Padání vlasůDiskuze Více vlasů.cz » Padání vlasů »

Zkušenosti s Renokinem

Autor Zkušenosti s Renokinem
Andyhork
Nemáte někdo zkušenosti s tímto přípravkem na vypadávání vlasů http://www.chcivlasy.cz ? Stránka vypadá velmi dobře a zní to dost slibně, proto bych se ráda zeptala na zkušenosti.
Díky
Muhaj
Díky Bohu zkušenost nemám. Zázraky bych od tohoto produktu nečekal.
jade
Složení Renokinu je tady, můžeme ho tedy posoudit:

10 aktivních složek: 3 Biomimetické peptidy, Retinyl-palmitát, biotin, výtažek z plodů serenoje pilovité (Serenoa Serrulata): Blokuje DHT, výtažek z kořene vítodu tenkolistého( Polygala Tenuifolia), výtažek ze šruchy zelné ( Portulaca Oleracea), výtažek ze zeravu východního ( Thuja Orientalis), výtažek z listů Ginkgo Biloby. Podrobněji viz tady:

http://www.chcivlasy.cz/cs/o-renokinu/slozeni-reno kinu/

Revitalizační program Renokin je určen pro muže i ženy různého věku. Je určen pro muže a ženy s nadměrným vypadáváním vlasů, s obecným ztenčením vlasů. Je určen pro alopecie bez jizev Alopecia areata, androgenní alopecie, Anagenní efluvium, Telogenní efluvium, pro alopecie způsobené intoxikací, nedostatky ve výžive, infekčními poruchami a anomálií středního vlasů.
Andyhork
Děkuji Jade,

Bohužel mi to ale moc neříká. Chápu, že to asi budou kvalitní složky, ale já bych byla radši, kdyby se někdo podělil o reálnou zkušenost. Zda mu doopravdy přestaly vlasy padat a nebo i růst.
Andyhork
Muhaj: A podle čeho tak soudíš?
Ráda bych objektivní komentáře. Děkuji.
Muhaj
Andyhork
A podle čeho tak soudíš?

To je snadné. Podívej se na zkušenosti lidí na zahraničních fórech. Obdobně jako jmenovaný produkt se kasá podobný produkt: Dermaheal HL, tonikum etc... Opět, když se podíváš ven na anglicky mluvící fóra, potom zjistíš že zázrak se nekoná. Podle toho co jsem přečetl asi tolik: pokud preparát vůbec má nějaké účinky, potom jsou spíše nepatrné - alespoň dle uživatelů preparátu. Vzhledem k přemrštěné ceně je koupě takového prostředku cca 5x dražší než klasický, účinností prověření NeoCapil. Dokud se Renokin nebo spíše některá jeho složka neobjeví na seznamu FDA(podobně jako minox) pro léčbu AA ap, tak je to pouhopouhý bezčetný kosmetický scam, který se snaží těžit z lidského mindráku. Lidé dvacet let od velkých společenských změnách by se konečně měli naučit rozlišovat mezi reklamními triky a účinnými prostředky. Jedině tak se výrobci podobného balastu naučí, že penízky si lze vydělat jedině seriózní vědou.
Karolínka
Renokin má klinické studie ověřené v německu, kde byl prokázaný nárust vlasů už po 3 měsících cca 10-20% dle pacienta. Renokin doporučuje spousta lékařů na celém světě i v čechách, například i klinika GHO clinic Praha, kde je výborný lékař Dr. Hajduk. Navíc po prvé v čechách byl představen na dermatologickém kongresu, kde bylo i satelitní sympozium kde přednášeli lékaři. kdyby to byl podvod, tak se za to lékaři nepostaví (naco by si kazili reputaci?)
Andyhork
Asi takto: Muhaj zní jako antireklama (jak od konkurence) a Karolínka zase jako reklama.
Takže si z toho udělám kompromis a vyzkouším jej, pak Vám dám vědět.
Osobně tomu celkem důvěřuji a za pokus nic nedám. Tak jako tak, bych ty peníze do něčeho podobného investovala.
mitr
Anduhork:
Tak tak, viz napr reklama zde, ktera byla odhalena

