Konzervativní léčba padání vlasůDiskuze Více vlasů.cz » Konzervativní léčba padání vlasů »

Tetování vlasů headstyle

Autor Tetování vlasů headstyle
zebra
Zdravím Vás,

Chodievam na toto fórum už niekoľko rokov a chcel by som sa podeliť o osobné skúsenosti, čo sa týka tetovania vlasov. Mám totiž už za sebou tetovanie vlasov v troch rôznych salónoch, takže skúsenosti mám na rozdávanie. Holá hlava sa mi jednoducho nepáči a s tetovaním vyzerá človek proste úplne ináč.

Začal by som tým, že moje prvé tetovanie som si nechal tetovať v salóne v jednom meste presne v strede Slovenska (meno salónu nepoviem, lebo pani mi naozaj chcela pomôcť) bolo to s prístrojom Oron 57 - sú to také tetovacie mikroihly nasadené na jednom malom kotúči. Výsledok je jednoducho nedostačujúci, navyše tatér nemôže kontrolovať koľko krát prejde po jednom mieste a v niektorých miestach potom vznikajú akési machule, ostatok sa potom ešte pretetuje jemnou jednohrotovou ihlou Oron, ale vzhľadom na to, že sa tam používa klasicky atrament, tak výsledok ide z hlavy veľmi rýchlo dole a jednoducho to ani nevyzerá dobre a pani, aj keď bola veľmi príjemná to jednoducho nevie robiť. Neodporúčam

Ďalším salónom, ktorý som navštívil a nechal si tam aplikovať tetovanie je ďalší nemenovaný salón v Bratislave, kde vás budú tetovať klasickou jednohrotovou ihlou a klasickým atramentom. Výsledok je taký, že na veľa miestach sa mi to rozpilo bodky boli hrubé, presne tak ako to má malapiece - on v tom salóne bol určite tiež. Jedinú časť, ktorú som si v Bratislave nedal tetovať je zadná strana temena. Mladá slečna to proste nevie robiť. Neodporúčam.

Konečne sa dostávame k tretiemu salónu, kde som si po zosvetlení farby z posledného tetovania nechal urobiť hair tattoo a verte, či nie, bol som v Olomouci u pána Suchánka. Keď mám pravdu povedať a pozrel som sa na jeho tetovanie, ktoré mu urobili v jednom salóne v Brne, kde mu neskutočne dokaličili hlavu, tak som mal chuť utiecť, lebo som ho automaticky podozieral, že si to robil sám a nezvládol to. Strach som teda určite mal, ale opäť som išiel do toho a výsledok je taký, že toho ani prinajmenšom nemôžem ľutovať. Bodky sú naozaj také maličké mikro ako vlas, sú ostré a nerozpíjajú sa, strašne ľutujem, že som tohto človeka nenašiel hneď na začiatku, pretože to je jediný človek, čo to vie naozaj robiť a aspoň mi z časti opravil to, čo už mám pokazené. Pán Suchánek má aj releventné fotografie na stránke, ktoré sú jeho. Iné salóny ani poriadne fotografie na svojich stránkach nemajú, lebo je im jasné, že to robiť nevedia. 29. 6 na pondelok som objednaný na ďalšiu korekciu a aspoň Vám po tomto dátume ukážem tú zadnú časť temena, ktorú som pred tým nemal u nikoho tetovanú.

Nie som z tých čo by si niečo vymýšľal. Tí ktorí budete mať odvahu, tak to skúste a dúfam, že som pomohol pri rozhodovaní a tí ktorí chcú podozrievať, tak budú aj naďalej a neskúsia nič a budú vlastne vedieť o tom hovno.
mefisto
Zdravím včera som konečne nabral odvahu a dal som si spraviť tetovanie u pána Suchánka v Olomouci a spravil som dobre sedel som u neho cca 5 hod ale výsledok je neuveriteľný a za cenu ktorá je viac ako prijateľná .....


PS: Ďakujem pánom ART a ZEBRA že mi otvorili oči a pomohli rozhodnúť sa...
Richard
mefisto
Zdravím včera som konečne nabral odvahu a dal som si spraviť tetovanie u pána Suchánka v Olomouci a spravil som dobre sedel som u neho cca 5 hod ale výsledok je neuveriteľný a za cenu ktorá je viac ako prijateľná .....


Pan Suchánek z Olomouce je na tetování vlasů v Česku jednička. Viděl jsem jeho práci a vypadalo to super, opravdu jako oholené husté vlasy.
Kožak 69

Zdar pánové,
tak už jsem se konečně rozhodl a mam koupenou letenku do Londýna.
Budu tam tři dny a zajdu na konzultaci do tří klinik (všechny tři jsou ve stejné ulici "Harley Street").

HIS Hair Clinic ___ www.hishairclinic.com
SKALP ___ www.skalp.com
Vinci Hair Clinic ___ www.vincihairclinic.com/scalp-pigmentation/

Po absolvování všech konzultací se možná rovnou rozhodnu podstoupit první zákrok, teda pokud budou mít volný termín.

