Fénování vlasů - Diskuze Více vlasů.cz

Padání vlasůDiskuze Více vlasů.cz » Padání vlasů »

Fénování vlasů

Autor Fénování vlasů
adler
Zdravím. Chci se zeptat, jestli hodně škodí vlasům fénování za použití kvalitního fénu, vlažného vzduchu a dostatečné vzdálenosti tak jednou za 2-3 dny místo normálního schnutí? Když použiju fén třeba za 1000 Kč (profi) a pomalu budu fénovat vlažným vzduchem, mohlo by to vyjít na stejno a vlasům to moc neuškodit ne? Vím, že vlasům neprospívá horký a studený vzduch, ale bez fénování vlasům nedám potřebný tvar. Zajímá mě, jestli nemohou vlasy padat.

Díky.
goldhelen
Padání vlasů z fénování určitě není..padání vlasů je vnitřní problém...neřešila bych to...horký vzduch akorát ničí konce vlasů..
karkulka1605
Ahojky, určitě bych ti doporučila kvalitnějši fén, já mám iontový fén a rozhodně mi vlasy neničí. JInak zkus používat kvalitněší přípravky na vlasy a masky. Dobré jsou z luxusnich vlasu...já jsem toho názoru, že pokud chci mít kvalitní hezké vlasy, musím taky používat kvalitní vlasovou kosmetiku k tomu určenou.
basty
Nepoužívajte fény. Veď tie vôbec vlasom neprospievajú.
inkognito91

basty
Nepoužívajte fény. Veď tie vôbec vlasom neprospievajú.

Feny s tym nemaju nic spolocne ... kolko ludi maju super vlasy a pouzivaju fen a cez to im to vobec neskodi ... ako pise goldhelen je to problem z vnutra tela a nie z vonka.
blackhater
Nesmysl. Ja si roky fenuju punkovy ciro a vlasy mi zacaly ridnout az ty posledni dva. Z fenovani to ale urcite nebude. Proste cca 20 cm od hlavy a neprehanet to. Jinak je lepsi si fenovat vlasy suche, ne mokre, ty jsou vhodnejsi nechat uschnout prirozene.
stupel1
Praveze ja si tiez myslim ze to neprospieva vlasom
ruzicka
Ja som si roky fénovala vlasy a už som s tým prestala
Padání vlasůDiskuze Více vlasů.cz » Padání vlasů »

Fénování vlasů

Váš příspěvek:
  :-) ;) ;) ;) :-( ...    Tučně Kurzívou Podtrženě    Odkaz na www stránku Link na YouTube video  

Přejít na forum: 

Provozovatel: Ing. Lukáą Vodička, Libická 6, 130 00 Praha 3, IČO: 865 81 716

Pohání easy forum software miniBB™ © 2001-2024  |  Optimalizace pro vyhledávače od SiteLab © 2003-2024