Konzervativní léčba padání vlasůDiskuze Více vlasů.cz » Konzervativní léčba padání vlasů »

DUALGEN 15 (15% minoxidil)

Autor DUALGEN 15 (15% minoxidil)
QuiGonJinn99
Má tu někdo (pokud možno z Jihomoravského kraje nebo z Prahy) zájem o DualGen 15 (15% minoxidil s propylenglykolem) od firmy MinoxidilMax? Koupil jsem si trojbalení za 110 USD a můžu postrádat minimálně jednu lahvičku. Používám to jenom jako příměs do 5% minoxidilu a tři lahvičky mi vydrží na víc než rok.

Jedna lahvička má necelých 60 ml a vyjde na 37 USD (tj. 750 Kč). Jedná se o nejčerstvější šarži. Datum expirace: červenec 2015.
QuiGonJinn99
Takže všem tu padají vlasy, ale nikdo nemá zájem o přípravky proti padání vlasů?

Ty lahvičky můžu prodat naráz i dvě, protože i se současnými zásobami si s jedinou vystačím až do léta příštího roku.
QuiGonJinn99
Pokud by náhodou někdo měl zájem o 1-2 lahvičky DualGenu 15 - 15% minoxidilu (za 750 Kč/kus), nechť mi dá co nejrychleji vědět. Dochází mi totiž už staré zásoby a otevřu nové balení. Otevřené DualGeny si potom smíchám dohromady, takže už je nebudu mít k dispozici v zapečetěných lahvičkách.
QuiGonJinn99
Pokud by snad ještě někdo (čirou náhodou) měl zájem o DualGen 15 (15% minoxidil), můžu klidně postrádat až 80 ml. A to bych mohl přenechat se slevou za 800 korun (+50 za poštovné). Eventuelně to můžu případným zájemcům osobně předat v Brně nebo v Praze.

Loni v listopadu jsem koupil tři lahvičky, abych ušetřil za poštovné, ale mám toho ještě 140 ml, což je pro mou potřebu moc.

DualGen 15 bych ovšem nedoporučoval jako prevenci (na zavlasené plochy), protože může být pro řadu lidí příliš silný. Taky není do budoucna garantovaná jeho stálá dostupnost (i když už ho produkuje vícero privátních firem).

Naopak se výborně hodí jako vlasový stimulátor, protože ve srovnání s běžným 5% minoxidilem je nesrovnatelně silnější.
Braňo1
Mám skúsenosť s Dualgenom 15% minox: Po týždni mi začala v pravej nohe od päty tupá bolesť. Po týždni to neprestalo a bolesť sa rozšírila až do stehennej časti. Celkom to trvalo 3 týždne. Vysadil som minox. a do 7 dní bolesť zmizla. Nechal som si ďalšie 2 týždne pokoj s minoxom a znovu ho potom nasadil. Problém sa opakoval...máte niekto s niečím podobným skúsenosť?
Konrád
Minoxidil má mnoho vedlejších účniků, zvláště v koncentraci 15 procent.
Konzervativní léčba padání vlasůDiskuze Více vlasů.cz » Konzervativní léčba padání vlasů »

DUALGEN 15 (15% minoxidil)

Váš příspěvek:
  :-) ;) ;) ;) :-( ...    Tučně Kurzívou Podtrženě    Odkaz na www stránku Link na YouTube video  

Přejít na forum: 

Provozovatel: Ing. Lukáš Vodička, Libická 6, 130 00 Praha 3, IČO: 865 81 716

Pohání light forum script miniBB™ © 2001-2021  |  Optimalizace pro vyhledávače od SiteLab © 2003-2021