Máte někdo zkušenosti s nějakou z nich, nebo máte nějaký zajímavý dotaz na který bych se tam měl zeptat?
damien
Jest to o wiele lepiej firma
http://www.scalp-aesthetics.com

również sprawdzić tę witrynę
http://www.scalpguru.com
PetulaZlupkova
To je nastřelování vlasů?
Art
Dobrý den, před půl rokem jsem absolvoval tetování vlasů u p.Suchánka v Olomouci , po zákroku jsem měl největší obavu aby se to nerozpilo, nic takového se nestalo a byl jsem velmi spokojen. Přišlo léto a sluníčka bylo opravdu hodně, měl jsem trochu strach, aby to zase pro změnu nevybledlo, samozřejmě při poledních vedrech každý rozumný člověk nosí nějakou pokrývku hlavy, ale nechtěl jsem ji nosit celý den. Mazal jsem si obličej i hlavu krémem se silnějším UV filtrem a mohu říct že nedošlo k nějakému výraznějšímu vyblednutí. Takže všechno je jak má být jsem rád že jsem si tetování nechal udělat.
Lopus
Tak vytetovat si vlasy, to by mě nenapadlo.
Kožak 69

Takže vážení, byl jsem ve všech třech klinikách a zde jsou mé poznatky:

HIS £ 3.600 _ 5 sezení (doplnění po letech £ 200/h)
SKALP £ 4.800 _ 3 sezení
Vinci £ 4.500 _ tolik sezení kolik bude potřeba (když se použije slevový
kupon z internetu tak to vyjde na £ 4.000)


k tomu když se připočítají minimálně 3 zpáteční letenky, 6 transferů z/na letiště, ubytování a jídlo, tak to vyjde docela na ranec. Jen za tyto konzultace jsem dal cca 10.000,- a to jsem měl ubytování a večeře u kamarádky.

SKALP: Z toho co jsem viděl se mi asi nejvíce líbila práce od SKALP. Viděl jsem tam dva kluky kteří to měli opravdu hezky udělaný, ale naopak ten típek který to tetuje to hezký neměl, ten už měl jen rozpitou modrou barvu bez teček. Když jsem mu řekl, že se mi jeho hlava nelíbí tak mi odpověděl, že on podstoupil již cca 21 sezení.

HIS: V HISu jsem viděl jejich práci pouze na tom chlapíkovi se kterým jsem měl konzultaci a to protože konzultace byla až od 19:00 a žádný klient už tam nebyl. Oproti ostatním dělají první a druhý zákrok po týdnu, což je výhoda protože když tam budete bydle týden tak ušetříte jednu letenku.

Vinci: Tady jsem viděl tetování na jednom klientovi přímo při zákroku a po tom co mu to dodělali, jsem zákrok pocítil i na vlastní kůži protože mi udělali 7 zkušebních teček. V tomto salonu neřeší počet sezení, za stejnou cenu Vás tetují tolikrát, kolikrát je potřeba. Na internetu jsem zahlédl slevový kupon na £ 500.


Zatím nevím pro jakou kliniku se rozhodnout, do všech budu psát ještě email abych zjistil další info. S ohledem na cenu a ukázky práce které prezentují na internetu se zatím přikláním k HIS.
Afro
Dobrý den, já jsem si dnes v sekci Novinka - tetování vlasů dovolil napsat po devíti letech opět pár řádků, ale jestli Vám to nebude vadit, rád bych to dokončil zde, protože to má své opodstatnění. Jen to tu uvádím pro informaci, protože netuším, v které sekci je vás více, ale pokud vás to bude zajímat, tak ať nebloudíte, nebo zbytečně nehledáte to podstatné, ikdyž věřím, že kdo hledá, ten najde...
Afro
A ještě jedna velmi důležitá věc, trošku mi vadí, že byť jsem 9 let na tomto webu nic nepublikoval, můj účet (nick) Afro byl komplet smazán, přestože mé příspěvky ze sekce dárcovské urinoterapie z roku 2006 tu existují i nadále. Nejspíš v rámci nějaké čistky provozovatele serveru, možná z důvodů mé neaktivity. Takže když jsem si dnes zřídil účet znovu, naprosto pod stejným nickem Afro, registrace proběhla bez problémů a to mě přesvědčilo, že můj původní účet doopravdy neexistuje, jinak by mě to nepustilo. Jen chci říct, že tu nejsem nováčkem, spíše se považuji za veterána...
Afro
Tak mám zase chviličku, abych se s vámi podělil o pár vět. U mě vše začalo po mých 21 letech a jak jsem psal, už je to skoro 20 let nazpět, takže hoooodně dlouho. Začalo to všechno kouty, jinak jsem měl hustější vlasy, než vydra kožich. Ale ty kouty, to mě fakt vadilo. Chtěl jsem česat vlasy nahoru, gelovat, tvořit, prostě se líbit opačnému pohlaví, tak jsem šel za svým cílem a podstoupil jsem vlasovou transplantaci. Teď není úplně podstatné kde to bylo, jen dnes s tak velkým odstupem času vím, že to byla největší chyba v mém životě. Věřte nebo nevěřte, tu chybu jsem opakoval vždy s odstupem dalšího roku ještě 2x, takže se v součtu jednalo o 3 transplantace a to z jednoho prostého důvodu, protože jedna, nebo dvě byly nedostačující z hlediska hustoty, přirozenosti a vizuálního vzhledu. Vím o této problematice hodně moc, ale raději bych zapomněl. Každopádně po té 3. a po těch všech procesech hojení, než vám to začne růst, kdy se musíte obalit i nutnou dávkou trpělivosti jsem si připadal jako "King"

Tento status mi vydržel asi 5 let, pak začalo řídnout celé temeno hlavy, ale přitom v koutech máte transplantované vlasy, takže přemýšlíte co dál, další transplantace, zase tolik peněz, má to vůbec cenu, protože stejně nevíte, co bude dál, kde ta pleš může skončit, kam se Vám to ještě může rozjet? No dostanete se do nekonečné spirály, kdy přemýšlíte nad transplantací a kdy zase budete muset jít na další. Škoda je, že Vám ve 21. letech nikdo z těch pánů doktorů neřekne, mladej, přijď, až Ti bude 40, uvidíme, jak bude vypadat Tvá hlava, nebo jaké jsou Tvé genetické předpoklady. Je to pochopitelné, jste zdrojem jejich příjmů, berou Vás jen jako další hlavu. A abych jim jen nekřivdil a jsem upřímný, netuším, jestli bych si to tenkrát vůbec nechal rozmluvit.... Takže toto je mé upozornění, než se rozhodnete něco takového podstoupit, zajímejte se o to, jak může váš vlasový porost vypadat za X let, neřeště jen to, jak vypadáte momentálně, ale dívejte se hodně do budoucnosti.

