Nové liečebné postupy plešatosti v roku 2020? - Diskuze Více vlasů.cz

Transplantace vlasůDiskuze Více vlasů.cz » Transplantace vlasů »

Nové liečebné postupy plešatosti v roku 2020?

Autor Nové liečebné postupy plešatosti v roku 2020?
melkor765
Na internete som sa dočítal mnoho nových spôsobov liečbe plešatosti, ktoré ale nemusia byť už dostupné v roku 2020 a zároveň nemusia byť dostupné v Európe. Avšak informácia boli často rozporuplné ohľadom termínov a dostupnosti (rch-01, follica, samumed...). Máte nejakéjasnejšie informácie, ktoré efektívnejšie spôsoby liečby budú dostupné v dohľadnej dobe? Rád by som sa vyhol k nie moc efektívnym momentálne dostupným liečbam a radšej chvíľku počkal na ozaj účinnú novú liečbu, kde budú väčšie záruky nových vlasov. ďakujem za akýkoľvek príspevok.
tom305
melkor765
Nechci být negativní, ale tou nejefektivnější léčbou v dohledný době bude (ostatně jako posledních víc jak 20 let) finasteride s minoxidilem... čili jestli chceš čekat na něco účinnějšího, tak se dočkáš bohužel leda jenom holý hlavy.
Ty zmiňovaný léčebný přípravky, co jsi vypsal, dopadnou bohužel s největší pravděpodobností stejně jako x těch minulých předešlých přípravků, co už vyšly (teď poslední co např. vyšel - brotzu lotion).
Vedle toho všeho tu je sice ještě Tsuji a jeho klonování, ale to asi nemá cenu ani vůbec zmiňovat, už se to tu několikrát rozebíralo. Jestli se mu to někdy příští rok povede a vyjde to, tak to může být téměř všem tady stejně jedno, protože na tu nesmyslnou cenu za tu léčbu, která začíná někde na 4,5 milionu korun v přepočtu, zkrátka nedosáhnou.
vlasyvhaji
Presne tak nic noveho v nejblizsi dobe necekej. Bohuzel...
tom305
Jen ještě mužů pro zajímavost zmínit, že asi nejzajímavější z těch přípravků, co by měli během následujících let vyjít, je Cassiopea-Breezula, což by měl být topikální antiandrogen (něco jako finasteride prý ale bez vedlejších účinků) a asi nejzajímavější u toho co by stálo za pozornost je, že by měl být údajně i oficiálně FDA schválený, což by znamenalo kdyby se to povedlo, že by to byl po více jak 20 letech 3. oficiálně schválený lék na padání vlasů, poslední oficiálně schválený lék byl právě finasteride (Propecia) a předtím byl jako první topikální minoxidil - to jsou (bohužel) za tu dobu od lékařů jediný “nejúčinnější” léky na padání vlasů jaký kdy byli a ještě dlouho asi i budou...
Je ale ovšem otázka jestli se to vůbec povede, mám k tomu celkem nedůvěru za tu celou dobu. Aby se z toho nakonec nevyklubal podvod jako z toho brotzu-lotion. Většina velkých forumech je zaplněná tématy od lidí co ten předražený paskvil zkoušeli a snad všichni se shodli, že to je maximálně stejně účinný jako obyčejný minoxidil za pár korun.
