Máme rádi paruky - Diskuze Více vlasů.cz (4)

Vypadávání vlasů u ženDiskuze Více vlasů.cz » Vypadávání vlasů u žen »

Máme rádi paruky

Autor Máme rádi paruky
Bára
Všechny vás opět zdravím- po delší době.
Tak jsem šla do toho - mám náádhernou vlasovou paruku - celopoutkovanou za cenu jako paruka kanekalonová. Nesrovnatelné !
Ještě čekám na to správné lepidélko aby držela přesně tak jak má a nemůžu se dočkat.
Viděla ji moje vlásenkářka paní Walicová z Ostravy a sedla na zadek.
Dá se s ní dělat úplně vše - česat na kteroukoliv stranu a na hlavě ji vůbec necítím. Je lehoučká a vzdušná. Prostě paráda !
Livera
Ahoj Báro, můžu se tě zptat, jak jsi k ní přišla? Myslela jsem, že tyto paruky stojí několik tisíc, na což bych ani náhodou peníze neměla. A ještě jeden dotaz...k čepu lepidélko? Děkuji za odpověd.
Lenča

Ahojky všichni, zdravím i Liveru
děkuji za typ, vloni jsem to také tak udělala, objednala jsem si jí v zdravotnických potřebách, ale to jsem věděla název a značku, letos jsem chtěla nějakou změnu, proto jsme vyrazily do Kasimy, okoknout, ozkoušet a tak,příště si jí zkusím vybrat na netu a objednat přímo do zdravotnických potřeb a tam se rozhodnu. Přeji hezký den
Magda1
Ahoj Báro,
můžeš nám prosím napsat přesný název, odkud ji máš a cenu?
Také nerozumím zmínce o lepidle - dá se vydržet něco takového 10 hodin denně v práci??

Předem děkuji za odpověď
Magda
Bára
Ahoj všechny,
paruku mi sehnala kamarádka medička z Austrálie. Nevím jestli to můžu říct - ale zaplatila jsem 7 tisíc ! Tuhle cenu jsem dala za umělou z Kasimy!Co se týká nošení na hlavě- je neuvěřitelně lehoučká a vzdušná,dá se vydržet nejen 10 hodin, ale třeba i týden. Jen ještě potřebuji to správné lepidélko (taky mi ho sežene) a už nemám žádné strachy že mi vlasy někde spadnou atd - všechny to zname...
Zkuste štěstí - 604 551 624
Jo ještě snad - viděli jste někdy vlasové integrace "Farrell ?" tak to je přesně ono akorát celoplošné. Fakt bomba
Magda1
To bude asi ono:
http://www.farrellhair.com/html/female_hair_loss.h tml

