Bolí mě vlasy resp. kůže hlavy - Diskuze Více vlasů.cz (2)

Vypadávání vlasů u ženDiskuze Více vlasů.cz » Vypadávání vlasů u žen »

Bolí mě vlasy resp. kůže hlavy

Autor Bolí mě vlasy resp. kůže hlavy
LUDMILA
Bora,
jesti Ti to opravdu moc vadí, tak bych asi zašla napřed k alternativnímu lékaři - mám na mysli čínskou medicínu, homeopatii. Vyšetření v těchto ordinacích je na hony odlišné od klasické ordinace.Takže, když Ti moc klasika nepomohla, tak bych šla jinam.
Aya
Bora

Jsou to steroidní hormony,které při jednorázovém nebo velmi krátkodobém podávání tlumí alergickou reakci.Nejsem příznivec hormonální léčby,ale v Tvém stavu,jak píšeš,není příliš času,takže,jsi-li zdravá-ledviny,srdce,apod.,nebála bych se toho.Je-li to psychika,také se tím budˇvyvrátí nebo případně potvrdí... To může napsat ,dát injekci nebo do infuze pouze a výhradně lékař...:Aya.
asi
Bora

velice těžko se mě odepisuje.Tak jako jiné alopecie tak i AC má různé příznaky a to co je u jednoho nemusí být u druhého.Bohužel u mě byly příznaky stejné jak to popisujete.Proto Vám docela nerad píšu a doufám,že to u Vás nebude AC a pomohou Vám rady děvčat.Rozhodně vyzkoušejte jejich rady a hlavně nenechte se ovládnout strachem,že třeba přijdete o vlasy.Pro Vás ženy jsou sice hodně důležité,ale jsou daleko horší věci.
Mě u nás nikdo nebyl schopen určit diagnozu až přes různé známé jeden doktor v Německu.Potom mě to potvrdila jedna paní z USA na alopecia world,která má AC již několik roků.Když mě ten doktor řekl,že mám AC a že jediná momentální léčba,jak se zbavit těch bolestí a předejít tomu zjizvení je v tom,že si musím každodenně holit hlavu,byl jsem z toho docela zdrcen.Samozřejmě jsem ho hned neposlechl až mě to také potvrdila ta paní a tak když jsem měl více jak půl hlavy s ulámanými vlasy,teprve jsem našel odvahu vše oholit.Velice mě také pomohlo seznámení se s Miškou.Když jsem viděl jak ztrátu vlasů zvládá tak mladá holka,tak jsem si řekl,že to přece musím zvládnout také.Takže se pravidelně každý den holím.Je mě to sice stále hodně nepříjemné a musím se přiznat,že se za to docela stydím,ale bolesti jsou minimální tak si říkám,že pokud se neudělají ty jizvy tak to bude fajn a snad si zvyknu.Jinak vlasů mám plnou hlavu,ale nejsou mě vlastně nic platné.Nejvíce mě bolí celá levá strana až na temeno a vpředu nad čelem.Bolelo mě to i na ostatních místech,ale o něco méně a dnes po 1O měsících holení mohu říci,že až na tu levou stranu mě to jinde prakticky nebolí až tak po dvou dnech pokud to neoholím tak to začne po celé hlavě.Tak takto to je u mě.Protože jediná rada je oholit celou hlavu,nevím co bych Vám mohl poradit a jak jsem již psal doufám,že to u vás bude jen nervového původu a ne AC.Já osobně bych si koupil nějakou paruku a teď na zimu bych to oholil .To ale říkám dnes,být na Vašem místě nejsem si jistý zda bych to udělal.Věřím ale,že když Vás to přestane bolet a nebudete vidět,že vlasy stále padají,tak se přestanete tolik trápit a to by mohlo pomoci samo o sobě.A když uděláte to co Vám radí paní Aya tak by to mohlo být brzo OK.Nezlobte se prosím,že Vám nedovedu nic rozumnějšího poradit.Tak jen držím pěsti ať máte štěstí a vše co nejdříve v dobré obrátí! asi
asi
asi
Ještě přidávám videa té paní která mě velice pomohla a pomáhá.Pro mě je to úžasná osobnost.To ale platí také pro tu druhou.


