Padání vlasůDiskuze Více vlasů.cz » Padání vlasů »

Chlap s parukou

Autor Chlap s parukou
Paruká?
Je mi 26 let a jelikož se mi postupně rozšiřuje po hlavě slušná pleš, začal jsem nedávno nosit paruku. Jelikož žádné léky na úbytek vlasů nezabraly, vidím paruku jako jediné řešení, alepoň do doby, než bude vyvinuto klonování vlasů.
rss
Parukář
a už to někdo poznal?
Peťule
Parukář
Pokud se v ní cítíš dobře a sebevědomě, tak proč ne :-) Ženy mají v parukách výhodu, nechají si udělat delší střih a všechno se zakryje, ale u chlapů je to horší, s krátkým střihem může být ta paruka poznat. Pokud u tebe není, tak gratuluju :-)
Paruká?
Cituji: rss
a už to někdo poznal?

Ne, zatím to nikdo nepoznal, že mám paruku. Stále 3500 Kč a má podklad z monifilu, takže pod pěšinkou je vidět falešná kůže, což vypadá velice přirozeně. Tenhle detail je u pruky velice důležitý, protože pokud v pěšince není vidět kůže, působí to velice nepřirozeně.
Otmar
Za 3500 Kč ta Tvoje paruka asi nebude úplně super, můj švagr za paruku dal 16000 Kč a je z pravých vlasů, takže to není vůbec poznat, že ji má.
Theresa
Jako ženskou by mě docela zajímalo, proč tak málo chlapů v naší republice nosí paruku. Na západ od našich hranic to až taková vzácnost není, slyšela jsem, že třeba v Itálii nebo Německu parukou řeší plešatost hodně mužů. Proč se tady muži raději uchylují k tak zoufalým řešením jako je třeba tetování vlasů? Vždyť kvalitní paruka není poznat od vlastních vlasů, takže první dojem při seznamování se ženou má takto "maskovaný" muž bez handicapu. A o první dojem přece jde, ten je nejdůležitější. Myslím, že když po pár dnech známosti muž přizná barvu, tak rozumná žena neuteče.
Michal19842
Theresa: Možná že v Itálii a Německu na to mají Tady dá člověk za použitelnou "paruku" ročně několik měsíčních platů Souhlasim, že jde o první dojem a později je to už fuk, ale spíš tak po měsíci a mezi tim už většinou ženská chlapovi do vlasů hrábne a pak je zle Takže je to trochu sporný..
dikobraz
To si rovnou můžu dát na hlavu smeták paruku?? proč u nás nenosí už tolik lidí přehazovačku a radějí se oholi?? v itálii a v německu je to běžný!
Tomik22
Pokud v tom vypadáš dobře tak proč ne
ClavoAntonio
Není to nepříjemné mít ji na hlavě? Hlavně v létě, nemáte z toho pocit jako kdybyste měli na hlavě čepici? Osobně jsem měl paruku akorát na karnevalu a že by to byl příjemný pocit to se nedá říct.
Ale moderní paruky jsou na tom možná mnohem líp. Zajímalo by mě, jake z toho máte pocity.
halnar
Chlapi, neblázněte, chápu, že ztráta vlasů je pro každého z nás těžká rána , ale řešit to parukou? Postavte se k tomu jako chlapi a přiznejte barvu krátkým sestřihem, nehrajte si na něco, čím už nebudete, nelžete sobě ani okolí, nemáte to zapotřebí.
Jenom si představte tu situaci, kdy budete své známosti vysvětlovat, že ne všechno, co se jí na vás líbí, je vaše, co když jsou vlasy právě to, co jí na vás imponuje, už začátek vztahu je postaven na lži!!!

