Transplantace vlasů v Instanbulu. Cena a náklady, mé foto před a po, Jak vše probíhá.. - Diskuze Více vlasů.cz (2)

Transplantace vlasůDiskuze Více vlasů.cz » Transplantace vlasů »

Transplantace vlasů v Instanbulu. Cena a náklady, mé foto před a po, Jak vše probíhá..

Autor Transplantace vlasů v Instanbulu. Cena a náklady, mé foto před a po, Jak vše probíhá..
husar
Chlapi co myslíte, má o tom smysl uvažovat když sem už NW4-5? Bohatě by mi stačilo dostat se do stavu jako pan Romster 3 před Tureckem Každej má holt jiný nároky )
Dan 80
husar
Chlapi co myslíte, má o tom smysl uvažovat když sem už NW4-5?


Zdar,no ja bych o tom uz asi zacal konecne uvazovat.Neni na co cekat.Tobe je taky kolem 35,ne?
Ja jsem kolem NW 3-4 a patlat minox uz me taky pomalu a jiste prestava bavit.Je to hrozne otravny aplikovat pravidelne,ac netvrdim,ze svuj efekt to stale i po tech letech ma(Patlam od roku 2010-odkazy jsou tady na mym profilu) Nechci se smirit s tim,ze budu mit na hlave hovno.
Dan 80
No a jinak k stavu Romster pred Tureckem.....)) To bych si asi taky piskal.
Raduna007
Vypadá to super, mám přesně podobný rozsah vypadnutých vlasů jako si měl ty.V tuto chvíli se mi podařilo po dvou měsíčním úsilí zastavit další vypadávání a doufám že se to ještě rapidně zlepší a rozhodně tam vyrazím. Za ty peníze to je zadarmo a ještě se někam podívám.. Hlavne jak to popisuješ, vše bez problému a hlavně ta cena to je bezkonkurenční. Už vím kam poletím. Díky za info..
Maty24
Raduna007
Na co to potřebuješ, když máš ten svůj program na blokaci DHT?
Raduna007
Tak bohužel mi taky není 20 let kdy bych mohl zachránit většinu vlasů ale už přes třicet a do té doby mi nějaké vlasy vypadaly než jsem vyzkoušel ten program.Zastavím co se dá, a pak budu řešit transplantaci, nebudu podstupovat transplantaci abych za pár let musel na další..
Raduna007
Ještš dotaz to ses objednával na jejich stránkách nebo je nějaká česká verze na netu...?
Romster3
Ahoj, objednal jsem se na přímo a dokonce jsem v prosinci tam byl znovu doprovodit dva chlapy na transplantaci a oba spokojeni. V případě zájmu, či informací mě neváhej kontaktovat na 603159602. Zitra vložím další foto a to po 3,5 měsících od zákroku.Roman
Raduna007
Ahoj, jasný.. To znamená že si to s nima řešil asi přes email všechno, oni ti nabídli nějaký balíčky kde je to co popisuješ v ceně jako pro cizince co maji připravený...? Radek
Romster3
Ahoj, přesně tak, jen teď už s tím mám zkušenosti a vím co a jak, takže spíše konunikuji už přímo s doktorem.
Raduna007
Super tak až to budu řešit tak se určitě ozvu.. zatím díky a těším se na fotky...
pepek
Romster3
Ahoj, jaky je tvuj stv nyni? Pridas fotky prosim? Diky )
Romster3
Ahoj,
Tak jsem zde zase po delší době. Je to již 3,5 měsíce , co jsem byl na transplantaci vlasů a chci přidat nové foto. Roste to pomalinku, ale roste a s výsledkem jsem absolutně spokojený, když pominu, že samotný růst trvá minimálně 4-8 měsíců a to jsem ještě nahoře nic nestříhal, pouze boky. Doktor mi říkal, že až budu vlasy postupně nahoře prostříhávat, vše bude sílit a houstnout, jako u malých dětí Každý má jiné nároky a každýmu stačí něco jiného. Já mohu říci za sebe, že jsem absolutně spokojený , žádné jizvy, žádné komplikace, žádná bolest a kdybych se měl rozhodnout třeba za 2 roky zajet si to jen zahustit , kdyby se mi něco nezdálo, tak letím okamžitě, ale vím , že to potřebovat nebudu. Letěl jsem tam teď v prosinci se dvěma kamaršády, abych je doprovodil a jsou také spokojeni. Přeji hezký den a pokud někdo o tomto přemýšlí , jděte do toho, nestojí to tolik a stejně by jste to měli stále v hlavě. ) Roman
Romster3
Tak nový pokus

