Konzervativní léčba padání vlasůDiskuze Více vlasů.cz » Konzervativní léčba padání vlasů »

Snížení DHT pomocí masáží prostaty

Autor Snížení DHT pomocí masáží prostaty
Márty
Kareleku, já jsem ze stránek http://www.savitri.cz pochopil, že paní dělá též jen samostatnou masáž prostaty a semenných váčků a tak když jsi psal, že je to drahé, zkusil jsem jí ze zvědavosti zavolat. Potvrdila, že tantrická masáž není podmínkou a samostatná masáž prostaty a semenných váčků stojí jen 500 Kč, což je dobrá cena. Až pojedu do Brna za příbuznými, tak se u ní stavím. A při nějaké příští návštětvě Brna zkusím pro srovnání zase tu druhou paní http://masaz-prostaty.webnode.cz/ Reference, která masérka je v Brně nejlepší, podám za pár týdnů zde.
Karelk
Márty tak ji odzkoušej. Jsem zvědavý na tvoje reference. Zajímalo by mně, proč ale masáž prostaty a semenných váčků za 500 Kč nemá v ceníku? Možná tě nakonec na nějakou dražší přemluví.
Neporazitelný
Tak je to jistý. Sešel jsem se s kámošem, co bydlí v Praze. Doslova jsem se divil, jak má pěkný vlasy ( před rokem, kdy jsme se viděli, už začínal být docela prořídlej ). Už ho dost sr***, jak mu padájí vlasy a známej mu poradil masáže prostaty a na netu do se dočetl o finasteridu, navíc drží bezlepkovou a mléčnou dietu. Sečteno a podtrženo bere zhruba 0,6 mg penesteru 8 měsíců, 9 měsíců chodí na masáže prostaty a asi 6 měsíců bezlepková a mléčná dieta. Říkal, že neví, co mu pomáhá více. Má 98kg, na finu nemá žádné vedlejší účinky. Jinak na masáž chodí každý týden a 500kč je standartní cena, takže 2000kč měsíčně., Jo a je pravda, že těm co se nějakým způsobem povedlo vrátit vlasy, to do světa nevykřikují
Misule
Já ale nechápu, proč si ti chlapi chodí na masáže za takový velký peníz? Proč neřeknou manželce/přítelkyni/manželovi? Jasně, třebas to nebude umět, ale naučí se to za pár sezení. Ty masérky taky nemají nějaké specielně zakřivené prsty. Všechno o praxi.
Neporazitelný
A chce to na masáže chodit opravdu pravidelně. Např. jednou měsíčne se možná zastaví výpadek, ale nic víc.., Ten Penester má jen jako podpůrnej prostředek, chce na něm vydržet rok a pak ho pomalu vypustit. Jinak má fakt supr figuru ( hodně cvičíčí něco podobného jako Tabata ) jí hodně zdravě, nepije, nekouří, až na ten fin.
Acid
NeporazitelnýTo vypadá na supr čtenáře fora...vidíš...čte a ví .....a taky supr kámoše
Neporazitelný
Misule:
Tobě se to lehko řekne, já mám teď novou přítelkyni. Už takhle se diví, jaký držim diety ( tvrdim, že to je kvůli cvičení ). Asi by docela koukala, kdybych po ní chtěl masáž prostaty, kamarádky by se asi dobře bavili . Nějakou známou, která by mi to provedla nemám a za mámou s tim nepůjdu Tak si myslim, dát 500kč za klasickou másáž, masáž prosaty + dobře odvedenou masáž semenných váčků není až tak hodně. Předtim jsem hodně kouřil, takže misto toho, abych za 2000kč tahal do sebe sr****, dám ty peníze, aby se mi někdo vrtal v zadku ( supr změna)

Acid:
NO byl jsem dost překvapenej, mluvil o tom hodně otevřeně. Připadal mi, že se cítí fakt dobře. Jo načtený toho má asi dost. Každopádně mi řekl, to co jsem potřeboval slyšet a postavit zase na nohy, protože ta Kandida mi dává fakt zabral. Člověk toho musí opravdu mraky přečíst a věřit, tak polovině, spíše hledat společné body, ale co ti budu povídat. Jinak do penesteru asi taky půjdu, nějakou mini dávku, njn nikdy neříkej nikdy. Co vůbec ty? Jedeš ještě nějaký režim nebo jsi skončil u finasteridu?
Acid
Neporazitelný

