Padání vlasůDiskuze Více vlasů.cz » Padání vlasů »

Dárcovská urina a urinoterapie

Autor Dárcovská urina a urinoterapie
zivotprourinu
Rád bych našel stejné nadšence pro urinoterapii
Afro
Dobrý den, zrovna jsem tu dnes po devíti letech napsal nějaké příspěvky, byť v jiné sekci, ale i tam jsem se zmínil, že jsem si dárcovskou urinoterapií prošel. Pokud si chcete nějaké příspěvky přečíst, zadejte zde ve vyhledávači můj nick Afro a ono Vám to tu konkrétní diskuzi najde. Za sebe Vás asi moc nepotěším, pokud se rozhodujete zahájit terapii právě v souvislosti s úbytkem vlasů, proč byste jinak byl na těchto stránkách? Zároveň Vám nechci brát nadšení a odhodlání, které budete potřebovat, protože to není nic jednoduchého.
zivotprourinu
Zdravím a dobrý den , já jsem začal léčbu před 14 dny a výsledky jsou pro mne víc jak pozitivní , já bych řekl celé tělo mládne a duše zpívá. Přede mnou byla ale dlouhá příprava detoxikace organismu tak tři roky , se moje strava skládá jen z kvalitních potravin bez chemie ani barviv , bez konzervantů. A poslední rok jsem vegetarian a to co se mnou urina udělala se nedá popsat slovy. Doporučil bych to každému , možná máte pravdu že je to těžké , ale není to těžké pro toho kdo změní svůj pohled na svět a je si vědom toho co dělá. Jestli jste četl Genadije Malachova tak je možné že v některých případech urina nepomáhá , záleží také na duchovním podtextu člověka v co věří a jakou má vůli . Přeji vám at najdete opět v sobě sílu a odhodlání zkusit to znova a at neztrácíte naději.
Afro
Dobrý podvečer, považuji za slušnost reagovat na Váš příspěvěk. Pokud se už po 14 dnech cítíte tak, jak popisujete, považoval bych to za zázrak. Píšete o tělu a duši, já to zkoušel hlavně kvůli padajícím vlasům, tak jsem se chtěl zeptat, jestli i u Vás zahájení této terapie pramení z problémů s vlasy, respektive jejich znatelnému úbytku, nebo to praktikujete čistě jen z toho dobrého pocitu, tedy hlavně že tělo a duše mládnou? Genadije Malachova jsem nečetl, Vaše pečlivá příprava spočívající v detoxikaci organismu, změny návyků ohledně stravy určitě vzbuzuje respekt, ale pokud se tu bavíme o dárcovské urinoterapii, přesně tento režim bych očekával ze strany jejího dárce, ale možná se mýlím a Vy tady k tomu napíšete mnohem více, než já kdysi před lety. Já jsem se snažil v reálném čase popisovat své stavy, výsledky, jestli se vlasový porost lepšil v kombinaci s touto terapií. Vydržel jsem to 3 měsíce a mně osobně to nepomohlo ani trošku. Ženu jsem se snažil držet v kondici, kterou dodržujete, dokonce mi i děkovala, protože byla štíhlejší, cítila se lépe, byla vitálnější, prostě Kočka k sežrání, jen moje háro vypadalo hůř a hůř...
zivotprourinu
Zdravím můj problém nepramení z problémů s vlasy i když kouty mám velké také jak píšete ve svém příspěvku a na temeni se mi začali vytrácet vlasy , ale nebyl to hlavní problém mého začátku s urinoterapií , k vlasům můžu dodat že se mi vytrácí šediny a temeno se pomalu zalesňuje . Nepíšete zde jaké procedury jste podstupoval. Jestli jste si jen aplikoval urinu na vlasy tok podle mého soudu je to málo , a je asi zapotřebí trochu vyčistit to tělíčko od toxinů a dalšího co tam nepatří. Zkuste se začíst do Gennadie Malachova jsou dvě knihy teorie a praxe. Z příběhů urinoterapie se vážně dějí zázraky ikdyž samozřejmě nedokáže urina úplně vše , ale když člověk začne včas tak má stále šanci se uzdravit i z těch nejhorších nemocí , protože všechny nemoci této doby jsou nemoci životního stylu , stravy a samozřejmě psychiky. Nerad soudim , ale já osobně bych transplantaci vlasů nepodstoupil. Zkuste si udělat urinový klystýr a třeba vám to změní pohled na svět stejně tak jako mě a už pro vás vlásky nebudou až zas tak důležité. Přeju vám hodně optimismu a víru v léčbu .
zivotprourinu
A jestli vaše žena vzkvétala , doporučil bych možná aplikovat její urinu. To je pro vás nejlepší dárkyně.
Afro
