Je transplantace vlasů vhodná i pro ženy? - Diskuze Více vlasů.cz

Transplantace vlasůDiskuze Více vlasů.cz » Transplantace vlasů »

Je transplantace vlasů vhodná i pro ženy?

Autor Je transplantace vlasů vhodná i pro ženy?
clenka
Nic proti tomu obrázku nahoře :-), ale zajímalo by mě, jestli máte někdo (některá) zkušenosti ohledně transplantace vlasů na ženské hlavě.
MonsterMagnet
Nejsem sice žena, ale podle toho co jsem se od svého doktora dozvěděl během konzultace, tak jsem pochopil, že metoda transplantace vlasů je vhodná v podstatě pro každého. Myslím, že v USA dokonce transplantují ženám řasy. Možná i u nás, ale nevím kde.
TMaker
MonsterMagnet
Nemyslel jsi spíše transplantaci obočí? Řasy, to se mi nějak nezdá...
MonsterMagnet
Samozřejmě, že transplantace obočí. Nevím proč se mi to v hlavě přesmyklo. Ale když o tom tak uvažuji, proč vlastně ne transplantace řas.? A výrobci těch superřasenek by měli utrum.
Onajemuž
Poslyšte, já mám vlastní zkušenost. Nad čelem mám tak řídké vlasy, že mi prosvítá kůže. Byla jsem z toho zoufalá, ještě mi není ani třicet. Vyšetřovali mě horem dolem, samé odběry krve, a nic nezjistili. Našla jsem si kontakt na jednu pražskou kliniku, kde mi byla transplantace vlasů provedena. Zatím je to krátce, ale už teď vidím, že jsem udělala dobře.
clenka
Nezlob se, že se tak ptám, ale jak můžeš vědět, že jsi udělala dobře, když je to "krátce"? Kdy ti to prosím dělali?

Z toho co jsem načetla na netu mám pocit, že by nejdřív měly ty transplantované vlasy vypadat. Je to tak? Vypadaly ti?
Onajemuž
Dělali mi to před šesti týdny. Asi třetina vlásků mi vypadala, ale ujistili mě, že je to normální a že znovu narostou. U těch ostatních je vidět, že se chytily a rostou. Kdybys na tom byla jako já, byla bys ráda za každý jeden nový vlas..
Karlosko
Onajemuž
Mohla byste mi, prosím, říct, jak rozsáhlý byl Váš zákrok? Ptám se kvůli manželce.
englischova
Ženám, které mají problémy s vlasy a chtějí pro to něco udělat- příkladně já jsem si nechala pokrýt místa bez vlasu (jizva) doporučuji transplantaci, sama jsem ji absolvovala na ghoclinice na Praze 3. Zatím pár roků se snažím si vlasy zahušťovat přidáváním pramínků ve vlasovém studiu, ale přírodní vlasy jsou přeci jenom nejlepší. Jsem moc spokojena.
Onajemuž
Odpověď Karloskovi:
Celkově jsme se domluvili na 500 štěpech. Při prvním zákroku mi udělali 200 štěpů, po půl roce se zkontrolují a pokud bude všechno v pořádku, tak budeme pokračovat. Na konzultaci mi paní doktorka řekla, že u žen většinou začínají menším počtem a pokud je všechno v pořádku, dokončí se zákrok v druhé etapě.
Anonymní
Dotaz: Dají se u žen transplantovat vlasy i do míst, kde není úplná pleš, jen jsou vlasy prostě řidší? Mám řídké vlasy v místě nad pravým uchem a chtěla bych je zahustit, mám z toho hrozný komplex.
Anonymní
Zahustit prořídlé vlasy není při vlasové transplantaci žadný problém, všechna pracoviště zabývající se tímto kosmet.výkonem tuto možnost nabízejí. A z vlastní zkušenosti mohu toto doporučit, výsledný efekt vypadá, myslím, lépe, než transplantace vlasů na místa zcela holá.
Anonymní
Ale problém je v tom, že já mám obecně dobré vlasy na temeni a vzadu, jenom kolem uší je to výrazně slabší, ale nemám tam vyloženě holá místa, jen řídké vlasy. Takže mě zajímá, zda se dají vlasy transplantovat i mezi vlasy, které tam jsou, nebo se to musí dělat na převážně holou kůži.
tereza
ženám doporučuji kliniku GHO v Praze, nemám žádný vlasový problém, ale jen v některých místech již od malička mám málo vlasů, většinou to nebývá problém, ale záleží to individuálně, jsem objednána na září, už se nemůžu dočkat, po zákroku dám vědět, jak to dopadlo.
Anonymní
Tak jak dopadla operace? Září už je tu... Prosím, prosím, jak to dopadlo? Chtěla bych si nechat zahustit ta místa nad ušima a nemám odvahu se objednat ani na konzultaci, obávám se, že jim to bude připadat směšné a zákrok mi rozmluví... Jenomže ten mindrák je strašný, trpím tím hrozně, už od dětství...
Arien
Pro "Anonymní" ze 17.9.:
Ničeho se neboj a objednej se na konzultaci. Všichni na GHO jsou moc milí, k pacientovi mají naprosto profesionální přístup a respektují ho. Přečti si sekci "Zkušenosti s GHO Clinic", tam už je toho popsáno docela dost, abys měla představu, jak to probíhá.
kolarova
Onajemuž
V žádné diskuzi jsem se nedozvěděla, kolik transplantace vlasů stojí. Můžemi někdo dát odpověď ??
kolarova
V žádné diskuzu jsem se nedozvěděla, kolik transplantace vlasů stojí. Mohl by mi někdo odpovědět ??
Nezvolil/a jméno
100 Kč = 1 štěp=1-3 vlasů.1x operace max 1000 štěpů.
Toď vše k transplantaci.
monikav
Jak huste se pak ale stepuy vsazuji, kolik stepu prumerne pokryje 1cm2???
Aya
Transplantace u žen

