with sulforaphane is an obvious choice for cancer prevention, yet it offers a myriad of other benefits.

Sulforaphane helps restore defunct antioxidant systems in several organ systems, including the skin. Sulforaphane increases the transcription of certain enzymes to increase glutathione synthesis in the body.

In the liver, there is a protein system that holds the transcription factor nrf2. Sulforaphane binds to this protein system and releases nrf2, a transcription factor which can bind to specific promoter regions of DNA and turn on transcription of genes for detoxification enzymes.

In male pattern baldness, there is a sharp decline in glutathione, which is a critical antioxidant for the removal of toxins. Sulforaphane can restore the antioxidant system in skin cells, possibly protecting against hair loss.

Sulforaphane is also capable of treating asthma and COPD (Chronic Obstructive Pulmonary Disease) in ways once thought to be impossible. So as you can see so far, it really is possible to change genetic expression.

If you haven't already heard, vitamin D can regulate over 2,000 genes in the body. Several studies have shown that optimal levels of vitamin D will prevent premature death from all causes.

If a mother has sufficient vitamin D prior to full embryonic development, chances are far greater the child will be born healthy. Eighty percent of those born with type-I diabetes have a vitamin D deficiency. Does this sound like genetics to you?

Other super nutrients are resveratrol, quercetin, curcumin, the mineral magnesium and much more.

Besides incorporating dietary measures, another important consideration is to be certain you are not carrying a burden of heavy metals, courtesy of the dentist or from vaccinations, such as the flu shot.
Zero2zero
Jee, sexxy a spol.

zdar chlapi,

fandim Vam a preto Vam chcem poradit -
na krabicke od Propecie mate napisane davkovanie - to je myslim vsetko, co potrebujete vediet.
Nechapem, preco tu stracate cas s nejakymi chudakmi, ktori myslia alternativne...
Horkypetr
Rising Above Your Genetics

jakozto clovek, ktery se zivi molekularni biologii, jsem si chtel na clanku smlsnout. Ale ne, kupodivu se v nem vyskytuji fakta a epigenetika je popsana pomerne presne. Nechapu jen tendencni uvod (na lekarskych fakultach se dnes ROZHODNE neuci, ze za vsechno muzou geny a zivotnim stylem nejde nic ovlivnit. Prave naopak).
Kdyz ale dojde na vlasy, clanek se najednou presune od faktu ke spekulacim a naprosto nepodlozenym tvrzenim. Neni vubec nijak dokazano, jak AGA vlastne vznika a na kolika faktorech zavisi. Uz vubec neni dokazano, ze by sla ovlivnit pouhou zmenou genove exprese (na urvovni metylace, acetylace nebo deacet. histonu). Naopak, takto jednoduse to v tele funguje jen ve velmi vzacnych pripadech.
Takze opet tvrzeni bez dukazu. Az nekdo na diete dosahne slusnych vysledku a az se to podari zopakovat u dostatecneho mnozstvi ostatnich lidi, pak klidne s dietou zacnu. Fakt, ze hypoteticky vliv na vlasy mit muze jsem nikde nezpochybnoval. Zatim to ale nikdo nedokazal, bohuzel.

btw.
Proti "prirodni ceste" navic mluvi fakt, ze lidstvo melo cela tisicileti na to, aby vyzkouselo to, co vy zkousite ted. A s zadnou dietou, po ktere by nekomu narostly vlasy jeste nikdo neprisel.
Horkypetr
Zero2zero
Nechapem, preco tu stracate cas s nejakymi chudakmi, ktori myslia alternativne


me osobne to jednak bavi, jednak nikdy nelze vyloucit, ze se objevi neco lepsiho nez finasterid. Zatim se to nestalo.
Jee
Pěkně se to tu rozjíždí

Samozřejmě, že geny mohou ovlivnit například zmiňovanou rakovinu tlustého střeva. Jenže tady je právě ten problém, že v tomto případě strava opravdu dokáže někdy i zázraky. Například vegetariánská strava je v boji proti různým nemocem velice úspěšná - na vlastní oči to pozoruju u mého dobrého kamaráda.

