Konzervativní léčba padání vlasůDiskuze Více vlasů.cz » Konzervativní léčba padání vlasů »

Volluma

Autor Volluma
Kaxik
Úplně nevím, jestli se můj názor hodí, protože tedy nemám vyzkoušeno tolik zesilovačů jako ostatní a ani nevím, že jich tolik jeee. Vlastně jsem před pár měsíci ani nevěděla, že něco takového existuje, protože teda nevím jak vy, ale já jsem se k tomu dostala až po hledání na internetu různých "zlepšováků" sebevědomí...Hodně jsem četla o Mane, je opravdu hodně vychvalovaný a tak jsem ho objednala. Nicméně nevyzkoušela. Psala jsem na ten shop dotaz, jako jestli by nebyli tak hodný a neposlali mi nějaké rady a tipy pro začátečníka, který o tom moc neví a oni mi tam nabídli za nějakou zaváděčku zesilovač VHP. Tak jsem to zkusila, protože jsem nevěděla, jestli to není fakt blbost, cena byla prostě rozhodující. Bylo to teda minulý rok, takže cena už je o něco vyšší. Jinak jak říkám, mám vyzkoušeno jen to a dobrý, ale myslím si, že asi funguje vše stejně. Možná u vás, co jste nebyli s tím svým spokojení šlo jen o aplikaci...mě to taky chvilku trvalo, než jsem si to vychytala podle svého a dost mě tam i poradili. Tak se nebojte zeptat tam, kde jste si to koupili prostě o radu. Však jsou zvyklí, že se lidi ptají, ne?
drakula
Zmolky? a ako si sa ich zbavila?
Kaxik
To mě také zajímá...moc si to neumím představit, jaké žmolky?
basty
Neskusali ste jej napisat spravu? mozno by skor odpisala ako tu
magda_88
Mne tento produkt vyhovoval. podla mna patri k tym lepsim pripravkom.
patriklo
Tento přípravek používám. řídké místa to pěkně zamaskuje, i docela dlouho to vydrží na vlasech.
lubos5236
Vollumu jsem měl a byl jsem s ní spokojen. Aplikovala se snadno a je možné vybrat z celkem širokého rozpětí odstínů. Co je možná nevýhoda, že drží až příliš silně a někdy je obtížné ji smýt.
betat
Ahoj, objednala jsem si Hairfor2 sprej, ale bohužel černou barvu a potřebuji hnědou. Všimla jsem si toho až po použití (jedno stříknutí), takže sprej nemůžu vrátit. Nemáte někdo zájem?
<< . 1 . 2 . 3 . 4 . 5 . 6 . 7 . 8 .
Konzervativní léčba padání vlasůDiskuze Více vlasů.cz » Konzervativní léčba padání vlasů »

Volluma

Váš příspěvek:
  :-) ;) ;) ;) :-( ...    Tučně Kurzívou Podtrženě    Odkaz na www stránku Link na YouTube video  

Přejít na forum: 

Provozovatel: Ing. Lukáš Vodička, Libická 6, 130 00 Praha 3, IČO: 865 81 716

Pohání bulletin board script miniBB™ © 2001-2021  |  Optimalizace pro vyhledávače od SiteLab © 2003-2021