Endhairloss moje zkusšnosti - Diskuze Více vlasů.cz

Padání vlasůDiskuze Více vlasů.cz » Padání vlasů »

Endhairloss moje zkusšnosti

Autor Endhairloss moje zkusšnosti
Raduna007
Ahoj,

chtěl bych se s Váma podělit o moje zkušenosti se stránkou Endhairloss.eu. Mé padání vlasů začalo už kolem 20týho roku a byl jsem z toho opravdu zoufalý. Vyzkoušel jsem snad všechny šampony, mastičky co je na trhu ale nic nezabíralo kromě jedné vlasové kosmetiky a to Thermal Sens - ano je pravda, že po použití této kůry se staly vlasy silnější a hustší ale nemělo to dlouhého trvání, proto jsem od této kůry upustil, jelikož už nezabírala. Dále jsem na hlavu patlal co se dalo ale nic nezabíralo, vyzkoušel jsem i Saw palmeto, Finasterid, jak jsem byl z toho neštastný ale jen kratkou dobu asi 2 měsíce, zde byl zlom kdy moje hormony byly tak rozhozený že jsem musel s tím přestat, vyrážky na obličeji, akné prostě už nikdy v životě.

Jednoho dne jsem na internetu narazil na stránky Endhairloss a říkal jsem si že to je asi poslední možnost, jak zastavit ustupujicí vlasy v koutech potažmo po celé hlavě, opravdu jsem měl vlasy slabé napadené DHT. Ne chemicky různýma sra**ma ale přírodně..

Řekl jsem si že si zakoupím jejich celý program v této době byl Black Friday a měli slevu na 70 Dolaru.

Na všechno co se zeptáte dostanete odpověď přímo od zakladatele Endhairloss.eu Giampaolo Floris.

Pokud neumíte anglicky nezoufejte teoreticka cast je jak v mluveném slově tak i v tištěné v pdf (přeložíte jednoduše v překladači)

Tento prgram se sklada ze dvou casti teoreticka a prakticka. V teoreticke časti je dopodrobna vysvetleno vše okolo vlasů a jejich padání, držení těla, použití správných přírodních šampónů, vliv stresu na vlasy, správná strava apod. Praktická část kde vás naučí zapojit svaly hlavy důležité pro průtok krve po celé hlavě, roztáhnutí kapilár a vyzivení vlasových folikul vitaminy a mineraly a tím deaktivovat DHT NAVZDY!

Dva dny jsem studoval teoretickou část až do té doby kdy jsem si uvědomyl, proč ty vlasy vůbec padají a jak to zastavit a deaktivovat DHT a rozproudit krev do všech folikul a dát jim to co potřebují vitaminý minerály aby mohly být silné a zdravé a zkoncovat s padáním vlasů.

Změnil jsem všechno, stravu koupil jsem probiotika a vitaminy z ameriky co doporucuji, kvalitni šampön i takové maličkosti jako že máte tvrdou vodu v kohoutku, příliš chlorovanou, koupil jsem vodní filtr a věřit že to co oni doporučují je ta nejlepší cesta, kterou se můžu vydat. Můžete si přečíst na jejich stránkách spoustu příběhů lidí kterým se povedlo zastavit vypadávání vlasů, takže asi to není náhoda...

Po dvou dnech jsem začal jejich praktickou část a řekl jsem si, že nebudu chodit ani do práce 2-3 měsíce a dám dotoho všechno, můj čas, nějaké finance na nákup doplňků apod. a zbavím se toho jednou provždy. Samotný program zázrak neděla a je na Vás kolik času tomu budete věnovat a chtít zastavit vypadávání i během 2 měsíců, jak se mi podařilo. V tuto chvíli budu minimálně do konce února ještě doma a tvrdě makat 1 sezení jedna hodina, pokud Vám padají vlasy méně stačí 2 sezení denně, pokud více musíte minimálně 3-4 sezení denně cvičit. Opravdu musíte cvičit minimalne 1 hodinu v kuse aby to mělo efekt..

Během 2 měsíců používám také masku 3-4x tydně skládajicí se z jedné cibule, 4 stroužky česneku a 2 polevkové lžice kokosovýho oleje, rozmixovat a procedit. Nechávám působyt hodinua půl a poté smyji přírodním šampónem.

