Padání vlasůDiskuze Více vlasů.cz » Padání vlasů »

Doporučuji vyzkoušet nějakou paruku z paruka. eu

Autor Doporučuji vyzkoušet nějakou paruku z paruka. eu
megie145
Zdravím všechny,
pravidelně si objednávám paruky z eshopu paruka. eu. S parukami jsem velmi spokojená, rychlé dodání, jsou krásné a moc nestojí.
S prodávajícími jsem neměla problém, dokonce s nimi přes mail i posranduju
draho77
Suepr velmi sa z toho tesime ze si spokojna
Reilla
megie145
Zdravím všechny,
pravidelně si objednávám paruky z eshopu paruka. eu. S parukami jsem velmi spokojená, rychlé dodání, jsou krásné a moc nestojí.
S prodávajícími jsem neměla problém, dokonce s nimi přes mail i posrandujuAhoj a do kdy ti zboží od uskutečněné a zaplacené objednávky dodali? Já již čekám už 3 dny a nic - forma bankovního převodu a bez odezvy na emailu ani co se dodání týká. Kdo ví, buď je to vlivem období dovolené a nebo nechápu kde je chyba - každopádně, 1. dojem nic moc, nevím co si myslet no.
jsemholkacz
Ahoj,
maji taky monofilové paruky?
Reilla
Ahoj, - "jsemholkacz" - koukni na jejich stránky paruka.eu. Zaznamenala jsem ale z větší míry jen umělé vlákno. To pak rozdělují v kvalitě. Nicméně, už čekám déle než týden. Zboží objednané, zaplacené a bez odezvy - takže jsem naštvaná Pokud jsou na dovolené, je to jejich problém, mají to uvádět na stránkách. Takže to budu řešit s bankou. Monofilové paruky jsou kvalitnější?
Reilla
draho77
Suepr velmi sa z toho tesime ze si spokojnaTěšíte se, že je spokojená? Další FEJK!!!! Doporučuji neobjednávat. !!! Jedná se o podvodníky. Zboží nepošlou, nereagují na telefo, na žádnou emailovou adresu, vydělávají na lidech po rakovině, s onkologickým onemocněním. Na lidech, kteří, kolikrát mají poslední peníze, kdy si chtějí dopřát adaptování do společnosti, tak, aby se cítili hezky a sebevědomě a místo toho? Místo toho, je člověk jako pan Mgr. Jiří Náhlík okrade!!! Je na Vás tolik stížností, že se divím, že Vám to prochází!!!! Lidem jako jste Vy bych zlámala hnáty a vymlátila z nich duši, ale ono se Vám to vrátí, aniž by člověk musel používat násilí.

Touto cestou chci varovat všechny, kteří chtějí objednávat z paruky.eu. Je to podvod a nic víc Za vše mluví všechny diskuze, trestné oznámení, stížnosti. Heureka aj. !!!!! Pokud je zde možnost, ať administrátor varuje veškeré užavatele, kteří mají zájem něco koupit!!!
Reilla
megie145
Zdravím všechny,
pravidelně si objednávám paruky z eshopu paruka. eu. S parukami jsem velmi spokojená, rychlé dodání, jsou krásné a moc nestojí.
S prodávajícími jsem neměla problém, dokonce s nimi přes mail i posrandujuDoporučuji neobjednávat. !!! Jedná se o podvodníky. Zboží nepošlou, nereagují na telefo, na žádnou emailovou adresu, vydělávají na lidech po rakovině, s onkologickým onemocněním. Na lidech, kteří, kolikrát mají poslední peníze, kdy si chtějí dopřát adaptování do společnosti, tak, aby se cítili hezky a sebevědomě a místo toho? Místo toho, je člověk jako pan Mgr. Jiří Náhlík okrade!!! Je na Vás tolik stížností, že se divím, že Vám to prochází!!!! Lidem jako jste Vy bych zlámala hnáty a vymlátila z nich duši, ale ono se Vám to vrátí, aniž by člověk musel používat násilí.

Touto cestou chci varovat všechny, kteří chtějí objednávat z paruky.eu. Je to podvod a nic víc Za vše mluví všechny diskuze, trestné oznámení, stížnosti. Heureka aj. !!!!! Pokud je zde možnost, ať administrátor varuje veškeré uživatele, kteří mají zájem něco koupit z paruka.eu!!!
JanW
Hned ze začátku se přiznám, že jsem novým majitelem obchodu https://www.paruka.eu od září 2018, takže samozřejmě moji recenzi ani nemůžete brát jako férovou. Každopádně nejsem bohužel schopen odstranit negativní recenze od minulého majitele, ale asi je to tak správné. Každopádně Vám 100% garantuji, že veškeré negativní věci, které zde byly zmíněny již nejsou.
Objednávám paruky od kvalitních EVROPSKÝCH výrobců, takže žádná Čína nebo jiné asijské země. Pokud samozřejmě paruka jakkoliv nevyhovuje, tak VŽDY vracíme peníze do druhého dne od obdržení paruky zpět. To garantuji svým jménem. Vždy se snažíme vycházet zákazníkovi 100% vstříc a naším heslem je staré dobré "náš zákazník, náš pán". Od září 2018 kdy jsem obchod převzal tu nevidíte ani jednu negativní recenzi a to je pro mě dobré znamení. Každopádně na druhou stranu je mi líto klasické české povahy, že se z 99% jen kritizuje, ale již nechválí. Od září 2018 do teď jsme prodali stovky paruk a z toho jen asi 8 paruk se nám vrátilo z důvodu, že jim prostě neseděla, což je normální a stále pro mě vynikající malé číslo.
Ale již nikdo zde nenapsal kladnou recenzi. Pro mě je ale důležité jak jsem psal výše, že nepřibyla žádná negativní a to je pro mě nejdůležitější. Takže se omlouváme všem předešlým zklamaným zákazníkům a slibuji, že nyní je náš obchod opravdu férový ke svým zákazníkům.
S pozdravem majitel obchodu https://paruka.eu/
Jan Weczerek
Padání vlasůDiskuze Více vlasů.cz » Padání vlasů »

Doporučuji vyzkoušet nějakou paruku z paruka. eu

Váš příspěvek:
  :-) ;) ;) ;) :-( ...    Tučně Kurzívou Podtrženě    Odkaz na www stránku Link na YouTube video  

Přejít na forum: 

Provozovatel: Ing. Lukáš Vodička, Libická 6, 130 00 Praha 3, IČO: 865 81 716

Pohání simple bulletin board miniBB™ © 2001-2022  |  Optimalizace pro vyhledávače od SiteLab © 2003-2022