P.S.: Theresa psala, že důležitý je první dojem (souhlasím) a že po pár dnech známosti, kdy muž řekne pravdu, žádná rozumná neuteče. Mám opačný dojem, rozumná uteče, protože pochopí, že má co dočinění s chlapem, který se ani k takové věci, jakou je prořídnutí vlasů, neumí postavit čelem. V životě se řadě z nás stanou mnohem horší věci, než je ztráta vlasů, potom taky nasadíme "paruku" a budem dělat, že všechno je jako dřív?
fbx16
halnar
Proč by někdo nemohl nosit paruku? Když můžou ženy, proč by nemohli chlapi? Mně to přijde normální. Já vlasy sice teď nijak neřešim a pořád jich mam dost, ale kdybych s nimi měl problém, první po čem šáhnu tak bude paruka. Když je ta možnost mít vlasy (i když ne svoje) na hlavě, tak to udělám. Přijde mi to určitě jako lepší řešení než utrácet nehorázné sumy za transplantace, které podle toho co jsem viděl, zase takový super výsledek nemají.

Někdo prostě nechce být holohlavý a tak si ji koupí, co se ti na tom nezdá? Oblečení si taky kupuješ a můžeš si vybrat jaké chceš. S celkovým vzhledem se dá vždycky něco udělat, takže ty bys raději nechal věci plynout tak, jak jsou a nic neměnil? Tlustej ať zůstane tlustej, ať si nehraje na hubenýho, když jím není...


Paruká?
Nemáš někde fotku? Docela by mě zajímalo jak to vypadá, a taky jak to drží na hlavě? Co když zafouká vítr, neodlítne?
halnar
Fbx
V jedné věci máš naprostou pravdu: každý je zodpovědný především sám za sebe, má proto neomezené právo rozhodovat o svém životě, samozřejmě včetně takových věcí jako je nošení paruky.
V čem si mě ale nepochopil, a nemám ti to za zlé, neboť tvé vidění světa je odlišné od mého, je hranice mezi tím, co chápeme jako "normální" a co už pokládáme za nepřijatelné. Rozhodně jsem svým názorem nechtěl říci, že bojovat za něco je špatné a nepřirozené, naopak. Ale občas se dostaneš do stavu, kdy máš na výběr pouze ze dvou možností: buď realitu akceptovat, nebo ji popřít. Já zastávám tu první; jakákoli pravda, byť i brutálně negativní, je lepší než lež a přetvářka a tou nošení paruky rozhodně je.

Ještě na vysvětlenou: neříkám, že máš nechat věci jen tak plynout, v případě obezity existuje náročná, ale jednoduchá cesta, která v drtivé většině případů končí vítězstvím a tak je tomu i v řadě dalších nedostatků a handicapů, které nás trápí - stačí jen silná vůle a odhodlání, to ale není případ padání vlasů, kdy se, i přes maximální úsilí, často dostaneš do stavu, který jsem popsal výše.
fbx16
halnar
Napsal jsem špatný příklad s obezitou.

Celý život se setkáváme s přetvářkou, ženy se den co den malují a používají make-up, proč asi? Chtějí se líbit jak sami sobě, tak okolí. Stejné to je u vlasů, pokud má nějaká krátké vlasy, může si je nechat prodloužit, pokud má někdo šedivé vlasy, může si je nabarvit. Pokud někdo nemá vlasy, jsou tu paruky jako téměř okamžité řešení.

Takže pokud raději budeš bez vlasů, tak si buď, je to jen tvé rozhodnutí, tvá volba, ale žiješ v době, kdy máš na výběr, záleží už na tobě samém, jak se toho ujmeš.
halnar
Fbx

Opět si použil špatný příklad a hned ti řeknu proč. Když se ženy malují, malují si obličej a ne nový obličej, jen vylepšují. Když si necháváš narůst nebo obarvit vlasy, jsou to tvé vlasy a jen vylepšuješ. Když si nasadíš paruku, stává se z tebe někdo jiný, už nejsi chlap s prořídlými vlasy, který se smířil s realitou, ale člověk, který ji chce popřít. Ale je to pořád dokola, já tvrdím své a ty zase své, oba jsme prezentovali dva základní postoje k tomuto problému a oba zastáváme názor, že volba patří jen a jen osobě, které se to týká. Na druhou stranu z tebe cítím ještě přílišnou svázanost s prostředím a okolím, kde si vyrůstal a žiješ, je pro tebe důležité, jaký postoj k tobě ostatní lidé zaujímají a zdá se mi, že máš až přehnaný respekt k diktátu dnešní doby.
fbx16
halnar
Ve zkratce, jsem metrosexuál, co o sebe tak trochu dbá a není mu jedno, jak vypadá. Tak možná proto takové názory a já věřim, že do doby, než mi vypadnou vlasy, tak vědci na něco přijdou, co bude fungovat.