No já to bral spíš jako srandu od tebe, víc to asi nebudem rozvádět..ovšem jestli tím kámošem není Richard:--)))..to bys ještě přítelce musel říct o čuránky...Věřím, že to sranda je.
Jinak myslíš, že do konce života to budeš praktikovat...si vem na 10 let to máš 500(+inflace) * 4 (sezení)* 12(měsíců) * 10 (let) = 240 000 + cesty ..jel bych raději plešatej na dovču
mackal
A co si takhle místo placení masáží prostaty u masérky pořídit vibrátor pro homosexuály? Je to pouze jednorázová investice...
A pak je tu ještě reflexní masáž prostaty (na chodidle či na ruce).
Neporazitelný
Acid:
Chápu tvůj postoj, na finu sis udržel vlasy, sice se opětovnéj růst nekonal, ale dá se říci, že jsi spokojenej a teď sem zavítáš jen pro pobavení. Tak já ti to vrátim už nějakej rok seš na finu, ještě asi pár let to bude fungovat, ale najednou to začne padat a ty zvedneš dávkování ( možná ani nebudeš muset ) a najednou se projeví ty neblahé účinky, které nikdo nechce slyšet. Postupem času ti vypadají vlasy, ale co hůře tvoje sexuální aktivita zamrzne, tvá erekce se jaksi nechce dostavit. Sice už dávno fin brát nebudeš, ale sexuální život prostě skončil v lepším případě není tam, kde byl. Tim nechci říci, že to tak bude, ale je vélká pravděpodobnost tohoto dopadu. Není tady mnoho uživatélů, kteří by užívali delší dobu, o tom něco svědčí. Každopádně nechci nějak urazit.

Aby jsme se vráti k těm masážím, já jsem neřekl, že to je na celý život a myslim, že to nikdo netvrdí. Představ si návrat vlasového růstu po celé hlavě. Později by jsi začal chodit na masáže 2x do měsíce a nakonec třeba jednou měsíčně. Když si vemeš co dají lidé za vlasy, třeba půl míče za transky z kterých mají z dobré vůle 20 000 vlasů. Asi ti došlo, že jsem si srandu nedělal

Mackal:
Už když jsi napsal vibrátor, tak jsem divně čuměl, ale pro homesexuály mě dorazilo
Na masáž prostaty třeba dobrý, ale neřeší to masáž semenných váčků, jejiž obsah musí masérka vypráznit.
Co to je reflexní masáž? Praktikuješ ?
Koutař
mackal
Pokud si myslíš že masáž prostaty je homosexualní záležitost a k tomu i určené masážní pomůcky které se dnes už naštěstí začínají prodávat v sex shopech tak je mi tě opravdu líto protože jsi opravdu omezenec co nemá obdoby a příště dvakrát přemýšlej nad tím co napíšeš protože se akorát shazuješ. Je vidět že o jednom z nejdůležitějším mužském orgánu vůbec nic nevíš.
Acid
Neporazitelný

Pouštíš si moc fantazii na špacír. Fin. NEBERU a erekci mám v pořádku....Mimo jiné masář prostaty je super, musí na ní být ale nálada a bez vyvrcholení je to jako párek bez hořčice...

Jestli chceš, napiš mi PM a já ti trošku poradím...

Btw. máš v sobě hodně záště, to není na vlasy dobrý
mackal
Neporazitelný
Reflexní masáž je naprosto běžná, příjemná a účinná záležitost - doporučuji najít si potřebnou literaturu.