http://www.youtube.com/user/crownedregal2
LUDMILA
Bora
uvědomila,jsem si, že ti automaticky tykám. Nechci se tě v žádném případě nijak dotknout. Tykej mi také, budu ráda. Pokud je ti milejší vykání - není problém, budeme si vykat.
Teď k terapii. Aya má pravdu. Kertikoidy by alergii vyřešily. Jenže jsou to léky, které mají dost vedlejších účinků. Kožaři je celkem rádi předepisují, protože při nich se zázraky dějí do tří dnů. Jenže pokud žiješ i další dny, tak máš problém. Já bych to raději s kortikoidy zevně podávanými nezkoušela. Je to ale můj názor. Mám k tomu důvody. Není to ale sem vhodné psát.
Aya
Ludmila

Nemyslím zatím zevně,jako mast či roztok,ale kvůli rychlejší diagnoze možná nitrožilně na klinice...Bude-li to alergie,nastane úleva a dá se začít s léčením.Bude-li to psychika,úleva bude,ale možná jen velmi slabá s tím,že se vše znovu rozběhne.

Asi

Dívala jsem se,ale jde bohužel o celkový typ...Tzv. jemné,sladké obličeje s jemnými rysy,pikantními nosíky to mohou mít a myslím,že to nevadí...Navíc tvar lebky,chce to egyptský tvar hlavy...Ale to si nemůže nikdo z nás vybrat.Rozhodně typy na fotech jsou velmi zajímavé! Aya.
asi
Aya

jo jo obě tyto dámy jsou velice hezké a to i bez vlasů.Já jsem ale jejich fotky přidal proto,že mají také AC a mě v začátcích i nadále dost pomáhají různými radami atd.Vůbec mě nedošlo,že by to mohlo být považováno jako,že chci ukázat,že také bez vlasů jste hezké.To jsem nechtěl a omlouvám se za to.Nicméně musím uznat,že to je pravda.Chtěl jsem jenom ukázat co to je AC a na té první větší fotce jsou dobře viditelné ty jizvičky o kterých píši a na jejímž místě již nikdy vlasy nevyrostou.To samé je vidět na těch videích.Ty jizvy mohou být daleko,daleko horší,pokud člověk neposlechne radu oholit,nebo mu o tom nikdo neporadí.jak tomu bylo ze začátku u mě.Naštěstí je AC velice málo rozšířená a doufám,že to tak zůstane i nadále.Možná jsem o této formě neměl vůbec psát.Bohužel svůj příspěvek nedokáži vymazat.Mohu proto jenom znova opakovat, "doufám že AC není případ Bory a že nadále budu u nás sám koho znám s touto formou alopecie".Mějte se hezky! asi
Aya
Asi

Ale ne!!! Nemažte prosím nic!Byl to kompliment,ale pravdivý.Jen na vysvětlení,nechci popisovat nějak sebestředně vizáž,ale naštěstí nemám problémy,jen jsem naprosto jiný typ.Velmi výrazný,tmavý,prý exotický...Mám 4 krve.z přímých předků.Ale neumím si sebe představit,ale vůbec mě osobně se to nedotklo.Mišce to sluší a vůbec myslím spíše světlé typy...Je lepší,jak už jsem psala,že bude jedině dobře,když napíšete,protože čím víc víme,tím lépe,i když to někdy není příjemné.Milý příteli, nemáte se zač omlouvat.Možná moje formulace byla zavádějící...Takže i já se omlouvám!Srdečně Aya.
LUDMILA
Asi
díky za adresy. Jsou to velmi zajímavé, krásné ženy. Skoro bych řekla, možná pod vlivem televizních seriálů, že se jedná o krásky budoucnosti. Hříva vlasů je módní minulostí.
Pokud zatím jiná účinná léčba není, než-li tato, tak to není tak strašné.
Změním účes a přestanu mít problémy, bolesti atd. To je docela prima.
Teď je ale asi důležité trochu na sobě zapracovat duševně i duchovně.
Z dam na obrázcích září inteligence.
Domnívám se, že problémy s jizvami, ukazují na některou z kolagenóz.
asi
Aya