Jinak se mi líbí, jakou práci si dávájí příznivci WD režimu a dalších diet k tomu, aby tu určité jedince jako jsem například já přesvědčili, že nemáme pravdu, přitom by stačili 2 fotky na to, aby nám ,,zavřeli h..u,,. Co z toho vyplívá? každý si sám myslím domyslí
kokotar
Horkypetr
Rising Above Your Genetics

jakozto clovek, ktery se zivi molekularni biologii, jsem si chtel na clanku smlsnout. Ale ne, kupodivu se v nem vyskytuji fakta a epigenetika je popsana pomerne presne. Nechapu jen tendencni uvod (na lekarskych fakultach se dnes ROZHODNE neuci, ze za vsechno muzou geny a zivotnim stylem nejde nic ovlivnit. Prave naopak).
Kdyz ale dojde na vlasy, clanek se najednou presune od faktu ke spekulacim a naprosto nepodlozenym tvrzenim. Neni vubec nijak dokazano, jak AGA vlastne vznika a na kolika faktorech zavisi. Uz vubec neni dokazano, ze by sla ovlivnit pouhou zmenou genove exprese (na urvovni metylace, acetylace nebo deacet. histonu). Naopak, takto jednoduse to v tele funguje jen ve velmi vzacnych pripadech.
Takze opet tvrzeni bez dukazu. Az nekdo na diete dosahne slusnych vysledku a az se to podari zopakovat u dostatecneho mnozstvi ostatnich lidi, pak klidne s dietou zacnu. Fakt, ze hypoteticky vliv na vlasy mit muze jsem nikde nezpochybnoval. Zatim to ale nikdo nedokazal, bohuzel.

btw.
Proti "prirodni ceste" navic mluvi fakt, ze lidstvo melo cela tisicileti na to, aby vyzkouselo to, co vy zkousite ted. A s zadnou dietou, po ktere by nekomu narostly vlasy jeste nikdo neprisel.


existuji tisice lidi, kterym se to podarilo - to, ze se na tom neshodneme, je v rozdilu v usili, ktere jsme venovali tomu, abychom je nasli

myslenka, ze plesateni je zapsano v genech, je absurdni - muselo by totiz mit nejaky evolucni smysl,je to stejne absudni, jako ze predispozice k akne je zapsana v genech

stejne tak je absurdni myslet si, ze latky ziskane ze stravy nemohou zmenit metabolicke procesy ci hormonalni hladiny, atd atd atd

a jeste absurdnejsi je ztracet tady cas, dialog hluchych pro jedny a cekani na godota pro druhe

Jee
Jinak se mi líbí, jakou práci si dávájí příznivci WD režimu a dalších diet k tomu, aby tu určité jedince jako jsem například já přesvědčili, že nemáme pravdu, přitom by stačili 2 fotky na to, aby nám ,,zavřeli h..u,,. Co z toho vyplívá? každý si sám myslím domyslí


a nejabsurdnejsi je na tom vsem to, ze si nekdo mysli, ze mu lidi budou posilat fotky svejch vlasu i s venovanim a kdyz tomu tak neni, tak z toho delat absolutni zavery
Horkypetr
kokotar
existuji tisice lidi, kterym se to podarilo - to, ze se na tom neshodneme, je v rozdilu v usili, ktere jsme venovali tomu, abychom je nasli


ok, když už jsi tomu takove usili venoval, muzes mi na ty lidi (a dokumentujici fotografie) prosim poslat odkaz? Bude te to stat mensi usili, nez napsani predchoziho prispevku.

kokotar
myslenka, ze plesateni je zapsano v genech, je absurdni - muselo by totiz mit nejaky evolucni smysl,je to stejne absudni, jako ze predispozice k akne je zapsana v genech


stejně absurdní, jako že predispozice pro hemofilii je zapsana v genech? Pro svalovou dystrofii? Jaký je evoluční smysl hemofilie a svalové dystrofie? Můžu ti poslat odkazy na stovky vědeckých článků, které popisují genetickou determinovanost stovky různých chorob. A všechno nasvedcuje tomu, ze androgenni alopecie patri mezi geneticky determinovane poruchy. To neni nazor, ale statistika.

kokotar
stejne tak je absurdni myslet si, ze latky ziskane ze stravy nemohou zmenit metabolicke procesy ci hormonalni hladiny, atd atd atd


to si nemyslim, ani to nikde netvrdim
Jee
kokotar

takže moje neuvěřitelná podoba s mojím otcem a stejný stav na hlavě jako měl on v mých letech nemá s genetikou nic společnýho, je to důsledek stravy, viď? ..tady to začíná být čím dál lepší.