marně hledám nějaký cenník
Lelík
Ahoj, začínám taky uvažovat o paruce, než mi vypadnou zase skoro všechny vlasy.... ale nevím kde sehnat nějakou kvalitní, a která by mi fakt seděla, nemám s tím zkušenosti. Kde je možnost si ji objednat, něco jak píšeš ty Báro? Nemáš fotku, jak to vypadá, nebo tak. A to tel. číslo je na koho?
Děkuji moc. Vlasy mi částečně narostly a po léčbě zase začaly padat, jsem z toho neštastná. Díky
Kami
Ahoj všem, nosím paruku už přes rok, protože jsem byla zoufalá ze svých vlasů a hlavně nepříjemných pohledů a řečí ze svého okolí. Od té doby se cítím mnohem líp, kolegové z práce a rodina ví, ale ostatní ne. Zvedlo mi to sebevědomí. Objednávám si je na internetu, nejlepší jsou od Raquel Welch, jak z pravých vlasů, tak i umělých. Mám už čtvrtou, vždy si koupím delší než předchozí. Bez zkoušení, prostě to risknu, a zatím jsem se vždy trefila.
Lelík
Ahojte, vlasy po prednisonu narostly, ale ted to padá a padá ....... uvažuju o paruce, než to všechno vypadne...... nemám s tím zkušenosti, může se nosit, i když nějaké vlasy zůstanou, nebo půl hlavy zůstane? A můžete mi někde poslat fotku, jak s parukou vypadá, já vím, a omlouvám se, ale neumím si to na sobě představit.... snažím se být v klidu a moc to neřešit, ale nějak vnitřně to nejde.... prosím moc o tu fotku...když tak napíšu email... díky moc....
Lelík
Ahojte, vlasy po prednisonu narostly, ale ted to padá a padá ....... uvažuju o paruce, než to všechno vypadne...... nemám s tím zkušenosti, může se nosit, i když nějaké vlasy zůstanou, nebo půl hlavy zůstane? A můžete mi někde poslat fotku, jak s parukou vypadá, já vím, a omlouvám se, ale neumím si to na sobě představit.... snažím se být v klidu a moc to neřešit, ale nějak vnitřně to nejde.... prosím moc o tu fotku...když tak napíšu email... díky moc....
Pavllina
Dobrý den. Dnes jsem napsala poprvé, ale jak to tu sleduji možná na špatné téma, nemám moc zkušeností s povídáním po internetu. Je mi 40 let a napsala jsem do téma kolik je u nás plešatých žen, už tam ale asi delší dobu nikdo nepíše. Líbí se mi jak o se tu o tom bavíte s nadhledem jako by se vybírali trička. Ráda bych kdyby se mi někdo ozval. Děkuji
Bára
Ahoj Lelíku,
nezoufej !! nepanikař ! i s parukou se dá žít úplně v pohodě. Myslím, že na světě jsou mnohem horší věci - takže pokud máme "jen" tento problém, pořád jsme na tom docela dobře.
Magda1
S parukou se dá žít v pohodě, jenom s klukama je to trochu problém :-/ Ne se s nimi seznamovat, protože krásná paruka je samozřejmě zaujme, ale v běžném životě jim vysvětlit, že díky paruce nemůžeš toto a tamto a jak se k Tobě má chovat v jakých situacích atd. Ač jde někdy i o "prkotiny", tak mám pocit, že to není pro slabší nátury, jimiž chlapi častou jsou ;-(
Já už jsem si za posledních deset let prožila problémů na téma paruka vs. kluci už tolik, že už mě to leze celé na nervy, nechci už takové stresové situace zažívat a snažím se seznamování už i vyhývat ( k mojí škodě ).
Bohužel člověk musí především myslet na sebe, na svoji duševní rovnováhu a pak až na ostatní a co si o něm ostatní myslí.
Takže holky, je nutné si dělat sama sobě radost každý den
Lelík
Díky za povzbuzení, už jsem si ji koupila, nevypadá špatně, sluší mi, jen se na ni zvyknout i okolí. Naštěstí problémy s klukama nemám, mám přítele a bere to v pohodě, hodně mi v tom psychicky pomáhá, říká, že to nic není, že jsou horší věci, prostě to nebere jako nějakou vadu. To spíš jiní mají a můou mít s tím problémy. Opravdu, mít pořádného chlapa, je v tomhle velká výhra. A já ho naštěstí mám. Akorát mám ještě obavy, uvažujeme o dítěti, tak asi příští rok, aby to prcek po mě nezdědil, nebo neměl stejné problémy. Má někdo děti po tom, co měl měl alopecii areata? A tohle asi testy dědičnosti neudělají. Ale je fakt, pokud člověk neumírá, nemůže to brát jako životní prohru, nebo tak. Psychická rovnováha je to nejlepší co může být a život se musí brát krásně. Mějte se.
Dadik
Ahoj, tak jsme byli ve Futuru v Ostravě a donesl se nám letáček na nějaké akce v obchodech. 5.12.09 má ta prodejna paruk (prodávají se tam i gumičky a sponky a takové ty cetky do vlasů) slevu 3500kč!!! Tuším, že na všechny paruky. Jen tam bylo napsané cosi "Na zdravotní průkaz", což jsem příliš nepochopila, co tím myslí, nicméně mi přišlo fér se s vámi podělit. Mimochodem, kupoval tam někdy někdo paruku? Mě totiž přijde, že tam není ani žádná kabinka a že je to tam takové divné. Teda, to mi přišlo před dvěma lety, co jsem si tam šla kupovat gumky do ještě svých vlasů (((((((
Lenča