Ano, říkám zastavil jsem vypadávání vlasů během dvou měsíců, tvrdé práce 4-5 hodin denně cvičením ale mělo to smysl a teď už jen transplantovat vlasy do koutů kde už nerostou. Momentálně cvičím pokročilá cvičení. která vám zrychlý a zastaví padání vlasů, ty 4 sezeni jelikož chci mít nejlepší výsledky co nejdřív.. Je to trochu náročné se naučit pokročilé cviky a zapojit třeba i obočí pro maximální efektivitu ale to vypilujete jako já.. Vlasy mi po dvou měsícíh opravdu zhoustly dokonce si toho všimla i moje kadeřnice a já jí říkám já to vím a počkej příští měsíc, to bude ještě lepší a opravdu lepší se to každým dnem..

Dříve jsem chodil jednou za měsíc ke kadeřnici a ted bych mohl už po 14dnech...

Vykašlete se na Propecii, Finasterid, Saw Palmeto a podobný zázračný věci, budete dotoho strkat peníze a dlouhodobý výsledek žádný a ještě si zkurvíte zdraví.

Mě tento program pomohl a pokud jste zoufalý, jako jsem byl já a nevíte co by Vám už mohlo pomoci vyzkoušejte tento program a třeba i Vám to pomůže. Musíte pozitivně myslet i taková maličkost hraje roli ve Vašem úspěchu.

Jestli mohu odkaz na videa, můžete věřit, nemusíte ale ten chlap o tom něco ví, já mu věřil a děkuju mu zato.
https://www.youtube.com/user/endhairloss/videos

I častá masturbace má vliv nato jestli Vám padají vlasy (maximalne 1-3x tydne) a spousta jiných věcí podívejte se na videa a třeba vás přesvědčí k nákupu celého programu a skoncovat jednou provždy s padáním vlasů. Pro udržování zdravých vlasů vám pak bude stačit jenom 5 minut každý den cvičení.

Jenom chci říct že nejsem nikým placen za propagování stránky Endhairloss.eu, je to má osobní zkušenost a chtěl jsem se s vámi o ni podělit a třeba to někomu taky pomůže.

A vězte NO PAIN NO GAIN
dbb2275
Bože...
Raduna007
Řikám nikomu nic nevnucuji je to moje zkušenost a pokud chceš brá Finasterid tak ho ber, jsou to tvoje vlasy, tvůj život já jsem zvolil jiný způsob a jsem zato vděčný.

Chápu že si asi nedovolíte být 2, 3 měsíce doma a nedělat nic jinýho než cvičit 2 hodiny dopoledne a 3 odpoledne....Ale víceméně můžeš cvičit všude..Já jsem živnostník peníze mám nějaké vydělané, jelikož dělám v zahraniči, takže si to můžu dovolit být doma a tvrdě makat.. V jiným případě to bude trvat asi déle než zastavíte padání vlasů za tak krátkou dobu ale opravdu to funguje..a to je to že tomu musíte věnovat svůj volný čas za každou cenu.. Věřím že se mi to ještě rapidně zlepší a vlasy zesíly na maximum.

Myslím že místo Finasteridu kdybys koupil ten program a opřel ses dotoho jako já, věnoval tomu svůj čas, tak myslím že máš šance větší než jsem doufal já že budu mít.

Ale v dnešní době není nic zadarmo jak jsem psal výše samotný program ti vlasy nezastaví seš to ty a tvoje vůle s tím něco udělat. Je jednodušší vzít si každý ráno pilulku Finasteridu než makat 4 hodiny denně 2 měsíce v kuse, já vím...

Myslím že zrovna tobě by ten program pomohl podle fotek který si uveřejnil, byl jsem natom podstatně hůř. Měl jsem slabé vlasy takřka po celé hlavě jen uprostřed jsem měl náznak zdravých vlasů.

Jenom lituji že jsem nezačal ve 20ti letech a nenarazil na tento program, zachránil bych i to co vypadlo...

A jinak můj děda byl plešatý a táta má vlasů taky pomálu takže předpoklady abych byl plešatý taky asi mám a zastavil jsem to.. Doufám že napořád.