http://www.vlasy.info/kniha-navstev/
Bobo
No člověk,když trochu projede net tak nestačí zírak kolik skvělich a ověřenych vyrobku existuje.
zhxia
Http://www.linksbracelet.org/
dermo
Zdravím všechny, musím se pochlubit a dodat Vám odvahy. Já mám androgení alopécii. Lépe řečeno, měla jsem. Má dermatoložka mi doporučila Renokin. Jelikož mám hormonální problémy jevil se jako jediný možný. Vážení, zázrak se konal. Do 2 měsíců mi vlasy přestaly vypadávat. Teď už ho užívám šestým měsícem, vlasy mám takové jaké jsem měla před onemocněním. U mě Renokin zabral. Dá se sehnat i levněji a to na zboží. Chce to jenom vydržet.
Blansch
Chtěla bych se také přidat k dyskuzi o tomto přípravku. Zkusila jsem už cokoliv,ale žádný velký zázrak. Celkem mě pomohli Vichi ampulky,ale to je jen výživa.Shodoiu okolností jsem byla v pátek na kožním a paní doktorka mi nabídla letáček Renokinu, že prý tento přípravek vypadá slibně. A jelikož už žádný větší zázrak nečekám, tak za pokus nic nedám..prý by měli vlasy růst i tam, kde nikdy nerostly....na to jsem opravdu zvědavá)Tak ženy, hlavně neztrácet naději Blanka
kondor
Renokin jsem aplikoval postivě cca 5 měsíců a bohužel jsem nezaznamenal žádné zlepšení. Vadilo mě i to, jak po něm vlasy byli mastné.
Blansch
Brali jste k Renokinu séru i šampon a kondicioner, který nabízejí jako doplněk?
Jaja28
Pro Kondora - nechápu jak jste mohl-a mít vlasy po Renokinu mastné. Já Renokin aplikuji třetí měsíc a o mastných vlasech po Renokinu nemůže být ani řeč. Zatím nemůžu říci že je to zázrak, ani že to za nic nestojí - je to přece jen krátká doba, ale jedno pozitivum už se opravdu projevilo a to, že nadměrné padání vlasů opravdu ustalo. Těch pár vlasů co teď vyčešu se s původním množstvím vypadaných nedů vůbec srovnávat. Takže budu v aplikaci pokračovat. Rozhodně ale nevěřím a nechápu pani doktorku od Blansch, která slibovala, že vlasy by měly růst i tam, kde nikdy nerostly - to je zhola nemožné. Pokud tam nebyla vlasová cibulka - folikula - tak není z čeho by ten vlas měl začít růst. To dá rozum i laikovi!! A ještě k otázce používání dalších doplňků - používám ještě Renokin šampon na mytí vlasů.
ClavoAntonio
Po nějaké době jsem navštívil svého kožního lékaře a ten mi doporučil Renokin, prý byl sám překvapen z jeho výsledku. Finasterid ho osobně zklamal, neboť po nějaké době došlo opět ke zhoršení, vyzkouším ho jako poslední přípravek a poté se podělím o výsledky.
danenka
Já si myslím, že kdyby to bylo tak extra účinné, tak by všechny slavné osobnosti kteří mají málo vlasů ( nebo žádné) by chodili s vlasama až po zem. Přece mají hodně peněz tak by si to mohli dovolit
Muhaj
Renokin se na jejich stránkách objevil až poté, co jsem jim napsal, že tuhle sekci neaktualizovali několik let. To, že GHO doplní seznam o tyhle preparáty místo z pohledu FDA legitimním minoxidilem je věc jiná leč nepochopitelná.
Andyhork
Tak to vypadá, že Renokin opravdu zabral. Vlasy padat přestaly a dokonce mám pocit, že jsou teď hustší. Člověk ho sice musí používat delší dobu, ale výsledky se dostavily a hlavní je, že už vlasy nepadaj.
Budu pokračovat a zkusím zase napsat po nějaké době
petrprachac
Po přečtění celé diskuze se zdá, že Renokin je malý zázrak, ale já osobně bych za to tolik peněz rozhodně nedal. Vlasy mi začly vypadávat asi před rokem, vyzkoušel jsem eucerin, vichy, ale nic moc. Jediné, co mi pomáhá a nemusím mít kvůli ceně šamponu další zaměstnání, je alpecin. Není drahý a fakt funguje, tak doporučuju těm, co si prostě tak drahý výrobek dovolit nemůžou.
liborsury
Souhlasím s Petrem, já Renokin používal, vlasy přestaly tolik vypadávat, ale nemohl jsem si dovolit ho používat stále..Proto jsem jako udržení stavu zvolil taky Alpecin. Nevím, jestli bych byl z něj stejně nadšen, kdybych předtím nepoužíval Renokin, ale každopádně vlasy stále nepadají a jsou viditelně zdravější...Nemám důvod utrácet za Renokin, když Alpecin funguje stejně..
Petr83
Opravdu to má tenhle týpek po Renokinu ?

