Regenera Activa - klinika Mediestetik - Diskuze Více vlasů.cz

Vypadávání vlasů u ženDiskuze Více vlasů.cz » Vypadávání vlasů u žen »

Regenera Activa - klinika Mediestetik

Autor Regenera Activa - klinika Mediestetik
Monan
Ahoj,

chci se zeptat, zda jste někdo s diagnozou AGA náhodou nepodstoupil proceduru Regenera Activa na klinice Mediestetik. Cena zákroku rozhodně není zanedbatelná...Na youtube to tak trochu vypadá, jako plazmaterapie (která nefunguje, jak všichni víme), ale v něčem je to přeci jen jiné. Zajímají mne pouze reálné zkušenosti.
Monan
Nikdo nezkoušel?
Tressty
Ahoj Monan, taky by me to zajimalo. Nebo uz jsou tady vsichni tak skepticti, ze ani nic nevyzkousi? Ja jsem byla nekolikrat na PHP, zazrak to neni, ale myslim, ze se vlasy trochu zlepsily. Bohuzel jen na cas a ted naopak velky navrat padani vlasu. Tak jsem se znovu objednala na PHP a mozna zkusim i Regeneru activu. Pokud do toho pujdu, dam info. Na fotky asi nebudu mit odvahu.
aneli123
Tresty,co je to PHP ?
Tressty
Moc se omlouvám, mělo tam být PRP. Měla jsem na mysli plazmaterapii. Třeba tady:
https://www.hairexpert.cz/prp-terapie , ale to asi znáš, předpokládám.
aneli123
Tressty .Nezkoušela jsem to všichni říkají, že je k ničemu.Pomohlo ti to?
Tressty
No, ono se to dá těžko posoudit. Jak víš, vlasy jsou běh na dlouhou trať. Když si to uvědomím zpětně, tak v únoru jsem měla pocit, že se vlasy jakž takž stabilizovaly, i když žádný zázrak. Na PRP jsem byla v červnu a červenci loni, takže by se dalo říci, že to nějaký lehký efekt mohlo mít. Ale teď, během května a června, se mi vlasy neuvěřitelně zhoršily, padají mi naprosto hrozně, takže zase zkouším všechno možné, včetně PRP. Obávám se ale, že nic jiného, než paruka, mě do čtrnácti dnů nečeká. A to mám AGA, ne areatu.
Bohužel jsem se dívala, paruky mají příliš husté, jsou jako čepice a vypadám v tom jako v helmě. Fakt jsem ze všeho zoufalá a jsem v kolečku: mám stres, že mi padají vlasy a vlasy padají, protože mám stres. A do toho bych měla normálně fungovat. Moc mi to nejde...
aneli123
Tressty a zkoušela jsi tupé?Je to daleko přirozenější.Koukni na Vlasy-in
Tressty
Já i něco takového doma mám, ale je to stejný problém, moje vlastní vlasy jsou jemné, takové polochmýří, ale vlasy na tupé jsou celkem dráty, takže to ke mně nějak moc nejde.
Momentálně jsem nasadila spousty vitamínů a do toho Neocapil /ten se bohužel přestal dovážet, takže ho střídám s novým produktem se stejnou účinnou složkou Minorgou/ a zkusím znovu obnovit aspoň částečně moje vlasy. Řekla jsem si, že výsledky by měly být vidět až tak za 4 měsíce, tak do září nebudu nic dělat, pokusím se to neřešit, brát vitamíny a Minorgu a uvidíme. Padání vlasů se teď snad zpomalilo, tak se budu modlit, no..
aneli123
Tressty, napiš jaký máš nový přípravek? Já dávám minoxidil pěnu a zdá se mi to lepší.Nyju teď vlasy tuhým šamponem a jsou trochu pevnější.
Tressty
Já jsem používala Neocapil, který byl běžně dostupný v lékárně, ale přestali ho dovážet a místo toho se na trhu objevila Minorga. Nemá žádné recenze, tak nevím, ale prostě jsem to teď společně s Neocapilem nasadila a pak na to asi přejdu. Nebo na pěnu, jak píšeš ty, ale ta u nás na trhu, tuším, není? Asi bych si jí musela obstarat z Anglie, nebo odkud. Ráda to udělám, když budu mít pocit, že to za to stojí. Ale moc o tom nevím. Jestli píšeš, že máš pocit, že ti funguje, tak bych do toho taky zkusila jít.
aneli123
Tressty ta Minorga je jen 2% a pěna 5%. Objednáš ji přes Minoxidil.prodejce.cz ale je to dost drahý.Napiš mi SZ
Tressty
SZ poslana.
Nicol94
Teda, zrovna včera jsem tam byla na konzultaci a nabízeli mi právě Regenera Activa za 40 tisíc, nebo alespoň Regenplazma, což je asi právě ta plazmaterapie o které mluvíte za 15 tisíc(3 ošetření). Nebyla jsem schopná se rozhodnout, protože 40 tisíc za něco co mi nezaručí výsledek ani nevytváří nové folikuly mi přijde moc. A zrovna dnes jsem tam volala že bych nakonec chtěla jít na tu plazmaterapii, a řekli mi že až do 24.8. tam mají dovolenou, tak jsem byla naštvaná. Ale koukám že je to nakonec asi dobře, když se všude dozvídám že je to k ničemu. Ale kdybych se měla smířit že ve svých 26ti budu už brzo bez vlasů, tak to bych se raději zastřelila. Z toho co jsem pochopila všechny tyto procedury a přípravky dělají jen to že probouzejí spící folikuly aby rostlo vlasů více najednou. Ale to není řešení, protože problém u nás spočívá v tom že folikuly prostě dříve odumírají, člověk ve stejném věku bez alopecie má stejné množství spících folikul jako my ale přesto má husté vlasy. Takže tyhle procedury teoreticky mohou to plešatění zamaskovat, za cenu toho že časem se dostaví podstatně výraznější. Nejspíš to bude důvod proč např. po vysazení minoxidilu nastane tak příšerné padání vlasů. Takže pokud se nenajde způsob jak vytvořit úplně nové vlasové folikuly, bude tohle asi opravdu jen vyhazování peněz.

