Finasterid výsledky - Diskuze Více vlasů.cz (86)

Konzervativní léčba padání vlasůDiskuze Více vlasů.cz » Konzervativní léčba padání vlasů »

Finasterid výsledky

Autor Finasterid výsledky
Maty24
PecaRenton
Používám i minoxidil, ale ten už tak 5 let možná to spolu nějak reaguje. Každopádně rostou jak vousy, tak třeba i obočí. Kvůli tomu pálení žáhy jsem ze dne na den vysadil fin a teď mám bolesti hlavy a horečku. Samozřejmě nevím zda to spolu souvisí, ale už se mi to jednou po vysazení stalo. Nevím zda nějak oslabuje imunitu a nebo je to abstinencni příznak...
A jinak moc díky za info. Možná to bude tou kávou, pivem atd..nicméně stejně se bojím, aby s toho překyselení pak nebyly větší problémy ..s jícnem, žaludkem.... ale dřív jsem to nemival. Přijde mi, že mám pokaždé trochu jiné vedlejší účinky. Nicméně se zažívání to souvisí skoro vždy + bolest kostí, svalů, menší sráženlivost krve.
Roman119
Tak pridám aj ja svoju skúsenosť s Finasteridom. Zohnal som si original Propeciu s 1mg finasteridu. Deličku na lieky. Dokázal som to brať 5 dní po 0,25mg. Na 6 deň v práci mi začalo biť srdce tak, že som ho citil v hlave. Naval tepla, brain-fog a clouding. Citite ako sa Vám v hlave niečo za očami mieša (clouding). Necitil som sa vôbec vo svojej koži. Okamžite som s tým prestal. Trvalo 11 dní od skončenia užívania týchto mikrodávok kym som sa opäť začal cítit normálne. Na drugs.com je o týchto side-efects co popisujem snad 50 recenzii (https://www.drugs.com/comments/finasteride/for-an drogenetic-alopecia.html). Davajte si pozor.
PecaRenton

Roman119 : Zdar, měls to z lékárny, nebo nějak pokoutně ? Po takto malých dávkách by jsi měl být v pohodě. Vem si dědečci berou na prostatu 5 mg finu denně. 20x vyšší dávky. Po mikrodávce 0,25 mg by se až takový horor neměl dít. Zajímavé
Roman119
Mal som ho originál z lekárne na predpis. Niekto je v pohode a pochvaluje si. Niekto je z toho mimo (viď. kopec reviews). Tak nech sa paci. Recenzie borcov co jedia 5mg: https://www.drugs.com/comments/finasteride/for-ben ign-prostatic-hyperplasia.html

To iste. Uz aj v predoslom linku najdes recenziu na side-effects po uziti 1mg.
Rosta
Horkypetr
v lékárně jsem si ho nechal nadrtit do kapsli a 0.8 mg.


TOHO JE LÉKÁRNA SCHPNÁ?? TO SLYŠÍM POPRVÉ
Maty24
Ahojte je tu někdo, kdo užívá penester (finasterid) už delší dobu... myslím několik let? Setkal se někdo se zhoršeným zažíváním (nafouklé břicho po jídle), nebo pálením žáhy (reflux)? Či nějaké závažnější psychické problémy, nebo migrény? Neplodnost?
Nebo berete x let a vše je ok? Ono se na tom finu asi nedá být dlouhodobě bez nějakých vedlejšáků, když vám to blokuje DHT a zvedá estrogen, ne?? Díky za postřehy.
Ještě se zeptám.. jetu někdo, kdo finasterid nemohl brát, protože ho špatně snášel a našel jinou alternativu?
Braňo1
Maty24
Ja to beriem, ale presne neviem koľko. S prestávkami asi 8 rokov. Nežiadúce účinky: menšia chuť na sex, ale len minimálne. U mna je to ako bonus
Braňo1
Zdravím. Na minoxe som asi 16-17 rokov a na fine asi 8 rokov s prestávkou ¾ roka. Je tu niekto, kto berie fin. pravidelne dlhší čas? Zaujímalo by ma, či chodíte na nejaké testy aby ste videli či vám fin. neškodí príklad na pečeň a pod. Tieto isté informácie ma zaujímaju aj pri dutasteride? Chystám sa naňho prejsť časom. Inak side effects mám skoro nulové.
Kontra12
Cau, brano, proc se bojis o pečeň ? Kdyby si neco mel urco se něco objeví. Co jsem cetl, tak fin nema nejak vliv na pecen.
Braňo1
Kontra12
Uviedol som to ako príklad. Všeobecne lieky nemajú pozitívny účinok na pečeň. Keď sa človek rozhodne brať fin., alebo dut musí rátať, že je to na na dlhú dobu, resp. keď to zaberá, tak dovtedy, pokiaľ sú vlasy mojou prioritou. Čiže kľudne aj 20 rokov. Neverím, že príde niečo prevratné. Medicína je vyspelá, ale business cieľ je vlasy udržať na dlhý čas. Nie jednorázovo odstrániť problém.
asdfg
Urcite by som checkol zakladne veci:
Pecen:
AST
ALT
GMP
ALP
Oblicky:
Kreatinin
Mocovina
Krvny diferencial
Lipidy:
Hdl
Ldl (vldl)
Triacylglyceroly
Hormony:
Tst (celkovy, volny)
SHBG
estradiol
Prolaktin
Androgenny index
bezkoutu
Kontra12
Cau, brano, proc se bojis o pečeň ? Kdyby si neco mel urco se něco objeví. Co jsem cetl, tak fin nema nejak vliv na pecen.


Fin samozřejmě má vliv na játra. Sice ne nijak výrazný, ale může je z dlouhodobého hlediska taky poškodit.
<< 1 ... 81 . 82 . 83 . 84 . 85 . 86 .
Konzervativní léčba padání vlasůDiskuze Více vlasů.cz » Konzervativní léčba padání vlasů »

Finasterid výsledky

Váš příspěvek:
  :-) ;) ;) ;) :-( ...    Tučně Kurzívou Podtrženě    Odkaz na www stránku Link na YouTube video  

Přejít na forum: 

Provozovatel: Ing. Lukáą Vodička, Libická 6, 130 00 Praha 3, IČO: 865 81 716

Pohání forum software miniBB™ © 2001-2024  |  Optimalizace pro vyhledávače od SiteLab © 2003-2024