S tímhle nesouhlasim "Když se ženy malují, malují si obličej a ne nový obličej", protože ženy co se malují, tak většinou malují nový obličej

No každopádně nemá cenu se tu dohadovat, každý jsme napsali to své.
Muhaj
Měl jsem tu "čest" mít na hlavě paruky růžného typu od paruk karnevalových až po ty nad 20 000,- kč - z pravých vlasů, průhledných podkladových materiálů a podobných ptákovin. Přestože jejich výrobci slibují hory i doliny všechny mají společné následující:

1) je v nich děsivé vedro a nemusí být právě léto
2) je nutné být neustále zastřižen na určitou velikost, nejlépe denně vyholená hlava
3) sebelepší uchycení paruky vám nezajistí, že se paruka nějak neodlepí nebo neposune. Jednou se mi stalo, že šla přede mnou žena. Zafoukal tak silný vítr, že jí odletěla celá paruka až za moji hlavu...
4)stálý pocit, že máte něco na hlavě..stále myslet, doufat, že to sedí jak má a že i když to sedí jak má tak to nikdo nepozná.... = neuvěřitelný a nepopsatelný opruz.
5)o paruku je třeba se pravidelně starat, česat.., jsou na to speciální přípravky. Zapomeňte na to, že si koupíte paruku a bez jakékoliv údržby ji budete jen tak nosit.., zahodíte ji do kouta a pak si ji zase vezmete, omyl.

Paruka je dobrá pro člověka, který má už vážně tak silný mindrák, že není schopen normálně fungovat ve společnosti. Pro ostatní smrtelníky je to proprieta natolik nepraktická, zesměšněná tolika filmy, že to průměrně hrdý chlap na hlavě nosit nebude. Paruka je reliktem minulosti, který nedokáže splnit nejnáročnější požadavky doby.

Momentálně mám na hlavě stále dost vlasů. Jakmile ale tahle doba skončí, beru okamžitě strojek a hodim se do stavu jako „zamlada“.
Hujer
Opravdu sorry, ale nechápu, jak nějaký chlap může ve 21. století nosit paruku a myslet to vážně. To je snad absolutní vrchol zoufalosti. Paruku bych na sebe vzal leda tak na maškarní v rámci recese. Vůbec si nedokážu představit například sportování, plavání atd. s parukou Navíc musí být super, když se to lidé z vašeho okolí dozví. To je jako nahrávka pro střelu do prázdné branky pro různé zesměšování a taky nejlepší způsob jak značně snížit respekt lidí k vaší osobě.

Pokud se teda někdo chcete degradovat z chlapa na zoufalce, tak hurá do obchodu pro paruku
ClavoAntonio
Hujer
Pokud se teda někdo chcete degradovat z chlapa na zoufalce, tak hurá do obchodu pro paruku

Přesně tak, ovšem u žen bych to toleroval.
kgn
Uplne suhlasim s nazormi Hujera,Muhaja a Halnara chlap sa nemoze dobre citit v parochni nedokazem si predstavit aby som s tym robil cokolvek ani len nejake bezne posedenie pri pive, cim skor si clovek uvedomi a prizna pred sebou aj okolim ze plesatie, tym skor sa z neho moze stat lepsi clovek a to nie su len nejake blbe frazy. Predsa len to cloveka v prvom momente dost zaskoci a je z toho vedla, co sa odraza na jeho celom fungovani, ano je to kazdeho vec co si da na hlavu ale nad takymito ludmi sa dnes uz len pousmejem.
Iviny
Chlapci nenoste paruky, pokud to je dost špatný tak to oholte a hotovo, a my ženský vás budem milovat i s kolenem : )
Iviny
A jestli chcete bejt hodně drsný nechte si to koleno pokérovat
LucaB

