Konzervativní léčba padání vlasůDiskuze Více vlasů.cz » Konzervativní léčba padání vlasů »

Jakej je rozdil mezi FINASTERIDAMA

Autor Jakej je rozdil mezi FINASTERIDAMA
Rosta
Jakej je rozdil mezi FINASTERID MEDREG a FINASTERID Milan
asdfg
Zero
Fin ako fin
Pekne zobkaj fin ked chces vlasky mat
Rosta
ZATIM SE MI DO TOHO MOC NECHCE...

viz z jednoho článku
Byly hlášeny mírné zvýšené riziko rakoviny prostaty vysokého stupně u mužů starších 55 let (1,8 procenta při dávce 5 mg finasteridu oproti 1,0 procentu placeba). Opět je to v mnohem vyšší dávce (5 mg oproti 1 mg), než kterou předepisujeme pro vypadávání vlasů.

A jinde zase zminují bulku v prsu.....no nevím teda jestli tohle stojí za to.
tom305
Rosta
Ono tohle je diskutabilní, obecně je ale finasteride brán jako neškodný přípravek. Jestli nechceš užívat ten finasteride v tabletách, tak je tu pak ještě možnost topikálního finasteridu - sám ho teď osobně už pár týdnů zkouším, je ve formě pěny a dá se u nás v českých lékárnách normálně namíchat, jen na to potřebujete nějakého ochotného dermatologa, aby vám napsal ten správný recept a pak nějakou šikovnější lékárnu, která to namíchá.
V jedné pražské lékárně mi to namíchali a stálo to asi celkem 550 kč, je to o pár desítek korun dražší než obyčejný nejlevnější minoxidil a o něco levnější než Rogaine/Regaine minoxidil, mělo by to být dělané normálně z 1 mg Propecie (finasteridu). Užívám to zatím asi měsíc, tak uvidím potom, jestli bude znát nějaký výsledek. Rád se pak klidně podělím o zkušenosti, ale pár měsíců to asi bude bohužel ještě trvat, než něco zaznamenám.
Finasteridu v porovnání třeba s tím minoxidilem trvá většinou o dost déle, než zabere, zas by měl být výsledek ale o dost stabilnější než u minoxidilu, tak jsem zvědavý jak to u mě reálně bude za nějakou dobu.
Rosta
tom305
Ono tohle je diskutabilní, obecně je ale finasteride brán jako neškodný přípravekNo nevím.....ale tohle ve mně nevzbuzuje dobrý dojem

• počet mužů, kteří měli vysoké skóre v systému klasifikace nádoru, byl vyšší u pacientů užívajících finasterid v porovnání s těmi, kteří finasterid neužívali
tom305
Rosta
Já tohohle na toto téma taky přečetl... ale říkám, když nechceš brát tablety, je tu možnost toho topikálního finasteridu, pro který jsem se taky osobně rozhodl, protože tablety jsem taky nějak zvlášť brát vůbec nechtěl. U té topikální verze jestli se do oběhu nějaký finasteride dostane, tak je to jen minimální/malé množství a valná většina zůstane jen u těch vlakových folikul, kde je to nejdůležitější. Někdy se uvádí, že ta topikální verze snižuje DHT ve vlasové pokožce i o víc procent jak ty samotné tablety, protože to je lokálně cíleně aplikované jen na to konkrétní místo - a zároveň ta topikální verze také nesnižuje celkové DHT jinde v těle jako ty tablety, což má za následek mnohem menší riziko nežádoucích účinků.
Uvidím, jak se to u mě bude vyvíjet, každopádně nějaké vedlejší účinky jsem (zatím) nezaznamenal z toho topikálního finasteridu.
Rosta
No jo no... já tu možmost mít topikální finasterid nemám.
peterb85
Topikalny fin vam namiesaju, ale nebude fungovat. Tam je problem s cielenym absorbovanim ku korienkom. Roky to skusaju, ci to bude vobec fungivat..najblizsie sa k tomu priblizila formula od hasson and wong..bol to taky akoby gel, ktory niekolko hodin vraj posobil..no je po tom ticho..asi to nebude taky hit ako sa ocakavalo..
asdfg
Almiral ma vyjst tento rok (topikalny fin)
observer
A. Fakultni nemocnice na Vinohradech, Centrum Zdrave vlasy. Predepisuji finasterid v roztoku i finasterid oralne, namichaji vam to v lekarne a za par dni si to vyzvednete. Mate-li VZP, bude vam to hradit pojistovna.
B. a c t i f o l i c . c o m/product/topical-finasteride/
Prodavaji topikalni finasterid a RU58848 v prasku i v roztoku.
C. Topikalni finasterid funguje, je to klinicky prokazane, vedlejsi ucinky jsou vsak stejne jako u oralniho.
n c b i .n l m . n i h . g o v/pmc/articles/PMC6609098/

