Konzervativní léčba padání vlasůDiskuze Více vlasů.cz » Konzervativní léčba padání vlasů »

Kotvičník - Tribulus Terrestris a Gynekomastie

Autor Kotvičník - Tribulus Terrestris a Gynekomastie
Rosta
Zdar...někdo tady doporučuje a snad hodně z vás tady i bere kotvičník.Já to začal brát i s Finasteridem a ted mám kozy jako vozy...a rád bych věděl čemu mám poděkovat,finasteridu nebo kotvičníku? nebo oboje? že gynekomastie je vedlejší efekt po finu to jsem četl a také se píše že jen malé procento tímto bude obdařeno ale kotvičník??? ten se doporučuje všude jako brzda na gynekomastii a ted čtu tohle.
URL

Odhaduje se, že asi 10–25% případů je výsledkem užívání léků známých jako nefyziologická gynekomastie. Mezi léky, o nichž je známo, že způsobují gynekomastii, patří cimetidin , ketokonazol , analogy hormonů uvolňujících gonadotropiny , lidský růstový hormon , lidský choriový gonadotropin , inhibitory 5-reduktázy, jako je finasterid a dutasterid , některé estrogeny používané k léčbě rakoviny prostaty , a antiandrogeny, jako je bikalutamid , flutamid a spironolakton . Mezi léky, které jsou pravděpodobně spojeny s gynekomastií, patří blokátory kalciových kanálů, jako je verapamil , amlodipin a nifedipin ; risperidon , olanzapin , anabolické steroidy , alkohol , opioidy , efavirenz , alkylační látky a omeprazol . Některé složky produktů osobní péče o pleť, jako je levandulový éterický olej nebo olej z čajovníku a některé doplňky stravy, jako je dong quai a Tribulus terrestris , byly spojeny s gynekomastií.
peterb85
Ahoj. Aký máš vek?Si skôr tukovej postavy si či slachovity typ? Koľko finu si užíval? Pri fine je nevyhnutné robiť šport, minimálne cvičiť s vlastnou váhou. Skôr by som to pripísal finu ako kotvicniku. Vysaď a každý deň daj aspoň 100 Kľukov aspoň mesiac, nech to minimalizujes. Úprav stravu, obmedz sacharidy a nezdravé tuky.
Rosta
Vysadil sem fin a už jej nechci...prašky aj po domacku dělaný silný topikalni finasterid prodám a už to kašlu..
Rosta
A gyno je dokonce dle toho článku i z Ketokonazolu..no to je masakr,dík..raději holohlavej než impotent s čtyřkama.
microtst
Mě osobně hodně pomohly přírodní přípravky jako kotvičník a ženšen na zvýšení hladiny testosteronu. Vlasy které vypadly už nenarostly ale vypadávání se drasticky zabrzdilo.

Určitě bych vyzkoušel tstbooster, dělá na vypadávání vlasů zázarky. zvýšení hladiny testosteronu ma navíc mnohem více pozitivních učinků na zdarví muže.
microtst
Kotvičník a ženšen jsou nejlepší věci které jsem objevil, víc energie mín vypadávání vlastů více chuti na sex atd atd. prostě vám to dodá energii do života je to až zázratk, dobrý jsou taky potraviny které zvyšují produkci testosteronu jako vajíčka, slanina a další
Konzervativní léčba padání vlasůDiskuze Více vlasů.cz » Konzervativní léčba padání vlasů »

Kotvičník - Tribulus Terrestris a Gynekomastie

Váš příspěvek:
  :-) ;) ;) ;) :-( ...    Tučně Kurzívou Podtrženě    Odkaz na www stránku Link na YouTube video  

Přejít na forum: 

Provozovatel: Ing. Lukáš Vodička, Libická 6, 130 00 Praha 3, IČO: 865 81 716

Pohání easy forum software miniBB™ © 2001-2021  |  Optimalizace pro vyhledávače od SiteLab © 2003-2021