Souhlas s Iviny.
kokso
Súhlas s kgn a Iviny. Ja som sa veľmi bál ako budem vyzerať na superkrátko, stále som si nahováral, že mám blbý tvar hlavy a každý na ulici sa za mňou bude obzerať a ťukať si na čelo. Dal som sa nahovoriť na tzv. modernú parochňu - integráciu, mal som ju cca 12 hod a podľa mňa to bola najväčšia blbosť. Stále som ju na hlave cítil, nahmatal som ju, vlasy šušťali, každý deň by som sa o ňu musel starať, raz do týždňa ju prelepovať a čistiť, v noci som ju cítil a keď sa niekto pozrel zo spodu, tak by jasne videl, že máte na hlave niečo neprirodzené - ostrá línia a jasný prechod medzi čelom a vlasmi a bola pomerne hrubá, tak to bolo vidieť. Keď sa na mňa niekto pozrel, tak som rozmýšlal či si to všimol a nemá ma za blbca. Ani vizuálne som s parochňou nebol spokojný - bol viditeľný rozdiel medzi parochňou a vlasmi na boku, tie som mal trošku belšie a priťapnutejšie. V zrkadle som sa videl ako niekto iný, skrátka bol to iný typ vlasov. Tak som nikdy nevyzeral, ani keď som mal dosť svojich vlasov. Na druhý deň som ju odlepil a odvtedy som na superkrátko. Na údržbu perfektné, známi ma pochválili a celkom mi to sekne. V obchode a ani na ulici si ma nikto nevšíma, tak načo to riešiť nejakým nalepeným plastom, ktzorý bude postupne blednúť, plstnúť a rednúť. Ono nedá sa spoznať s vlasmi ako budete vyzerať na úplne krátko, kto má s tým problém, tak skúste sa za 2-3 eurá ostrihať nakrátko a možno budete spokojný, uvidíte. Peniaze za integráciu som mal radšej dať do posilovania.
Lůca
Myslim,že....je to vážně každého věc,člověk,který má vlasy a nikdy neměl problémy s padáním vlasů,těžko pochopí člověka,který tímto trpí...nemyslim si,že je chlap s parukou pro smích a terčem k posměchu a hloupým poznámkám,pokud se někdo někomu za něco takovýho vysmívá,je to ubožák,mluvim sama za sebe..,trpím bohužel taky touto nemocí a jsem sice ženská,což je horší..a dost tim trpím,protože mám právě z takových lidí,co by se někomu mohli vysmívat velký strach a ikdyž nikdo nepozná,že paruku nosim,sáhnětě si do svědomí-jak byste se na to tvářili v dnešní době,když by Vám to ženská řekla po nějaké době,dost by mě tohle zajímalo,názor chlapů na tyhle ženy....ano ,jsem žena a u těch to,jak tu někteří z vás píšou u nich to chápete,ale neodsuzujte za to ani chlapy,nepřála bych tohle fakt nikomu z vás...holt někdo trpí,že nemá vlasy,někdo,že nemá prsa,jiný,že je zase má...atd...
kokso
Milá Lůca,
Ak by mi to baba povedala až po dlhšej dobe, tak mám s tým problém a cítil by som sa podvedený, ale ak je to kolegyňa / známa tak je to jej vec a ja stým problém nemám. Preto som sa ostrihal úplne nakrátko, lebo viem, že sú baby ktorým sa páčia vlasáči a nepáči sa im holá hlava / krátky strih. S integráciu / parochňou by som ju oklamal a skôr či neskôr by na to prišla sama. Takto oslovím skupinu, ktorej sa to páči resp. s tým nemá problém.
Lůca, mne sa páčia aj baby, ktoré sú úplne nakrátko. Pozri si obrázok vyššie pri užívateľke LucaB, tá baba s vlasmi nakrátko je veľmi se.y, vyzerá športovo, skrátka hodne príťažlivo, je krajšia ako mnohé vlasaté baby na ulici. Ak by prešla popri mne tak sa fakt za ňou obzriem, ale nie preto, že nemá vlasy, ale preto že je super kočka.
To ako kto vyzerá, ako sa oblieka, či je telesne postihnutý neriešim, nepozerám sa na nich okato. Ale je skupina ľudí, tzv. svätuškári čo každé vybočenie z normálu okato sledujú, nahlas komentujú, zosmiešňujú. Sú to chudáci čo zostali v puberte. Takých blbcov nerieš, vykašli sa na nich.
Lůca
Pro Kokso

