Konzervativní léčba padání vlasůDiskuze Více vlasů.cz » Konzervativní léčba padání vlasů »

Kolega bere lek na akne a najednou ma vlasy!

Autor Kolega bere lek na akne a najednou ma vlasy!
Kontra12
Zdravim, muj kolega v praci mel osklive akne, ted bere nejake leky na akne, a uplne se mu zatahli kouty i cd. Me by zajimalo co to ma, muze to byt finasterid ? Ptat se ho, mi prijde blbe.
tom305
Častokrát jsem se dočetl, že lidem na akné finasteride pomohl i když ho měli primárně na padání vlasů, ale nevím jestli se finasteridem dá vyloženě akné i léčit, podle mě to k tomu není určené, i když někomu se po něm akné zlepšilo dle ohlasů na které jsem narazil. Na akné je údajně dobrý tuším tretinoin, který je mj. někdy spojován i s růstem vlasů - někde ho tuším běžně přidávají třeba i do minoxidilu.
Ale pokud nevíš, co kolega přesně má za léky na to akné, tak je to jen spekulování.
Hunterkiller
bezkoutu
Tohle je nějaký nesmysl.
Lysohlávek
Kontra12
Pokud se ho nezeptáš, mužeme se jen dohadovat....Jednoduše se ho zeptej že pokud to pomohlo jemu tak že to doporučíš kámošovi....
Kontra12
Už se ho bohužel nezeptám, protože odešel z práce pracovat do zahraničí.
Nastavajiciplesoun
Mě se rychle udělali kouty třeba v 17-18 letech v tu dobu jsem se léčil s akné bral jsem prášky teď je mi 25 a moc velkej rozdíl nevidím třeba na tom něco bude .
Konzervativní léčba padání vlasůDiskuze Více vlasů.cz » Konzervativní léčba padání vlasů »

Kolega bere lek na akne a najednou ma vlasy!

Váš příspěvek:
  :-) ;) ;) ;) :-( ...    Tučně Kurzívou Podtrženě    Odkaz na www stránku Link na YouTube video  

Přejít na forum: 

Provozovatel: Ing. Lukáš Vodička, Libická 6, 130 00 Praha 3, IČO: 865 81 716

Pohání PHP forum software miniBB™ © 2001-2021  |  Optimalizace pro vyhledávače od SiteLab © 2003-2021