Uzitecne informace:
y o u t u b e . c o m/channel/UC6Z6GxYsW9EdvnUjqpGIbQA
y o u t u b e . c o m/channel/UCcaWKkWjPre0HyNwVZW5kLA
y o u t u b e. c o m/channel/UCoR7CHkMETs3ByOv74OAbFw

Aktivni fora, kde se nepije moc:
reddit . c o m/r/tressless
tom305
Rosta
Topikalny fin vam namiesaju, ale nebude fungovat.

Naopak podle toho, co jsem si zjišťoval a hledal já, tak se uvádí, že funguje stejně jako ty tablety, v některých případech je i údajně účinnější, jelikož se nanáší lokálně přímo ke kořínkům a nemusí se oproti tabletám k nim dostávat nejdříve přes oběhový systém.

observer
C. Topikalni finasterid funguje, je to klinicky prokazane, vedlejsi ucinky jsou vsak stejne jako u oralniho.

Nějaké vedlejší účinky být asi určitě mohou (jako skoro u každého léku/přípravku), ale je na ně logicky mnohem menší šance, když je to topikální přípravek a nejsou to tablety, které vám redukují celkové DHT v těle oproti tomu topikálnímu, který působí jen lokálně a celkové DHT v těle nesnižuje (nebo ho snižuje jen minimálně/málo). Obecně opravdu málokterý topikální přípravek by způsobil vedlejší účinky, které by se dali srovnávat s léky používanými orálně.
Rosta
Mně by zajímalo jak pulíte Fin na 0.25mg
PecaRenton

Rosta : Použijem hlavu a nepíšem na fórum s otázkama typu : jak si vytřít prcku
Rosta
Víš co mi můžeš ty chytráku??? políbit prdel.Když neumíš poradit tak táhni do hajzlu..demente a nedělej tady chytráka.
peterb85
Ak mate takuto super kliniku, kde Vam predpisu oralny i topilalny fin a este to uhradi aj poistovna? Tak to mate super. Cestujem po celej Morave. Al by bol niekto ochotny pomoct s kupou, rad sa dohodnem. Vyskusam kombo mikrodavky oralne + topikalny
playmate
Ahoj, chci se zeptat, užívám finasterid cca 6 měsíců, a příjde mi, že mi vypadlo hrozně moc vlasů...že to mám mnohem horší, než když jsem ho začal brát. Tak se chci zeptat, jestli je to normální proces, a nebo má na mě finasterid negativní účinky, a měl bych to přestat brát. Děkuji.
peterb85
Ak to nemas fejk, tak fin funguje..u kazdeho inak..ale pamatam ai sam.na sebe, ze ja osobne az tak po roku som videl zlepsenie..vypadok moze suvisiet aj so zivotospravou a jesennym obdobim, kedy sa vraj vlasy obnovuju.
playmate
peterb85
Ak to nemas fejk, tak fin funguje.


fin je pravej, byl jsem pro něj osobně v lékárně v zahraničí, ale i tak mě překvapil, jak mě začali padat vlasy víc, jak bez něho
Rosta
Já to prubnu až za měsíc ale jen 0,20mg dávky
Konzervativní léčba padání vlasůDiskuze Více vlasů.cz » Konzervativní léčba padání vlasů »

Jakej je rozdil mezi FINASTERIDAMA

Váš příspěvek:
  :-) ;) ;) ;) :-( ...    Tučně Kurzívou Podtrženě    Odkaz na www stránku Link na YouTube video  

Přejít na forum: 

Provozovatel: Ing. Lukáš Vodička, Libická 6, 130 00 Praha 3, IČO: 865 81 716

Pohání forum script miniBB™ © 2001-2021  |  Optimalizace pro vyhledávače od SiteLab © 2003-2021