Vůbec se neomlouvejte!Já to od Vás nebral jako nějakou výtku nebo jak to říci.Jenom mě napadlo,že pro ostatní účastnice by to mohlo vypadat,jako že se snažím říci ať se všichni nechají ostříhat.Tak to rozhodně není a jsem rád,že Vy a paní Ludmila jste mě pochopily.Takže díky.Bohužel ale co se týká AC je to jediná momentální možnost léčby.K těm mým příspěvkům.Chtěl jsem nějak poradit,ale mnou uvedené zkušeností ostatních lidí,nejsou možná zrovna moc uklidňující,ale naopak.Snažím se,ale napsat celou pravdu jak jsem to přečetl a to může být pro někoho dost kruté.V poslední době jsem prožil hodně zlého a dozvědět se co nejdříve celou pravdu se ukázalo jako daleko přijatelnější než žít v nejistotě.Podobně mluví také lidé na alopecia world.Proto jsem nad tím nijak nepřemýšlel.Až včera mě napadlo,že by to pro někoho mohlo být jinak.Proto ta moje omluva.Mějte se hezky a ať i nadále se Vám daří jako doposud každému nějak poradit. asi
asi
Ludmila

Také Vám děkuji,že jste mě pochopila co jsem chtěl říci.I když nebylo mým úmyslem ukázat,že jste stejně krásné s nebo bez.Musím říci,že je to tak a každý kdo se podívá na alopecia world,jistě mě dá za pravdu.Přesto chápu,že to je velice těžké se smířit ze ztrátou vlasů.A pokud bych to dokázal tak každé a každému bych moc rád pomohl,aby se s tím nemusel smiřovat.Bohužel to zatím nedokáží ani odborníci natož já.Proto v některých případech nezbývá nic jiného než si říci,jak píšete "není tak strašné".Jen k tomu dodám,hlavně,že jsme jinak zdraví i když jsme třeba bez.K těm jizvám já přesně nevím proč AC vzniká.Bylo mě pouze vysvětleno,že tím jak se vlas různě mele při ležení aj.tak dojde k zánětu folikulu,následně vlas vypadne a po vyhojení zánětu se udělá jizva která může jít do hloubky až několika mm.Což je hrozné si jenom představit.Jeden z odborníků mě také řekl,že to je alergie na vlasy,více mě k tomu ale nedokázal říci.Na závěr jen ukáži jak vypadaly některé části mé hlavy v případě nejhoršího stavu,než jsem začal s pravidelným holením a používáním různých hojivých mastí.
http://www.alopecie.estranky.cz/clanky/nezarazene/ alopecie-zjizvujici
Přeji Vám i nadále hodně positivního myšlení a ať ty potvůrky přestanou trápit. asi
Aya
Asi

Děkuji Vám za dopísek,ale i příspěvek,ve kterém vysvětlujete pravděpodobný vznik a také průběh AC.Také jsem,dnes večer,byla nucena napsat nové dívce či ženě na www.,aby zažádala o vyšetření a popsala jsem stručně,jaké...Pí.Alenka,v dobrém,napsala,že jsem jí možná vyděsila ,a že bych uměla zřejmě ihned poradit.Možná ano,jsem zastáncem ,i když se to často nedaří,nejprve dobrého,lékařského vyšetření,abychom nic nezanedbaly.Laboratorní výsledky řeknou mnohé!Jistě,že potom je možná doplnující léčba...Díky tomu,čím jsem zvl. za posl. léta prošla,jsem zastáncem raději čisté pravdy než milosrdné lži!Ale býváme někdy špatně pochopeni,někdy nejsou lidé připraveni na něco,co nechtějí slyšet...A jako člověk je hluboce chápu! Jinak,to,co píšete,mně přijde také jako autoimunita,kdy tělo-pokožka hlavy,vlastně pracuje proti svým vlas.folikulům...Někdy velký horror,co se s námi může dít...Děkuji Vám za důvěru a napište! Srdečně Aya.
bora
Ahojky lidičky,
pečlivě jsem si všechno přečetla. Mám strach z toho, co jsem se dozvěděla. Vůbec nevím, že takové něco existuje. Ale na straně druhé, jsem o něco můdřejší. Vždy jsi kladu otázku, proč tyhle problémy vůbec jsou. Život by byl hezčí i jednoduchší. Je mi líto všech co se trápí.