Neříkám že to funguje na všechny lidi stejně, nevím, ale za tu zkoušku si myslím že to stojí.

Pokud se rozhodnete že to vyzkoušíte, rád vám poradím pokud budete mít nějakej dotaz.
dbb2275
Hádám, že kdyby to fungovalo, tak se o tom někde píše... Nepíše se o tom nikde a vůbec... Nemyslím si, že geny přechčiješ cvičením...
Raduna007
Samozřejmě že to není jenom cvičením, je to i o stravě, pokud nedáváš vlasům vitamíny a minerály klidně i v doplňcích stravy tak vlasy jsou první který to odnesou nemají z čeho být živeny. Problém může být i ve střevní mikroflóře díky špatné stravě, Probiotika ti pomůžou vstřebat maximum vitamínů do krve a nastavit rovnováhu ve střevech kde se vitamíny dostávají do těla v maximální míře.. Nedostatek spánku, minimálně 8 hodin musíš spát, nechodit spát po půlnoci..Správný držení těla při cvičení ale i když spíš, chodíš nebo sedíš... je toho hodně..


Hele za zkoušku to prostě stojí, já jsem si přečetl taky jenom komentáře na jejich stránkách od lidí co to zkusily a nejsem jediný komu to pomohlo.Floris mě poprosil ať tam taky zanechám nějakou reakci pokud mi to pomůže protože lidi dají na doporučení lidí který to opravdu vyzkoušely, najdeš tam i můj už po 15 dnech jsem měl z toho velice dobrej pocit až takový že jsem to zastavil i když samozřejmě né úplně.. Proč by to třeba nemohlo pomoc tobě..Pokud to nevyzkoušíš tak to nikdy nezjistíš a budeš se utápět v depresích jako já a budeš to mít jenom horší. Nikoho dotoho nenutím, může ti to pomoc nemusí, nevím každým jsme jiný.Ale DHT lze deaktivovat přírodně ne drogama a dokonce je o tom zmíňka přímo na wikipedii což málokdo ví..

Já o těch vlasech vím úplně vše víc nez nějakej kadeřník, ktery ti řekne že to je dědičný ale ja jsem se s tím nesmířil že mi ty vlasy prostě musí vypadnout a prostě sem to zkusil a rozhodl se že to zkusím zastavit pomocí toho programu.

A ještě jedna věc Florisovi padaly vlasy ve 20ti a má údajně plešatého dědu i tátu a podívej jak má husté a zdravé vlasy, samozřejmě nedá se věřit všemu, může říkat co chce.. Můžeš věřit, nemusíš to je jasný..

Jinak program je určen i pro ženy kde jsou uvedena videa speciálně pro dámské pohlaví.

Vyzkoušel jste vůbec někdo tento program nebo řešíte jenom drogy?
Raduna007
Nejnovější slova a video od Florise. Možná vás to přesvědčí vyzkoušet, opravdu začněte dřív než bude pozdě. Chci Vám taky pomoc proto sem píšu, mám s tím osobní zkušenost. Psal jsem si dneska s ním a říkám proč to nechtěj vyzkoušet a on mi odepsal:

Our program is only for a few selected people

https://www.youtube.com/watch?v=zBsL1lvs7y4

Tyto produkty jsou pouze dočasným řešením a určitě ne trvalým řešením. Pro boha, tvůrce minoxidilu, doktor Guinter Kahn, byl dobrý člověk, ale chlapče, je mi líto, že to říkám: byl sám plešatý. Nejenže nebyl schopen zastavit vlastní ztrátu vlasů, jak můžete vidět pro sebe v tomto krátkém článku z The New York Times, ale byl dokonce alergický na to. Navzdory tomu, protože plešatění může být vážně depresivní, plný naděje, začíná zkoušet jeden z těchto produktů nebo některé z nespočetných pilulek nebo léčeb, které nám lékařská komunita po desetiletí vymývala mozkem, ale uvědomuje si buď nefunguje, má vedlejší účinky nebo je příliš nákladné. Ze strachu ze zhoršení se snaží o jiný výrobek a uvědomuje si, že ani nefunguje, a tak se znovu a znovu pokouší, skočí z jednoho ošetření do druhého a doufá, že něco nakonec bude fungovat. Spirála začíná důvěrou a nadějí, ale končí strachem a nakonec nedůvěrou. Mnozí lidé se nakonec vzdávají a chodí plešatí, ale ne dříve, než strávili konzistentní částku peněz, a hádejte, co - nulové výsledky. To vysvětluje, proč je kolem tolik plešatců. Pokud nebudete mít drahocenný a často nepřirozeně vypadající transplantaci vlasů, bude to i váš případ, pokud nebudete dělat něco účinného právě teď. A dnes můžete skutečně s programem END-HAIR-LOSS FULL: přírodní alternativou k Minoxidil a Propecia, který nemá žádný z vedlejších účinků zmíněných dnes. Vím, že to vypadá příliš dobře, aby to byla pravda, než aby to byla pravda, a vy jste pravděpodobně stále velmi skeptický v tomto okamžiku, dám vám to, ale pokračujte ve sledování mé prezentace a já vám to vysvětlím. Můj systém je založen na nepatrné metodě, která doslova nutí vaše tělo zastavit ztrátu vlasů přirozeně, často během několika málo týdnů od jeho použití. To má co do činění s obnovou vnitřního zdraví vašich vlasových kořenů a jak můžete využít úžasnou schopnost vašeho těla se sama léčit, aby vaše pokožka byla zdravá, zabránit a zastavit další ztráty vlasů pro všechny další roky. Nyní se možná zajímáte, co dělá můj program tak výjimečný a odlišný od všech ostatních programů pro vypadávání vlasů a produktů tam venku ... Dovolte mi, abych vám krátce vyprávěl svůj příběh a pochopíte. Všechno začalo kolem konce roku 1991, kdy se moje vlastní vlasy začaly zřetelně ztenčovat a obával jsem se, že skončím stejně jako můj otec, který ztratil vlasy ve svých raných dvacátých letech. V té době jsem měl dlouhé vlasy, jak vidíte na fotografii mě na začátku 90. let, a já jsem je miloval. Když jsem si uvědomil, že moje ztráta vlasů je nadměrná, koupil jsem několik ošetření v podobě lotion, pilulek a šamponů, ale žádný z nich neposkytl výsledky, které jsem očekával. Musel jsem udělat něco efektivního rychle: byl jsem příliš mladý, abych byl plešatý! Začal jsem číst a studovat každý článek, knihu, lékařský časopis a encyklopedii, která hledala řešení pro vypadávání vlasů. Jednou z aspektů ztráty vlasů, která mi většinou přitahovala pozornost, byla skutečnost, že nikdo neztrácí vlasy na krku a uších, ani když budeme starý, jak vidíte na tomto videu těchto starších mužů. V těchto oblastech naše vlasy zůstávají zdravé a imunní vůči 3 hlavním nepřátelům zdraví vlasů. Tyto faktory, které jsou uznávány jako hlavní příčiny vypadávání vlasů u většiny výzkumníků a vědců, jsou:
• Snížení mikrocyklu do vlasových kořenů;
• mužský hormon DHT, který napadá a ničí vlasové folikuly a třetí, který jsem ještě předtím nezmiňoval, ale přesto je velmi důležitý
• Stavy pokožky hlavy, jako je dermatitida, podráždění kůže, nadměrně mastné nebo suché vlasy.
Ptal jsem se: "Proč jsou vlasy v těch oblastech pokožky hlavy tak silné a imunní vůči těmto 3 faktorům, zatímco mají tendenci vypadávat v horní části hlavy?" Přesto struktura vlasů je ve skutečnosti totéž přes pokožku hlavy. Analýza skalpu a anatomie hlavy tisíců lidí z celého světa jsem našel odpověď na tuto otázku a řešení tohoto problému. Podívejte se na muže se žvýkačky. Všimněte si, jak se oblast nad krkem a ušima pohybuje v dokonalé synchronitě s pohyby svalů úst, čelisti a žvýkání probíhá prostřednictvím koordinovaného působení těchto různých svalových skupin.V tomto videu můžete jasně vidět kontrakce a pohyb, který svaly používají v této akci, dávají tkáně přes uši a krk.
Barča
Raduna007
Ahoj, chtěla jsem se tě zeptat, jestli stačí v tom tvém programu jen samotné cvičení nebo jestli musíš používat i nějaké speciální šampony a patlat něco do vlasů, aby se deaktivovalo DHT. A taky, jak si psal o těch vitamínech a doplňcích, jestli jsou to klasické vitamíny na vlasy nebo v nich musí být i něco, co ovlivňuje hormony, např. serenoa....
O tomhle programu jsem totiž už dřív uvažovala, nejde mi tak ani o ty peníze, co se za to platí, ale spíš jsem neměla k těmto stránkách moc důvěru.
Zajímavé teorie o vlasech jsou i na těchto stránkách, hlavně ta od Paula Taylora.
https://www.hairgrowthsos.com/
https://perfecthairhealth.com/book/#
Díky, Bára
Raduna007
Je to kombinace všeho ale na vlasy nemusíš nic dávat.

