Růstový hormon a růst nových vlasů - Diskuze Více vlasů.cz

O této diskusiDiskuze Více vlasů.cz » O této diskusi »

Růstový hormon a růst nových vlasů

Autor Růstový hormon a růst nových vlasů
husar
Zdravím kolegové. Volal mi kamarád, který sice nemá problémy s vlasy, ale vrhnul se nedávno na cvičení a říkal, že nějaký člověk od nich tam pustil k testosteronu a trenbolonu i růsťák. A prý je to zázrak malý(velký) zázrak: pleť jak miminko, vrásky pryč, svaly se hned začaly zakulacovat a taky začaly extrémně růst vlasy... máte s tím někdo zkušenost? Už jsem o abnormálních omlazujících účincích růstového hormonu slyšel v minulosti... prý je i finančně dostupný (cca 4000,- na měsíc) [img]https://www.vicevlasu.cz/img/smilies/smile.gi f[/img]
asdfg
husar
Zdravím kolegové. Volal mi kamarád, který sice nemá problémy s vlasy, ale vrhnul se nedávno na cvičení a říkal, že nějaký člověk od nich tam pustil k testosteronu a trenbolonu i růsťák. A prý je to zázrak malý(velký) zázrak: pleť jak miminko, vrásky pryč, svaly se hned začaly zakulacovat a taky začaly extrémně růst vlasy... máte s tím někdo zkušenost? Už jsem o abnormálních omlazujících účincích růstového hormonu slyšel v minulosti... prý je i finančně dostupný (cca 4000,- na měsíc


Rastovy hormon ma negativny vplyv na vlasy pretoze zvysuje prolaktin, ktory ma negativny vplyv na vlasy. Cize treba si davat pozor nielen na androgeny ale aj prolaktin a mat dostatocnu hladinu estrogenu.

Ak mas zaujem o podobne vysledky ako ma GH, tak odporucam GHRP Ipamorelin v davke 1.5mg denne co je kludne aj 6IU GH. Vyhodou je ze narozdiel od GH nevypina endogennu produkciu a vobec nezvysuje prolaktin - mam to aj na otestovane na krvnom rozbore. Taktiez z toho niesi zaliaty vodou. Jedina nevyhoda je caste davkovanie min 2x, idealne 3x denne, a rozostup od jedla cca 1 hod pred a po.
chuan145
Ahoj to vypadá zajímavě a kde se to dá koupit? Všude co hledám to vypadá na padělky.
aneli123
Také mě zajímá kde koupit?
husar
Asi v každým fitku, kam chodej kulturisti, o zdroji nekdo bude vedet.
Lebkoun
Kdyby růstový hormon pomáhal proto padání vlasů, tak by Sylvester Stallone nenosil paruku. On bere růsťák už hodně dlouho a plešatost paruka ho stejně neminula.
O této diskusiDiskuze Více vlasů.cz » O této diskusi »

Růstový hormon a růst nových vlasů

Váš příspěvek:
  :-) ;) ;) ;) :-( ...    Tučně Kurzívou Podtrženě    Odkaz na www stránku Link na YouTube video  

Přejít na forum: 

Provozovatel: Ing. Lukáą Vodička, Libická 6, 130 00 Praha 3, IČO: 865 81 716

Pohání community script miniBB™ © 2001-2022  |  Optimalizace pro vyhledávače od SiteLab © 2003-2022