AYA
Prosím tě teď mě napadá, jak čtu, že jsem asi neměla testy nebo jak jsem si přečetla na vlas. folikuly. Jak to dělají a musím o to pořádat?
Předem ti děkuji.
bora
Ahojky lidičky,
pečlivě jsem si všechno přečetla. Mám strach z toho, co jsem se dozvěděla. Vůbec nevím, že takové něco existuje. Ale na straně druhé, jsem o něco můdřejší. Vždy jsi kladu otázku, proč tyhle problémy vůbec jsou. Život by byl hezčí i jednoduchší. Je mi líto všech co se trápí.


AYA
Prosím tě teď mě napadá, jak čtu, že jsem asi neměla testy nebo jak jsem si přečetla na vlas. folikuly. Jak to dělají a musím o to pořádat?
Předem ti děkuji.
bora
Ahojky lidičky,
pečlivě jsem si všechno přečetla. Mám strach z toho, co jsem se dozvěděla. Vůbec nevím, že takové něco existuje. Ale na straně druhé, jsem o něco můdřejší. Vždy jsi kladu otázku, proč tyhle problémy vůbec jsou. Život by byl hezčí i jednoduchší. Je mi líto všech co se trápí.


AYA
Prosím tě teď mě napadá, jak čtu, že jsem asi neměla testy nebo jak jsem si přečetla na vlas. folikuly. Jak to dělají a musím o to pořádat?
Předem ti děkuji.
bora
Teď jsem si všila, že je to tam 3 x. Omlouvám se.

Ludmilo

Určitě vyzkouším čínskou medicínu, jak uvádíš. Nic o tom nevím, tak jdu na neco juknout na net. Děkuji ti za radu.
Aya
Bora

Ahoj, chápu Tvé obavy,ale snaž se o klid,třeba to bude psychika...Ale nikdo z nás v tomto stadiu klidný není,to bychom Ti lhaly! Nejobvyklejší cesta je budˇ z krevních testů na endokrinologii či imunologii.A případně biopsie kůže,ale to nebolí,neměj obavy.Také se zjistí případná autoimunita,která obvykle v mnoha procentech stojí za tímto padáním,otoky a bolestí kůže... Držím palce!Srdečně Aya.
bora
AYA
Prosím tě a když mi brali krev tak taky na štítnou žlázu, není to náhodou to vyšetření těch folikul, nebo to musím o to zařádat sama.
Aya
Bora

To asi určitě ne!!!Je to řada testů,anti-vlasové folikuly,atd.Měli by udělat speciální krevní testy,ale často se vymlouvají! Je to vyšetření na endokrinologii či imunologii... Aya.
anamorka
bora
Prosím Vás o pomoc lidičky. Máte někdo stejný problém? Bolí mě kůže na hlavě, nemůžu se jich ani dotkout, mít, nosím je jenom volně. Nemůžu je mít v gumičce. Tohle je spojené s padáním vlasů. Vypadne mi za den přes 100 vlasů. Nidky jsem to neměla a ani se nedočetla o stejném problému. Jsem z toho zoufalá, trvá to 3 měsíc.