Šampón stačí když budeš mít přírodní (Neobsahující parabeny (umělé konzervanty), sodium-lauryl / laureth sulfáty, ftaláty, umělá barviva, umělá aromata, silikony, EDTA, žádné ropné složky) nemusí být nějaký speciální.

Ja jsem používal Solaray Hair Nutrients a Puritan's Pride - Vitamins for the Hair ale u nas je nekoupíš.

Tady je důležitá jná věc a to je vliv stresu a hormonální nerovnováha v těle. Cyklus růstu vlasů je regulován hormony produkovanými v našem těle a jejich nerovnováha je jednou z hlavních příčin vypadávání vlasů!

S pomocí svého lékaře zjisti, co je příčinou tvoji hormonální nerovnováhy, a snaž se vrátit normální hladiny hormonu s nejlepším řešením, které odpovídá tvému osobnímu zdravotnímu stavu.

Nerovnováhy hladin hormonů u žen jsou běžné během - Puberty, Těhotenství, Použití perorálních kontraceptiv, Menopauzy a Syndrom polycystických vaječníků.
Barča
Díky za odpověď.
No ono to není tak jednoduché - padání mi odstartovala mononukleoza, pak se přidaly zřejmě hormony a prakticky řeším problémy s vlasama od té doby řadu let, někdy je to lepší, někdy horší. Ono i u žen můžou být citlivější vlasové folikuly na hormony, ikdyž jsou v krvi v pořádku. Já měla vždy vše v normě a to i v době dramatického padání po porodu. A bohužel spoustu žen, které znám a řeší vlasy - tak se nikdy z krve taky na nic nepřišlo.
Stránky ještě prostuduji, nemůžu se rozhodonout, kterým dát přednost.
Díky.
Barča
Docela zajímavá jsou i videa s jedním japonským holičem, který má prý plešatost v celé jeho rodině.

https://www.karadane.jp/articles/entry/news/006410 /
https://www.youtube.com/watch?v=isoleXV8Inc&t=75s
https://www.youtube.com/watch?v=u1M89hFvbag
https://www.youtube.com/watch?v=4us_6Gydf3M
Vetroplach81
Ja cvičím asi 3 týžne, na vlasochch samozrejme ešte nevidím radikálne zlepšenie, ake koža na hlave je až neuveritelne elastická a pružná, to je myslím dobrá predzvesť a dosť ma to povzbudilo v ďalšom cvičení...
tom305
Raduna007
Takže co se týká ohledně toho cvičení, tak to je v podstatě jako obyčejná masáž hlavy, aby se zlepšilo její prokrvení a průtok krve ty cviky? Pokud ano, tak je to v tom případě něco obdobného jako je dermarollování nebo sněžení tekutým dusíkem (ten taky prokrvuje pokožku hlavy), akorát je to asi teda časově náročnější jak jsem pochopil z tvého vyprávění? A ještě důležitá otázka máš nějaký fotky před a po? Z toho co jsi povídal to vypadá, že máš asi dobré výsledky, tak by bylo dobré to i vidět na nějaké fotce jak to skutečně zafungovalo.
Vetroplach81
Nerozpráva sa o tom resp. nie je to známe hlavne preto, lebo myslím že len málokto dokáže vytrvať v cvičení, je to celkom psycho tomu denne venovať niekoľko hodín, ale tak on sám na začiatku vraví, že úspech sa dostaví, no zadarmo to nebude...
aneli123
Stejně tak může posloužit jemná masáž hlavy ne?
Raduna007
Ano principem je obnovit průtok krve ke kořinkům. vlasů a to masáží pokožky to je základní princip ale další věci s tím samozřejmě úsce souvisí a to je nestresovat se, dát si dopořádku tlustý střevo, játra, ledviny, hormony, snažit se zdravě jíst..