Koutař
Doporučuji lépe číst cizí příspěvky a nepodsouvat svoje "myšlenkové" pochody jiným. Příště, prosím, alespoň pětkrát přemýšlej nad tím, co napíšeš, protože se akorát shazuješ...
bono
Jen pro doplnění reflexních bodů:
Číňané posilují prostatu "přímo" aswini mudrou, případně mulabandhou. Nepřímé metody zahrnují reflexní body na penisu, chodidlech, rukách a cílené pozice.
Pro ně jsou prostata a ledviny nejdůležitější orgány co se týče uchování zdraví, mládí a dlouhověkosti.
anndy
V mojom okolí robí jeden súkromný urológ Masáž prostaty a semenných vačkov pomocou niakej USG sondy... neviem vobec co to je ani ako to prebieha... máte s tým niekto skúsenosť ? ... cena je tuším 10 euro
indian
Nevíte někdo o masérce, která masíruje prostatu v okolí Plzně nebo Prahy? Děkuju
Márty
Tak jsem byl včera v Brně a stavil se na masáž prostaty zde:
http://masaz-prostaty.webnode.cz/
Musím potvrdit, že paní masáž opravdu ovládá a cítil jsem po ní jakýsi stav energetického "nabití" celého orgasmu. Další výhodou je, že jsem v noci nebyl na záchodě, přitom normálně jsme musel jednou až dvakrát jít každou noc. Co to udělá s valsy, to ukáže čas. Škoda jen, že do brna jezdím sotva jednou měsíčně.
sparrow
Márty
cítil jsem po ní jakýsi stav energetického "nabití" celého orgasmu


Orgasmus ti rozhodně přeju
nick16
Ivanhoe
Já mám docela pozitivní zkušenost s masážemi prostaty, které vyrovnávají hormonální hladinu, zejména množství DHT. Chodím na tyhle masáže skoro rok a moje vlasy viditelně ozdravěly. Zřejmě organismu skutečně existuje nějaká spojitost s DHT a prostatou. Opravdu doporučuji.


Náhodou jsem narazil na tohle téma. Jsem lékař, takže přeposílám pár postřehů. Ztráta vlasů, stejně jako onemocnění prostaty souvisí opravdu s hormony - jde o zvýšené zachytávání DHT (dihydrotestosteronu) - derivátu samotného testosteronu ve vlasových folikulech a v prostatě. Celé je to nesmírně složité, ale pomůže brát zinek a deriváty estrogenu obsažené v rostinách - flavonoidy atd. Tyhle látky se zachytávají na receptorech ve vlasových folikulech a v prostatě - tudíž tam již není tolik místa pro v tomto smyslu "škodlivý" DHT. DHT lze také spálit cvičením a posilováním (mladí lidé mají vysoké hladiny DHT, ale nemají úbytek vlasů, protože cvičí. A právě v neposlední řadě je DTH spalován cvičením svalů pánevního dna - což souvisí i s masáží prostaty. Dost informací v angličtině je na actionlove tečka cz Pro masáž prostaty je nejvhodnější vyzkoušet ANEROS. Také pomáhá zahřívání pokožky hlavy - třeba opalováním na slunci - všimněte si, že lidé v tropech mají více vlasů. Zvýšená tvorba DHT je také výrazně stimulována stresovými hormony, což je docela logické - proto lidé trpící stresem a kteří navíc necvičí mohou mít problémy s úbytkem vlasů. Rovněž nadbytek secu s ejakulací v pokročilejším věku vede k podobnému problému.
Proton
nick16
Náhodou jsem narazil na tohle téma. Jsem lékař, takže přeposílám pár postřehů. Ztráta vlasů, stejně jako onemocnění prostaty souvisí opravdu s hormony - jde o zvýšené zachytávání DHT (dihydrotestosteronu) - derivátu samotného testosteronu ve vlasových folikulech a v prostatě. Celé je to nesmírně složité, ale pomůže brát zinek a deriváty estrogenu obsažené v rostinách - flavonoidy atd. Tyhle látky se zachytávají na receptorech ve vlasových folikulech a v prostatě - tudíž tam již není tolik místa pro v tomto smyslu "škodlivý" DHT. DHT lze také spálit cvičením a posilováním (mladí lidé mají vysoké hladiny DHT, ale nemají úbytek vlasů, protože cvičí. A právě v neposlední řadě je DTH spalován cvičením svalů pánevního dna - což souvisí i s masáží prostaty. Dost informací v angličtině je na actionlove tečka cz Pro masáž prostaty je nejvhodnější vyzkoušet ANEROS. Také pomáhá zahřívání pokožky hlavy - třeba opalováním na slunci - všimněte si, že lidé v tropech mají více vlasů. Zvýšená tvorba DHT je také výrazně stimulována stresovými hormony, což je docela logické - proto lidé trpící stresem a kteří navíc necvičí mohou mít problémy s úbytkem vlasů. Rovněž nadbytek secu s ejakulací v pokročilejším věku vede k podobnému problému.

nick16 - Děkuji za tento text nabitý informacemi.
Jinak ta adresa je předpokládám http://www.actionlove.com/ (pod *.cz mi to nic nenašlo).