Další roky jsem úplně přestal žít, sportovat, protože různě začesáváte zbytek vlasů, kamuflujete, lakujete, aby vše drželo. Bojíte se deště, nebo silného větru, když se Vás dítě zeptá, jestli s ním půjdete do bazénu, vymluvíte se na práci. Spíte jen napůl, abyste si přes noc nerozcuchal to, co jste před tím více jak hodinu kamufloval. Duševně se deptáte, propadáte depresím a co je nejhorší, pomalu ztrácíte svou rodinu. Asi se mě zeptáte, tak proč si to neoholil? Věřte mi, udělal bych to už dávno, nemám vůbec špatný tvar hlavy, ale když po těch transplantacích máte rozpáranou hlavu od ucha k uchu, tak se zase bojíte toho, až budete stát někde ve frontě a všichni za vámi budou zírat. A ikdyž by nezírali, tak Vy si to stejně budete myslet a to už zavání stihomamem, že? Zkoušel jsem lecos, minoxidily, odvary z kopřiv, pepř dokonce i zmiňovanou urinoterapii s nadějí, že něco zafunguje. Měl jsem obrovské štěstí na toleranci mé ženy, protože si se mnou užila až až.... Kolikrát se mě ptala při té urinoterapii, jestli to chci do hrníčku, nebo budu pít rovnou z "lahve" protože jsem najivně doufal, že když do těla dostanu alespoň trošku ženského hormonu, který by dokázal zacvičit s mužkým DHT, tak se mi vlasový porost zlepší. To není život a v tomto směru se mě nesnažte následovat, promrhal jsem 20 let života řešením problému s mými vlasy a vlastně by to ani nebyl problém, kdybych kdysi nepodstoupil transplantaci, protože dnes bych chodil oholený na plech jako spousta jiných chlapů a možná byl v pohodě. Jenže toto jsem si tenkrát neuvědomil. Klidně bych o tom mohl napsat knihu, ale zajímat to bude jen vás, které trápí stejný problém....

Proč to všechno píšu do této sekce. Vlasová mikrodermální pigmentace je relativně nový pojem, tetování vlasů jako název se mi osobně moc nelíbí, tetování mám na předloktí, některé holčiny zase mají vytetované krásné motýly nad prdelkama. Každopádně mi tato metoda dala jakousi naději na lepší život, dala mi šanci zapomenout na těch předchozích 20 let a užít si ještě ty roky, které mám před sebou. Takže pokud jsem do teď někoho nudil, věřte mi, že teď už to bude jen o mikrodermální pigmentaci.
Afro
Dobrý den, zase mám nějakou tu chviličku, abych dnes něco přispěl. Včera jsem v poslední větě napsal, že už bych se chtěl věnovat jen mikrodermální pigmentaci. Když jsem toto dopsal a zveřejnil, tak jsem si tu pak procházel všechna ta témata a zastavil jsem se nad jedním, jehož název zní: Zvedla Vám transplantace sebevědomí? Tak mi promiňte, že se k tomu ještě dnes vracím, možná je to pro mě jakási satisfakce a jsem rád, že se z toho právě tady můžu vykecat. Transplantace mi sebevědomí zvedla a hodně, ale trvalo to jak jsem uvedl cca 5 let, než Vám začnou řídnout plochy netransplantované. Jste mladí, chcete ten problém řešit okamžitě a ne čekat, co se na vaší hlavě objeví za pár let. Na co čekat, já to chci řešit okamžitě, na "stará kolena" už mi to bude k ničemu. Přesně takhle jsem uvažoval i já. Pak Vám do toho přijde rodina, řešíte bydlení a věřte, že peníze je kam dávat. Takže ať už se rozhodnete pro transplantaci FUT nebo FUE technikou, nechte si udělat odborná vyšetření scalpu, kde třeba prozatím ty vlasy ještě máte, co by Vám mohlo napovědět, kam Vám budou vlasy utíkat. Zohledněte genetické předpoklady, můj otec měl v 55 letech neskutečné háro, tak jsem si fandil, ale doktor mi říkal, že se to dětí i přes generaci, otec mojí mamky, dokonce i otec mého táty, oba byli bez vlasů. Prostě snažte se koukat i pár let dopředu. Co se týká klinik a lékařů, dnes se mi nejvíce líbí práce Dr. Wonga z Hasson and Wong, myslím si, že umí i multiplikaci vlasových folikul, dostali ocenění za svou práci, ale je mi jasné, že pro spoustu našinců je tato klinika nepřístupná ať už z geografického hlediska, či toho finančního. Co se týká multiplikace vlasových folikul formou kmenových buněk, nebo klonování, jak chcete. Toho se já nejspíš nedožiju, ale i v tomto jednou spočívá naděje všech holohlavých, otázkou zůstává, kdy a za kolik? Tak a to je k transplantacím doopravdy vše.

