Potírání hlavy zázvorovu šťávou - Diskuze Více vlasů.cz

Konzervativní léčba padání vlasůDiskuze Více vlasů.cz » Konzervativní léčba padání vlasů »

Potírání hlavy zázvorovu šťávou

Autor Potírání hlavy zázvorovu šťávou
Richard
Věděl by někdo, jestli zázvor obsahuje canpsaicin stejně jako čilipaprika? Dnes jsem zkusil rozříznout syrový zázvor a nádherně s tím šla potřít celá problematická část hlavy. Pokožka se nádherně prokrvila a hezky zčervenala, takže efekt je lepší než u minoxidilu, a bez vedlejších účinků. Na netu lze najít případy, kdy údajně po zázvoru lidem zhoustnuly vlasy, hlavně američani se o tom zmiňují v diskusních fórech o plešatosti. Mimochodem, v americe je už minoxidil tak dlouho na trhu, že už ho všichny prohlédli, už je tam všeobeně známo, jaké má hrozné vedlejší účinky a že na vlasy působí jen krátkodobě. To jen v Evropě lidé do minoxidilu vkládají svoje planné naděje.
Hrnco
Richard

Ahoj to si normálne rozrezal zázvor a tým koreňom si si potrel hlavu???? Hmm myslis ze by sa to dalo aj na jemno pomlieť.. a potom vložit do alkoholu???
Lebkoun
Potírání vlasové pokožky zázvorovou šťávou prý funguje dobře u lidí, kterým vypadaly vlasy před relativně krátkou dobou, tak maximálně dva roky zpátky. Dle některých studií zázvor má schopnost inhibovat enzym 5-reduktázu, který hraje klíčovou roli při přeměně testosteronu na DHT (dihydrotestosteron). Má také současně schopnost prokrvovat pokožku.
Konzervativní léčba padání vlasůDiskuze Více vlasů.cz » Konzervativní léčba padání vlasů »

Potírání hlavy zázvorovu šťávou

Váš příspěvek:
  :-) ;) ;) ;) :-( ...    Tučně Kurzívou Podtrženě    Odkaz na www stránku Link na YouTube video  

Přejít na forum: 

Provozovatel: Ing. Lukáą Vodička, Libická 6, 130 00 Praha 3, IČO: 865 81 716

Pohání simple bulletin board miniBB™ © 2001-2022  |  Optimalizace pro vyhledávače od SiteLab © 2003-2022