Ahojky, zdravím především slečnu jménem Lelík,
chtěla bych oznámit, že jsem již v 8 týdnu těhotenství a vůbec se toho nebojím, Alopecii Totalis mám od dětství a ve vlasové poradně mi říkali, že na miminko by to vůbec nemělo mít vliv, není to dědičná choroba, naopak by se můj stav mohl zlepšit, díky těm všem hormonům, co mi bují v těle. Takže hodně štěstíčka
Magda1
Dadik
Jen tam bylo napsané cosi "Na zdravotní průkaz",


Ahojky,
no musíš si skočit za svoji kožní doktorkou, at ti zdravotní průkaz vypíše. Na ten pak dostaneš v obchodě slevu, většinou 1000 Kč. Některé obchody to akceptují i zpětně a pak na něj dávají další svoji slevu, jako "pozornost podniku", většinou další 1000 Kč. Aspoň tak je to v Praze.

Na zdravotní průkaz máš nárok jednou ročně. Moje kožní doktorka měla vždycky spoustu keců, než mi ho vypsala, že prej na zdravotni průkaz na paruku chodí furt kontrola z VZP, jestli na něj pacient má nárok nebo ne, no strašné obstrukce dělala a bylo to ponižující. Od té doby tam nechodím.

Taky jsem psala na pojišťovnu, jestli by mi tu tisicovku neproplatili, když objednávám ze zahraničí a nenakupuju paruky v našich kamených obchodech za nehorázné ceny. Ale nic mi proplatit nechtějí, jak jinak.

Hodně zdaru,
M.
Magda1
Lenča
Ahojky, zdravím především slečnu jménem Lelík,
chtěla bych oznámit, že jsem již v 8 týdnu těhotenství


Ahoj Lenčo,
a má AT a autoimnunitní poruchy nějaký vliv na možnost přijít do jiného stavu?
Není to tak, že imunita se brání tak pečlivě, že možnost otěhotnět je velmi malá?

Díky moc za radu, jestli víš.

S pozdravem,
Magda
Dadik
Děkuji moc za vysvětlení. Uvidím, zatím na paruku pouze myslím, protože nemůžu udělat první krok, nemůžu překonat strach z toho, že přijdu po víkendu do školy s vlasama po ramena a všichni budou čučet. Hlavně mě i spousta lidí na první pohled nepozná, učitelé atd. Ach jo...

Magda 1:
Myslím, že to chápeš špatně, řeknu ti, jak to chápu já. Alopecie je sice chyba imunity, ale ne ve smyslu "imunita je příliš silná", ale ve smyslu "imunita si myslí, že vlasy jsou špatné". Když to tak vezmeš, kdyby to bylo, jak říkáš, že by se imunita bránila pečlivě, nebyly bychom nemocné, myslím chřipku a rýmu atd. Vždycky, když uvažuju o takových věcech, řeknu si, že se musím srovnávat s lidma s revma, alergií na lepek a nebo cukrovkářema. Taky autoimunitní choroby.
Takhle to chápu já. A co se týká dědičnosti, myslím, že spíš se dědí sklony k autoimunitním onemocněním... jak se projeví a jestli je ve hvězdách.
Lenča