Ahojky, možná trošku vím o čem mluvíš, občas to taky mívám,někdy mně zase celá hlava svědí...vlasy padají atd...Teď používám DS Nodé od Biodermy-volně v lékárně a je to super věc. Zabralo to. Vlasů při mytí 10 pryč při česání max.5,Hlava nesvědí, sibulky nebolí, vlasy jsou pevnější,hezčí, stačilo pár použití dle návodu...doporučuju zkusit, může a nemusí to vyjít,ale uškodit asi nemůže... Držím palce!
LUDMILA
Pro Bora
Zkus si vyčistit střeva - viz předchozí rubrika. Jinak souhlas s Anamorkou. Dcera sice nyní používá přípravky Kapydermu, ale pochopila jsem, že vpodstatě všechny firmy zabývající se léčebnou vlasovou kosmetikou mají sice dražší přípravky, ale za ten výsledek to stojí. Musí se ušetřit jinde.
xya
Ahojte...čítam si tu vaše príspevky a mám asi rovnaký probném ako vy...vlasy mi padajú už dobre dva roky...a k tomu sa pridalo svrbenie hlavy ....nemám ani lupiny ani červenú pokožku len ma svrbí hlava a nikto mi neverí, pretože nikto nič nevidí....svrbí ma to hlavne ked spím , v noci sa prebudím na strašné svrbenie už neviem čo mám robiť....ku kožnému doktorovy už nejdem je to zbytočná strata času....
pavluskamej
Aya
dobry den prosim jste tu?
Aya
Zatím se již nechodím...Není čas...
Lui
Zdravím..vedle Candidy A. (kvasinek) způsobuje bolesti a svědění vlasové pokožky také silné překyselení organismu z nevhodné stravy (viz odkyselení organismu) hodně spolu oba zdroje problémů i souvisí (např.hodně sladkého..)
Lu
evule
Ahoj, potřebovala bych poradit, asi přes tři měsíce mi padají vlasy. Zašla jsem si na kožní ale předepsala mi Alpicort 2x denně na vyšetření mě neposlala jen mi prohrábla vlasy a napsala tuto vodičku , vypadalo mi hrozně moc vlasů až jsem se musela nechat ostříhat.I přes to mám vlasy křehké. Poslední dobou mě začala bolet a pálit i pokožka hlavy dokonce mě z toho bolí celá hlav nemám žádné zarudnutí občas jen sem tam lupy. Už nevím jak dál ... Potřebovala bych poradit co s tím a jak zastavit bolest a padání vlasů. Moc děkuji za odpovědi...
Malicka
Mam problem nevim jak presne to popsat a ani nevim jak jsem ktomu dola ale mela jsem nejakou dobu pocit jakoby tlaku nejvic za usima a zatylku bolest ztuhlost tlak az huceni v hlave a pri procesavani jsem asi nedopatrenim potahla za vlasy a doslova mi v nich jakoby kruplo poprala bych to asi tak ze se mi kuze odtahla od lebky zni to hrozive ale neskutecne se mi ulevilo nechapu jak se to muze stat ale pokazde kdyz mam ten tlak na hlavu bolest napeti ald tak se teda zatahnu za vlasy a hrozne se mi ulevi...nevim ale dobre to nebude padaji mi vlasy tak mistama kozni rikala ze to je stres ale vic nic nevite jak se toho napeti zbavit aniz bych musela byt tak drasticka dekuji
Evelynka
Všechny zdravím,

jsem tu nová a rozhodla jsem se napsat svůj problém, třeba mi někdo poradí nebo bude mít podobnou zkušenost. Už zhruba 14 dní mě pálí pokožka hlavy. Nikdo z lékařů zatím nezjistil proč. Přiznám se, že se léčím na deprese a tak to svedli na nervy. Objednala jsem se na kožní, tak uvidím, jak pořídím tam. Mytí vlasů je pro mě utrpení a česání taky. Každý dotek na hlavě bolí a pálí. Někdy jako oheň a jindy jako divné ledové proudění. Mám trochu lupy a občas cítím, že je pokožka hlavy úplně vysušená. V lékárně mi poradili šampon od Uriage. Moc nepomáhá. Někdy mám pocit, že mi někdo rve kořínky vlasů. Je mi 43 let a mám polodlouhé vlasy, ale nad ofinou mi začínají dost řídnout. Prosvítá tam kůže. Zvýšené padání jsem ale zatím nezaregistrovala. Nevím si rady. Vůbec netuším, co to pálení způsobilo. Děkuji za jakoukoliv radu.
aneli123
Mám to taky,myslím že je to hormonálního původu a je to bohužel předzvěst řídnutí vlasů .Máte v rodině někoho s říkými vlasy nebo alopecií?
<< . 1 . 2 . 3 . >>
Vypadávání vlasů u ženDiskuze Více vlasů.cz » Vypadávání vlasů u žen »

Bolí mě vlasy resp. kůže hlavy

Váš příspěvek:
  :-) ;) ;) ;) :-( ...    Tučně Kurzívou Podtrženě    Odkaz na www stránku Link na YouTube video  

Přejít na forum: 

Provozovatel: Ing. Lukáą Vodička, Libická 6, 130 00 Praha 3, IČO: 865 81 716

Pohání light forum script miniBB™ © 2001-2022  |  Optimalizace pro vyhledávače od SiteLab © 2003-2022