Vlasova kosmetika Karel Hadek asi pomáha - Diskuze Více vlasů.cz

Padání vlasůDiskuze Více vlasů.cz » Padání vlasů »

Vlasova kosmetika Karel Hadek asi pomáha

Autor Vlasova kosmetika Karel Hadek asi pomáha
wesc
Ahoj doporučuju kosmetiku karel hadek ,ne každý má AGA a výpadek može být kvůli špatný kosmetice výpadek vlasů tím pádem je suchá pokožka a lupy pán hádek má vyborný balzámy a oleje na pokožku hlavy zkuste a podělte se ja jsem zatím spokojen tady je odkaz https://www.karelhadek.eu/uvod-2/katalog/osetreni- vlasu-a-pokozky-hlavy
wesc
Supr takže po deseti letech mám pokožku vyléčenou díky kosmetice Karel hadek ,kua že sem ji nezačal pořádně používat dřív než sem přišel o tolik vlasu ,jinak doporučuji vydržet mě se výsledek dostavil až po třech měsích ,serte na šampony s prominutím .Opravdu Jediné co pomáha vyzkoušejte stojí to za to .a to sme nezkoušel ještě jeho balzámy tak uvidíme jestli vlasy narostou zpět .
Barča
Ahoj, a co jsi tedy vyzkoušel? O tom mycím oleji jsem jednou už uvažovala, ale mám strach, že vlasy budou pak umaštěný. Musím mít každý den a používám docela silný šampony (T-gel, Nizoral, atd.)
wesc
Ahoj zatím jen ten šampon , vlasy umaštený nemám pěkně čistí pokožku ale šetrně , doporučuje se pořádně namočit vlasy pak 5 minutovou masáž pokožky tím šamponém a pak smyješ ,u mě se výsledek dostavil až tak za dva měsíce jo a ještě doporučuju mýt vlažnou vodou .
Padání vlasůDiskuze Více vlasů.cz » Padání vlasů »

Vlasova kosmetika Karel Hadek asi pomáha

Váš příspěvek:
  :-) ;) ;) ;) :-( ...    Tučně Kurzívou Podtrženě    Odkaz na www stránku Link na YouTube video  

Přejít na forum: 

Provozovatel: Ing. Lukáą Vodička, Libická 6, 130 00 Praha 3, IČO: 865 81 716

Pohání bulletin board software miniBB™ © 2001-2022  |  Optimalizace pro vyhledávače od SiteLab © 2003-2022