Tento problém musíš začít řešit zevnitř, pokud si to nedáš dopořádku tak ti žádnej šampon ale i vitamíny a minerály co budeš jíst v tobolkách nepomůžou. Když jo tak jenom krátkodobě a dlouhotrvajicí efekt to mít nebude a časem ti ty vlasy stejně vypadnou.

Já jsem používal klasický přírodní šampón, kokosový a bohatě to stačí, nepotřebuješ něco extra...

Když budeš mít střeva zanesený špatnou stravou těžko se budou všechny prospěšný látky vstřebávat do těla a ty si budeš říkat proč to sakra nefunguje když je jim a vlasy mi stale padají. Protože do krve se dostane minmum těchto látek a stejně se nedostanou tam kam mají pokud neobnovíš cyrkulaci krve v pokožce hlavy, Hlava, přímo pokožka s vlasy je nejhůř přístupná část těla pro cyrkulaci krve a proč protože lidi tuto část, tyto svaly aktivně nepoužívají. Spousta lidí ani neví že přímo na hlavě jsou nějaký svaly. Někdo tyto svaly vědomě ani neví, že používá jako například Babiš https://www.youtube.com/watch?v=sHCekPqQ2sY&t=34s ale jsou i tací kteří mají pokožku nepohyblivou, jako přilepenou například Agassi https://www.youtube.com/watch?v=dT4J8ZmQv1E. Používá jenom stračně málo čelní svaly a to je nedostačující.
Vidíš ty rozdíly? A my kteří vědomě tyto svaly delší dobu nepoužíváme tak si musíme pomoc vědomě právě těmito cviky, který jsou v tomto programu a který se naučíš používat a tím docílíš toho čeho jsem dosáhl já, zastavíš vypadávání...

Dermaroller nebude mít takový výsledky pokud nerozhýbeš čelní a temení svaly, který lidi pomalu ani neví že na hlavě mají. Kořen vlasů sedí v hloubce pokožky hlavy a DHT potřebuješ převést na testosteron z kosterního svalstva. Dermaroller používáš jen povrchově ale tyhle cviky řeší tu příčinu přímo v kosterním svalstvu a tam je právě zakopanej pes,

Ano je to časově náročnější a není to pro každýho v tomto ohledu. Taky jsem tomu moc nevěřil ale mě už nic jinýho nezbývalo a věřil jsem že se výsledky dostaví , takže jsem nepřestával a doufal že to zabere.

Já jsem taky myslel že to mám dědičný, když táta je v 62 letech skoro plešatej. Děda měl vertex a kouty, takže ta prognóza byla i pro mě špatná. Ale zpětně si říkám, no jo já byl při rohlíkách, salátech, mlíku a párkách a spousty dalších nezdravých věcech celých 16 let kdy s tím bojuju, dotoho denodenní stres kdy jsem pomalu ani nevycházel ven, spousta hormonálních změn ve mě probíhala a všem těmto vlivům jsem musel čelit a první kdo to odnese jsou vždycky vlasy protože pro tělo nejsou vůbec důležitý.

Nema cenu sem dávat fotky když nemám před cvičením když jsem začínal...