Bohužel,jednáte-li se solidním odborníkem-MUDr.,potvrdí vám,že transplantace u žen se z mnoha důvodů nechytá.Abych byla přesná,správně autotransplantace.Z mnoha důvodů,hormonální problémy,autoimunita a většinou,jelikož ženy ztrácejí vlasy na celkové ploše pokožky,není KDE brát zdravé štěpy!!!K vypadávání dojde znovu,potvrzují i celosvětové výzkumy.Jak čtu,transplantace obočí či řas,je to u Alopecie totatis či universalis.Naprosto nemožné.Je zaměněno se zahuštěním a prodloužením řas nebo vlasů,dělají v kosmetických ústavech,ale nejde o autotransplantaci.Imunitní systém pracuje proti všem vlas. folikulům,proto se ztrácí téměř veškeré ochlupení,které někdy doroste,vyjímečně.Jedna z největších lékařských ,,záhad"...Aya.
Romana12
Tak jak to tady čtu tak nevím nevím..........
jako malé mi vypadalo kolečko vlasů a už nikdy nenarostlo. Kdysi jsem byla na transplantaci starou metodou a bylo to skoro k ničemu.(bylo těch vlasů tam strašně málo! Rosou ale je jich opravdu pár) Navíc bolestivé. Teď jsem objednaná na 600 štěpů v GHO. Ale dělali vám některé tolik štěpů napoprvé? A ještě jeden dotaz: co to odběrové místo? Dorostou ty vlasy tam znovu pořádně? Není to pak o moc řidčí? Díky za odpovědi
Eliska34
Tady je můj příběh:

Po porodu mi začaly řídnout vlasy. Předtím, vždycky jsem měla husté vlasy, blonďato-hnědé, vlnité. Mohla bych psát, že v těchto časech peníze nejsou problém, ale to není hlavní úhel pohledu. Mám jen jednu hlavu a chci nejlepší výsledky. Hledala jsem na spoustu fórech, četla jsem četné komenty předtím, než jsem se rozhodla. Chvíli mi to trvalo, než mi všechny ty informace dávaly smysl a mohla jsem se rozhodnout, kam jít. Není to o tom, které klinika je nejkrásnější, spíše na které mi podali nejpřesnější a nejkomplexnější informace. Mám 34 let a už nemůžu být snílek. Nakonec můj výběr padl na PHAEYDE Kliniku. Na zadní straně mi vyzerauli vlasy v oblasti 15 cm, které jsem prohnul zahalit vlasy již po pěti dnech procedury, šála a šátek byli mými dobrými přáteli během těchto dní. Procedura Travalo od 8 rána do 7 večer, která mohla postupovat rychleji, pokud bych si dala odstřihnout i vlasy vpředu. Tímto způsobem byla transplantace provedena do dlouhých vlasů. Neřekla bych, že to bylo bolestivé, ale samozřejmě, záleží na osobě: Měla jsem už lepší dny. Do přední a střední části skalpu bylo transplantovaných 3000 kusů vlasů. Teoreticky to mohlo být ještě víc, ale musely by být ostrhané další části a tak jsem řekla, že nejprve se podíváme na toto. Nemyslím si, že budu potřebovat další procedury, protože hustota je pro mě dostatečné, mám ráda pevnost. Možná, na pohled druhých nejsem krásnější, ale v hloubi mé duše jsem mnohem šťastnější, stala jsem se mnohem sebevědomější ženou. Mohu to jen doporučit všem ženám.
smoty4
To je kde ta klinika?
Transplantace vlasůDiskuze Více vlasů.cz » Transplantace vlasů »

Je transplantace vlasů vhodná i pro ženy?

Váš příspěvek:
  :-) ;) ;) ;) :-( ...    Tučně Kurzívou Podtrženě    Odkaz na www stránku Link na YouTube video  

Přejít na forum: 

Provozovatel: Ing. Lukáą Vodička, Libická 6, 130 00 Praha 3, IČO: 865 81 716

Pohání PHP forum software miniBB™ © 2001-2024  |  Optimalizace pro vyhledávače od SiteLab © 2003-2024