Konečně k té mikrodermální pigmentaci. Všichni jsme si tu přečetli o zahraničních klinikách, jako je HIS, Vinci, nebo Scalp a všechny bezesporu patří k těm nejlepším. Zkoušíme je kontaktovat, sbírat informace a žasneme nad jejich výsledky. Aby ne, když se podíváte na jejich stránky do galerií, těch obličejů a hlav vyfocených před a po zákroku, všechna ta videa a všichni Ti kluci vypadají bezvadně, jakoby omládli, že? Je to z jejich strany velmi kvalitní promo, které Vám přidá na důvěře, ale popravdě, našel by se tu někdo z Vás, kdo by to měl takto perfektně udělané, nechal by se nafotit bez žádného zatmavování obličeje, nebo dokonce se nachal natočit na video, jak vypadal bez vlasů a po zákroku a ještě o tom veřejně hovořil třeba na Youtubu? Kolik by Vás bylo, docela mě to zajímá? Já si myslím, že nikdo a to z několika důvodů. Jednak je to povahou našeho národa, k tomu je potřeba určitá dávka exibicionismu a pak si myslím, že je málo těch, kteří to mají udělané doopravdy pěkně a Ti, co to mají udělané špatně, ti před kameru nebo fotoaparát určitě nepolezou, ikdyž tady je pár kluků, kteří zveřejnili i tu horší práci, ale vše je to fotografie od čela nahoru, ale i za takové fotky děkuji, protože vidím, jak to vypadat nemá a jakým salonům se vyhnout velkým obloukem. Současně to ale posiluje naši nedůvěru cokoliv podstoupit v naší zemi a co je nejsmutnější, že ta studia, která Vám to takto sprasila se domnívají, že jejich práce je odvedená na výbornou a že takto to má vypadat. Sakra proč tu činnost vůbec vykonávají, ať dělají permanentní makeupy, umělé nehty, cokoliv jiného. Já bych jim zakázal činnost, některé pozavíral, protože celé povědomí o této problematice deklasují a vzbuzují nedůvěru a proto se všichni snaží utíkat k HISu, nebo Vinci a dalším podobným klinikám. A pokud je to jinak, tak mě prosím opravte.
Afro
Já jsem také přemýšlel o HISu, nebo Vinci, ale narazil jsem na jedno zajímavé video jednoho klučiny, který absolvoval tuším 3 nebo 4 sezení v HISu, je to opět otevřené video, na kterých je vidět před a po zákroku, kde s odstupem času testuje styl holení a různé přípravky na ošetření pokožky, aby se mu temeno hlavy nelesklo apod. Nejedná se o žádné interní video z HISu. A popravdě, já si myslím, že kluci, kteří vystupují na těch videích možná dostali nabídku, že pokud se takto nechají zveřejnit, tak proceduru možná mají zdarma, nebo s nějakou výraznou slevou. Klasický bartrový obchod ve výsledku s dobrou reklamou pro kliniky. Ale zpět, ten kluk tam říká, že to poslední finální sezení absolvoval u Vinci, protože z HISu mu to vždy po nějakém čase vybledlo, což je normální, protože každý máme jiný typ pokožky, jinak agresivní pot, metabolismus, někdo sportuje více, někdo méně, nejhorší je asi to UV záření, ale teprve teď je prý spokojený. Ale co je zásadní pro mikrodermální pigmentaci, nesmí v žádném případě dojít ke koagulaci pigmentu v epidermální vrstvě pokožky, jednoduše k rozpití a to je ten zásadní rozdíl, proč to z HISu, či Vinci kliniky vypadá naprosto luxusně narozdíl od místních salónů, kde Vám to s radostí udělá holka, která ještě včera dělala permanentní makeup. Je to jako když si někde za rohem nabrnknete prostitutku, chvíli se cítíte dobře, ale nevíte, co si přinesete domů )))) Jen doufám, že tím nikoho neurazím, ale bohužel je to tak a fotografie těch některých kluků tady na fóru jsou toho důkazem. Ptal jste se třeba někdo lidí v HISu na složení používaných pigmentů? Co je to za látku? Její složení? Neptejte se, je to jejich know-how, nepoví Vám to. Určitě si to nevyrábí sami, jen míchají potřebné odstíny a my jsme ochotni za velmi pěknou práci utratit velmi velké peníze, což v našich končinách také není úplně pro každého.

Takže po letitých zkušenostech a financích, které mě stály ty zmiňované transplantace a vlastně byly úplně k ničemu, které byly zdrojem většiny mých problémů, stavů, věřte mi, jsem teď hodně opatrný a vlastně nedůvěřivý, ale pořád jsem toužil najít něco, nebo někoho, kdo by dokázal předvést stejné výsledky, jako v Birminghamu, ideálně za mnohem lepší finanční výdaje a vyřešit tak mé stavy beznaděje a zoufalství při každém pohledu do zrcadla. Víte, já to musel začít řešit, protože jsem začal ztrácet to nejcenější, co v životě mám, vlastní rodinu....
Kokotaar 2
Afro
á jsem také přemýšlel o HISu, nebo Vinci, ale narazil jsem na jedno zajímavé video jednoho klučiny, který absolvoval tuším 3 nebo 4 sezení v HISu, je to opět otevřené video, na kterých je vidět před a po zákroku, kde s odstupem času testuje styl holení a různé přípravky na ošetření pokožky, aby se mu temeno hlavy nelesklo apod. Nejedná se o žádné interní video z HISu. A popravdě, já si myslím, že kluci, kteří vystupují na těch videích možná dostali nabídku, že pokud se takto nechají zveřejnit, tak proceduru možná mají zdarma, nebo s nějakou výraznou slevou. Klasický bartrový obchod ve výsledku s dobrou reklamou pro kliniky. Ale zpět, ten kluk tam říká, že to poslední finální sezení absolvoval u Vinci, protože z HISu mu to vždy po nějakém čase vybledlo, což je normální, protože každý máme jiný typ pokožky, jinak agresivní pot, metabolismus, někdo sportuje více, někdo méně, nejhorší je asi to UV záření, ale teprve teď je prý spokojený. Ale co je zásadní pro mikrodermální pigmentaci, nesmí v žádném případě dojít ke koagulaci pigmentu v epidermální vrstvě pokožky, jednoduše k rozpití a to je ten zásadní rozdíl, proč to z HISu, či Vinci kliniky vypadá naprosto luxusně narozdíl od místních salónů, kde Vám to s radostí udělá holka, která ještě včera dělala permanentní makeup. Je to jako když si někde za rohem nabrnknete prostitutku, chvíli se cítíte dobře, ale nevíte, co si přinesete domů )))) Jen doufám, že tím nikoho neurazím, ale bohužel je to tak a fotografie těch některých kluků tady na fóru jsou toho důkazem. Ptal jste se třeba někdo lidí v HISu na složení používaných pigmentů? Co je to za látku? Její složení? Neptejte se, je to jejich know-how, nepoví Vám to. Určitě si to nevyrábí sami, jen míchají potřebné odstíny a my jsme ochotni za velmi pěknou práci utratit velmi velké peníze, což v našich končinách také není úplně pro každého.

