Balayam - Indická technika proti padání vlasů - Diskuze Více vlasů.cz

Padání vlasůDiskuze Více vlasů.cz » Padání vlasů »

Balayam - Indická technika proti padání vlasů

Autor Balayam - Indická technika proti padání vlasů
Raduna007
Ahoj,

hledal jsem jestli tady není někde toto téma ale nenašel jsem. Jedná se starověkou indickou techniku tření kořenů nehtů které podporuje růst vlasů. Jsou tam i kladne ohlasy pri pravidelnem cviceni. Tezko rict co je na tom pravdy.. Zkusim to zkombinovat s endhairloss, mozna budu za par mesicu jak Elviss s vlnou na hlave

Je potřeba cvičit nalačno, doporučuje 2x 10-15 minut ale můžete i hodinu vkuse, záleží na Vás kolik máte času. Čím více času tomu budete věnovat, tím budete mít výsledky rychleji..

Dneska jsem zkusil ráno 15 minut a odpoledne hodinu vkuse a ještě 10 minut po cvičení mě brnělo celý tělo , zřejmě třením dochazí k cyrkulaci krve i do hlavy a pomáhá to údajně i zastavit padání vlasů.

Nevím co je natom pravdy ale diskutovat se tady o tom může, třeba se někdo najde a zkusí vydržet 3 měsíce a pak poreferuje.

Ještě jsem dostal odkaz od kolegy, tak můžete pročíst
https://www.eotazky.sk/co-podporuje-rast-vlasov-po maha-proti-sediveniu-vlasov-vzajomne-trenie-nechto v-fakt-alebo-mytus

Upozornění:
Vyhněte se tření nehtů během těhotenství. Případně, pokud máte problém na pleti nebo nehtech kolem kontaktní oblasti. Tato technika se nedoporučuje ani při vysokém krevním tlaku.

Podivejte se nato:

Jednoduše se třou nehty, obě ruce se pohybují nebo jedna ruka je stabilní. Cílem je otřít kořeny nehtů, zejména bílé plochy v dolní části nehtů. Budete to muset udělat po dobu tří měsíců, abyste zjistili rozdíl. Ale ujistěte se, že budete dodržovat mé další tipy na růst vlasů a prevenci vypadávání vlasů, protože růst vlasů závisí na naší stravě a také na tom, jak dobře se staráte o své stávající vlasy.

Samozřejmě je to spojená nádoba a vše se vším souvisí, tzn. kvalitni strava, doplnky apod.

https://www.youtube.com/watch?reload=9&v=UQuOMmKpE vc&feature=youtu.be

Dalsi priklad.
https://www.youtube.com/watch?v=cL8nILxcb18
Brandon Coutu
Týpek má nastřelený vlasy a dělá, že mu to narostlo ze tření nehtů o sebe?
Raduna007
Jako těžko posuzovat ale zadej si Balayma a maš tam spousty videii.. Samozřejmě já taky o tom nic nevím.. V diskuzi jsou kladné i záporné ohlasy.. je to asi případ od případu..

Jsou tam i nějací indičtí doktoři a zřejmě k tomu mají co říct..
aneli123
Raduna007,je to zajímavý,ale nedala jsem víc jak minutu😒,ty cítíš i brnění na hlavě?
Vetroplach81
Západná medicína má svoje metódy, v prvom rade do pacienta napchať čo najviac liekov a chemických prípravkov, východná medicína má tiež svoje metódy...poznám chlapíka, ktorému na liečbu rakoviny vedeli pomôcť len chemoterapiou, odmietol a zatial čo doktor krútil hlavou, on sa dal na 40 dňový pôst bez jedla a čo tým dosiahol? z rakoviny sa vyliečil...
Raduna007
aneli123
Raduna007,je to zajímavý,ale nedala jsem víc jak minutu😒,ty cítíš i brnění na hlavě?


Ja to zkousim tretim dnem rano pul hodky nalacno a vecer pred spanim.. Kdyz mam cas tak jsem to dal i hodinu vkuse.. a kdyz jsem skoncil tak to brneni je citit hlavne v rukach po ramena a to i 10 15 minut po cviceni a verim ze se to dostava i do hlavy., mám z toho dobrý pocit

Zkousim proste prirodne tomu celit a zkusim to nakombinovat s timto cvicenim. A ještě jsem to umocnil tím žr jsem nemyslrl na njc jinýho než že mám zdraví, hustý vlasy a pozitivně to vnímat.Psychika podle mě dělá hodně. A pokud se tím budeš trápit tak tomu moc nepomůžeš spíš naopak.

Nic to nestojí akorát chvilku tvýho času, cvičeni je to jednoduchý chce to grif a dodržet nalačno, jelikož pokud budeš cvičitna plny žaludek impulsy se dostávaji převážně do ovlasti kolem žaludku a do horních částí se nedostanou.

Po mé zkušenosti s endhairloss zkusím kombinaci s touto metodou.i když už teď jsem s mým stavem spokojen, jelikož vlasy drží..
aneli123
Raduna007 jsi fakt dobrej, já na to nemám bohužel trpělivost. Ještě je k tomuto dobrá pozice-stoj na hlavě,nebo alespoň pár minutové- jak vydržíš-visení hlavy dolů. Šampon Capillus je též dobrý na prokrvení pokožky hlavy. Přeji ti hodně úspěchů a průběžně sdílej výsledky 😊😊😊
Padání vlasůDiskuze Více vlasů.cz » Padání vlasů »

Balayam - Indická technika proti padání vlasů

Váš příspěvek:
  :-) ;) ;) ;) :-( ...    Tučně Kurzívou Podtrženě    Odkaz na www stránku Link na YouTube video  

Přejít na forum: 

Provozovatel: Ing. Lukáą Vodička, Libická 6, 130 00 Praha 3, IČO: 865 81 716

Pohání easy forum software miniBB™ © 2001-2024  |  Optimalizace pro vyhledávače od SiteLab © 2003-2024