Konzervativní léčba padání vlasůDiskuze Více vlasů.cz » Konzervativní léčba padání vlasů »

Vlasová náhrada REALHAIR

Autor Vlasová náhrada REALHAIR
Pavlíček
Máte někdo zkušenost s touto novou technologí?

http://www.mediest.cz/nase-technologie/realhair-bi okompatibilni-vlasove-stepy

Údajně by to mělo vydržet až 3 roky na hlavě bez jakékoliv údržby!!! Je to vůbec možné?
jeijei
No tak určitě to vydrží roky na hlavě ty 3 roky je udáváná životnost té "paruky" (o cemz dost silne pochybuju že to tak dlouho vydrží ) ale normálně se to přelepuje jako klasické tupe..
Pavlíček
jeijei
3 roky je udáváná životnost té "paruky" (o cemz dost silne pochybuju že to tak dlouho vydrží ) ale normálně se to přelepuje jako klasické tupe..


Už jsem vypátral, že 3 roky je opravdu životnost paruky, ale nepřelepuje se to tak často, jako normální paruka, stačí prý jednou za měsíc. Pokud by to byla pravda, tak to by byl docela pohodlný interval.
krocan
Nemám ho rád, ale stojí to za povšimnutí viz foto... myslím, že má tu samou technologii, jako Osmani Lafita, ikdyž samozřejmě lakuje, že to má své vlastní vlasy.... Co myslíte??

Sámer Issa
Sámer Issa
Malepiece
Jo tak si myslim,pořád nosil jen kšiltovky a nebo kulichy a teď takový najednou takový afro 😃
Malepiece
Tak je to jasný,roce 2010 viz tento odkaz je vidět jak už mu to vzadu padalo 😉 http://www.ihot.cz/celebrity/samer-issa/2245/1.htm l
Pavlíček
krocan
ám ho rád, ale stojí to za povšimnutí viz foto... myslím, že má tu samou technologii, jako Osmani Lafita, ikdyž samozřejmě lakuje, že to má své vlastní vlasy.... Co myslíte??


