Padání vlasůDiskuze Více vlasů.cz » Padání vlasů »

Jak bojovat proti AGA vaše zkušenosti

Autor Jak bojovat proti AGA vaše zkušenosti
Nastavajiciplesoun
Zdravím forum jsem pročítal a tak samozřejmě vím o kombinaci fin+mixox, ale spíše by mě zajímaly šampony a přírodní DHT blokátory. Dost se tu píše o Nizoralu, ale moc jsem nepochopil, jak zabraňuje padání vlasů když jeho úkolem jsou úplně jiné věci a případně pokuď skutečně pomáhá má ho cenu kombinovat s kofeinovými šampony ? Nově teď beru Revitu od DS laboratories.
Co se týká životního stylu tak jsem z toho co se tu píše jsem pochopil , že pokuď budu například běhat a silově posilovat není to problém, ale pokuď bych chtěl být nebušený hovado tak už to problém je.
Asi nejvíc z čeho jsem zmatený je minoxidil+dermaroller na youtube jsem koukal na návod a týpek říkal, že minox můžu použít hned po rolování , ale tady se píše , že hrozí , že se mi zastaví pumpa. když bych , ale dermaroller používal 3 x týdně a nepoužíval ty dny minox asi by to celkově bylo zbytečný.
A moje poslední otázka je váš názor na SMP+transplantace vlasů prostě že bych nechal nastřelit kouty a místa kde řídnu temeno apod, by se zahustilo opticky SMP metodou vlasy bych samozřejmě nosil nakratko ,ale ne úplně .
To je vše vím. že toho je hodně ale víte toho určitě víc než kdejaký felčar , protože si tím procházíte taky a máte tak zkušenosti.
vlasyvhaji
Ahoj,

Spatne veci: tucna jidla, zanet, jednoduche cukry, suplementy pro posilovani, nabirani do objemu kdyz busis, stres a deprese, malo pohybu, mastna hlava a necistoty

Za me i nizoral, ja z nej vzdycky dostal hroznou boudu a proridnuti vlasu (a to jsem ho bral treba jen 1x tydne). Na redditu jsem nasel dost lidi s podobnou zkusenosti.

Minox bez dht blokatoru na agresivni agu bych moc nedaval z vlastni zkusenosti.

Pokud nekdo dava minox hned po rolovani, tak jedine ze pouziva valec s min. jehhlickami a ma vyzkousene ze mu to nic nedela , v zadnem pripade nesmis dat treba 1mm jehlicky a potom minox, pochybuju ze se ti zastavi pumpa ale nezkousel bych to.
tom305
Nastavajiciplesoun
Nizoral je sice původně na něco jiného, ale paradoxně látka ketokonazol na odstranění lupů v něm je dle všeho nejúčinnější DHT blokátor jaký v šamponech seženeš, i když samozřejmě ho tam není takové množství, aby ti na blokaci DHT stačil jen on.
Ono obecně bohužel těch paradoxů je při boji s vlasy celkem až k naštvání dost - třeba ten Nizoral původně určený na něco jiného se jeví jako nejúčinnější DHT blokátor v šamponu oproti šamponům co byly přímo vyvíjený pro tenhle účel - minoxidil původně lék vyvíjený na krevní tlak se jeví jako nejúčinnější aplikátor růstu vlasů oproti přípravkům co přímo vyvíjely k tomuhle účelu nebo finasteride/dutasteride původně léky vyvíjený na prostatu jsou nejúčinnější dostupný léčiva v léčbě AGA. A nebo třeba i ten dermaroller původně určený na obličej a tvorbu kolagenu/zredukování vrásek nebo na zahojení jizev se později zjistilo že mj. podporuje i tvorbu/růst vlasů když s ním jezdíte po hlavě... ale paradoxně léky/přípravky vyvíjený cíleně na léčbu aga vždycky doposud z nějakýho důvodu selhaly nebo stojí za úplný h*vno v porovnání s přípravky/léky které na léčbu AGA vůbec nebyly původně určený...
Ten minoxidil lze použít i hned po rollování, ale u někoho to může vyvolat nepříjemnou reakci, tohle si musí člověk asi vyzkoušet metodou pokus-omyl aby našel tu nejlepší variantu která by mu dělala dobře, každý to má totiž úplně jinak. Někdo třeba jede v pohodě bez větších problémů 1,5mm a někdo by pomalu vykrvácel při rollování nad 0.5mm jehličkami.
Danster
vlasyvhaji
Spatne veci: tucna jidla, zanet, jednoduche cukry, suplementy pro posilovani, nabirani do objemu kdyz busis, stres a deprese, malo pohybu, mastna hlava a necistoty


Tohle vyjádření je trochu nepřesné. Tučné jídla jsou například i ryby, ořechy atd. Ty jsou samozřejmě zdraví prospěšné (hlavně díky omega-3). A suplemety pro posilování? Myslím si, že takové doplňky jako citrulin+arginin, lysin, tyrosin, tryptofan jsou vhodné. Jediný co bych viděl opačně bude gainer a můžeme spekulovat ještě o Kreatinu.
vlasyvhaji
Ahoj, myslim tucna/mastna jidla jako jako fast food atd😁. Orechy, ryby samozřejmě nevadí. No za me treba proteinove sejky, ale celkove mlecne vyrobky a vlasy je tema samo o sobě.
Padání vlasůDiskuze Více vlasů.cz » Padání vlasů »

Jak bojovat proti AGA vaše zkušenosti

Váš příspěvek:
  :-) ;) ;) ;) :-( ...    Tučně Kurzívou Podtrženě    Odkaz na www stránku Link na YouTube video  

Přejít na forum: 

Provozovatel: Ing. Lukáš Vodička, Libická 6, 130 00 Praha 3, IČO: 865 81 716

Pohání web forum software miniBB™ © 2001-2021  |  Optimalizace pro vyhledávače od SiteLab © 2003-2021