Transplantace vlasůDiskuze Více vlasů.cz » Transplantace vlasů »

Transplantace vlasů v Instanbulu. Cena a náklady, mé foto před a po, Jak vše probíhá..

Autor Transplantace vlasů v Instanbulu. Cena a náklady, mé foto před a po, Jak vše probíhá..
lukas6452
Zdravím všechny co uvažují nad transplantací vlasů.
Byl jsem z dvěma klukama na této klinice 19.12.2018. Letěli jsme z Prahy 18.12.2018 a 21.12.2018 jsem už byl zpátky v Praze.Já jsem zpokojený s výsledkem zákroku.Do práce jsem šel 3.1.2019 a nikdo si u mě nevšiml, že bych absolvoval nějaký ten zákrok, protože se mi to dobře zahojilo a odběrové místo po 14 dnech tam mám už nové vlasy narostlý.V práci mě spíš jedna kolegině řekla,že mám hezký setřih vlasů a že mi to sluší a další zase řekla že mi to sluší a že jsem prokouknul, takže další pozitivní věc.Před tím mi to nikdy žádná žena neřekla a tak mi to udělalo radost. Jel jsem tam v z uživatelem Romster3 a ten vše domluvil a zařídil.
Vše probíhlalo takhle:
Den odjezdu 18.12.2018 jsem se s ním domluvil,že se sejdeme na Hl. Nádraží v Praze a ještě jeden kolega tam taky přijel vlakem a pak nás super autem odvezl k jeho baráku a od jeho baráku jsme jeli rovnou na letiště Václava Havla a tam na nás čekal další kolega a odtud jsme letěli do Istambulu v Turecku pěkným letadlem a dostali jsme na palubě i jídlo z normálníma kovovýma příborama.Dneska už v letadle nepodávají jídlo a když už, tak s plastovým příborem, který se snadno zlomý a tak jsem byl mile překvapený - prostě to bylo super.Po příletu na letiště v Turecku nás vyzvednul Taxi a odvezl nás na pěkný hotel.
Romster3 nás dne 19.12.2018 odvezl taxi na kliniku v Turecku a tam vše domluvil a vše nám vysvětlil a pak už si nás odvedli sestřičky. Zákrok začal asi po 7:00h a končil u mě po 14:00h, moji dva kolegové co taky absolvovali zákrok byly dříve hotový a tak na mě už čekali.Po té nás už taxik odvezl zpět na hotel a pak jsme šli s klukama na jídlo v Istambulu.
Jediné co vám dají po zákroku na hlavu je obvaz ze zadu odběrového místa hlavy ale ten hned druhý den sundají a tak už nemáte žádný obvaz na hlavě a vypadá to,že tam máte prostě ze zadu nalepený trošku obvazu ale není to nic strašného a v Turecku potkáte hodně lidí s tímto obvazem na hlavě a když odlétáte, tak tam je na letišti taky hodně lidí co absolvovali zákrok a nikdo v Turecku ani na vás moc nekouká, protože jsou tam na ty lidi už zvyklý a je to tam normální, protože je tam hodně klinik asi 1200 a jen nějaký jsou dobrý a pořád tam lítají plno lidí na tyto operace. V hotelu jsme dostali v ceně i snídani, která byla taky výborná - taková evropská a né moc turecká - já jsem si tam dával míchaná vajíčka a buchty a sýr a zeleninu atd. Pokoj na hotelu byl velmi hezký se sprchovým koutem a klimatizací. 21.12.2018 nás taxík odvezl na letiště v Turecku a odtud jsme letěli z pátky do Prahy. Od kliniky jsem dostal prášky a pathenol se šamponem.Už asi 5 dní je neužívám, protože jsem je dobral.Na fotkách vydíte jak vypadá hlava po 14 dnech.


před operací
před operací
po 14 dnech od transplantace
po 14 dnech od transplantace
odběrové místo po 14 dnech
odběrové místo po 14 dnech
lukas6452
Pokoj

sprcha1_hotel.jpg
sprcha1_hotel.jpg
uby.jpg
uby.jpg
sprcha2_hotel.jpg
sprcha2_hotel.jpg
peterb85
Ahoj, ako sa ta klinika vola, kolko stepov ti dali, kolko ta to cele stalo aj s prepitnym Roomsterovi? Diky moc za info
lukas6452
Mě tam dali 3400 štěpů.Ceny se můžou lišit, takže se zeptejte na cenu a volných termínů přímo uživatele Romster3 a on vám vše rád odpoví a klidně tam svámi pojede osobně.
inkognito91

lukas6452
Mě tam dali 3400 štěpů.Ceny se můžou lišit, takže se zeptejte na cenu a volných termínů přímo uživatele Romster3 a on vám vše rád odpoví a klidně tam svámi pojede osobně.