Tak určitě Issa nemá vlastní vlasy, protože z nedávné doby existuje několik fotek jeho plešky. Rozhodně má nalepený nějaký příčesek, ale těžko říct, jestli je to klasická integrace nebo REALHAIR.
Roman 2
Takže info o RealHair: cena od 44 000,- Kč, životnost výrobku až 3 roky, nutné sejmutí pro čištění a úpravu každý měsíc v Praze (snad prozatím). Kalkulace na 3 roky - pokud je minimální cena 44 tis., pak si myslím, že je nutné počítat s cenou vyšší u rozsáhlejší pleše, takže budu počítat 65 tis. plus 36 měsíců servis po 1500,- Kč je 54 tis, celkem na 3 roky 119 tisíc, což je na rok 39 667,-Kč a na měsíc tedy 3306,- Kč. Výhodou je bezesporu výdrž měsíc, možné jsou všechny aktivity bez omezení, cena je nižší, než ContactSkin, nevýhoda je poměrně drahý servis a to zatím pouze v Praze. Pokud by cena servisu klesla, potom by to mohlo být zajímavé. U nás to dělá firma Mediestetik http://www.mediest.cz/nase-technologie/realhair-bi okompatibilni-vlasove-stepy#kontakt , která má mimochodem vlastníky v Rusku a nikde jinde na světě jsem tuto metodu nenašel. To jen, aby jste si vytvořili ucelený obraz.
Dan 80
Pratele,ruku na srdce,v tomhle nasem malem koutku světa,kde zna každý každého,je proste spolecensky neprijatelne,aby někdo nosil paruku apod...Jedine snad zensky Bejt Issou,tak snad ani nechodim po ulici.Ta umela hairline je videt na první pohled.Mozna ze v New Yorku se to nosi bezne,ale tady ne.
Roman 2
Dan 80: Vlasová integrace je zde již mnoho let. To, že s tím přišel nějaký Issa, nebo Laffita (které jsem předtím ani neznal a poznal díky tomuto fóru) neznamená, že to tihle pánové objevili. Mají to udělané tak, že je to poznat. Avšak za poměrně dlouhou dobu, co integraci lze pořídit i u nás ji používá také dost lidí a poznat to rozhodně nejde.
Naopak si myslím, že je trapná transplantace, kdy to rozhodně poznat lze. Stojí nekřesťanské peníze a vypadá děsně. To bych fakt na ulici nevylezl bez čepky.
Dan 80
Roman 2: K tvym otazkam..
Nikde jsem neuvadel,ze to tito panove objevili,ale oba pany znam z drivejska. Mohu tedy objektivne posuzovat,jestli to je,ci není spolecensky prijatelne..Mluvim o spolecnosti,ve které se pohybuji.Nemyslim si,ze bys o tom něco vedel.Tim ale nechci rict,ze je to něco privilegovaného O integraci jsem se poprvé dozvedel v r 2011.Od te doby se vyskytlo několik méně ci vice zdařilých podob.Jde o to,ze když si to vezme někdo,kdo ma pokrocilejsi alopecii,okamzite to vzbudi v okoli podezreni a trapas je na svete,viz Samer a Osman.Pises,ze poznat to nejde.Videt to jde a hodne.Hlavne z blizka jsou ty prechody videt.Samozrejme i na omak a to nemluvim o tom,kdyz zafouka vitr.O transplantaci se bavme na foru"transplantace"Pokud mas nejake zkusenosti,ktere by snad mistni o něco obohatili,hura do toho.
Roman 2
Dan 80: Nevím kolik lidí jsi viděl s integrací. Možná jsi viděl některé lidi a ani nevíš, že měli integraci. Já viděl poprvé integraci v Polsku někdy před dvanácti lety. Asi tak.
Dan 80
Nejake homosexuály z Phy,co mají integraci, znam osobne.
Roman 2
Gratuluji. Já moc homosexuálů neznám. Zato znám dost heterosexuálů. A někteří integraci mají. A zcela nenápadnou.
Takže podle pravidla kdo má integraci je homosexuál lze i třeba určovat kdo má silné auto je namyšlený blbec. Asi jsi upadl.
Dan 80
Není k cemu gratulovat,neni důvod priteli.Z naší konverzace mam neustale pocit,ze zminujes věci,ktere jsem ja nikde neprezentoval,neuvadel..Pokud ano,napis mi kde.Nechci se te nijak dotknout,ale mel by sis lepe cist naší konverzaci a zbytecne se neunáhlovat..Myslim,ze jsem dostatecne vysvetlil,co znamena nosit integraci se vsemi moznymi úskalími nekterych společenských kruzích atpod..
Roman 2
Každý se pohybujeme v jiných kruzích. Pokud se pohybuješ v kruhu, kde je nepřípustná jakákoliv úprava zevnějšku, bez toho, aniž by to někdo musel nutně posměšně komentovat, pak já ne. Hodně cestuji a přijde mi ta místní malost docela srandovní. Zaměřil bych se spíš na to, příteli, jaký ten člověk je a co umí, než jakou má orientaci sexuální.
Mimochodem integraci nemám a ani jsem neměl, mám pleš a nejsem homosexuál - prášky a preparáty se taky necpu, poněvadž je to jen byznys bez významu. Kromě těch co to prodávají, pro ty to jistě má finanční efekt. Jen mne udivuje stále spojování sexuální orientace případně posměchu s integrací. Tím bych to uzavřel.
desperatos
Přesně tak jak píše Roman 2 . Nevím, proč někdo pořád spojuje integrace pouze s homosexuály. A kdyby ano tak co, to jste homofobové nebo co. Nevím proč vůbec někdo leze do vlákna, kde se řeší integrace a vytváří tu flame. Když mě to nezajímá a myslím si, že to je směšný tak sem nelezu. Založte si téma nenávidíme integrace, protože jsou směšný a pro gaye a tam si žbleptejte o společenských kruzích, kde jsou integrace nepřípustné co chcete.

K tematu: realhair je pouze nějaký druh integrace. Ten název je komický- biokompatibilní vlasové štěpy LOL. Píšou, že to je speciální polymerová kůže. Polymerové podklady jsou naprosto běžné. Velmi pochybuji o tom,že to může být normálně prodyšné. Vydržet to může na hlavě měsíc, ale to je pouze o použitém lepidle. Mít to měsíc na hlavě to je extrém a jak pak ta hlava bude vypadat to bych chtěl vidět.

Issa je taky extrém, má první integraci a hned si udělá takovýhle style. U takového střihu s odhalenou linií je nutné vše velmi dobře vychytat, jinak to nebude moc nenápadné.
Dan 80
desperatos
K tematu: realhair je pouze nějaký druh integrace. Ten název je komický- biokompatibilní vlasové štěpy LOL. Píšou, že to je speciální polymerová kůže. Polymerové podklady jsou naprosto běžné. Velmi pochybuji o tom,že to může být normálně prodyšné. Vydržet to může na hlavě měsíc, ale to je pouze o použitém lepidle. Mít to měsíc na hlavě to je extrém a jak pak ta hlava bude vypadat to bych chtěl vidět.Issa je taky extrém, má první integraci a hned si udělá takovýhle style. U takového střihu s odhalenou linií je nutné vše velmi dobře vychytat, jinak to nebude moc nenápadné.


Timto jsi odpověděl na vse podstatne.miru zdar.
Dan 80
Kluci ctete si uz konecne příspěvky uzivatelu a az presne pochopite jejich vyznam,tak teprve pote vhodne odpovídejte.Nikde jsem nepsal,ze mam něco proti gayum atpod.
Roman 2
Pak nevidím problém v nošení integrace. Pokud by jsi neměl nic proti homosexuálům, tak by jsi nepřisuzoval nošení integrací jen jim a ani by jsi se o tom nezmiňoval. Pak by to bylo jedno. Ne? Mne by ani nenapadlo dělit nositele integrace podle sexuální orientace. Když řekneš že je to společensky nepřijatelné, pak tedy proč? Ne každému sluší pleš. Mám kulatou hlavu a pleš skutečně není přínosem. Willis má hlavu oválnou, vypadá jinak a pleš není problém.