cítil by jsi se podvedený,víš...ono není lehký říct po pár schůzkách...já nemám na hlavě nic..je to dost těžký,já jako LůcaB nevypadám,nemám na té hlavně prostě vůbec nic,ani kraťoučký porost,ale paradox je ,že když mě doma viděj naši,ségra...tak mi říkaj,že není možný snad ,jak někdo může vypadat tak dobře bez vlasů,ale prostě já na to ,abych chodila bez nemám,hlavně je mi i na hlavu neskutečná zima ,víš.... a nad ženskou bez vlasů...se lidi pozastavěj víc,chlap bez vlasů je dnes jev naprosto normální....
kokso
Ahoj Lůca,
Pozri na túto super kočku je úplne bez vlasov - http://aktualne.centrum.sk/domov/zdravie-skolstvo- spolocnost/clanek.phtml?id=1218229 , mne sa veľmi páči. Ak Ti doma hovoria, že aj bez vlasov vyzeráš perfektne, tak nemáš čo riešiť ... a tú parochňu by som Ti odpustil s tým, že načo chodíš s takou hrôzou . Neboj, teraz chodia už aj mladé baby / celebrity dohola a celkom im to pristane. Kľudne ak pôjdeš s kamošmi na výlet, tak si daj len šiltovku, ukážeš že máš guráž a nájdeš si takého, ktorému to vadiť nebude, ale bude sa mu to dokonca páčiť. Chlad na hlavu, trvá pár týždňov, potom si telo zvykne a na hlave nie je taký pocit chladu. Lůca, čo sa žien týka, tak som dosť vyberavý, pri zjavu je pre mňa dôležitá tvár a aké dlhé a či má vlasy tak to je niekde až na konci. Tak sa tým toľko netráp, neboj sa niekde vyraziť aj naholo a aj bez vlasov môžeš byť krásna.
Lůca
Kokso,

díky moc za povzbuzení,ale na to já jsem málo sebevědomá,abych vyrazila,ví to o mně,že nemám vlasy jen pár nejbližších,to,že mám paruku,nikdo nepoznal,když jsem to řekla své nej kamarádce,koukala na mě,jak na blázna,říkala,že by to nikdy nepoznala....je i pravda,že já tu paruku nějak ani nevnímám, je lehká..akorát holt ty peníze za ně jsou strašný no ,ale ještě jednou díky moc ,jednou se třeba odhodlám a nebo taky -třeba mi ty vlasy zase narostou , měj se hezky.
kokso
Lůca, pusti si ešte tento odkaz:
http://images.google.com/search?tbm=isch&hl=sk&sou rce=hp&biw=1258&bih=561&q=Natalie+Portman+V+for+Ve ndetta&gbv=2&oq=Natalie+Portman+V+for+Vendetta&aq= f&aqi=g-L8&aql=&gs_sm=e&gs_upl=818l1482l0l1955l2l2 l0l0l0l0l167l282l0.2l2l0
Moderná super kočka aj bez vlasov.
Vieš, ja som si tiež na to pomaly zvykal, každého som sa pýtal ako vypadám ... ale po mesiaci som si úplne zvykol a okolie tiež. Pre mňa oveľa lepšie ako riešiť parochňu a s tým súvisiace problémy. Je to úžasne praktické, oslobodzujúce a stále si hovorím, že som vlastne predbehol dobu Tak, držím Ti palce a keď sa niekomu budeš páčiť tak pre neho budeš pekná aj bez vlasov.
. 1 . 2 . >>
Padání vlasůDiskuze Více vlasů.cz » Padání vlasů »

Chlap s parukou

Váš příspěvek:
  :-) ;) ;) ;) :-( ...    Tučně Kurzívou Podtrženě    Odkaz na www stránku Link na YouTube video  

Přejít na forum: 

Provozovatel: Ing. Lukáš Vodička, Libická 6, 130 00 Praha 3, IČO: 865 81 716

Pohání community script miniBB™ © 2001-2022  |  Optimalizace pro vyhledávače od SiteLab © 2003-2022