ještě bych prosil vysvětlit příklad vlasatýho bezdomovce a plešatýho sportovce - narážím na můj výše napsaný příspěvek. Rád by jsem se zase pobavil..
kokotar
Horkypetr
kokotar
myslenka, ze plesateni je zapsano v genech, je absurdni - muselo by totiz mit nejaky evolucni smysl,je to stejne absudni, jako ze predispozice k akne je zapsana v genech


stejně absurdní, jako že predispozice pro hemofilii je zapsana v genech? Pro svalovou dystrofii? Jaký je evoluční smysl hemofilie a svalové dystrofie? Můžu ti poslat odkazy na stovky vědeckých článků, které popisují genetickou determinovanost stovky různých chorob. A všechno nasvedcuje tomu, ze androgenni alopecie patri mezi geneticky determinovane poruchy. To neni nazor, ale statistika.


ok, chytil jsi me za slovicko - s tim evolucnim smyslem jsem ti k tomu dal zavdavek, nemel jsem to psat, moje chyba, protoze to neni pravda - ale ocenuji alespon kvalitnejsi diskusi

padani vlasu je geneticky determinovano tak jako jsou determinovany kardiovaskularni choroby ci rakovina, scleroderma, arthritida - to, ze nejsou znamy priciny, neznamena, ze se neda lecit (u AGA spise resit) - geneticky determinovany je pouze vzorec apoptozy - nikoliv, zda k ni dojde

nikde neni napsano, ze v 6789. den zivota dojde k inflamacni kaskade v te a te tkani a v te a te bunce - ta je totiz vyvolana - a tak jak je vyvolana, tak je taky mozne ji zastavit

je tam zapsano, ze pokud ...xxx... tak dojde k urcite genove expresi

ja se soustredim na to xxx, na genticky kod kaslu, nic jineho mi ani nezbyva - jako kdybych u rakoviny streva zoufal nad genetickou dispozici a cpal se donutama

navic - medicina, pokud nezna pricinu, svali to na gen nebo puzije slovo pardox (jak tvrdi IH) - napriklad francouzsky paradox - nevim proc to tak je, tak je to paradox - az pozdeji se prislo s roli resveratrolu - stejne u rakoviny traviciho traktu v indii (curcumin), mira rakoviny v Japonsku (sulphoraphane; I3C, zeleny caj, iod) - dle paradigmatu geneticke determinace se Japonec muze radovat, ma to napsano v genech, ze nebude mit rakovinu, parada

dalsim prikladem je autismus (geneticka determinace dle mediciny) - a najednou se prichazi na roli kovu v tele

o svalove dystrofii:

www.nih.gov/about/researchresultsforthepublic/Gene sandBehavior.pdf

http://ghr.nlm.nih.gov/Resources/health

Duchenne muscular dystrophy je tam explicitne zminena - paradigma geneticke determinace je v kategorii YESTERDAY

moje nazory hledej v sekci TOMORROW

a to se tim ani nezivim

ten
samy vzorec pro AGA - ten prvni odkaz bych dal genetikum jako otcenas, vse je tam receno
kokotar
A lidi, kterym zacaly rust vlasy se tezko hledaji na forech o alopecii - tam chodi z drtive vetsiny ti zoufali

daji se najit na forech o arthritide, PCOS, celiakii, hypothyroidismu, hyperkalcemii, ledvinach, otravach kovy, scleroderme
kokotar
Nedovoluje mi to smazat, tak sem musim neco napsat
<< . 1 . 2 . 3 . 4 . 5 . >>
Padání vlasůDiskuze Více vlasů.cz » Padání vlasů »

Nejefektivnější plán pro 18-ctileté, kteří mají kouty?

Váš příspěvek:
  :-) ;) ;) ;) :-( ...    Tučně Kurzívou Podtrženě    Odkaz na www stránku Link na YouTube video  

Přejít na forum: 

Provozovatel: Ing. Lukáą Vodička, Libická 6, 130 00 Praha 3, IČO: 865 81 716

Pohání bulletin board software miniBB™ © 2001-2022  |  Optimalizace pro vyhledávače od SiteLab © 2003-2022