Hřeben Dermaroller - nejúčinnější léčba plešatosti - Diskuze Více vlasů.cz (12)

Konzervativní léčba padání vlasůDiskuze Více vlasů.cz » Konzervativní léčba padání vlasů »

Hřeben Dermaroller - nejúčinnější léčba plešatosti

Autor Hřeben Dermaroller - nejúčinnější léčba plešatosti
bosny
No husté je nějak zvlášť nemám no. Furt se rozhoduji zda mám do toho začít cpáct nějaký peníze a nebo se na to vykašlat. Jistota že si nakoupím mastičky za velký prachy a pak budu mít furt vlasy ve stejném množství je nulová. Nevím no.
bosny
No nevím zda mi to sekne, když mi bylo kolem 10 tak jsem furt chodil na 3mm a bylo mi to šumák. Teď to je trochu něco jiného. Jinak takovou pěknou šišku mám no .
kokso
Bosny,
Keď bude silnejšie slnko, tak sa kľudne ostrihaj nakrátko, teraz sa to nosí a daj si gebulu opáliť. Uvidíš aká bude reakcia hlavne ženského okolia, sami ti povedia a hneď budeš vedieť na čom si. Vlasy dorastajú pomerne rýchlo. Keď to náhodou bude katastrofa, tak si dáš po meste / v obchode šiltovku. Hlavne sa tvár ako suverén a komu sa nepáči, nech sa nepozerá. Chlapom je totálne jedno či máš vlasy / alebo nie, ani si to nevšimnú a baby sa Ti smiať nebudú. Pozri na Romanu2, tá má guráž väčšiu ako chlap.
kokso
Bosny,
Možno Ti po ostrihaní povedia, že máš konečne normálny účes Tak, utekaj ku kaderníkovi a zostrihaj napr. na 1cm a uvidíš či pôjdeš ešte nižšie. Inak to nezistíš. Nech sa darí.
bosny
Ok díky za odpovědi, zařídím se podle toho a uvidím.
Dravec
Obyčejnej kluku, ty píšeš že súčastne s dermarollerom používaš aj prípravok Spectral dnc-l,
ale tam je v návode napísané že: Nepoužívajte, ak vypadávaniu vlasov dochádza na prednej časti hlavy.
Tebe teda vlasy padajú len na temene? Lebo ja dermaroller používam najmä na kúty a uvažijem že si k tomu kúpim aj ten Spectral.
Dravec
Obyčejnej kluku, ty píšeš že súčastne s dermarollerom používaš aj prípravok Spectral dnc-l,
ale tam je v návode napísané že: Nepoužívajte, ak vypadávaniu vlasov dochádza na prednej časti hlavy.
Tebe teda vlasy padajú len na temene? Lebo ja dermaroller používam najmä na kúty a uvažijem že si k tomu kúpim aj ten Spectral.
Dravec
Obyčejnej kluku, vďaka ti, si velký prínos pre túto stránku...
Dravec
Obyčejnej kluku, kludne mi tykaj ešte jedna otázka (už asi tretia posledná, hehe) - ja dermaroller nedezinfikujem, iba ho PRED a PO použití opláchem horúcou vodou. Rolujem od septembra 2011, od tej doby sa mi hustota vlasov zhrošila...myslíš že by rolovanie mohlo mať za určitých okolností zlý vplyv?
Dravec
Zaujímalo by ma prečo sa vymazali všetky príspevky od človeka s nickom ,,Obyčejnej kluk" , komu tu vadil?
freezer
Dravec:
uživatel Romana2 je moje kamarádka, na forum registrovaná r.2010 u který byl, je, momentálně Obyčejnej kluk v bytě jako v podnájmu, to ona ho na forum přivedla, protože měl docela slušný znalosti ohledně vlasů, s kterýma se i s ní dělil. Jak vždy psala, že tu občas nebude, to bylo tím, když jezdil třeba domů, protože ted nebydlí doma. On chytá net tam od ní, je jich tam v bytě víc, jsou v samostatných pokojích. Něco jako náhrada koleje. No a když Romaně díky ostřejším výrazům zablokovali přístup na vicevlasů a smazali ji, zablokovali ho taky všem, který chytaj net tam u ní doma. Takže nikdo z těch 4 lidí sem ted nemůže. I Honza jí občas říkal, že se má trochu krotit ve výrazech, že je až zbytečně sprostonárodní, ale moc se toho bohužel nedržela. Byla nějaká naštvaná z toho, že si ji nějaká holka nepřidala na FB nebo co.On by se mohl sice registrovat znova klidně z domova, kde za chvíli bude více pobývat, ale kdoví, jestli to udělá, když zjistí, že je všechno jeho úsilí pryč. Možná bude spíš litovat, že sem kdy něco psal. Já bydlím v bytě vedle a občas se tam zastavím na návštěvu, o vlasech jsme živě diskutovali, taky mám problémy a rád jsem ho četl. kdybys chtěl kontakt, napiš mi.
Kdyby si ta jedna holčina přidala Romanu na FB, třeba by to takhle celé nedopadlo, je to celé velká škoda, napsal tu dle mého spoustu užitečných věcí. Ale to jsou ty kdyby. Aspon ted bude mít víc času na školu, kde finišuje inženýra, skoro pořád ho vidím s nějakou knížkou. A pro moderátory. Pravidlo nevkládání smajlíků je ta největší blbost, kterou jsem kdy kde zatím viděl.
freezer
Tak ta holka je Aya, už jsem to tu našel. Chtěli si porovnávat fotky vlasů na FB. Romanka je prostě naše tlamička. smajl Já bych mu radil, aby se tu v létě, po úspěšném dokončení školy už neregistroval, takže doufám, že si to přečteš a dáš na mě, Hanzi! (smajl)
Ale aby mě moderátoři nesmazali, že je to příspěvek mimo debatu. Tak já používám minox a snažím se o záchranu co to dá. Vidím už docela úspěchy. Používám dvakrát denně. Hlavu myju Revivogenem, miluju tu mátovou vůni.
Dravec
Freezer - dík za odpoved, ako spieva jedna vaša kapela ,,kotkokodák - slepice mám strašne rád" (smajl) baby bláznivé....ak by si mohol ten kontak, budem rád, len ako záruku keby nastal nejaký nečakaný zvrat, idem totiž dávat na hlavu ten SPECTRAL DNC-N tak by som sa potom s ním rád podelil o moje skúsenosti, píš na lodomer@gmail.com, ešte raz vďaka.
laksa
No tož to teda pěkně děkuju za blokaci uživatele co to tu daval nejužitečnější rady...poprosil bych jestli ma někdo na něho email protože pochybuju že se tady ještě ukaže....
freezer
Prosím ty, kterým jsem ted napsal zprávu, mejl, tak aby tu už neuveřejnovali jeho mejl, kontakt na něj, píše mu hodně lidí a na další už by bohužel nejspíš neměl čas. Takže prosím třeba Dravce, laksu a další, aby to už nešířili dál, díky.
Romanka je trochu blázen, připomíná mi tu blondýnu v hotelu paradise(smajl), ale moderátor to možná nejdřív mohl řešit nějakou domluvou s ní. Ale to už je ted stejně jedno.
freezer
Lakso: promaž si svůj mejl, máš ho plnej, uvolni si tam místo, nikdo ti nemůže nic poslat.
freezer
Tak já ti to teda přepošlu.
freezer
Tohle ti psal, ale zpráva byla několik dní nedoručitelná, ptž nemáš místo ve schránce.

