Transplantace v Turecku na vlastní pěst - Diskuze Více vlasů.cz

Transplantace vlasůDiskuze Více vlasů.cz » Transplantace vlasů »

Transplantace v Turecku na vlastní pěst

Autor Transplantace v Turecku na vlastní pěst
Zdenálek
Zdravím,
chtěl bych někdy v příštím roce (únor, březen) podstoupit transplantaci vlasů v Turecku, ale bez nějaké agentury. Můžete mi prosím někdo poradit nějakou opravdu kvalitní kliniku dle vlastních zkušeností?
A kdyby do toho chtěl třeba někdo jít se mnou, můžeme se klidně domluvit. Budu jedině rád...
Moc děkuji za příspěvky.

Zdeněk
Miloš Dušek

Zdravím,

také přemýšlím nad transplantací vlasů v Turecku bez cestovky. Hledal jsem trochu na netu a nevím, pro kterou kliniku se rozhodnout. Jen mě zaujalo, že ČeskoTurecko prý zprostředkovává transplantace vlasů v Memorial a Medicana a nic navíc za to nechtějí...

O jakých klinikách v Turecku uvažujete vy?
Lysohlávek
Zdar hoši,tohle by mě taky zajímalo.Narazil jsem na tohle ceskoturecko/transplantace-vlasu/
Jen moje anglina je dost na kosočtverec ale ta cena je super.
Lysohlávek
Bohužel nemohu vkládat odkazy
ČeskoTurecko

Lysohlávek
Zdar hoši,tohle by mě taky zajímalo.Narazil jsem na tohle ceskoturecko/transplantace-vlasu/
Jen moje anglina je dost na kosočtverec ale ta cena je super.


Děkujeme. Neznalosti angličtiny se určitě bát nemusíte. Máme v Turecku našeho českého tlumočníka, který bude po celou dobu transplantace vlasů s Vámi a také bude přítomen u pooperační kontroly. Někteří naší pacienti se také v nemocnici domluví rusky nebo německy. V nemocnici mají pro mezinárodní pacienty své tlumočníky.
Před samotnou transplantací vlasů Vám také v češtině odpovíme na jakékoliv dotazy. Také jsme non-stop na telefonu a můžete nám kdykoliv zavolat, pokud se třeba nedomluvíte na hotelu atd.
Další možností je, že si sebou vezmete někoho blízkého (manželku, kamaráda), kdo se anglicky domluví a uděláte si společný výlet.
ČeskoTurecko

Miloš Dušek
Jen mě zaujalo, že ČeskoTurecko prý zprostředkovává transplantace vlasů v Memorial a Medicana a nic navíc za to nechtějí...


Ano, je to tak. Za zprostředkování komunikace s nemocnicí se u nás nic neplatí. Pokud potřebujete s Vaším rozhodováním pomoci, nebo se chcete na cokoliv zeptat, napište nám email a rádi Vám pomůžeme.
mayo2000
Čo sa do boha stalo s týmto fórom? Samý sprostredkovateľ operácií v Turecku. Ľudia nebudte blbí a vybavte si to na vlastnú päsť. Nepodporujte tieto pijavice.
inkognito91

mayo2000
Čo sa do boha stalo s týmto fórom? Samý sprostredkovateľ operácií v Turecku. Ľudia nebudte blbí a vybavte si to na vlastnú päsť. Nepodporujte tieto pijavice.

Zalezi od toho ako to kto vezme ... kazdy si chce zarobit tak kazdy robi reklamu a tiez sa mi to nepaci ze spamuju tento web kadejake kliniky o ktorych som ani nepocul , jedinej osobne co som vdacny je David1985 cez neho som isiel do turecka na zakrok uz je to pol roka od vtedy, sice on to tu tiez propagoval ale David1985 na rozdiel od ostatnych nam ukazoval kvalitne transplantacie co sa potvrdila aj na mne aj ked uz som pol roka po zakroku ale ja z Davidom som stale dobry kamarat casto si piseme cez facebook dokonca mi zadarmo poslal aj tabletky na vlasy je to priatelsky clovek a ma charakter zober si ze nie kazdy na tejto stranke je tak zbehly aby zvladol si to vybavit vsetko sam ... ani ja neviem dobre po anglicky a neviem sa orientovat v zahranici a David1985 mi padol vhod lebo som sa o nic nemusel starat a vsetko vybavil za mna , je mi jasne ze maju zato odmenu ale ludia ako on si tu odmenu zasluzia ako pisem pol roka po mojom zakroku a David sa na mna nevykaslal a furt sme v kontakte , ale tieto nove pijavice ako si to ty nazval co tu propaguju kliniky v turecku co niesu ani zname by som im moc neveril , profil co ma ledva par prispevkov a uz tu spamuju...
ČeskoTurecko

Ano, přidanou hodnotou našich služeb je, že českým zájemcům o transplantaci vlasů v Turecku pomůžeme v komunikaci s tureckou nemocnicí a mohou se na nás kdykoliv obrátit s dotazem v češtině. Díky naší exkluzivní spolupráci stojí u nás transplantace stejně, jako ji nabízí přímo nemocnice, tedy například 1850 EUR (cca 48 000 Kč) od nemocnice Memorial.

My jako ČeskoTurecko jsme expert na Turecko již od roku 2013. Kromě transplantací vlasů děláme v Turecku i další služby. V Turecku se perfektně vyznáme, domluvíme se turecky a také známe místní prostředí. Právě proto spolupracujeme s těmi nejlepšími soukromími nemocnicemi v Turecku.

Nemocnice, které zastupujeme sice nejsou v ČR tolik známe, ale v Turecku se jedná o top značky se špičkovou lékařskou péčí. Memorial Hospitals Group má celkem 11 nemocnic po celém Turecku a ročně obslouží 40 000 mezinárodních pacientů z 92 zemí světa. Istanbulská nemocnice Memorial Bahçelievler, kde se pro naše klienty provádění transplantace vlasů, je nejmodernější nemocnice v Evropě.

Medicana Health Group má celkem 13 nemocnic a je průkopníkem ve zdravotním turismu v Turecku. Mají tedy s mezinárodními pacienty velké zkušenosti a stará se o ně speciální tým lidí.

Díky našim jedinečným znalostem a kontaktům v Turecku přinášíme na český trh úplně nový standart služeb a to samozřejmě nezůstává bez odezvy od cestovek a zprostředkovatelů.
Transplantace vlasůDiskuze Více vlasů.cz » Transplantace vlasů »

Transplantace v Turecku na vlastní pěst

Váš příspěvek:
  :-) ;) ;) ;) :-( ...    Tučně Kurzívou Podtrženě    Odkaz na www stránku Link na YouTube video  

Přejít na forum: 

Provozovatel: Ing. Lukáą Vodička, Libická 6, 130 00 Praha 3, IČO: 865 81 716

Pohání easy forum software miniBB™ © 2001-2022  |  Optimalizace pro vyhledávače od SiteLab © 2003-2022