Nizoral - Mediket Plus - mají stejný účinek? - Diskuze Více vlasů.cz

Vypadávání vlasů u ženDiskuze Více vlasů.cz » Vypadávání vlasů u žen »

Nizoral - Mediket Plus - mají stejný účinek?

Autor Nizoral - Mediket Plus - mají stejný účinek?
Anna
Četla jsem, že při padání vlasů je dobré používat i Nizoral, tak bych ráda věděla jestli má ten stejný účinek i Mediket plus.
Díky za rady

Toto jsem četla o tom Nizoralu.

PEČUJTE O SVÉ VLASY
Jednou se dočkáme léku na plešatost. Do té doby nám musí stačit nedávné zprávy o tom, že nizoral, běžný šampon proti lupům, je dobrý na hubení plísní pokožky na temeni hlavy a že může probudit latentní vlasové kořínky. Pokud nyní používáte jiné šampony proti lupům, zkuste také použít nizoral; mohl by vám pomoci vydržet s vlasy dalších pár let.


Já mám ale velmi citlivou kůži a proto raději používam slabší Mediket. Tak ted váhám jeslti nekoupit Nizoral. Ale zdá se mi, že jinak jsou si ty šampony dost podobné,tak proto bych ráda věděla, jeslti i ten mediket dokáže probudit vlasové kořínky.
Poradte
jsich
Podle všech informací, které jsou volně k přečtení by v nich neměl být téměř žádný rozdíl, ale doporučuji se poradit v nějaké dobré lékárně
Joffrey
Zkus Danket od Dr. Müllera. ma 2% ketokonazolu. Je na mastné lupy. Pouzivam ho delsi dobu a je o polovinu levnejsi co Nizoral. K dostání ve většině lékáren.
Franta
Nevi nekdo, jestli Nizoral obsahuje SLS? Ceska napodobenina Nizoralu-Danket obsahuje SLS, tak by me zajimalo, jestli ma original Nizoral aspon neco navic, kvuli cemu se ho vyplati koupit... Pouzivam Danket tak jednou tydne a musim rict, ze mi docela drazdi pokozku hlavy,tak mam podezreni, ze byo mohlo byt tim SLS...Jinak pouzivam kazdy den mix Hauschky s Revitou a tyhle 2 sampony jsou uplne bez problemu...
minimax
Mediket Plus obsahoval ve svém složení kromě ketokonazolu také oktopirox (rovněž látka s prokázaným - tedy alespoň jednou studií - účinkem proti mužskému typu vypadávání vlasů). Nyní firma z jakéhosi důvodu vyměnila ketokonazol za klimbazol. Ten je podobně účinný proti kvasinkám způsobujícím lupy jako ketokonazol, ale žádná studie týkající se vypadávání vlasů zatím zřejmě provedena nebyla. Nezbývá tedy než doufat, že se účinnost neliší. Jinak barva šampónu se na základě této změny mění z červené na žlutou.

Co se týká použitého rozpouštědla, Mediket Plus používá laurylethersíran sodný (SLES), nikoliv laurylsíran sodný (SLS).
Smutněnka
Vidím, že toto téma utichlo přesto bych se chtěla zeptat jestli máte někdo zkušenosti s obdobou Nizoralu - Nizan Forte také obsahuje 2% ketonazol a je cenově dostupnější
elfka
Kdybyste měl někdo zájem prodávám Quinafort od klorane - na padání vlasů a na rychlejší růst nových a pevnějších vlasů více na odkazu: http://www.manitera.cz/komplexni-pece-o-telo/kuze- vlasy-nehty/vypadavani-vlasu/klorane-quinafort-kur a-proti-vydavani-vlasu-pro-zeny-12-x-5-ml-p-19623. Na netu je to za 698 +poštovný Měla jsem dvě balení a jedno už mi pomohlo a z toho druhýho - je tam 12ampulek a já jsem z toho načla jen jendu a půl. Tak to prodávám za výhodné balení za 550kč 11 a půl ampulek. Je to zázračný přípravek, mám to z GHC kliniky.
nechám to za 550 +80poštovný, takže kdyby někdo chtěl jsem na mailu: e.laichmanova@seznam.cz
Vypadávání vlasů u ženDiskuze Více vlasů.cz » Vypadávání vlasů u žen »

Nizoral - Mediket Plus - mají stejný účinek?

Váš příspěvek:
  :-) ;) ;) ;) :-( ...    Tučně Kurzívou Podtrženě    Odkaz na www stránku Link na YouTube video  

Přejít na forum: 

Provozovatel: Ing. Lukáą Vodička, Libická 6, 130 00 Praha 3, IČO: 865 81 716

Pohání light forum script miniBB™ © 2001-2022  |  Optimalizace pro vyhledávače od SiteLab © 2003-2022