Honza:
Ahoj,

taky tě zdravím. No, já moc nevím, co se vlastně stalo, ale na stránky se nedostanu-mám zamítlý přístup. Možná Kvůli Romče, ale nevím, co ta tam psala, v té době jsem na foru nebyl a ona mi jen řekla, že ji tam asi nikdo nemá rád.

Co se týče spectralu dnc-l, tohle bych asi zkusil řešit přes agestop a napsat jim případné výtky, aby je objasnili.
Ono je to složité, ted taky hodně byly mrazy atd, bůh ví, co se tam s tím děje...
Ale Agestop doručuje Spectraly myslím Biovea...nebo ne doručuje, ale jsou to ty samý, který by jsi získal, kdyby jsi objednával např u Biovei.
Jinak-stejně jako ty, občas je to hustý fakt hodně, ale to byly spíš ty starší, ty novější jsou o poznání řidší...(mimoto taky mi více vyhovovalo hustší složení)
Jinak ale na netu ted nic nepsali, že by nějak měnili složení v tom smyslu, že by snad něco vynechali..., já teda v oddílu other ingredients(další přísady onu serenou repens(saw palmetto) mám...

Můj režim, jelikož Vitahair nakonec přijde až někdy v dubnu, což absolutně nechápu, proč to pořád posouvají a jen mě zbytečně celou dobu mátli, tak jsem ted místo toho najel na Foligain jako na další nejlevnější možnou alternativu.
GS triomen mám spousty, takže musím užívat 2 denně, aby mi to nepropadlo...
Ale co je asi nejzajímavější, tak i já sám začínám pozorovat trochu zvětšený výpadek, což přisuzuju nasazení Macy před určitou dobou.
Ale je to divné, dvě studie nepotvrdily, že by maca hýbala s hladinami hormonů, jenže prostě, měřily se pouze tyto hormony: "luteinising hormone, follicle stimulating hormone, prolactin, testosterone and estradiol"
Což znamená, že nevíme, jak to působí třeba na DHT, i když by se dalo předpokládat, že by ho maca zvyšovat neměla..., jenže zase mechanismus účinku macy jasně implikuje zvýšenou hladinu testosteronu oproti předchozímu stavu(aneb zvýšení sex. výkonosti, vyšší psychická odolnost, pohoda atd.)...

Ono hladina testosteronu může být teoreticky zachována..., ale dojde ke dvoum změnám, aby nám výsledek vycházel stejně. Tou první je to, že maca zvýší volnej testosteron(jehož nízká hladina má velkej vliv např na Erektilní dysfunkce...)a sníží testosteron, kterej je vázanej. Pak ale nelze nic usuzovat o hladině dht, ačkoliv to, že jsou ostatní hormony(mimo testosteronu) v normě, by mohlo být relativně uklidnující. Jenže..., maca mohla prostě zvýšit jen volnej T a vázanej snížit..., jenže když by udělala tohle, co by se pak teoreticky mohlo všechno stát s DHT, které ve studiích nebylo měřeno?
Kluci mi říkali, že chtěli zkusit macu jako blokátor dht, jenže kde je důkaz, že ho blokuje? Co když ho naopak trochu zvyšuje? Nebo ho nezvyšuje a mění jen hladinu volnýho testosteronu a vliv na vlasy bude jiný...nebo prostě nemění hladiny žádnejch hormonů, ale to mi přijde jako naprostá blbost, něco to musí dělat, stoprocentně.
Jde o to, že ty studie, který zatím proběhly, tak bůh ví, jak to s tím vším nakonec bude, žádné podrobné zkoumání macy se podosud nekonalo a asi ani konat nebude.

Takže to k tomu, co ted zkouším, jinak čekám na ten Vitahair a místo toho mám ted foligain.

Další nová věc, kterou se ted zabývám, je bezpečnost finasteridu.
Ono bezpečná dávka neexistuje.
Jde o to, že dht v séru snižuje fakt hodně.
Přírodní blokátory taky snižují dht, o tom není pochyb, ale určitě ne tak razantně jako fin.

Nebezpečí je v tom, že fin ti pohltí až moc velký množstí 5a.reduktázy, která konvertuje testáč na dht. Jenže vtip je v tom, že 5a-reduktáza nekonvertuje jen testáč, ale i jiný důležitý hormony.
S jejím nedostatkem jsou pak spojeny např. různé vedlejší účinky typu tzv. "hloupnutí", brain fog(nemůžeš se soustředit, jasně myslet)
Dalším problémem finu jsou ony obávené erektilní dysfunkce, které jsou poměrně časté, což vyplývá z toho, že fin sice zvyšuje vázanej testosteron, ale radikálním způsobem snižuje volnej testosteron. Volnej testosteron je to, co náš liší od starších pánů, kteří ho mají méně, a proto musí užívat i různé tabletky na podporu erekce atd.
Posledním, tudíž třetím nebezpečím je sklepnutí dht pod přijatelnou míru, kdy fin bere dneska kdejakej kluk na padání vlasů a jeho hladina dht nemusí být třeba ani příliš vysoká a stačilo by mu zvolit jinou, tudíž přírodní cestu.

Jinak kdysi jsem byl dost aktivní na americkej forech, a tam se ted láme chleba, lidi začínaj bejt dost nervozní, až lehce vystrašení..., hlavně tedy z případnejch permanentních vedlejších účinků, které nemusí zmizet ani po ukončení léčby a nedají se spolehlivě léčit.

