Obnova vlasového porostu pomocí vytrhávání vlasů - Diskuze Více vlasů.cz (1)

Konzervativní léčba padání vlasůDiskuze Více vlasů.cz » Konzervativní léčba padání vlasů »

Obnova vlasového porostu pomocí vytrhávání vlasů

Autor Obnova vlasového porostu pomocí vytrhávání vlasů
Orangutan
Před pár měsíci jsem na americkém fóru o vlasech našel diskuzi, kde si lidi pochvalovali, že si obnovili růst vlasů pomocí vytrhávání tenkých nekvalitních vlasů pomocí obyčejných voskových depilačních pásek. Měli tam i fotky, kdy z úplné pleše dosáhli hustých vlasů. Vytržená cibulka se prý začne silně regenerovat pomocí kmenových buněk a místo tenkého vlásku naroste zdravý a silný vlas. Nedávno tuhle metodu plně potvrdila věda:

http://www.telegraph.co.uk/news/science/science-ne ws/11525434/Cure-for-thinning-hair-Scientists-find -plucking-stimulates-huge-growth-spurt.html

Zajímalo by mě, jestli jste to už někdo zkusil.
fbx16
Zkusil jsem si vytrhnout pár "chlupů" na hlavě a jsem zvědavej jestli místo nich něco naroste a nebo jestli jsem se jich tak díky tomu úplně zbavil. Nemáš odkaz na tu diskusi s fotkama?
Pavlíček
Vytrhávání tenkých vlasů prý opravdu funguje a narostou pak silné a zdravé vlasy. Je to ale hodně bolestivé. V každém případě zaručený způsob, jak udělat ze svých tenkých světlých chlupů na hlavě opět zdravé vlasy. Jde jen o to, překonat tu bolest.
laksa
To jako važně? A co místa kde už neni co trhat? Tam je to asi pase že=D
Pavlíček
laksa
To jako važně? A co místa kde už neni co trhat? Tam je to asi pase že=D


Vytrhat se dají i chloupky o délce 2 milimetry, pokud se použije kvalitní depilační vosk. Na plešce vždycky nějaké chloupky zůstanou.
Richard
Metoda obnovy vlasových váčků pomocí vytrhávání zakrnělých vlasů opravdu funguje, ale je potřeba současně snížit DHT, aby se vlasový váček po vytrhnutí dokonale zregeneroval. Aspoň měsíc před vytrháním vlasů bych doporučil dárcovskou urinoterapii a nízkosacharidovou stravu. Možná by v tomo případě fungoval i finasterid, ale nejsem zastáncem chemie, vedlejší účinky jsou dost nepříjemné.
Dan 80
Orangutan
Zajímalo by mě, jestli jste to už někdo zkusil


Zajimaji me výsledky "mistnich" Urcite by nebylo dobře,kdyby tohle téma utichlo ve slepe ulicce vicevlasudejin Vzdycky je dle mého nazoru lepsi bojovat do poslední chvile a nevzdávat se jakýchkoliv nadeji,nez si nasadit paruku.
Za me palec nahoru a velke podekovani Orangutanovi za prinosne téma.
Redhound
Z článku plyne, že to bylo testováno na myších. To avizované forum jsem nenašel resp. jsem našel forum, kde to hodnotili skepticky a že prý to někdo v minulosti zkoušel bez úspěchu. Nevím, ale řekl bych, že kdyby to u lidí fungovalo jako u myší, tak by přece depilace ochlupení musela mít za následek, že by dotyčná (dotyčný) brzy zarostla jako opice, a to se prokazatelně neděje. Takže za sebe říkám, že si rozhodně nic vytrhávat nebudu.
Lysohlávka
Tuhle metodu vyzkoušelo strašně málo lidí, protože převážná většina má strach, že pokud si vlasy vytrhá, už mu žádné nenarostou. Ale toho bych se nebála, depiluju si nohy už 10 let a chlupy mi pořád postupně zesilují. Určitě tahle metoda stojí za pokus.
bosahlava
Ahoj,tak jsem začal pokus s vytrháváním vlasů,tam kde téměř nic neroste.Normálně pomocí izolepy vytrhnu malé chloupky tak 2mm, jsou bíle a jsou vidět jenom proti světlu.Budu v tom pokračovat a jsem zvědav,zda budou nějaké výsledky.
goldhelen
Dej vědět určitě, ale blokuj ještě DHT..
Richard
bosahlava
Normálně pomocí izolepy vytrhnu malé chloupky tak 2mm


Nevím, jestli je izolepa vhodná. Vlasy musíš vytrhnout i s kořínkem, pokud se vlas jen přetrhne, nemá to smysl. Speciální depilační pásky budou v tomto ohledu lepší.
bosahlava
Zdravím,když jsem to vytrhl izolepou,tak jsem to prohlížel a bylo vidět i cibulky. Ale kouknu se i po depilačních páskách a vyzkouším,rozhodně to vytrhnou dokonaleji.Jinak vytržení jemných chloupků na holém místě vůbec nebolí. DHT se snažím také blokovat a doplňuji i železo pomocí přípravku NovoFerrin a po něm se zdá že vlasy na místech kde ještě jsou sílí.
goldhelen
bosahlava
Taky máš málo železa?Někde jsem četla, že má železo souvislost s DHT...taky uvažuji o NovoFerrinu...
bosahlava
Podle příznaků co jsem vyčetl z netu se zdá,že opravdu málo železa mám,ale jak píšou,chce to užívat aspoň dva měsíce,aby byl výsledek. Jinak užívám na lačno každý den citronovou vlažnou vodu,ohledně detoxikace organismu.No dá se říci,že se po tom cítím lépe,snad to není placebo.
Richard
bosahlava
DHT se snažím také blokovat a doplňuji i železo


