Dědičné plešatění, 20 let, léčba (+foto) - Diskuze Více vlasů.cz (2)

Padání vlasůDiskuze Více vlasů.cz » Padání vlasů »

Dědičné plešatění, 20 let, léčba (+foto)

Autor Dědičné plešatění, 20 let, léčba (+foto)
peterb85
Za mesiac pouzivania ta to nevykastruje a zaroven citis, ako telo reaguje. Vacsinou po mesiaci zistis, ako si na tom aj a libidom. Niekedy sa citim ako stary dedosvaly, kosti bolia..cvicit sa mi moc nechce a ked aj, telo by akoby nereagovalo. Spomalenie myslenia a smutna nalada ma stve najviac.. biznise, kde musim byt pohotovy a spravne reagovat, to robi trochu galibu..je to haluz
dbb2275
No na rovinu... Já jsem teď psychicky (proč asi, že jo ) na tom ne moc dobře, takže tak... No já mám předpoklady snad ke všemu, ale je pravda, že za ten risk to asi stojí, co? Nic jiné mi nezbývá bohužel...
peterb85
Poviem ti tak..hlavu mas idealnu..skos to na 3 mm, bude ti to pasovat..roky to tak nosit..zacni cvicit a zi novy zivot bez trapenia.
dbb2275
Nestraš, bych vypadal jak mimozemšťan. Cvičím, to je to jediné, co mě dělá radost a zvedá sebevědomí.
Richard
dbb2275
Nestraš, bych vypadal jak mimozemšťan


Pokud s pleší nebudeš vypadat jako Ned Ryerson z filmu Na Hromnice o den více, tak bych se tím zase tolik netrápil. Záleží, jaký jsi typ.
peterb85
Vsak ale on uplne normalne vyzeraci sa mi to len zda?
dbb2275
Pokud je řeč o mně, tak plešatý rozhodně nebudu vypadat normálně
Szlahoun
Rovněž ti doporučuji finasterid 1 mg denně. To ti zabere zcela určitě. Jen je otázka, do jaké míry. Podle toho bych to pak řešil dál. Každopádně začni co nejdřív, prototože tohle se určitě nezastaví samo od sebe.

Pokud budeš mít problém s vedlejšími účinky, tak to můžeš vysadit. Jen bych tě rád upozornil, že lidi často za vedlejší účinky považují něco, co je způsobeno jinými vlivy, takže pokud se zrovna někde nedaří, neznamená to, že je to tím lékem, je dobré hledat příčiny jinde. Mnoho "vedlejších" účinků je rovněž vsugerovaných, tzn. kdybych ti podstrčil placebo, výsledek by byl třeba stejný.

Já problém s velejšími účinky nemám kromě nižšího libida, ale zase jsou určitá pozitiva, jsem klidnější a téměř se mi ztratily potíže s pletí (záněty mazových žláz a tak, to je ostatně právě tou nižší hodnotou DHT v pokožce).

Měl jsem to podobně, ale o až deset let později. Zlepšilo se to o dost a zatím jsem vcelku spokojený, ale je pravda, že na přední část bych to potřeboval něčím solidním ještě podpořit, hlavně kouty, které mám prořídlé, takže uvažuji od "RU".

Minox nedoporučuji. To je pak navždy. Zkoušel jsem to, výsledek nic moc a kvůli potížím se seboroickou dermatitidou jsem to musel vysadit (patrně vyvolanou hlavně tímto, byť k tomu sklony mám).

Dudasterid bych v tvém věku určitě nezkoušel. Já si myslím, že kobinace fin a RU by mohla být v současnosti to nejlepší, ale vyzkoušeno nemám. Tak třeba časem.
davidsvoboda
Nestaš. Do Finu nechci vůbec. Potřebuji, ať vše funguje jak má, i dole.
davidsvoboda
Nestaš. Do Finu nechci vůbec. Potřebuji, ať vše funguje jak má, i dole.
dbb2275
Nemá někdo na prodej Morr? Kdyžtak zprávy.
Majkha
dbb2275
Pokud je řeč o mně, tak plešatý rozhodně nebudu vypadat normálně


Člověk sám sebe posoudit nedokáže, to není objektivní pohled. Je vhodnější zeptat se lidí okolo, ale upřímných lidí, samozřejmě.
<< . 1 . 2 .
Padání vlasůDiskuze Více vlasů.cz » Padání vlasů »

Dědičné plešatění, 20 let, léčba (+foto)

Váš příspěvek:
  :-) ;) ;) ;) :-( ...    Tučně Kurzívou Podtrženě    Odkaz na www stránku Link na YouTube video  

Přejít na forum: 

Provozovatel: Ing. Lukáą Vodička, Libická 6, 130 00 Praha 3, IČO: 865 81 716

Pohání community script miniBB™ © 2001-2023  |  Optimalizace pro vyhledávače od SiteLab © 2003-2023