Potřebná vyšetření před užíváním Finasteridu, zkušenosti, tipy - Diskuze Více vlasů.cz

Padání vlasůDiskuze Více vlasů.cz » Padání vlasů »

Potřebná vyšetření před užíváním Finasteridu, zkušenosti, tipy

Autor Potřebná vyšetření před užíváním Finasteridu, zkušenosti, tipy
Harper66
Ahoj, dost lidí tady píše, že někde potřebuje sehnat finasterid, někteří ho objednávají kdoví odkud ale už se tady neřeší věci před, který by měli taky řešit, protože tyhle prášky nejsou tic tac.
Proto mě zajímá, je tady někdo, kdo podstoupil celý proces/ léčbu pod záštitou nějakýho doktora, který ho poslal na Trichologii, nechal si udělat testy na DHT a další věci, aby je třeba za rok mohl porovnat + třeba test plodnosti, když fin snižuje tyhle věci, aby měl jistotu, že je po delší době v pořádku?

Podělte se o svoje názory.
tom305
Také by mě to celkem zajímalo, jestli tu je někdo tak pečlivý, že si udělal před používáním orálního finasteridu tyhle vyšetření na DHT nebo i na plodnost, aby to pak třeba mohl objektivně porovnat po nějaké době jestli se tam něco změnilo.
Nicméně tohle rozhodnutí ohledně toho udělat si tyhle testy by bylo čistě jen asi na tom člověku, kdo by ten finasteride používal, mám takový tušení že málokterý doktor by se tímhle vůbec při předepisování finasteridu na léčbu padání vlasů zabýval, jelikož to množství 1 mg nebo ve většině případů i méně je zkrátka objektivně ve většině případech malá dávka na vyvolání nějakých vedlejších účinků.
Mimo jiné, chtěl jsem si také tenkrát u známého obvodního lékaře udělat testy i na DHT při pravidelné 2 roční prohlídce, protože nikdy předtím mi je nedělali tak abych informativně aspoň věděl, jakou mám hladinu, ale ten mi řekl, že pokud k tomu není důvod tak se standardně vůbec nedělají v porovnání s jinými testy jako jsou třeba na vitamíny, štítnou žlázu, testosteron atd., jelikož konkrétně na to DHT jsou prý i celkem nákladné.
WATT
Lidi ten Fin berou pomalu jak lentilky ale tyhle testy, který by měl podstoupit každý před, vynechají.
Padání vlasůDiskuze Více vlasů.cz » Padání vlasů »

Potřebná vyšetření před užíváním Finasteridu, zkušenosti, tipy

Váš příspěvek:
  :-) ;) ;) ;) :-( ...    Tučně Kurzívou Podtrženě    Odkaz na www stránku Link na YouTube video  

Přejít na forum: 

Provozovatel: Ing. Lukáą Vodička, Libická 6, 130 00 Praha 3, IČO: 865 81 716

Pohání light forum script miniBB™ © 2001-2022  |  Optimalizace pro vyhledávače od SiteLab © 2003-2022