Na druhou stranu-Fin není zapotřebí nutně odepisovat.
DHT v séru snižuje dávka 0,05 mg o 50%. dávka 1mg okolo 70%.
To je sice velká škoda-jakože inhibice není více odstupnovaní na základě velikosti dávky. Nicméně-nabízí to možnost k experimentům s oněmi velmi malými dávkami.
Otázkou je, zda-li by takovýhle titěrný dílky půlič tablet vůbec vykouzlil, aby z toho nakonec nebyl jen jemnej prášek...

Nejsem zatím ochotnej fin polykat, ale zajímá mě to z hlediska toho, že rád zkouším nové věci.
Nebudu bádat nad tím, v čem fin rozpustit(mimoto-bádat bych vlastně ani nemusel, Merck už totiž uvěřejnil, v čem přesně a jaké množství rozpustit), stejně by jeho lokální aplikace nepřinesla uspokojivé výsledky.
Ale bylo by zajímavé zkoušet velmi malé dávky, pakliže by se dal na něco tak malého vůbec rozdělit.
Mě strašně zajímá, jestli by se to nerozdrolilo na prášek, takže jsem z Unitedpharmacies objednal finax.
"jen" 30 tablet, cena 10 dolarů a 17 za dopravu.
v případě rozdělení tablet na dvacetiny by to byla dávka skoro na dva roky.
Finax proto, že je evidovanej v FDA databázi jako schválený léčivo proti AA.
Kdežto Fincepia od Ciply v seznamu není.
I když jasně-třeba to je banalita, vždyt všechny tyhle generika se mrskaj stejně v Indii.
Jinak jsem ted zvědavej, jestli to dojde, schválně jsem udělal malou objednávku za 10 dolarů, abych nepřekročil limit 22 eur, a tak měl šanci se vyhnout kontrole a neplatil ani dan.
Jenže to, jestli to přijde, to je otázka...A na druhou stranu, větší objednávku bych dělat ani nechtěl.
No, uvidím...

Další věc, o kterou jsem se začal více zajímat je Revivogen:
Oni sice píšou, že šampon je bez těch topikálií neefektivní, ale je fajn a pokožku hezky pročistí, takže ho měnit nebudu.
Jen mě štve, že jsou tu ty topikálie tak strašně drahé...ty 3 lahvičky vyjdou na 100 liber z Agestop.
V US to vyjde na 60% ceny. Jenže díky tý nový 20-ti proc.dani zavedenou Eu se nám to už nevyplatí, jelikož do EU bude i slušný poštovný.

No, co mě zaujalo na Revivogenu
Hlavně to, že deklarujou, že stačí pouze jedna dávka denně, tudíž kdyby člověk vycákal jen 1 m, a ne dva, tak tu jednu lahvičku má na dva měsíce, a tudíž to tříměsíční balení za bezmála tři litry mu vyjde na 6 měsíců.
Jinak oni na svých stránkách deklarujou, že patentovaná kominace(tuším)vitaminu B6, zinku a azelaic kyseliny sníží v kombinaci s ostatními látkami dht ve skalpu o 90% Tak ne na stránkách, ale v jedný studii.
No, na hairlosstalk je jeden kluk, který užívá revivogen a říká, že se vypadávání dost zlepšilo, ale pořád by to mohlo být ještě lepší, má tam myslím i fotky, výsledek docela fajn.
Nicméně psali tam i kluci, kteří poznamenávali, že ačkoliv revivogen taky užívali, tak tak dobrý vliv jako fin na jejich vlasy neměl.
Takže těžko říct...
Jinak třeba z těhlech stránek mě zaujalo, že můj oblíbenej herec je na tom bohužel s vlasama taky dost špatně a že ve filmech nenosí své vlastní vlasy.

http://www.thebaldtruth.com/articles/brendan-frase r-hairloss-attacked-by-bully-reporters/

