Impotence za 4 dny?? - Diskuze Více vlasů.cz (2)

Konzervativní léčba padání vlasůDiskuze Více vlasů.cz » Konzervativní léčba padání vlasů »

Impotence za 4 dny??

Autor Impotence za 4 dny??
tom305
WATT
A ty ho teda bereš kde, taky na Vinohradech? Zmiňoval si Dermatologa, kam chodíš?
Já zatím zkoušel různý Trichologický centra a tam nepředepisují nic ani prášky ani roztok. Mám teda spíš hledat dermatology?


Já chodím na soukromou kliniku (taky v Praze), ale na ty Vinohrady nechodím. Kdybych to věděl dřív, šel bych asi rovnou na tu kliniku ve Vinohradech jestli to tam pak i proplácí pojišťovna ten recept (nebo i pak třeba celkový vyšetření jestli to jde celý ze zdravotního pojištění), tady si to musím hradit všechno ze svýho...
Zkusil bych asi zajít přímo spíš za nějakým dermatologem, nevím jestli by ti v trichologickým centru dokázali nějak pomoc když, jak sám říkáš, tam nic nepředepisují.
Harper66
A kolik tě to na té soukromé klinice stojí? Tam nepotřebuješ vůbec pojištění?
tom305
Harper66
A kolik tě to na té soukromé klinice stojí? Tam nepotřebuješ vůbec pojištění?


Ten topikální finasteride když není hrazen pojišťovnou tak mě stojí ta jedna lahev cca 550 kč, vydrží mi zhruba 1-1,5 měsíce, ale říkám kdybych věděl dřív to s těmi Vinohrady, šel bych tam jestli to je tedy státní zařízení a vyšetření/recepty jsou tam normálně hrazeny ze zdravotního pojištění, přeci jen je to lepší než si to hradit sám. Zdravotní pojištění si musí obecně samozřejmě každý platit, ale když jdeš na soukromou kliniku, tak si tam každý vyšetření nebo lék na recept musíš hradit ze svého.
Ale teď už to asi hrotit nebudu, dám tomu čas a uvidím jak bude tenhle topikální finasteride co mám fungovat. Zatím ho beru cca 2,5 měsíce, takže na nějaký viditelnější výsledky je ještě brzo. Jediný co možná zatím pozoruju, že se mi asi zlepšila kvalita některých vlasů a pár vlasů mi nejspíš po něm vyrostlo v dolních částí koutů (směrem ke spánkům), ale vršek/kouty se mi ještě nijak nezahustili nebo že bych tam viděl růst nový vlasy. Co se týče samotnýho padání, tak vlasy mi padají asi furt stejně jako předtím (nějaké zvýšené padání nebo tak něco nepozoruji), možná ale z vrchu kde ho aplikuji, mi jich po prohrábnutí tolik v ruce nezůstane jako předtím, ale tam kde ho nenanáším (strany a vzadu) tak tam je to padání beze změny, ale tam to není asi tak prioritní jako na tom vrchu.
Ale zatím můžu říct že to asi nějakým způsobem funguje, byla nicméně asi ale bohužel chyba že jsem nezačal s ním dřív když jsem měl ještě víc vlasů. Uvidím jestli budu mít třeba ještě to štěstí a po nějaký době mi na tom vrchu nějaký nový vlasy vyrostou, případně bych k tomu pak ještě mohl zkusit ten minoxidil.
Braňo1
Ahojte. chcem sa spýtať na vedľajšie účinky pri brani finasteridu ako kvalita spermatu,objem spermatu atď.Rozhodli sme sa so ženou že chceme ešte jedno dieťa. viem že finasterid môže ovplyvniť kvalitu ejakulatu,množstvo spermií a pod. U mňa bolo viditeľne že objem nie je až taký aký by mal byť, ale libido som mal vždy na urovni ako pred finom. Neviem či mám vysadiť fin kompletne, alebo som zvažoval že by som si dal 1.25mg ako beriem len každý druhý deň a 5 dní pred ovulaciou a počas ovulacie úplne vynechať. ako ste to riešili? mali ste dobrý spermiogram?
Harper66
Rosta
No..doktor říkal že bohužel,ty negativní učinky tam jsou a že on s tím nic neudělá,prej to mám vysadit.Jinak do prahy to mám 300km takže Praha nepřipadá v uvahu ale tohle mne zajímá

Taky to mám do Prahy daleko, ale tam by si jel třeba jenom jednou a potom by ti už mohli poslat recept online, když jim řekneš, jak daleko bydlíš ne?
Hana77
Tak to je mazec, že to může mít takovéhle účinky. Chjo něco za něco ze?
<< . 1 . 2 .
Konzervativní léčba padání vlasůDiskuze Více vlasů.cz » Konzervativní léčba padání vlasů »

Impotence za 4 dny??

Váš příspěvek:
  :-) ;) ;) ;) :-( ...    Tučně Kurzívou Podtrženě    Odkaz na www stránku Link na YouTube video  

Přejít na forum: 

Provozovatel: Ing. Lukáą Vodička, Libická 6, 130 00 Praha 3, IČO: 865 81 716

Pohání online community software miniBB™ © 2001-2022  |  Optimalizace pro vyhledávače od SiteLab © 2003-2022