http://www.hairsite.com/hair-loss/forum_entry-id-7 6056.html
rakip
Ja se raději spoléhám na to co mám vyzkoušené.Pitím zeleninových sťáv,ale doma ošťavněné ne šmejdy s ( ečkama ) a to vše co zrovna mám okurek,hlávkový salat,mrkev,celer a i třeba jablko.Taky je třeba dbát o pokožku hlavy,ale nejaké sračky určitě né,tu mám dobré zkušenosti s Tea Tree oil http://plisne.heureka.cz/dr-popov-tea-tree-oil-11m l/?gclid=CKDi5d6IjbYCFeXLtAod_l4ArQ dobře prokrví pokožku a zaručeně pomáhá i proti lupům.A na zesílení a hustotu vlasů dobře funguje vlasový zábal z celeho véjce a lžíce rumu.Rum s vejcem se rozšleha a na již umyté vlasy se tato hmota nanese a na půl hodiny se zabalí igelitem a nato ručník.Vlastně to je jako priznicový opklad a opravdu to po par zabalech je poznat.Je dobré to dělat po každém mytí hlavy,teda pokud si ji myjete denně,tak ne je to sice časově náročné,ale vysledek stojí za to.
vukotic
A to ked to vajco s rumom zmyjes, to ti vlasy nesmrdia a nelepia sa? Resp. zmyvas to?
rakip
Nesmrdi nic vlasy umyješ šamponem a pak naneseš to vejce s rumem půl hodiny nechaš jak jsem psal a pak jen oplachneš.
vukotic
Ok, mozno to niekedy skusim..mas potom tie vlasy pevne a objemnejsie? Lebo toto som uz niekde pocul tento recept, len neviem, ci do toho ist, zda sa to byt dost humus (nic v zlom) .
rakip
Proč hnus vajíčkem si umývat vlasy je lepší než používat šampon.Tato metoda je sice zdlouhavější oto však ma učinek,po půl roce používání jsem měl vlasy husté a silné.
rakip
A ten tea tre oil je dobré namasírovat pokožku hlavy a nechat prez noc a ráno teprve si umýt hlavu.
Romana555
Prosím, pište do příspěvků jaký máte konkrétní problém nebo onemocnění. Jsou v tom velké rozdíly a když si přečtu že někomu renokin pomohl a nenapsal přesně na co, tak je to příspěvek úplně k ničemu (teda alespoň pro mně).
. 1 . 2 . >>
Padání vlasůDiskuze Více vlasů.cz » Padání vlasů »

Zkušenosti s Renokinem

Váš příspěvek:
  :-) ;) ;) ;) :-( ...    Tučně Kurzívou Podtrženě    Odkaz na www stránku Link na YouTube video  

Přejít na forum: 

Provozovatel: Ing. Lukáš Vodička, Libická 6, 130 00 Praha 3, IČO: 865 81 716

Pohání web forum software miniBB™ © 2001-2021  |  Optimalizace pro vyhledávače od SiteLab © 2003-2021