E16A0B0FE31544799.jpeg
E16A0B0FE31544799.jpeg
7C0824F5F3BF423E8.jpeg
7C0824F5F3BF423E8.jpeg
17AE756C5A724E6FA.jpeg
17AE756C5A724E6FA.jpeg
Romster3
Romster3
Majkha
Tyhle reklamy na transplatnaci v Turecku jsou neskuteně trapné.
Romster3
V čem trapné Majkhu? To mě tedy zajímá vo zplodíš. Já to zažil. Co Ty??? Poděl se s námi ?? Na těchto stránkách jsi nejspíš kvůli tomu, že Tě trápí vlasy, tak se k tomu nestav zády. Já reklamu žádnou nedělám. Nepotřebuji.
Majkha
Majkha
Tyhle reklamy na transplatnaci v Turecku jsou neskuteně trapné.


Je trapné, jak násilně tady někteří agenti tureckých klinik vnucují transplantaci.
Romster3
To je možné, ale momentálně teď se vyjadřuješ k mému příspěvku a když si všimneš, tak v celém článku nikoho nepropaguji, nic nenabízím . Já tam letěl sám na svou pěst. Chápu , že někteří si z toho udělali kšeft, že jim zaplatí provizi třeba , ale to já opravdu nepotřebuji. Ten kdo chce, rad mu podám info a může si zaletět)
pepek
Majkha
: D Tak i kdyby to bylo trapné, tak bysme měli být rádi, že sem někdo zveřejní svůj "příběh". I kdyby to měla být reklama, proč ne, když výsledek vypadá dobře?!

Romster3
Díky za fotky, vypadá to fajn. Není škoda, že tam těch štěpů nedali víc? V prvním příspěvku jsi psal aspoň o 1000 víc a pak ti jich tam dají míň... Ne že by na tom asi nějak záleželo, protože podle těch posledních fotek to máš moc pěkný, až mě štve, že v nižšim věku mam větší problémy s vlasama : D
aneli123
Máš to krásný Romster,za chvíli bude patka😊😊😊Majkha tady odsuzuje všechno a všechny,takže buďme v klídku,hlavně že se vlasům daří 👍
p1ross
Díky Romane za recenzi, moc mi pomohla se rozhodnout jít do toho taky u stejné kliniky.

Měl jsem různé obavy, přece jenom ta rizika: Turecko je v ČR vnímáno všeobecně dost negativně, navíc všechna ta logistika okolo..
Nicméně ze zvědavosti jsem na kliniku zavolal a jakýsi obchodní reprezentant kliniky a vynikající angličtinou mi vše vysvětlil. Cena 1600 euro obsahuje zákrok, všechnu dopravu po Istanbulu, hotel, snídaně a léky (navíc mi klinika nakonec zajistila slevy na stravování v restauraci a párty na lodi první den). Jediným úkolem tedy bylo koupit si letenky, což zvládne každé dítě (zpáteční Turkish tak za 4,5k Kč). I s doplňkovým prodejem šamponů a vlastního stravování tedy není problém vejít se do 50k Kč.