Tomu doktorovi, co ten brotzu udělal, je přes 84 let a vypadá to, že si dědek musel k důchodu pěkně tímhle vydělat, když si vemu, jaký byl tehdy zájem o ten brotzu a jak se hojně ze začátku prodával. Teď ale když se to profláklo, tak už takový prodej jako ze začátku asi mít nebude, ale to mu může být teď jedno, když se teďka může válet někde na pláži u moře a vysmátě si pochvalovat, jak ty plešatce pěkně vypekl... celý to bylo od začátku trochu divný, měl jen asi 2 oficiální fotky s před/po a nějaký oficiální text o tom, jak bude velmi účinný/přelomový a jak dokáže AGA zastavit/zpomalit a hlavně obnovit růst vlasů a stačilo to k tomu, aby se hned po vydání vyprodal. Holt ukázka toho, jak se na lidských mindrácích dá krásně vydělávat.
melkor765
Dakujem za odpovede i ked su docela skepticke. aj ja mam z toho podobne pocity, ale v kutiku duse somdufal, ze niekto zapali iskru nadeje😂 tak uvidime.
radan
Zdar kluci, máme po létě, konec roku 020 téměř na dohled, a právě letos měla dle optimistických předpovědí odstartovat komerční fáze technologie, lidově zvané klonování vlasů.
Je mi líto těch, co nadále věří, ale lecos nasvědčuje tomu, že ja tato snaha zbytečná. Ono se jaksi zjistilo, že množení potřebných buněk s vymezenými vlastnostmi je zbytečně složité, když je tu možnost naprogramovat běžně dostupné, třeba kožní buńky k tomu, aby se proměnily právě v ty vlasové zárodky. Lecos lze dohledat na netu pro anglicky alespoń trochu znalé. Přeji tak všem obráceným na novou víru pěkné snění. R
WATT
Brandon Coutu
Je to premium článek, za jak dlouho to teda přijde...30 let nez to bude bezne dostupne?
tom305
O kmenových buňkách se toho už napsalo, napovídalo, nazkoumalo a naslibovalo mraky a kde nic tu nic, pořád nejúčinnější jsou stále ty x desítek let starý přípravky finasteride a minoxidil který byli na léčbu padání vlasů objevený ještě ke všemu čirou náhodou, když finasteridem léčily prostaty, minoxidilem krevní tlak (nebo na co to původně bylo vyvíjený) a zjistili pak mj. že to má i příznivý vliv na vlasy... ale když se teď každý vyloženě snaží něco vynalézt cíleně rovnou na vlasy tak ne a ne s něčím přijít už kolik dlouhých let.
Podobný články už nemá ani smysl číst, stejně v následujících letech se nic z toho neuskuteční, to si pamatuju x let nazpátek, jak tvrdili, že je to lék na AGA a že bude díky inovativnímu vývoji brzy dostupný a kdesi cosi a furt tu nic lepšího než ten finasteride s minoxidilem není.
WATT
Taky tomu moc nevěřím ale protože je tohle téma o nových postupech, tak jsem to aspoň zveřejnil. Bylo by super, kdyby to fungovalo.
Stejně je divný, že někteří chlapy mají hlavu plnou vlasů a ti jsou s DHT za dobře. Je zvláštní, že když porovnají dva rozdílný lidi s vlasy a bez, tak nedokážou zjistit příčinu, proč to tak je. :/
Brandon Coutu
Prý je to proto, že ženy přitahuje to co sami nemají. Takže to může působit jako u páva ocas. Má to zvyšovat atraktivnost z určitého pohledu.