Je zde poměrně dost chlapů, kteří zde řešili právě to, zda mají své přítelkyni říct, že integraci mají. Takže z toho plyne, že to nejsou homosexuálové - byť mají integraci - a přítelkyně nepoznala, že ji mají.
nonan
Já teda nevim, ale ty realhair se mi podle fotek zdaj fakt super. Maj je na facebooku a video na youtubu a vypadá to fakt přirozeně. Docela o tom uvažuju, za ty prachy je to pro mě pořád levnější než transplantace. Byl tam někdo reálně na konzultaci nebo jste ty informace jen někde sebrali na netu?
Lysohlávka
Real hair vypadá ze všech náhrad nejlíp, ale je otázkou, jestli to vážně funguje tak, jak tvrdí reklama. Má někdo reálnou zkušenost?
jirkaa
RE: Tak v první řadě životnost je opravdu 3-5 let nicméně je pár věcí, které se dozvíte opravdu až na klinice ke mimochodem zaplatíte za konzultaci 500,- Kč což se také dozvíte až na místě
Jinak cena která údajně začíná na nějakých 40.000,- je skutečně velmi základní.

V mém případě se jednalo o horní část hlavy a klalkulace byla 66.000,-
Hned je Vám sděleno, že pokud chcete aby životnost byla 3-5 let tak si musíte pořídit štěpy dva přičemž je Vám na druhý poskytnuta "báječná" sleva 20%

Takže jsme rázem na nějakých 100.000,- plus samozřejmě je nutná údržba (doporučuje se jednou měsíčně a každá návštěva stojí zhruba 1000,- až 1500,-

Tak asi tak k RealHair
jirkaa
Pavlíček
Máte někdo zkušenost s touto novou technologí?


RE: Tak v první řadě životnost je opravdu 3-5 let nicméně je pár věcí, které se dozvíte opravdu až na klinice ke mimochodem zaplatíte za konzultaci 500,- Kč což se také dozvíte až na místě
Jinak cena která údajně začíná na nějakých 40.000,- je skutečně velmi základní.

V mém případě se jednalo o horní část hlavy a klalkulace byla 66.000,-
Hned je Vám sděleno, že pokud chcete aby životnost byla 3-5 let tak si musíte pořídit štěpy dva přičemž je Vám na druhý poskytnuta "báječná" sleva 20%

Takže jsme rázem na nějakých 100.000,- plus samozřejmě je nutná údržba (doporučuje se jednou měsíčně a každá návštěva stojí zhruba 1000,- až 1500,-

Tak asi tak k RealHair
Rychtard
To je nejak drahá paruka to si radši budu představovat že mám spoustu vlasů na palici a mám to zadara a bez udržby.
Kakabus
Muze mi nekdo poradit vytrhavam si vlasy jen tak a vlasy mi zředly narostou mi jeste?
Richard
Kakabus
Muze mi nekdo poradit vytrhavam si vlasy jen tak a vlasy mi zředly narostou mi jeste?


Běž k psychiatrovi, jedná se u tebe o duševní poruchu.
cindik
Pohybuji se v tomto oboru již 25 let a mohu vás ujistit, že žádné novinky v oblasti nechirurgické náhrady vlasů jsem za tuto dobu nezaznamenal. Poprvé jsem se s tímto řešením setkal v USA v roce 1984 v nabídce společnosti Hair Club For Men. Cena tohoto zázraku asi 2000 – 3000 USD. To samé se pak dalo koupit i jiných společností kolem 1000 USD.
Nyní je to stále to samé dokola. Stále přichází někdo s nějakou novinkou, ale v podstatě službu pouze přejmenuje. Při zadání „hair replacement“ do Google získáte odkazy na tisíce převratných metod vlasové náhrady, nicméně je to vše jedno a to samé. Výběr z několika desítek podkladů byl vždy, zbytek je pouze o vlasech. Chcete-li kvalitu pak jedině nebarvené a chemicky neupravovaní evropské vlasy.
Jak dlouho to vydrží? Jestliže to nosíte denně, tak asi rok. Jestliže to na noc sundáváte tak možná 3 roky, ale kdo by to chtěl dělat.
Konzervativní léčba padání vlasůDiskuze Více vlasů.cz » Konzervativní léčba padání vlasů »

Vlasová náhrada REALHAIR

Váš příspěvek:
  :-) ;) ;) ;) :-( ...    Tučně Kurzívou Podtrženě    Odkaz na www stránku Link na YouTube video  

Přejít na forum: 

Provozovatel: Ing. Lukáš Vodička, Libická 6, 130 00 Praha 3, IČO: 865 81 716

Pohání web forum software miniBB™ © 2001-2021  |  Optimalizace pro vyhledávače od SiteLab © 2003-2021