DHT blokuje nejlíp čaj z vrbovky nebo dárcovská urinoterapie. Úplně nejlepší je kombinace obou metod. S železem opatrně, ve velkých dávkách se z něj tvoří škodlivé volné radikály!!!
goldhelen
Mohu taky pít čaj z vrbovky?Teď mi mamka řekla, že ho doma máme...nemělo by to vadit když jsem žena?Už jsem postavila vodu na čaj
Richard
goldhelen
Mohu taky pít čaj z vrbovky?Teď mi mamka řekla, že ho doma máme...nemělo by to vadit když jsem žena?


Ženy mohou pít vrbovku, pokud nejsou těhotné.
jnn
Třeba to vážně funguje
jnn
Našel jsem článek, kde se o tom také píše. Tělo má velkou schopnost regenerace, tak proč by nemohlo začít i samo obnovovat vlasové folikuly že.
jnn
Http://tn.nova.cz/clanek/nova-studie-trhejte-si-vl asy-budete-jich-mit-o-to-vic.html
Richard
twisp01
Urcite je TV Nova ten spravny verohodny zdroj?
krtekh
Tak co zkousel to teda nekdo a popr jaky je vysledek?
segante
Něco asi na tom bude, z vlastní zkušenosti při depilaci docházelo k zmnožení "vlasů"
bosahlava
Ahoj, já to zkouším,ale zatím se žádný výsledek nedostavil-krátká doba.Vytrhávám vlasy pinzetou,podle posledního odkazu tzn. v kruhu 5mm. Tak se uvidí,už nemám co ztratit,zkusil jsem už všechno a nic mi nepomohlo.Pomalu se začínám smiřovat s tím co tam zůstalo,ale stále to ještě nevzdávám.Depiluji pravidelně i to chmíří,tak čekám kdy to zesílí. Jinak bych uvítal,kdyby to vyzkoušel někdo jiný,třeba to bude reagovat pozitivně.
Orangutan
bosahlava
Vytrhávám vlasy pinzetou,podle posledního odkazu tzn. v kruhu 5mm.


Doporčuji depilovat celou plochu vlasů postižených AA. Vytrhávat vlasy jen v kruhu není dostatečně účinné, čím víc vlasů vytrháte, tím víc jich naroste.
bosahlava
Zdravím,tak dále depiluji chloupky a možná se dostavil výsledek. Připadá mi,že vlasy co ještě zůstaly,jsou silnější (je to poznat i na omak) a další malé černé (skoro nejsou vidět) začínají růst. Dále k tomu užívám 2x denně Vrbovku a na hlavu patlám št'ávu z cibule do které ještě přidávám propolis a drtím tabletu zinku. Ještě k tomu jsem nasadil Ceritizin.No snad ty nové vlasy nejsou původní umírající.
Richard
bosahlava
Zdravím,tak dále depiluji chloupky a možná se dostavil výsledek. Připadá mi,že vlasy co ještě zůstaly,jsou silnější (je to poznat i na omak) a další malé černé (skoro nejsou vidět) začínají růst. Dále k tomu užívám 2x denně Vrbovku a na hlavu patlám št'ávu z cibule do které ještě přidávám propolis a drtím tabletu zinku. Ještě k tomu jsem nasadil Ceritizin.No snad ty nové vlasy nejsou původní umírající.


Po vytrhání vlasů na hlavu nic nepatej, to se nemá dělat. Kmenové buňky se postarají o obnovu vlasu, jejich síla je obrovská. Jinak co se týče pití vrbovky, tak ta je dobrá. Taky dárcovská urinoterapie po vytrhání je dobrá k urychlení regenerace kořínků.
Peto
bosahlava
Zdravím,tak dále depiluji chloupky a možná se dostavil výsledek. Připadá mi,že vlasy co ještě zůstaly,jsou silnější (je to poznat i na omak) a další malé černé (skoro nejsou vidět) začínají růst. Dále k tomu užívám 2x denně Vrbovku a na hlavu patlám št'ávu z cibule do které ještě přidávám propolis a drtím tabletu zinku. Ještě k tomu jsem nasadil Ceritizin.No snad ty nové vlasy nejsou původní umírající.Ahoj bosahlava, ako casto depilujes/vztrhavas na rovnakom mieste?
. 1 . 2 . >>
Konzervativní léčba padání vlasůDiskuze Více vlasů.cz » Konzervativní léčba padání vlasů »

Obnova vlasového porostu pomocí vytrhávání vlasů

Váš příspěvek:
  :-) ;) ;) ;) :-( ...    Tučně Kurzívou Podtrženě    Odkaz na www stránku Link na YouTube video  

Přejít na forum: 

Provozovatel: Ing. Lukáą Vodička, Libická 6, 130 00 Praha 3, IČO: 865 81 716

Pohání bulletin board software miniBB™ © 2001-2022  |  Optimalizace pro vyhledávače od SiteLab © 2003-2022