I když už na tyto stránky nechodím, tak jsem ze zvědavosti po dlouhé době zavítal na tyto stránky a musím reagovat na tento příspěvek.
Vlas mi začaly padat od 20 let. V mých 30 už to došlo do takové fáze, že každý účes působil směšně, tak jsem se rozhodl pro tetování vlasů u pana Suchánka v Olomouci.
Musím přiznat, že jsem dlouho zvažoval jestli do toho jít. Trvalo mi to prakticky rok než jsem se k tomu odhodlal.
V květnu 2015 jsem u pana Suchánka absolvoval 2 sezení. Doporučuje 3 a já s tím souhlasím. (Na 3. se teprve chystám) Popravdě, netušil jsem jak mi tento zákrok může změnit život, díky tomu jsem omládl minimálně o 5 let, zbavil jsem se jakýchkoliv problémů s pleší a dá se říct, že se mi mnohem zlepšil život po všech stránkách. Práci pana Suchánka považuji za velice dobrou.
Je to také jeden z důvodů proč jsem přestal chodit na tyto stránky. Problém s vlasy se mě už netýká.
Afro
Díky za reakci, je fajn, že jste se vrátil na toto fórum. Já se tu rozepisuji celkem ze široka, aby si lidé dokázali udělat lepší představu o tom, jak si člověk kvůli takové banalitě, jako jsou vlasy, může v životě nadělat spoustu problémů, třeba i neuváženě a současně si myslím, že to pochopí jen ti, kterých se problém s vlasy týká. Ale nezoufejte, doopravdy to má své řešení. Pokud budu mít zítra trošku času, rád bych to celé dopsal.
Afro
Tak jsem tu, abych to nějak dokončil, určitě už mě máte plné zuby. Takže, co se týká zahraničních klinik, pánové, pokud vám není líto peněz, chce se Vám opakovaně cestovat, toužíte po reprezentativních prostorech, nablýskané recepci s pěknou holčinou, která se na Vás při vstupu do dveří pěkně usměje a samozřejmě s pěkným výsledkem na hlavě, jeďte do HISu, nebo Vinci, tohle všechno se totiž promítá do koncové ceny, kterou ve finále musíte uhradit. Já nejsem fajnovka, takže si na to ostatní nepotrpím, zajímá mě skutečně jen ten finální výsledek a jak jsem psal, hledal jsem někoho, kdo by stejnou práci dokázal realizovat i u nás za určitých podmínek. Ta nejzásadnější byla, že nechci, aby se to rozpíjelo, ale kdo Vám dá záruku, že tomu tak nebude? Pokud si přečtete tuto diskuzi od začátku, hned v úvodu narazíte na nevraživost olomouckých salónu, která dále graduje. Je až neskutečné, co to dělá s nedůvěrou a celou problematikou, jako takovou. Nikde jsem neviděl, že by se HIS, nebo VINCI navážel jeden do druhého, proč by to proboha dělali? Dobře vědí, že když s tím začne jeden, nebo druhý, ublíží nejen sobě, ale celé té koncepci jako takové, proč to vlastně celé vzniklo. Ale zpět domů. My jsme bohužel závistivý národ a jestliže se někomu daří lépe, někdo něco umí lépe, než ostatní, se skřípěním zubů mu to "přejeme" Raději ho zašlapeme, nakydáme špínu, ale opět, té problematice, tomu šíření podvědomí, že tu někdo dělá něco úplně stejně jako v Anglii, že by tu mohlo existovat něco pro nás, které úbytek vlasu trápí, tak tomu to nepomůže a já přestávám důvěřovat, přestože chci a moc si přeji, aby tu byl někdo, kdo to také umí a kdo mi dokáže pomoci vyhrabat se z té mé 15 leté tmy.

Znám tuhle diskuzi už skoro z paměti, hned na první straně zveřejnil p. Martin 1187 fotografii, někdo se pod tím rozplývá nadšením, hned ten další to samé neguje a já souhlasím s tím dalším názorem, pane Martine 1187, neuražte se, ale takto si to nepředstavuji a ten dotyčný salón, kde Vám to dělali by měli zavřít nebo by měli být v tomto salonu natolik soudní, že pokud mi ostatní to porovnáme s fotografiemi z HISu a jasně vidíme ten rozdíl, tak by sami tuto proceduru měli přestat nabízet, protože klukům przní hlavy a já to považuji za trestný čin, který by si měli odsedět a ne za to ještě inkasovat peníze.

Pak se tu někteří naváží do jiného olomouckého salónu, který patří panu Suchánkovi, ale paradoxem je, že pan Suchánek zde práci ostatních salónů vůbec nehaní? On se jen neustále brání cizím útokům a já přemýšlel nad tím, proč je v takové pozici? Někdo mu něco nepřeje? Tak jsem mu v lednu letošního roku napsal e-mail a popsal veškeré problémy, které jsem si těmi transplantacemi způsobil, v podstatě to, s čím jsem se tu podělil s Vámi. Ten mail spíš byla taková žádost o pomoc v mé beznaději, tonoucí se stébla chytá. Na závěr toho mailu jsem se ho dotázal, jestli bych se s ním někdy mohl spojit, aby mi o té jeho proceduře řekl něco více. Přišla mi lidská odpověď, že když budu potřebovat, ať zavolám kdykoliv. Udělal jsem to až na začátku tohoto měsíce a nesmírně lituji toho, že jsem to neudělal mnohem dříve. Včera mě potěšil i p. Kokotaar 2, který reagoval na můj příspěvek, protože i on ještě na 4. straně této diskuze psal o podvodu, pan Suchánek se opět jen bránil, co jiného mu zbývá a nakonec jsem se včera dočetl, že právě pan Suchánek je ten, kdo mu pomohl vyřešit problém s pleší. A já se musím přidat, momentálně mám 3 dny po druhém sezení a cítím, že opět začínám žít. A za to všechno vděčím panu Suchánkovi, protože mi nejspíš pomohl vedle ztráty vlasů, ztráty sebevědomí, možná nechuti žít, tak mi pomohl zachránit hlavně svou vlastní rodinu a bez ní bych si teprve uvědomil, jakou nesmyslnou cenu jsem kvůli vlasům byl nucen zaplatit. Takže ještě jednou veliké díky.