To jsme si nerozuměli. Ona vzkvétala právě díky tomu, že jsem se ji snažil držet v režimu zdravé stravy, ovoce, zelenina, abych právě její urinu mohl užíval. A pokud si den před tím dala třeba jen trošku kuřecího masa, nebo stačí káva, narovinu řeknu, že jsem si myslel, že se pozvracím. Nezlobte se, ale snažím se být upřímný. Proto jsem psal, že respektuji Vaši odvahu a odhodlání a přeji Vám, aby Vám to vydrželo, hlavně pomohlo a vzhledem k tomu, co píšete nejspíš i pomáhá. Možná jsem něco dělal špatně, možná to nepomůže každému a proto jsem to ukončil. Já si připadal trošku i jako sobec, když své ženě přikážete den před užitím, aby nejedla maso, nebo pila tu zmiňovanou kávu, o slaných tyčinkách ani nemluvím ) Paradoxně mi pak děkovala, že si na to větší množství ovoce a zeleniny zvykla, cítila se vitálnější, což je na druhou stranu i dobře. Co se týká mě samotného a budu se opakovat. Z hlediska změny vlasového porostu jsem z toho vyšel naprázdno, ale zkusil jsem to. Jak je to, kdo nic nedělá, ten nic neskazí.
zivotprourinu
Ono lidi si někdy nerozumí , a zkoušel jste jeji urinu redukovat na jednu čtvrtinu a poté vtírat do kořínků vlasů?? Dělá se to tak že nalijete třeba 2 litry do skleněné nebo smaltované nádoby a pomalým varem se nechá odpařit na jednu čtvrtinu tedy ze dvou litrů půlitr , a před aplikací na tělo se ohřeje na teplotu těla a nezákladnější masáž trvá 30 min a masíruje se hlava , oblyčej , krk , ruce , zápěstí , a chodidla. Celé tělo pak vyjde na dvě hodiny. Začíná se od hlavy postupně dolů. Nejsem odborník a jsem tepřiv v začátcích , jen dávám na rady Malachova. Jinak lékem pro každého by měla být urina vlastní protože jedině ona ví o všech probíhajících nemocech v těle a v případech kdy tomu brání okolnosti třeba i věk se používá dárcovská.
zivotprourinu
Jen pořád nerozumim tomu proč jste nepoužil urinu svoji vlastní , jestli to byl důvod nemoci , věku a nebo jen svoji pohodlnosti tak že vy jste si papal a žena si držela linii
Afro
Kdepak, tak to nebylo. Se svou vlastní zkušenosti nemám. Čerpal jsem tenkrát před lety informace zde, protože tu bylo pár nadšenců a doslova tu psali o pozitivních účincích v souvislosti s vlasy a dárcovskou urinoterapií. Že estrogen obsažený v té ženské urině dokáže utlumit DHT v mužském těle, zjednodušeně a lajcky řečeno. Proto jsem se zajímal o formu dárcovství z té ženské strany. Ale tak nějak začínám chápat, že Vy používáte urinu vlastní, ono co si budeme namlouvat, najít vhodnou dárkyni není nic jednoduchého, že? Leda najít vášnivou a zdravou milenku, která má ráda orální sex a strhnout ji na sebe v momentě, kdy cupitá na toaletu a bumbat rovnou z "lahve" Teď jsem se to snažil trošku humorně odlehčit, protože skutečně má žena už si pak dělala srandu a ptala se mě, jestli to chci do pucláku, nebo budu pít rovnou z lahve, tak jsme se i dost nasmáli. V tomto směru musí být žena hrozně tolerantní a mít pochopení proto, co děláte a hlavně proč to děláte, musí chápat ten Váš problém. Někteří tu psali, že by to chtěli zkusit, ale neví, jak se na to své přítelkyně zeptat a já je plně chápu. Já to udělal tak, že jsme si spolu sedli k počítači, přečetli diskuzi a sama mi pak navrhla, proč to nezkusit, je to zadarmo a spíše záleží na mně samotném, než na ní. Já už se k této formě terapie vracet nikdy nebudu, zkusil jsem to víceméně ze zoufalství, v naději, že mi to pomůže, jako některým zde na fóru, ale to se bohužel nekonalo.
zivotprourinu
To jste mě pobavil bumbat rovnou z lahve . Já sám nepotřebuji dárce , chtěl jsem se touto formou podělit o své zkušenosti. Já sám jsem překvapen a v úžasu v účincích . Nikdy jsem si nemyslel že někdy budu zkoušet urinoterapii a ani ve snu by mě to nenapadlo. Mě k tomu tak přivedl sám život a po vyzkoušení a zjištění účinků jsem se chtěl podělit s moji radostí snad každému koho jsem potkal , ale jak jistě chápete hodně lidí nemělo pochopení. Bylo to jako když vyhrajete ve sportce a máte ohromnou radost a chcete to vykřičet celýmu světu , ale nemůžete , protože každý z nás je na jiné frekvenci a každý jsme trochu někde jinde. Jen škoda že vám to po prvním nezdaru vzalo vítr z plachet ono pokud se to nedělá hold správně tak asi nepomáhá.
Vlásečnice