Což mě přivádí k druhé věci, jsem jedna z těch co se opravdu s plešatěním smířit nedokáže, tak doufám ve spoustu věcí. Byla jsem v kontaktu s jedním plastickým chirurgem z Belgie ke kterému často jezdí kamarádka. Jde konkrétně o kliniku která se zabývá plastickými operacemi obličeje, zvýrazňování ženských rysů i transplantací vlasů. Zmiňoval se mi že časem chce uvést do praxe vytváření zcela nových folikul z kmenových buněk odebraných z vlastního tuku pacientky. Což je asi jediný způsob jakým by šla alopecie řešit, vypěstovat nové folikuly a nahradit jimi ty odumřelé. Je to zatím jen experimentální léčba kterou zkouší i jinde ve světě, ale tvrdil mi že v horizontu 1-3 let by toho měli být schopní. Je to samozřejmě hudba budoucnosti, a cena by byla srovnatelná, možná i vyšší než u transplantace vlasů, takže počítám stovky tisíc. Takže pokud jste tu někdo jako já, a občas v noci taky brečíte do polštáře, tak vás chci jen povzbudit že časem věda řešení najde, a snad už to nebude trvat tak dlouho.
asdfg
PRP je blud, prednedavnom vysla studia, ktora hovori ze PRP nema absolutne ziaden vplyv na AGA.

Prikladam link: https://pubmed.ncbi.nlm.nih.gov/32735021/

No improvements were seen over the course of the trial, using TrichoScan measurements or visual assessment. In conclusion, treatment with platelet-rich plasma as a monotherapy does not improve hair growth in men with androgenetic alopecia.
Vypadávání vlasů u ženDiskuze Více vlasů.cz » Vypadávání vlasů u žen »

Regenera Activa - klinika Mediestetik

Váš příspěvek:
  :-) ;) ;) ;) :-( ...    Tučně Kurzívou Podtrženě    Odkaz na www stránku Link na YouTube video  

Přejít na forum: 

Provozovatel: Ing. Lukáą Vodička, Libická 6, 130 00 Praha 3, IČO: 865 81 716

Pohání easy forum software miniBB™ © 2001-2022  |  Optimalizace pro vyhledávače od SiteLab © 2003-2022