Jinak kdybyste kdokoliv, na cokoliv měl nějaké dotazy, rád odpovím a pomůžu. Ještě se později pokusím napsat, co všechno obnášelo to zásadní rozhodnutí se k panu Suchánkovi vydat. Mé pocity den před tím, kdy musíte všechno oholit a nebudu lhát, že jsem neměl obrovský strach.
desperatos
AFRO:
Kolik si měl celkem graftů z těch transplantací? Brals i finasterid, dutaterid?
Nějaké fotky toho tetování. Před a po?
Díky
Afro
To DESPERATOS:
Ahoj, jak jsem psal výše, jednalo se pouze o vyplnění koutů. Ty kouty nebyly nijak obrovské, abyste si nemyslel, že jsem je měl až do půlky hlavy, to ne. Ostatní hustota vlasů a kondice byla vynikající. V době, kdy jsem to podstupoval existovala pouze FUT metoda a musím říct, že až po tom třetím zákroku to komplet vypadalo super, zejména když se to nějak nastylovalo třeba za pomoci gelu. V součtu se jednalo o 1 500 štěpů, které byly vsazované i mezi původní vlasy, ale po pěti letech a dál začalo peklo. Každým rokem horší a horší, dokonce si myslím, že vypadly i některé transplantované vlasy a když jsem si představil, co všechno zase podstupovat, co to bude stát peněz, že se chvíli budete skrývat před okolím a cca 3 měsíce, než Vám něco začne růst a další 3 měsíce, než to má tu délku, kterou potřebujete, tak jsem to vzdal. Už jsem o tom věděl tolik, co to obnáší, že jsem na to neměl sílu. Přišlo trápení, koneckonců to si můžete přečíst výše. Každopádně rozhodnutí je vždy jen a jen na jedinci. Já Vám jen poradím, nekoukejte na velikost toho problému jak se jeví teď, ale jak velký může být za pár let. Jinak Finasterid a podobná svinstva jsem nebral. Co se týká fotek mikropigmentace. O ty před zákrokem poprosím pana Suchánka, své nemám a fotky po zákroku sem určitě umístím, chci sem umístit fotografie po tom 3. sezení, na které jedu příští týden, abych dodržel přesně tu proceduru, kterou pan Suchánek doporučuje. Zkrátka si přeji, aby byl vidět hlavně ten finál, přesně to jak to má vypadat a ne polotovar, ikdyž i teď je to super. Ale pokud budete naléhat, umístím sem klidně i foto po druhé korekci, byť to není dokončené. Sice nepatřím mezi exibicionisty, už mám svůj věk, ale nemám s tím absolutně žádný problém.
frederick
Zdravím všechny na tomto foru,

nedalo mi to nereagovat na poslední příspěvek od pana Afro - Kokotaara 2 chápu, koncem minulého roku se tu na foru objevily příspěvky paní z Olomouckého "vzdělávacího střediska" s úmyslem odstranit z cesty konkurenci
a vylepšit si návštěvnost svého salonu. Mnohé z vás to odradilo od úmyslu mikropigmentaci podstoupit a přispělo to k celkové nedůvěře k této technice obecně. Do dneška se s touto
nedůvěrou setkávám, a dostávám maily s otázkami o co tam šlo a jak si ty výroky vysvětlit.

Dnes už sem mohu s jistotou napsat, že falešný zákazník "Zapletal", který zde před časem před mojí prací varoval a chválil práci paní Štetinové z konkurenčního salonu a zmíněný kosmetický salon paní Štetinové v Olomouci psali z jednoho a totožného počítače, tedy z počítače se stejnou IP adresou. Škoda že to ignoroval admistrátor těchto stránek pan Vodička, když jsem ho upozorňoval na to,že takové jednání je proti etickému kodexu diskutujících.
Vím, že to nesouvisí přímo s technikou mikropigmentace. Tato poznámka je určena těm z vás, kteří se nechali na základě špinavé kampaně této paní od zákroku odradit. Myslím, že ta paní ublížila nejen sama sobě, ale jak píše pan Afro, znedůvěryhodnila tuto metodu jako takovou.

Mnozí lidé jsou k této metodě skeptičtí, považují ji za podvod a nevěří ani fotografiím. Pokud takový člověk neuvidí reálně někoho po zákroku ve svém okolí, nikdy se
k takovému kroku neodhodlá. Někteří by chtěli vidět průběh zákroku na vlastní oči, aby jim to pomohlo k rozhodnutí. Bohužel vyhovět takovým žádostem není reálné,
předně respektuji soukromí každého klienta a rovněž z toho nemám v úmyslu dělat učební seminář. To snad každý pochopí. Ze stejného důvodu jsem upustil i od testu zdarma, protože to jen přitahuje zájemce o volné exkurze a tématickou turistiku.