Zajímavé informace o tom, že i farmaceutický průmysl vyrábí z darované uriny hormonální léky:

http://www.irishtimes.com/business/innovation-in-y our-urine-1.683208
smoty4
Je to ozaj zaujimave
ivan105
Zivotprourinu, musim
zivotprourinu
Zdravím a dobrý den , já jsem začal léčbu před 14 dny a výsledky jsou pro mne víc jak pozitivní , já bych řekl celé tělo mládne a duše zpívá. Přede mnou byla ale dlouhá příprava detoxikace organismu tak tři roky , se moje strava skládá jen z kvalitních potravin bez chemie ani barviv , bez konzervantů. A poslední rok jsem vegetarian a to co se mnou urina udělala se nedá popsat slovy. Doporučil bych to každému , možná máte pravdu že je to těžké , ale není to těžké pro toho kdo změní svůj pohled na svět a je si vědom toho co dělá. Jestli jste četl Genadije Malachova tak je možné že v některých případech urina nepomáhá , záleží také na duchovním podtextu člověka v co věří a jakou má vůli . Přeji vám at najdete opět v sobě sílu a odhodlání zkusit to znova a at neztrácíte naději.


ako som ti uz pisal do spravy, je to hlupost, co pises, netreba pred urinoterapiou taketo ocisty robit, robia sa samotnou urinou. JE hlupost, ze nie je vhodna pre kazdeho, ci nie je vhodna bez ocisty... su to hluposti, ktore ti nepotvrdi ziadny lekar.... takze nezavadzaj, prosim ta. Takisto destilovana voda je hlupost, a lekari ju neodporucaju.
Maty24
Dárcovská urinoterapie nefunguje! Nedoporučuji! Zkoušel jsem to dost dlouho na to, abych mohl říci, že je to jen něčí vtípek
linkin
Osobne si myslim že to je mýtus taktiež nemusim ani citat ani studovat po internete logicky mi pride ze močom sa može vylučovat aj vela vitaminov ale vela odpadovych latok
Padání vlasůDiskuze Více vlasů.cz » Padání vlasů »

Dárcovská urina a urinoterapie

Váš příspěvek:
  :-) ;) ;) ;) :-( ...    Tučně Kurzívou Podtrženě    Odkaz na www stránku Link na YouTube video  

Přejít na forum: 

Provozovatel: Ing. Lukáš Vodička, Libická 6, 130 00 Praha 3, IČO: 865 81 716

Pohání open source forum script miniBB™ © 2001-2021  |  Optimalizace pro vyhledávače od SiteLab © 2003-2021