Padání vlasůDiskuze Více vlasů.cz » Padání vlasů »

Operace a FIN

Autor Operace a FIN
Kontra12
Zdarec, já vím že tu zakládám nové a nové otázky ohledně finu. Ale jsem úplný nováček, rád bych chtěl radu někho zkušeného. Mám vysadit fin před operací. Nikomu jsem neřekl, že beru fin. Nechi řešit plno keců, proč beru fin ve 20ti, že riskuju impotenci. Beru 1 MG PENESTER. Mám raději vysadit ? Nebo by neměli být žádné rizika. Jedná se o lehkou operaci nosní prepazky, mam problem s dychanim pres nos.
tom305
Kontra12
Takovou věc určitě konzultuj spíš přímo s ošetřujícím lékařem, vše asi záleží na zdravotním stavu a co přesně konkrétně/za jakých podmínek ti budou dělat, na to ti tady nikdo nedá 100% odpověď. Jestli se tě třeba i budou ptát v souvislosti s tím zákrokem a budou to potřebovat zapsat, zda bereš nějaký léky, tak určitě nic rozhodně nezatajovat a říct to na rovinu co vše bereš (i když to třeba osobně nemusíš považovat za nějak důležitý) - pro toho lékaře v souvislosti s tím zákrokem to může být velmi důležitá a podstatná informace.
Lukas44
Kamo neber ten Fin tak skoro, ním vlasy aj tak nezachrániš a nakoniec budeš bez nich a aj bez potencie a to až bude depka. Našetri radšej na transku a keď na to bude vhodný čas alebo taký stav tak si ju daj spraviť a ako to bude tak to bude. Ale nevyrábajú si ďalší problém navyše. Muž bez vlasov si ženu nájde (oni to až tak tragicky neberú ako muži) ale neviem čo s ňou chces robiť keď budeš mať v nohaviciach mŕtvolu.
tom305
Lukas44
Právě že v některých případech zachráníš, i ta transplantace v některých případech (ne ve všech samozřejmě) bez něj nemá bohužel pro někoho smysl, jelikož když má člověk například malou dárcovskou oblast, která mu vystačí třeba jen na předek/kouty a za oblast za nimi už ne a nebude mít k tomu ten fin, který by mu tu oblast za předkem/kouty podržel, tak může být pro něj ta transplantace celkem k ničemu. Je to bohužel taky loterie, jelikož nikdy nevíš, jak moc ti toho ve finále vypadá bez finu. Samozřejmě že nejlepší by bylo třeba taky vyřešit to pak jen tou transplantací a fin nikdy nebrat, ale to je to jak jsem zmiňoval o pár slov dříve.
Kontra12
Ok, reknu tedy lekari co vse beru. Jinak fin je zachrana sebevedomi, ktery mam na bodu mrazu. Cely zivot jsem slychaval kecy jak vypadam.. jak jsem zacal cvicit a starat se o se o sebe tak vsechno dobry, najednou i holky meli zajem, takove sebevdomi jsem si uzival neskutecne, ale v 19 to proste skoncilo. Mam ted vlasovou linii na NW2. Uz mi ridne i zadek. A holky na to celkem ragujou, par mi to i reklo. Fin beru a budu brat s respektem.
Lukas44
tom305Tom305

S tým súhlasím, všetko čo píšeš je pravda. Ale myslím si že je dôležitejšie dosiahnuť nejakých trvalo udržateľných výsledkov. Tým myslím nechať to vypadať tak ako to vypadať chce a potom nejako strategicky navrhnúť transplantáciu. Možno sa nedosiahne super hustota ale dá sa v takom prípade spraviť transplantácia rovnomerne po celej hlave a potom to kosiť na 1mm a myslím, že výsledok bude lepší ako mať vypadane vzory na hlave a rozdielnu hustotu na rôznych miestach. Tá trvalejšia udržateľnosť sa mi zdá rozumnejší nápad ako donekonečna brať fin, chodiť na laser, na mezoterapiu alebo PRP a tak či tak celý život bude človek riešiť zase len vlasy.
Lukas44
Kontra12
hej rozumiem ti skôr som to len myslel tak aby si o pár rokov namiesto jedného problému nemal dva, lebo ak aj nebudeš mať vlasy verím že si nejaké dievča raz nájdeš ale v tom druhom prípade je to takmer vylúčiteľné.
Padání vlasůDiskuze Více vlasů.cz » Padání vlasů »

Operace a FIN

Váš příspěvek:
  :-) ;) ;) ;) :-( ...    Tučně Kurzívou Podtrženě    Odkaz na www stránku Link na YouTube video  

Přejít na forum: 

Provozovatel: Ing. Lukáš Vodička, Libická 6, 130 00 Praha 3, IČO: 865 81 716

Pohání open source forum script miniBB™ © 2001-2022  |  Optimalizace pro vyhledávače od SiteLab © 2003-2022