Cibulová šťáva prý pomáhá proti DHT - je to vůbec možné? - Diskuze Více vlasů.cz

Padání vlasůDiskuze Více vlasů.cz » Padání vlasů »

Cibulová šťáva prý pomáhá proti DHT - je to vůbec možné?

Autor Cibulová šťáva prý pomáhá proti DHT - je to vůbec možné?
Jana007
Ahoj, zkoušel někdo z vás potírat hlavu šťávou z cibule?
Já zatím zkouším - po 3 jsem si nechala na hlavě na 30 min. šťávu ze 2 cibulí z odšťavovače. Mám takový zvláštní pocit, že to minimálně pokožku hlavy prokrví....

Přikládám preventivně již přeložený text z:
http://rahul-skincare2012.blogspot.cz/2012/04/onio ns-can-stimulate-hair-growth-proven.html

Jak Cibule a česnek pomoci léčit a předcházet vypadávání vlasů a plešatění?

Jedním ze způsobů, česnek a cibule prostředky vypadávání vlasů může fungovat, je tím, že poskytuje potravu lokálně na vlasové folikuly, zejména pokud je výživa z vlasových folikulů, které znemožní DHT nebo špatné stravy. To je velmi užitečné při problémech s vlasy.
Jiný způsob, kterým se cibule a česneku lokální prostředky mohou působit na léčbu vypadávání vlasů a plešatost, je tím, že zabije některé bakterie, které mohou být infekční skalp oblasti a za hlavní příčinu problémů s vypadáváním vlasů.
Ještě jeden způsob účinku česnekem a cibulí na vypadávání vlasů a plešatost, je tím, že zabije parazity, které mohou být infekční pokožku hlavy.
Rovněž některé houby infekce reagovat na česneku a cibule jsou aplikovány přímo na ně, a to může pomoci napravit některé typy vypadávání vlasů a plešatost.

Takže můžete vidět, jak česnek a cibule může pomoci léčit něčí plešatosti a vypadávání vlasů, protože útočí na vypadávání vlasů z mnoha různých úhlů.
Jana007
Dále jsem se na pár zahraničních forech dočetla, že kolika lidem vlasy zesílí a dokonce zaroste pleš u chlapů. Já mám na hlavě plavý melír a musím říct, že po 3 zkouškách nánosu šťávy mám vlasy lesklejší celkově a hlavně barva se mění na takovou lehce do žlutohněda? ale možná se mi to jen zdá. No každopádně budu pokračovat.
Chtěla jsem si objednat ze stránky www.mojevlasy.cz saw palmetto na blokaci DHT, ale co když to zvládne cibule? hmm
Joffrey
Já to přidal ke svému režimu. Dávám to 2x krát týdně už asi 4 měsíce. Nechávám to tam 30 minut a někdy i déle. Dokonce to někdy nechám zaschnout a jdu s tím spát. Po aplikaci mi připadalo, že vlasy přestaly den po tom padat a byly v báječném stavu, další dny zase výpadek pokračuje. Šťáva z cibule obsahuje síru a quercetin, který by měl inhibovat prostaglandin. Příprava je ovšem zdlouhavá + ještě doba po kterou je nutné to mít na hlavě + zápach mi znemožňuje cibuli nanášet každý den. To bych po práci nedělal nic jiného než tuto alchymii s cibulí a nikam nemohl chodit.
geshi
Ahoj, tohle jsem slysel naposledy pred cca 22 lety, jeden chlapek si potiral plesatou hlavu cibuli ale on uz byl skinhead tak mu to nijak nepomohlo. Asi to bude uz starsi metoda, kazdopadne jsem zvedav na vase vysledky...
Padání vlasůDiskuze Více vlasů.cz » Padání vlasů »

Cibulová šťáva prý pomáhá proti DHT - je to vůbec možné?

Váš příspěvek:
  :-) ;) ;) ;) :-( ...    Tučně Kurzívou Podtrženě    Odkaz na www stránku Link na YouTube video  

Přejít na forum: 

Provozovatel: Ing. Lukáą Vodička, Libická 6, 130 00 Praha 3, IČO: 865 81 716

Pohání discussion forum software miniBB™ © 2001-2022  |  Optimalizace pro vyhledávače od SiteLab © 2003-2022