Kirkland nebo Rogaine - Diskuze Více vlasů.cz

Konzervativní léčba padání vlasůDiskuze Více vlasů.cz » Konzervativní léčba padání vlasů »

Kirkland nebo Rogaine

Autor Kirkland nebo Rogaine
Rosta
Ahoj..chci se zeptat jakej je rozdíl mezi tekutým Kirklandem a tekutým Rogaine.Vysadil jsem finasterid jak topikalní tak i tablety .Před tím jsem ale používal tekutej Kirkland od minoxidil.prodejce.cz ale ani po dvou letech jsem neviděl žádnou změnu a poněvadž mám možnost mít od syna kterej pracuje v německu zakoupit z lékárny tekutej Rogaine za 6 měsíců ,tak by mne zajímalo jestli to má cenu jít do Rogaine nebo zůstat u generického Kirklandu po kterém není vidět žádnej efekt.
aneli123
Myslím, že jedině pěna Rogaine má nějaký efekt...
David1985

Já ti můžu doporučit rogaine z vlastní zkušenosti oproti kirkilandu, který je mastný je rogaine něco jako tužidlo takže už po prvním použití máš lepší pocit z vlasů oproti mastnému kirkilandu. Ale znám lidi co si pochvaluji kirkiland. Já určitě doporučím ale rogaine.
aneli123
David 1985 dej prosím odkaz na tekutý Rogaine,ta pěna dost leze do peněz..
Rosta
Tekutej u nís nekoupíš jedině venku a pěnu má jeden prodejce v čr ale tak předraženou tak že si ji raději nechám koupit venku.
aneli123
Rosťa, přesně tak ,proto hledám alespoň tekutou formu...
Rosta
U nás tekutej není ..jedině tekutej Kirkland ale ten mi za ty 4 roky co jsem jej používal nijak nepomohl.Měl jsem i pěnu Kirkland ale taky nic..Regaine je určitě lepší ,není to generikum ale jak pěna tak tekutej oboje je drahé.Podívej třeba zde URL

Regaine pěna a nebo tekutej Regaine na 6 měsíců..cena skoro stejná
aneli123
Díky Rosťa ,je to na pí.
David1985

Já užívám tu pěnu právě, tekutý já ani neznám.

rogaine.jpg
rogaine.jpg
Harper66
Myslíte, že by ten Kirkland mohl být dobrý třeba růst vousů? Mám na tváři takový prázdný místa a chtěl bych s tím něco udělat. Cenově od toho prodejce vychází na 6 měsíců celkem dobře akorát nevím, jak by fungoval. Hodí se vůbec ve formě pěny na tváře?
green
Četl jsem, že ta pěna s minox není vhodná na kouty a frontální část.Můžete mě prosím čříct, jestli Rogaine pěnu používáte na takové věci? Samozřejmě předpokládám, že ano... Díky
Rosta
Žádnej minox nepomuže na kouty
David1985

Rogaine je na vertex, kouty určitě po ničem nezarostou jedině transplantace vlasů v tomto případě. A je to především na stabilizaci vlasů. Nečekej od toho zázraky jako od transplantace.
green
A na přední část? Myšleno na řídnutí temene? Díky,Davide.
gunhunt
Ahoj jestli má někdo na prodej Advort/Dusterid tak pište prosím do zpráv a případně cenu díky. (sorry že to píšu sem)
tom305
green
To je tuším jen z toho důvodu, že oficiální klinické testy byly dělané jen na vertexu, proto se to i v té příbalové informaci takto píše, ale na předek/kouty se samozřejmě používat může a používá ho tam asi skoro každý kdo si ho koupí.
Bohužel nutno podotknout, že na předku/koutech většinou skoro vůbec nezabírá a je většinou potřeba to řešit transplantací, jak to tu bylo již výše zmíněno.
Zase na druhou stranu ale není úplně pravda, že by na předku/koutech vůbec nezabíral - viděl jsem párkrát celkem hodně solidní výsledky, kde se předek a kouty po něm hezky zatáhly a dohustily (zejména pokud to bylo třeba v kombinaci s finasteridem/microneedlingem), ale je pravdou že tohle jsou spíš bohužel výjimečné případy
Rosta
tom305
Zase na druhou stranu ale není úplně pravda, že by na předku/koutech vůbec nezabíral


Já minox na kouty patlal 2x denně 4 roky + derma roller a hovno....Zabral jen finasterid ale jak jsem psal,muel jsem to vysadit.
tom305
Rosta
Jo tak jistě jak jsem říkal určitě většina z toho bohužel nemá žádný výsledek, ale jak jsem také zmiňoval párkrát jsem viděl za tu dobu celkem dost solidní výsledky kde se po něm kouty/předek zatáhly a dohustily (avšak často spíš tedy jen v nějaké kombinaci finu nebo microneedlingu), proto jsem taky psal že jsou to ale spíš jen výjimečné případy...
laksa
Jednoduchá odpověď.. Minoxidl je aktivátor.. Musíte řešit první příčinu, kterou je dht. Takže nasadit finasterid, dutasterid a pak přidat minoxidil. Brzo budu mít na prodej kirkland pěnu, která bude levnější než rogaine, když budete mít zájem.
asdfg
laksa
undefined

laksa
Jednoduchá odpověď.. Minoxidl je aktivátor.. Musíte řešit první příčinu, kterou je dht. Takže nasadit finasterid, dutasterid a pak přidat minoxidil. Brzo budu mít na prodej kirkland pěnu, která bude levnější než rogaine, když budete mít zájem.


Planujes predavat ? ak ano tak by som mal zaujem o vacsi objem mininalne na rok a pol nech nemusim objednavat z USA
jamal447
Ahojte , chcem sa spytať či niekto nema skusenosť s minoxidil max essengen 6+
60ml obsahuje (6% minoxidil a 0,05% finasteride ). pripadne či sa niečo nevie o enzyme prostaglandín D2 ( PGD2 ) hair loos , posledný výskum bol 2014.dik.
aneli123
Měla jsem 6% minox a žádný zázrak se nekonal...
freedomm
Minoxil pěna? Na prodej? Vzkazy
Rosta
3 roky tekutej Kirkland a 2 roky pěna kirkland a nevyrostl ani vlásek.
Konzervativní léčba padání vlasůDiskuze Více vlasů.cz » Konzervativní léčba padání vlasů »

Kirkland nebo Rogaine

Váš příspěvek:
  :-) ;) ;) ;) :-( ...    Tučně Kurzívou Podtrženě    Odkaz na www stránku Link na YouTube video  

Přejít na forum: 

Provozovatel: Ing. Lukáą Vodička, Libická 6, 130 00 Praha 3, IČO: 865 81 716

Pohání discussion forum software miniBB™ © 2001-2022  |  Optimalizace pro vyhledávače od SiteLab © 2003-2022