Podla mna 3400 stepov na tvoju hlavu je dost malo ... ja som bol na transke a mne dali 3200 a to len do kutov aby to vyzeralo dobre a tebe 3400 skoro na celu hlavu ... ale tak mozno to budes mat dobre drzim ti palce
peterb85
Inkognito..podla fotiek ti spravili nw3..3000 stepov len kutov by bola riadna blbost
Marek84
Lukas6452 , jaká byla tedy celková částka ve Tvém případě?
Lysohlávek
lukas6452Ahoj, máš fotku odběrového místa před zákrokem a kolik tedy byla celková cena u tebe?
lukas6452
Ahoj všichni, pokud vás zajímá celková cena a máte další otázky ohledně transplatace a volných termínů a ostatních věci, tak volejte přímo Romana na tel. 603159602 a ten vám rád zdělí aktualní cenu a můžete mu volat i bezplatně (přes aplikaci WhatsApp).
Nevím k čemu by vám byla moje vyfocená hlava ze zadu před zákrokem? Po zákroku jsem tam neměl žádné vlasy ze zadu a vlasy mi tam prostě dorostli. Nejprve vám strojkem ostříhají celou hlavu na té klinice,pak napíchají injekce do hlavy aby vás to nebolelo ten odběr a potom vám ze zadu odebírají štěpy(vlasy).
Lysohlávek
lukas6452 V podstatě jen nechápu proč to jsem píšeš,když nám nechceš odpovědět na otázky....
lukas6452
Odpověď pro uživatele Lysohlávek.
Já si myslím, že jsem vám tu dal kontakt na člověka, který vám na ostatní otázky odpoví - jaká je to klinika a kolik to stojí celkově. Podle mě, kdo bude mít opravdový zájem podstoupit tu transplantaci tak se mu ozve. Ty asi nemáš zájem jít na tu transplantaci, takže ti cena ani nemusí zajímat.Cena se odvíjí podle ceny letenky.Cenu tu sem psát nebudu, podkud někdo bude mít opravdoví zájem, tak se mu ozve na to mobilní číslo a i ty si tam můžeš klidně zavolat.
Lysohlávek
lukas6452 Mě bohužel transplantace není doporučena.....Takže prosím nedělej předčasné úsudky kdo má a nemá zájem...Ptal jsem se jestli máš fotku odběrného místa před zákrokem,protože jsem chtěl porovnat tvoje i moje odběrové místo,místo toho napíšeš skoro arogantním stylem že nevíš k čemu by to bylo....Jsme tu proto abychom tady si daly rady a tipy.
Myslím že každého tady zajímá i ten nejmenší poznatek a zkušenost.
Pokud máš domluvu že o ceně nebudeš mluvit,stačí to napsat jinak....
lukas6452
Odpověď pro uživatele Lysohlávek.
Bohužel fotku před odběrem ze zadu hlavy nemám.
<< . 1 . 2 . 3 .
Transplantace vlasůDiskuze Více vlasů.cz » Transplantace vlasů »

Transplantace vlasů v Instanbulu. Cena a náklady, mé foto před a po, Jak vše probíhá..

Váš příspěvek:
  :-) ;) ;) ;) :-( ...    Tučně Kurzívou Podtrženě    Odkaz na www stránku Link na YouTube video  

Přejít na forum: 

Provozovatel: Ing. Lukáš Vodička, Libická 6, 130 00 Praha 3, IČO: 865 81 716

Pohání easy forum software miniBB™ © 2001-2021  |  Optimalizace pro vyhledávače od SiteLab © 2003-2021