Jemná masáž je možná tak na rozehřátí a nebo rozhýbání nepohyblivých svalů který se budeš muset naučit ovládata zesílit. Jinak je to docela intenzivní cvičení, odpovídající opravdu prokrvování pokožky...
aneli123
Raduna007,tak to ti přeji, že ti to zabralo, obzvlášt když je to dědičný. Já to mám taky dědičný po mamce,ale většinu života,, zdravě jím, cvičím, dělám detox střev a stejně... mě pomáhá už jenom minoxidil a methionin. Každý večer masáž hlavy a taky je dobré pročesávat vlasy přírodním kartáčem.Vlasy vypadají zdravě.Jinak to víš,po cvičení budeme mít sice vlasy,ale také spoustu vrásek na čele 😁😁😁
Raduna007
Zabralo by to každýmu ale je potřeba se tomu opravdu věnovat, proto ten program není pro každýho a spousta lidí to odradí a nevěří tomu. Mě být 20 let tak jsem zachránil tímto způsobem spousty vlasů který mi bohužel po těch x letech trochu vypadaly. Jenže dnešní mládež je moc pohodlná a che mít výsledky okamžitě a vlas také nějakou dobu regeneruje než se z toho vzpamatuje a hlavně je to časově náročnější a to každýmu nesedí.

A co se týče těch vrásek, taky jsem se toho obával ale věř mi raději budu mít vrásky než být plešatý. Myslím že by si spousta lidí vybrala jako já. A hlavně žádný vrásčitý čelo z toho nemám, nebo žádný extra změny že bych musel po vlasech řešit jak se zbavit vrásek neřeším a řešit nebudu.
Vetroplach81
Pozrite si toto video, má tam fotky PRED aj PO

https://youtu.be/bP6ZG26uUGk
asdfg
No jasne ze to funguje, plus zacni pit ranny moc k tomu a mas vyhrane
tomoni
asdfg
No jasne ze to funguje, plus zacni pit ranny moc k tomu a mas vyhrane

- no za mesiac a pol vam dam review tohto programu, stalo ma to 70usd... clovek nikdy nevie co z toho bude...ale aspon to bude skusenost pre ostatnych ktory by o tomto programe uvazovali....
Raduna007
Vetroplach81
Pozrite si toto video, má tam fotky PRED aj PO


To je přesně to co já tady píšu akorát používá jinou techniku masáže hlavy.. Konečně to taky někdo dal na youtube. Ale všechny ty body pokud dodžíte a změnít svůj stereotyp který máte nastavený, tak můžete být úspěšný. Díky za to video.

Citace (překladač)
1. Změna životního stylu
2. Změna výživy
3. Správná hydratace
4. Snížení napětí (stres)
5. Každodenní pohyb
6. Masáž pokožky hlavy štětcem 1-2x denně (2-5 minut pokaždé)
7. Změkčovač vody pro sprchu
8. Postarat se o jakoukoli podmínku pokožky hlavy, kterou můžete mít To je vše!

Zapomněli jste přidat každý den do svého vitamínu D dostatek slunce! Potřebné nulové doplňky Yoo a pro každého, kdo se snaží vrhnout na to, že to není legitimní, atd., Mějte na paměti, že je to jen 3-4 měsíce.

Re-růst se začíná konat a uvolňování se zastavilo. To jsem chtěl sdílet. V žádném případě jsem neřekl, že jsem si vlasy úplně rozmnožil.

Je to v procesu a chtěl jsem to ukázat a ukázat, co dělám pro mě. Není to návnada. Oba časy jsem stříhal vlasy ve stejné délce (# 1 stráž). Než se pic jen lehce pěstuje na jeden den nebo více, jak mi vlasy rostou rychle. Pokud mi nevěříte dobře, pak je to na vás. Doslova jen sdílím své zkušenosti. Nesnažím se nic prodat. Mimochodem, doufám, že pokud se snažíte zastavit své bezsrsté vlasy, můžete si z tohoto nahrávání vzít něco užitečného.
Padání vlasůDiskuze Více vlasů.cz » Padání vlasů »

Endhairloss moje zkusšnosti

Váš příspěvek:
  :-) ;) ;) ;) :-( ...    Tučně Kurzívou Podtrženě    Odkaz na www stránku Link na YouTube video  

Přejít na forum: 

Provozovatel: Ing. Lukáą Vodička, Libická 6, 130 00 Praha 3, IČO: 865 81 716

Pohání open source forum script miniBB™ © 2001-2024  |  Optimalizace pro vyhledávače od SiteLab © 2003-2024