Další teorie je, že je to způsobeno aby starší samci přežili v určitém kmenu, tak to má způsobit ztrátu atraktivity pro ženy aby o ně měli menší zájem a oni byli pro komunitu prospěšní tím, že se starali o děti.

Další teorie je, že je to evoluce, která měla vymítit rakovinu prostaty. Ztrátou vlasů měl člověk vstřebat více vitamínu D přes sluneční záření. Vitamín D v těle pak snižoval riziko vzniku rakoviny.

No a poslední říká, že je to prostě evoluční proces ztráty něčeho co člověk už dlouhé generace k ničemu účelově nepotřebuje. Ztráta veškerého ochllupení a tím i vlasů. Ale třeba šimpanzi mají srst na většině těla a ztrácejí jí na rukou nebo i na hlavě.

No možná jsou to všechno blbosti, anebo na všem je kousek pravdy. )
radan
Předpokládám, že většina lidí s AGA po nějaké době už neřeší akademické úvahy typu kde se stala chyba, ale kde se dát do pořádku. Osobně bych si na nějakou českou cestu řešení problému nic nevsadil, spíše bych se zajímal, jak jsou daleko špičkoví odborníci, třeba pán s typicky skotským jménem Colin Jahoda. Nerad to připomínám, ale několik let se u nás nabízí léčba artrózy kolen kmenovými buňkami. A pokud to někomu nepomůže, sdělí mu, že patří do lékařských učebnic, protože všichni ostatní u sebe pozorují významné zlepšení. Lol
Problém je v tom, že dosavadní postupy nejsou schopny přimět tyto buňky k tomu, co se od nich očekává. Ale protože je to dobrý byznys, musí fakta stranou.
Brandon Coutu
Je fakt, kdyz se clovek podívá kolem sebe, máme nanotechnologie, 5G sítě, umělé orgány. A na vlasy máš jedině transplanataci, což je technologie, která vypadá jak ze středověku.
tom305
Brandon Coutu
Je fakt, kdyz se clovek podívá kolem sebe, máme nanotechnologie, 5G sítě, umělé orgány. A na vlasy máš jedině transplanataci, což je technologie, která vypadá jak ze středověku.

A přitom, když se podíváte na strukturu vlasového folikulu, tak se to zdá celkem jako taková jednoduchá hovadina v porovnání s něčím jiným v lidským těle a stále ne a ne to nějak vyřešit...
chuan145
Čau tak co už někdo podstoupil aplikaci kmenových buňek? Já o tom uvažuju, ale nejspiš to bude jako vždy podfuk. Ale ta cena není až tak hrozná, když si vezmu kolik už sem vyházel za různý vitamíny atd. . Jen mě štve, že je to jen v Praze, jezdit kvůli aplikaci každy 2 týdny do Prahy se mi nechce.
olives
Hair transplantation by ESTE CENTER TURKEY. Best most demanding and top-notch hair transplant services in Turkey.
Lebkoun
chuan145
Čau tak co už někdo podstoupil aplikaci kmenových buňek? Já o tom uvažuju, ale nejspiš to bude jako vždy podfuk. Ale ta cena není až tak hrozná, když si vezmu kolik už sem vyházel za různý vitamíny atd. . Jen mě štve, že je to jen v Praze, jezdit kvůli aplikaci každy 2 týdny do Prahy se mi nechce.


Dle mého názoru je to podfuk. Studoval jsem mnoho informací o kmenových buňkách a udělalo to na mě jednoznačně dojem, že jde o podvod.
Peter 123
Ahoj, Ja som bol na kmeňových bunkách 2 x je to asi už 4 roky do zadu - výsledky žiadne alebo tak nepatrné že som to ani nevidel...
tom305
Peter 123
Kmenový buňky (stejně jako PRP) jsou možná tak dobrý jako sekundární doplněk k primární léčbě AGA finasteridem/dutasteridem, minoxidilem či podobnými přípravky nebo jako doplněk k transplantaci, nelze očekávat, že tato samotná procedura bez ničeho dalšího bude mít nějaký účinek a zvláště pak z dlouhodobějších hlediska - jsou možná vhodné třeba pro ženy, u kterých se obecně alopecie léčí snadněji než u mužů. Nepřijde mi asi obecně, že by ty kmenový buňky byly vyloženě čistý podvod, ale je to zkrátka spíš jen neefektivní/bezvýsledná léčba AGA.
Na samotnou proceduru kmenovými buňkami bych ale nešel, jsou to jinak takto jen vyhozený peníze - větší šanci na výsledky by měl člověk spíš třeba s obyčejným dermarollem+minoxidilem za pár kaček.
asdfg
Breezula
Follica
Samumed
Kintor Pharmeceuticals

tieto 4 vyjdu od 1-5 rokov
Transplantace vlasůDiskuze Více vlasů.cz » Transplantace vlasů »

Nové liečebné postupy plešatosti v roku 2020?

Váš příspěvek:
  :-) ;) ;) ;) :-( ...    Tučně Kurzívou Podtrženě    Odkaz na www stránku Link na YouTube video  

Přejít na forum: 

Provozovatel: Ing. Lukáą Vodička, Libická 6, 130 00 Praha 3, IČO: 865 81 716

Pohání web forum software miniBB™ © 2001-2022  |  Optimalizace pro vyhledávače od SiteLab © 2003-2022