Teď mám 5 dní po operaci, která byla úplně v pohodě (7 hodin, 4100 štěpů). Výsledek vypadá zatím dost dobře (můžu poslat soukromě foto). Nejhorší na tom byl asi odběr, ale to proto, že nemám rád jehly... Jo a Istanbul je mírumilovné město, Turci jsou určitě mnohem milejší než Češi.
peterb85
Ide o to aku mas kvalitu vlasov a hustotu, je to individualne od cloveka k cloveku..ak mas vlasy slabe, nemozes ocakavat vysledok ako z youtube. Fue nie je v tejto dobe ziadna veda, no patri do ruk preciznemu chirurgovi.
dominichavel
Romster3
Ahoj , rad by jsem se te nebo Vás zeptal zda je možné na Vás dostat nějaký telefonní kontakt. To co tady píšete me zaujalo a plánují to v nejbližší době ale potřebuji se pořad a ujistit . Číslo na me prosím 605 028 372 . Moc krát Vám děkuji za vaši odpověď nebo reakci .
Dominkk
Romster3
Ahoj Dominiku, moje tel . číslo je 603159602, kdykoliv zavolej, rád Ti povím vše potřebné. Roman
Jirka1978
Ahoj,zdravím Vás všechny na tomto fóru.Chci tu napsat své dojmy ze zákroku,který jsem nedávno podstoupil a také všem,co uvažují o transplantaci vlasů„udělejte to a nebojte se toho."Přemýšlel jsem,kde bych tento zákrok podstoupil a rozhodl jsem se pro kliniku v Turecku,ale určitě bych nešel sám,jedině s člověkem,který už tam byl,má zkušenosti a dá se mu i věřit.Čtu hodně diskuze a nejvíce se mi zalíbil příspěvek Romster3(Roman).Ozval jsem se mu,hned vše bylo domluveno a za chvíli už jsme spolu seděli v letadle.První den po příletu jsme se ubytovali,šel jsem se projít a na druhý den hned po snídani jsme jeli i s dalšími lidmi na kliniku.Odebrali mi krev a já čekal na výsledky.Vše bylo takové příjemné,veselé i doktor i sestry a klinika byla nádherná,úplně jsem zapomněl,že jdu za chvíli na zákrok.Vůbec to nebolelo.Vše proběhlo přesně tak jak to Roman popsal ve svém příspěvku a já jsem rád,že jsem to nakonec podstoupil.Neznám Romana,ale mohu tu napsat,že to bylo opravdu bezbolestné,bez jizev a není se čeho bát a já se těším na mé vlasy.Opravdu všem doporučuji.Jirka

20180813_133127.jpg
20180813_133127.jpg
20180813_134405.jpg
20180813_134405.jpg
20180813_135031.jpg
20180813_135031.jpg
Marek84
Jirka1978. Nějaké aktuální fotky by nebyly?
Romster3
Zdravím všechny

Je to již 13měsíců , kdy jsem po transplantaci vlasů na klinice v Turecku.
Po těchto měsících musím zcela jistě uznat, že jsem udělal na 100% dobře, že jsem to podstoupil
a vše stála za to. Bylo zde i pár kritiků viz. v příspěvku , ale opravdu zcela zbytečných. Za těchto 13 měsíců jsem i já sám dohromady doprovodil na kliniku a vše pomohl zařídit více jak 10 lidí a vždy byli všichni spokojeni. Pokud bude mít kdokoliv zájem transplantaci podstoupit, neváhejte mě kontaktovat na tel: 603159602, mám již v tomto zkušenosti , jak s prostředím , tak i přátelstvím s manažerem kliniky. Vložim nyní foto před 13ti měsíci a teď po transplantaci a posuďte sami , zda to má smysl. Hezký den Roman


msc ped zkrokem :)
msc ped zkrokem :)
v den zkroku
v den zkroku
13 ms. po zkroku
13 ms. po zkroku
Lysohlávek
Romster3: Super výsledek, tak já jdu šetřit a myslíš že bych tě potom mohl požádat o pomoc?
Já jen nechápu lidi jako Majkh,který tam nebyl,žádný zákrok evidentně nepodstoupil ale má potřebu tady prohlašovat že dělaš reklamu.I kdyby tak tohle je dobrá reklama protože ten výsledek je bomba.Dík že ses o tu zkušenost podělil
<< . 1 . 2 . 3 . >>
Transplantace vlasůDiskuze Více vlasů.cz » Transplantace vlasů »

Transplantace vlasů v Instanbulu. Cena a náklady, mé foto před a po, Jak vše probíhá..

Váš příspěvek:
  :-) ;) ;) ;) :-( ...    Tučně Kurzívou Podtrženě    Odkaz na www stránku Link na YouTube video  

Přejít na forum: 

Provozovatel: Ing. Lukáą Vodička, Libická 6, 130 00 Praha 3, IČO: 865 81 716

Pohání free forum software miniBB™ © 2001-2022  |  Optimalizace pro vyhledávače od SiteLab © 2003-2022