Potom jsou mnozí, kteří se k zákroku odhodlají, protože " horší už to být nemůže"a než tohle, to se raději upíši k nejistému experimentu. Takových je většina. Ti jsou potom zpravidla překvapeni, že se to dá udělat dobře, naprosto realisticky, že výsledek splnil jejich představu a že to není jenom reklamní trik. Samozřejmě záleží na tom, kde, u koho, v jakém salonu zájemce mikropigmentaci podstoupí. Je mnoho Salonů, kde nabízejí tento zákrok u nás i na Slovensku a tady je jedinou jistotou doporučení dlouhodobě registrovaných uživatelů na tomto foru, kteří zákrok podstoupili, reálných lidí.
Tato technika má budoucnost a čím více bude lidí spokojených s výsledkem, tím více bude narůstat počet zájemců. Bohužel media v ČR techniku mikropigmentace ignorují, asi proto, že v tom nejsou peníze z propagace produktů velkých kosmetických firem, takže o existenci mikropigmentace se zatím v v žádném časopise nedočtete.

Takže to je pro vás jen pár řádek od tatéra, kdo tuto proceduru provozuje.
Přeji hezký zbytek soboty,
Suchánek - Mikro-pigmentace
Afro
Zdravím, tak se mi blíží termín 3. sezení, ale slíbil jsem, že vám napíšu, co se mi všechno honilo hlavou před tím prvním sezením a hlavně to rozhdonutí, to na celé té věci bylo po mých zkušenostech to nejtěžší, protože už něvěříte nikomu a ničemu. Když jsem panu Suchánkovi volal a domluvil si termín za nějakých 10 dní od toho rozhovoru, nechal jsem si zadní vrátka, kdybych si cokoliv rozmyslel, ztratil odvahu, tak jsme byli domluveni, že nejpozději 24 hodin před návštevou zavolám. Pánové, já už chtěl volat druhý den, no celkem asi 5x, ale doma mi to vždy rozmluvili, že už po těch transplantacích není co pokazit. Tak jsem nakonec vydržel. Nejhorší byl den před odjezdem, kdy jsem věděl, že večer musím oholit hlavu. Nebudu lhát, že jsem nebyl nervózní, kdo by nebyl. Raději jsem odjel z domova, abych nebyl nepříjemný na rodinu, protože ta nervozita byla veliká. Přijel jsem až v půl desáté večer, dal si pozdní večeři a šli jsme na to. No bylo to jako když bych čekal na otevření opony a měl někde zpívat před davem lidí, prostě stres a nervozita. V momentě, kdy spadly na zem první vlasy, už jsem věděl, že není cesta zpátky a najednou ten stres polevil, dal jsem si sprchu a říkal jsem si. To je poprvé po 15 letech, kdy po umytí hlavy nemusím nic začesávat a složitě maskovat, učesal jsem se ručníkem a bylo hotovo. Zkrátka hledal jsem na té situaci něco pozitivního. Do zrcadla jsem se ani nepodíval a šel rovnou spát. 100% spánek to nebyl, protože se mi honil v hlavě ten zítřek, ta cesta, abych v pořádku dojel, ale hlavně jak to všechno dopadne? Vše klaplo jak má, domluvený čas, strávil jsem na křesle přes 5 hodin a dlouho jsem si s nikým tak dobře nepokecal, jako s panem Suchánkem a ještě jednou bych mu chtěl i tady veřejně poděkovat, protože nebýt jeho a toho, co umí, tak si neumím představit, kam by asi směřoval můj život a to všechno jen kvůli hloupé transplantaci a pozdějšímu úbytku vlasů, ale to pochopí jen ten, kdo má třeba podobný problém jako já. Stejně tak se tu najde pořád pár jedinců, kteří budou pochybovat, nebo budou házet hnůj v podstatě na jediného člověka, který tuto techniku ovládá a tím to celé znedůvěryhodní. To je bohužel ta naše hnusná a nepřející povaha a jiné to bohužel ani nebude. Takže na závěr, Ti co pochybují třeba najdou sílu a pochybovat přestanou, nebo budou pochybovat dál. Ti co tu rozhazují špínu, tak s tím prosím přestaňte, zaměřte se na své výsledky, protože tečky po mikropigmentaci nemají být větší než 0.5 mm a hlavně, nesmí se !! rozpíjet !!, cokoliv jiného nepřipadá v úvahu a je nepřirozené...
Rudolf
Afro, až budeš mít čas a náladu, dej sem nějaké obrázky tvé mikropigmentace, rády bych viděl výsledek s odstupem času
PetraBoudova
Skvělá práce pro krásné ženy a holky 18+
https://www.showchat.cz/prace
Afro
Ahoj Kluci, tak mám za sebou 3. sezení u pana Suchánka, dodržel jsem přesně to, co mi doporučil a konečně můžu říct, že jsem po 15 letech opět maximálně spokojený a šťastný člověk, nádherný a svobodný to pocit, fakt. Toto poslední sezení bylo o hodinu kratší, než to minulé, v podstatě se jednalo o finální dohušťování a když si vzpomenu na tu nervozitu a stres z toho neznáma, který mě provázel před tím úplně prvním sezením, tak jsem se teď v podstatě těšil, že to dotáhneme do finále. Ani pokožka už nebyla tolik zarudlá, jako kdyby si už zvykla a to patřím mezi hodně senzitivní typy, co se typu pokožky týká. Na závěr jsem si dovolil pana Suchánka obejmout, myslím, že byl dost vykulený a nečekal to. Já jsem mu tím chtěl vyjádřit vděčnost, že mi tím, co umí, dokázal pomoci dostat z toho všeho ven a znovu začít žít. Jestli na další korekci pojedu třeba za rok, už to budu brát jako výlet s kompletní masáží temene hlavy. Jde jen o to se rozhodnout, najít odvahu, udělat ten první krok a zvyknout si na to, že kromě vousů budete holit i hlavu. A pánové, chtěl bych tu i napsat, že jsem po hooooodně dlouhé době se svou ženou zažil i nádherné intimní chvilky. Neptal jsem se, čím to je, jestli se jí zdám přitažlivější, nebo jestli to souvisí s mým vlastním sebevědomím, ale bylo to super.