A když už jste sem zavítal, tak se rovnou zeptám.
Jak vysoké jsou šance na zastavení, ale hlavně na zvrácení padání vlasů (tedy pod vlivem dht - aga)?
Jde vůbec nějakým způsobem zásadněji obnovit/ zahustit (spíš mi jde o přední oblast lebky) pokožku hlavy (kromě léků jako Finasterid, Minoxidil, ...), tj. nějakou přirozenější cestou ?
Děkuji za odpověď.
Proton
Up
(potom co to tady juliinka zaspamovala)
uasf
Ahoj, prosim Vás neznáte někdo masérku na masáž prostaty samozřejmě aby uměla i vyprázdnění semenných váčků. Jsem z Prahy a na internetu žádná masérka nelze nalézt jenom priváty které to poskytují jako erotickou službu a do toho teda jít nechci chci to zdravotně. Děkuju moc
Jack33
Ahoj, taky by sem chtel pomoct od vas, jestli nevite o nekom, kdo provadi masaz prostaty a semennych vacku v okolik Prahy nebo Liberce??? Predem dekuji za odpoved.
Orangutan
Našel jsem dobré stránky s podrobným návodem na masáž prostaty:
http://hormonalni-rovnovaha.webnode.cz/
Pavlíček
Orangutan
Našel jsem dobré stránky s podrobným návodem na masáž prostaty:http://hormonalni-rovnovaha.webnode.cz/


Návod je to sice dobrý, ale kolik masérek provádí masáž tímto způsobem?
Vlásečnice

Márty
Je statisticky prokázané že gayové trpí plešatostí mnohem méně, než heterosexuálové.


To je pravda, gayové mají často nejen husté vlasy, ale mnohdy i typickou ženskou linii vlasů, takže jim úplně chybí tzv. mužské kouty. Vlasy jako má například homosexuální španělský režisér Pedro Almodóvar nemá žádný heterosexuál na světě.
Richard
Vlásečnice
To je pravda, gayové mají často nejen husté vlasy, ale mnohdy i typickou ženskou linii vlasů, takže jim úplně chybí tzv. mužské kouty.


Je fakt, že většina gayů má husté vlasy a chybí jim kouty. Mimo to mají homosexuálové často i husté řasy. Všimněte si, že devět z deseti gayů jsou vlasáči a řasnatci. Ono to souvisí s prenatálním vývojem, kdy je plod v děloze vystaven specifickým hormonům, které určují odlišnou sexuální orientaci.
Davidx
Co ta masáž te prostaty teda? funguje to nebo ne? ja uz mam afinu total v haji :/
Tong
Davidx
Co ta masáž te prostaty teda? funguje to nebo ne? ja uz mam afinu total v haji :/


Sice to funguje, ale ta masáž musí být opravdu kvalitně provedena. Umí to dobře většinou fyzioterapeutky, které ovládají mobilizaci kostrče metodou Mojžíšové. V rámci léčby mužské neplodnosti současně s mobilizací kostrče dělají i masáž prostaty. Ovšem pokud chlap neřeší neplodnost ale jen vlasy, tak nevím, jestli se mu bude nějaká fyzioterapeutka věnovat.
Lebkoun
Znám chlápka, kterému jeho manželka masíruje dvakrát týdně prostatu a zlepšení vlasů je u něj velice slušné.
<< . 1 . 2 . 3 . 4 .
Konzervativní léčba padání vlasůDiskuze Více vlasů.cz » Konzervativní léčba padání vlasů »

Snížení DHT pomocí masáží prostaty

Váš příspěvek:
  :-) ;) ;) ;) :-( ...    Tučně Kurzívou Podtrženě    Odkaz na www stránku Link na YouTube video  

Přejít na forum: 

Provozovatel: Ing. Lukáš Vodička, Libická 6, 130 00 Praha 3, IČO: 865 81 716

Pohání forum software miniBB™ © 2001-2021  |  Optimalizace pro vyhledávače od SiteLab © 2003-2021