Tak zatím GL a hodně zdaru s vlasy
The force be with you,

J.
freezer
Tak Honzovi to už přišlo a říkal, že nechápe, jak z toho někdo mohl vykouzlit tak malý dílky, takže se mu to zatím válí ve skřínce, než bude mít čas se tím zabývat.
michkop
Já používal Skinroller společně s Minoxem a nedělalo mi to dobře, takže jsem užívání obojího rozdělil. Roluju a mažu odděleně a myslím, že to smysl určitě má, začali mi růst nový vlásky, slaboučký, takže je to spíš jenom takový chmýří, ale je to lepší než nic.
Takže v rolování pokračuju dál, roluju už víc než rok, první výsledky se začali dostavovat po cca 3 měsících pravidelnýho rolování, takže to chce trochu trpělivosti. Každopádně tím nemůžete nic ztratit. Používám 0,5mm, na tu mou prořídlou kštici to v pohodě stačí. Důležítý je rolovat jedním směrem, nejlíp po směru růstu, aby jste si nevytrhali to co vám tam zbývá
Skinroller kupuju na www.vlasovapohotovost.cz kam jsem se nějak proklikal z odkazů. Mají titanový jehličky, takže by měl být odolnější a netupit se tak rychle. Tenhle mám už 3 měsíc a zatím v pohodě
D_a_v_i_d
No to chmíří jsem měl po minoxu taky (když jsem ho ještě brával) a nic jsem neroloval... Přijde mi, že ten roller je zase jeden velkej podvod...
Orangutan
Davide, taky si myslím, že je to podvod. Bratranec dermaroller používal pět měsíců a akorát mu z toho slezl zbytek vlasů.
laksa
Dermaroller neni na nic jinčiho než na pomoc vstřebani latek s topikalii, ktere použivate (spectral dnc-l) napřiklad... samotny je na vlasy učiny stejně tak jako folixil
michkop
Zajímavý byli poznatky a rady Obyčejnho kluka na dermaroller, škoda, že jsou jeho příspěvky fuč, páč tomu opravdu věnoval dost času. Používal dermaroller taky. Na sobě pozoruju, že to opravdu funguje. Při používáni pouze Minoxu se mi na hlavě nic nedělo, teď dochází alespoň k nějakým výsledkům, takže v tom přestávát nemíním. Ale ono to taky asi bude dost individální, stejně jako už všechno, někomu to nejspíš zabírá, někomu ne.
Orangutan
Kombinace rolerru a minoxu se nedoporučuje, je to moc nebezpečné.
michkop
Jj, doporučil bych použítí obojího rozdělit, tedy nepoužívat minox hned před nebo po rollování, ale dát si mezi tím aspoň hodinu až dvě přestávku. Takhle to dělám já a zdá se, že to funguje.
laksa
S obyčejnym klulem jsem v kontaktu´a dermarmaroller stale puživa a bude použivat fungovat t asi někomu bude no mě to zatim moc nezabira použivam to 4 měsice plus Spctral dnc-l jako topikalii hned po aplikaci rolleru..ale je to jen jedna zbran z mnoha co použivam..michkop: pokud použiješ roller a pak za dvě hodinky minox je to takřka k ničemu efekt nebude takovy jako když to daš dohromady bych řekl ale nejsu odbornik soudim jen podle toho co jsem načetl na ostatnich forach a radach od obyčejneho klukajinak přeju ostatnim zdar třeba se někomu pořadně poštěsti
michkop
laksa
pokud použiješ roller a pak za dvě hodinky minox je to takřka k ničemu

Já vím, že to je asi nejlepší kombinace, ale mě se po tom vždycky pěkně motala hlava, já vím, že sám minox může mít tyhle vedlejší účinky. Když ho používám samotný, je to v pohodě, ale jak jsem to společně s tím roloval, tak to fakt nešlo. Takže to kombinuju alespoň takhle a jsem s tím ok
Dravec
No po 9. mesiacoch pravidelného rolovania môžem čestne prehlásiť že dermaroller NIE JE najúčinnejšia liečba plešatosti...
laksa
Dravec
dermaroller neni ani lečba plešatosti=D
<< 1 ... 9 . 10 . 11 . 12 . 13 . >>
Konzervativní léčba padání vlasůDiskuze Více vlasů.cz » Konzervativní léčba padání vlasů »

Hřeben Dermaroller - nejúčinnější léčba plešatosti

Váš příspěvek:
  :-) ;) ;) ;) :-( ...    Tučně Kurzívou Podtrženě    Odkaz na www stránku Link na YouTube video  

Přejít na forum: 

Provozovatel: Ing. Lukáą Vodička, Libická 6, 130 00 Praha 3, IČO: 865 81 716

Pohání online community script miniBB™ © 2001-2022  |  Optimalizace pro vyhledávače od SiteLab © 2003-2022