To RUDOLF: určitě zveřejním foto, to by potom celé mé povídání postrádalo smysl. Teď dodržím pokyny pana Suchánka, po deseti dnech od tohoto posledního sezení umyju a oholím hlavu a pak to určitě nafotím. Chtěl bych tady ještě nějaké věci dopsat postupem času, protože se chystám testovat i styly holení. Někde jsem četl, že při používání žiletkou se více leskne hlava, tak uvidíme, co mi bude vyhovovat nejvíce? Koupil jsem si i nějaké nové oblečení, protože můj život, vzhled, vše se od základu mění a jak jsem psal výše o tom umírajícím stromě, tak v mém případě se ho podařilo zachránit.
glum
Byl jsem u Pana Suchánka a nemůžu si stěžovat! Seděli jsme tam asi 4 a půl hodiny, nevěděl jsem kdy si uvědomím že se na mě něco změnilo ale bylo ještě ten den a bylo to opravdu příjemné zjištění.

Děkuji!

ps: na té fotce jsou bohužel ještě zbytky z toho jak my to udělali blbě minule ale neni to nic oproti tomu co to bylo. jsou to asi jen 3 tečičky.


unnamed.jpg
unnamed.jpg
frederick
Doufám,že mi pan Glum odpustí poznámku k jeho postu - je to dost častý problém, který si zde zaslouží komentář: pan Blum se dostavil na korekci fleků na hlavě, které vznikly neodborným a
necitlivým zásahem. Aby bylo jasné a dále to neživilo nedůvěru v proceduru - jednalo se o práci amatéra. Tady platí osvědčené pravidlo: vypadá to jednoduše, ale nezkoušejte to doma!
Po laserové korekci, která většinu fleků odstranila mě pan Glum kontaktoval a snažili jsme se s tím něco udělat. Fleky tam pochopitelně zůstanou ale opticky jsou méně viditelné pokud se překryjí mikropigmentační metodou. Bohužel ta fotka tedy není nejlepší
Malepiece
Zdar chalani.Jdu se pochlubit s novou zkušeností.Ve čtvrtek jsem byl u pana Suchánka v Olomouci.A můžu s klidem říct že po těch všech špatných zkušenostech jsem konečně narazil na někoho,kdo opravdu ví co dělá.Jeho práce je opravdu TOP!!Tečky jsou jemné a hlavně co je v této problematice nejdůležitější,vůbec se nerozpíjí a jsou přesně takové jako bezprostředně po dokončení tetování..Myslím že je to jediný člově v ČR a na Slovensku kdo to opravdu umí a jedině on má právo tuto službu nabízet!Všem ostatním jde jen o to schrábnout prachy a podle mě vůbec nevědí jak to vlastně má správně vypadat.Navíc p.Suchánek je naprostý pohodář a sympatický člověk,takže spokojenost ve všech směrech.Vy co jste doteď přemýšleli,zajeďte k němu a nemusíte se ničeho bát,hlavně nenaleťte a nechoďte nikam jinam,jako jsem to udělala před časem já!!Když budete chtít,vložim i srovnávací foto,jak mě to dojebali před časem jinde a jak to vypadá teď po korekci od p.Suchánka.
Afro
To Malepiece: To je fajn, že se rozhodnul a napsal něco člověk, jehož přezdívka je tady na fóru pojem. Alespoň si potvrdil tu moji "slohovou" práci o kousek výše. Já se také chystám přidat fotku, kterou dlužím p. Rudolfovi, psal, že by to chtěl vidět s odstupem času, tak mu jde nejspíš o to vidět, že se nic nerozpíjí i po čase a vše je jak má být a já jen potvrzuji, že skutecně vše zatím drží a vypadá fantasticky. Fotku samozřejmě doložím i já si chci být jistý. Jinak chlapi, já začínám mít jiný problém, žena mě nenechá vydechnout I když je to vlastně super.
glum
Ten rozpitej humus sem si udelal sam... vse to co je videt, fialovi fleky a hnusny tecky ktery dou vide z blizka. Zbytek je prace profika. Z blizka, ani kdyz priblizite to neni poznat. Kdyz se na to poradne podivate se zoomem, tak uvidite fakt micro-micro tecicicky. . URCITE je treba korekce bude to hodne tecicek. uz se tesim az mi vymazou ten zbytek... doufam ze tim pana Suchanka nenaseru ze sem dam fotku i stim mym pokazenym. Kdo se poradne podiva mezi ty fialovy fleky na predni casti cela a uprostred temene, uvidi male hnede tecky tenky jako vlas. Je to ale fakt mikro, tak koukejte poradne... Buh s Vama a hlavne s Panem Suchankem!!!

rps20151118_003638.j.jpg
rps20151118_003638.j.jpg
Rudolf
Já teda nevim, jaké má oči tvoje ,,chtivá" žena, ale já to vidím jako dost nepovedenou mikropogmentaci. Vždyť to jde hrozne vidět, ze jsou tam dotetovany tečky...dle me jen další pokusy o reklamu..
<< . 1 . 2 . 3 . 4 . 5 . 6 . 7 . 8 . >>
Konzervativní léčba padání vlasůDiskuze Více vlasů.cz » Konzervativní léčba padání vlasů »

Tetování vlasů headstyle

Váš příspěvek:
  :-) ;) ;) ;) :-( ...    Tučně Kurzívou Podtrženě    Odkaz na www stránku Link na YouTube video  

Přejít na forum: 

Provozovatel: Ing. Lukáš Vodička, Libická 6, 130 00 Praha 3, IČO: 865 81 716

Pohání forum software miniBB™ © 2001-2021  |  Optimalizace pro vyhledávače od SiteLab © 2003-2021