Padání vlasůDiskuze Více vlasů.cz » Padání vlasů »

Příliš velká starost

Autor Příliš velká starost
yungboy
Ahoj, chtěl bych se zeptat, cca 2 roky se starám o svůj účes jelikož mám dost neposedné vlasy. a chtěl bych se zeptat, myslíte, že škodí vlasům když každý den si myju hlavu (někdy 2x denně jednou třeba šampon a podruhé jen vodou), každý den si lakuji vlasy fakt extrémně do tvrdého účesu? jelikož pozoruji, že mám místy tenké a slabé vlasy, docela i padaj a většinou když mám na hlavě lak tak mi z něj z škrabe hlava. popřípadě nějaká rada jak nějak ''zdravě" držet svůj účes bez použití laku na vlasy a každodenního mytí? je mi 23let. Předem díky za odpovědi.
tom305
yungboy
Záleží, jak ti takhle časté mytí snáší pokožka hlavy a jaký na to používáš šampon, ale mýt si hlavu 1x (nebo i 2x) denně je moc častý a někdy je to i nevhodný, jelikož to může hodně vysušovat vlasy i pokožku hlavy. S tím lakováním opět záleží co používáš, ale jestli sám říkáš, že to lakuješ extrémně tvrdě až tě z toho škrábe hlava, tak to dobrý není.
S tím ztenčováním a padáním vlasů se podívej v rodině, jestli je někdo z příbuzných plešatý - pokud ano, může to být bohužel pravděpodobně začínající AGA. Jestli máš štěstí a v rodině nikoho s AGA nemáš, tak je možné, že ten problém je způsoben tím, co všechno za přípravky na tu hlavu nanášíš a jak často.
vlasyvhaji
Plesatost muze rozjet i zanet, takze pokud se chovas ke sve hlave hrozne, mohl sis tim spustit plesatost. Na nejake lakovani se proboha vykasli jsme prece chlapi....
Hlavu si umyvej podle toho jak moc se ti masti...
Padání vlasůDiskuze Více vlasů.cz » Padání vlasů »

Příliš velká starost

Téma je uzavřeno, proto nemůžete odeslat příspěvek.
Přejít na forum: 

Provozovatel: Ing. Lukáš Vodička, Libická 6, 130 00 Praha 3, IČO: 865 81 716

Pohání community script miniBB™ © 2001-2022  |  Optimalizace pro vyhledávače od SiteLab © 2003-2022