Rozsah vlasových transplantací v ČR a ve světě - Diskuze Více vlasů.cz

Transplantace vlasůDiskuze Více vlasů.cz » Transplantace vlasů »

Rozsah vlasových transplantací v ČR a ve světě

Autor Rozsah vlasových transplantací v ČR a ve světě
tomas1
Rád by mě zajímal váš názor na to, proč se v zahraničí (stačí zadat do googlu heslo hair transplantation a vyjede x stránek na x zahraničních klinik - zejména v USA) dělají mnohem rozsáhlejší transplantace (třeba 3000 a více štěpů v rámci jednoho zákroku - session), kdežto v ČR se provádí zákroky o mnoho menší - Gho Clinic Praha uvádí 500 štěpů, Inter Clinic Praha - Radotím 1500 štěpů. Je to otázka ceny, tj. že by si český člověk nemohl dovolit rozsáhlejší zákrok nebo metody transplantace? Tímto způsobem může dosažení požadovaného efektu u nás trvat mnohem déle (několik opakovaných zákroků) než ve světě (1 zákrok).
Koutař
To je zajímavý postřeh leč otázka jakou metodou 3000 štěpů dělají když v GHO 500 štěpů je na takřka celý den, a cena v USA? Ani nechci domyslet.. A navíc myslím že naopak méňě štěpů-alespoň napoprvejeod kliniky zodpovědné a férové-jelikož není jisté zda a jak se štěpy u ´pacienta´uchytí. Vemte si že utratíte majlant za 3000 štěpů, vše sakumprásk najednou a ... ono se to nechytne...
tomas1
S tou cenou v USA bych nebyl až tak pesimistický. Díval jsem se na mnoho stránek a cena za 1 štěp se pohybuje od 3 do 6 USD. Tj. při dnešním kurzu 15,36 Kč/USD asi 46 - 92 Kč. U nás se ta cena pohybuje také mezi 90 - 100 Kč/stěp.
Koutař
Tak to je super cena. Ale jak říkám, stejně je lepší na začátek míň i když je to časově náročnější.
metelesku
No, jde o to, jakou metodu použiješ. Něco jiného je FUE a něco jiného strip. Rychlost odběru při řezu se nedá srovnat s odběrem jednotlivých vlasů. Z druhé strany jsou i jizvy nesrovnatelné.
Dead Kodet
tomas1
vetsinou jde o tym lidi kteri na tobe pracujou celej den. A jde o strip tzn vyrezou ti kus masa ze zatylku, to pak tym techniku rozdeluje na stepy, a 2 lide ti to sazej do hlavy.

Co me trapi spis je to ze existuje par doktoru na svete kteri ti z 3000 stepu udelaji super vysledek. Zatimco vetsina fotek je chabej rozdil
tomas1
S 3000 stepy jsem videl na ruznnych webovych strankach opravdu super vysledky. Otazkou je, zda-li to je jen sikovnosti doktora. Myslim si, ze kazdy clovek ma k tranplantaci jine fyzicke dispozice, tj. u jednoho cloveka tech 3000 stepu muze znamenat perfektni vysledek a u druheho to bude vypadat hure. Zkuste se podivat na http://www.hairtransplantnetwork.com/blog/
Dead Kodet
ja jsem si naprosto jistej ze je to doktorem. Hasong & Wong nebo Armani, maj konzistentne super vysledky.

K H&W prijde manik co ma plesku od predu az dozadu a odejde ze bys nerek skoro ze plesatil. Jeden vedle druheho takto, jak na bezicim pasu.
tomas1
Jenže kdo z ČR půjde na transplantaci k oněm jmenovaným lékařům? Letět přes půl světa kvůli transplantaci vlasů si hodně lidí rozmyslí (neznalost jazka, ceny - myšleno spíše doprovodné náklady na cestu, apod.). Takže většina lidí co je z ČR a co chce podstoupit transplantaci si musí vybrat nějakou klinuku buď u nás, nebo na Slovensku, popř. např. v Rakousku nebo Německu. Zde jsou ale ceny daleko vyšší než u nás. Vznesl jsem dotaz na cenu u jedné kliniky v těchto zemích a cena za 1 štěp v přepočtu na Kč by vyšla (při dnešním kurzu 24 Kč/Eur) na cca 180 Kč. Takže máte na výběr?
Dead Kodet
tomas1: nez skoncit s nijakym vysledkem za tunu penez a s promarnenou sanci vyuzit stepy ... to radsi bych letel
Martin44
Myslím si, že to není tím, že by si tuto proceduru Češi nemohli dovolit, nýbrž tím, že čeští doktoři zatím nemohou transplantovat více ve stejnou dobu.
Ztrácel jsem tehdy vlasy. Toto platí pro mé vlasy. Dříve jsem podstoupil menší proceduru, při níž mi bylo transplantováno 1,000 vlasů. Procedura neproběhla moc úspěšně, i když jsem za ni zaplatil cenu malého auta. Poté jsem si zajel do Švýcarska, kde jsem si nechal transplantovat 1,200 vlasů, z nichž bylo transplantováno asi 800 . Moje třetí transplantace byla provedena v klinice PHAEYDE (Maďarsko). Tentokrát jsem nic nenechal na náhodě a tak mi přímo předemnou napočítali 1,400 vlasů, které jsem si zakoupil. Zaplatil jsem asi polovinu z ceny, kterou jsem musel zaplatit ve Švýcarsku. Po čtvrté jsem opět využil služeb kliniky PHAEYDE. Sice již nemám dostatek dárcovských oblastí a vlasy mi mohou odebrat jen okolo uší, přesně 800, ale jsem i tak velmi spokojen a již vidím výsledky.
jauzneviem
Nelet radsej
Transplantace vlasůDiskuze Více vlasů.cz » Transplantace vlasů »

Rozsah vlasových transplantací v ČR a ve světě

Váš příspěvek:
  :-) ;) ;) ;) :-( ...    Tučně Kurzívou Podtrženě    Odkaz na www stránku Link na YouTube video  

Přejít na forum: 

Provozovatel: Ing. Lukáą Vodička, Libická 6, 130 00 Praha 3, IČO: 865 81 716

Pohání community script miniBB™ © 2001-2022  |  Optimalizace pro vyhledávače od SiteLab © 2003-2022