Ahoj holčičky, myslím, že alopecie rozhodně nebrání tomu otěhotnět přirozenou cestou, aspoň mi o tom nikdo nic neřekl ve vlasové poradně. Když mi tam nabízeli lěčbu Predisonem a ještě jednu, odmítla jsem to s tím, že plánuji otěhotnět a chci mít jednou zdravé děti, na to mi neřekli ani popel a uznali, že by to nebylo vhodné mi do těla něco vhánět.... A u mě, s tím otěhotněním, netrvalo to dlouho, samozřejmě také zaleží na Tvé antikoncepci a celkovém psychickém stavu.
Lelík
Ahojtě, děkuji moc Lenči za odpověď... moc gratuluji k otěhotnění..... doberu prednison, vyčistím tělo a hup teda na to , asi ty obavy jsou zbytečné, dítě může být nemocné úplně na něco jiného, nebo může být 100% zdravé, asi je nejdůležitější psychická pohoda a vše bude OK.... ale moc jsi mi pomohla.... taky jsem četla, že těhotenství může naopak hodně pomoc k těm vlasum.
Sue
Proč se omezovat, když teď už nebudete muset?
Zdravím Vás dámy, z Vašich příspěvků jasně vyplývá nespokojenost se syntetickými parukami, nemožnost jít si s parukou zaplavat, zacvičit, učesat si ji podle sebe...ale s tímhle může být, pokud budete chtít, konec..jak už Vám tady nadhodila paní Bára, která je podle mého názoru jedna z prvních žen, které poznaly praktičnost, ale hlavně neuvěřitelnou přirozenost celopoutkované paruky z pravých vlasů a to za velice rozumnou cenu( od 7 000kc výše, podle požadované délky vlasů)..tyto paruky jsou vyrobeny z průhledné švýcarské či francouzské krajky (podkladu), která dokonale simuluje barvu kůže. Vaše vlasy a kůže pod tímto podkladem volně dýchají a celodenní (a vícedenní) nošení vaší nové paruky nebude tak náročné jako Váš původní systém.
Paruky jsou lehké a vypadají jako by z Vaší pokožky vyrůstaly Vaše skutečné vlasy.
Mohou být česány jakýmkoliv způsobem tzn. – pěšinka na kteroukoliv stranu popř. ofina, vysoký výčes či dokonce vysoký cop – stejně jako s Vašimi vlastními vlasy!
Paruky jsou lemovány jemnými „baby“ vlásky a tvoří přirozenou vlasovou linii kolem obličeje a celé hlavy. Vlasy samotné jsou jemné ale pevné, velice kvalitně zpracovány chemicky a ručně napoutkovány.
Protože se paruky připevňují na hlavu pomocí speciálního lepidla, můžete se s nimi koupat, spát, plavat a dělat jakýkoliv sport a aktivity, které jsou dosud velmi limitované. Rovněž se nemusíte obávat výjezdních seminářů a akcí, kde se pochopitelně lidé zpravidla o Vašem osobním problému dozvědí mnohem snáze.
Pro Vaši novou paruku neexistují žádná omezení! Pokud by se některá z Vás chtěla o této, v České republice, revoluční novince dozvědět více, můžete mě kontaktovat buďto na mobilu:775 137 376, budu se těšit
Magda1
Attn: Sue

Dobrý den,
velice mě zaujal Váš příspěvek, ráda bych celopoutkovanou paruku z pravých vlasů vyzkoušela.
Můžete nám dát odkaz na web stránky výrobce, fotogalerii a podrobné info o produktu?

Děkuji.
S pozdravem,
Magda
Delissa
To Sue a Bára:
Taky mě zaujala ta celopoutkovaná paruka. Viděla jsem nějaká videa a fotky, ale pořád jsem to ještě neviděla na někom odtud, kdo to má. Bylo by možné sem dát nějakou fotku? Nemusí být celého obličeje, ale stačí jen u čela nebo na temeni, prostě někde, kde jde vidět, jak je to připevněné a jak to vypadá. A taky se chci zeptat. Psaly jste o lepidlu. Mám ještě nějaké vlasy, a proto by mě zajímalo, jak se to lepí a jestli by to nedělalo problémy zbytku vlasů. A dá se normálně sundávat jako klasická paruka?
Delissa
Tady jsem našla nějaké info, ale ty fotky pořád nic moc...
Magda1
Delissa,
kontaktuj Sue a ona Ti nějaké fotky pošle na mail. Plus nabídne osobní schůzku.

M.
Lelík
Zdravím, mám dotaz ohledně paruky a cvičení.... mám klasickou paruku ze zdrav. potřeb, šikovnou.... zatím s ním nemám žádné problémy... akorát bych chtěla po dlouhé době začít cvičit, ale mám strach, že se v ní budu hodně potit, což pak svědí na hlavě.... a že jí i rychleji zničím... má někdo zkušenosti? Nebo jít cvičit se šátkem? Ještě bych se chtěla zeptat Lenči, jak pokračuje její těhotenství?
Lenča

Ahojky, co se týče cvičení, je lepší si brát pokud možno starší tip paruky, tak to dělám já i na plavání, méně se ničí. A co se týče těhotenství, vše je v pohodě a úspěšně jsem začla 5 měsíc, a co ty, jak jsi na tom po léčbě??? A celkový pocit z toho všeho??? Držím palečky.Papa
Lelík
Ahoj, díky za radu... jen já mám jen jednu paruku, a to tu první co nosím... Chtěla bych zase intenzivně chodit cvičit jako dřív, a mám obavy, že se v paruce budu šíleně potit, což pak asi svědí... nebo jít raději jen v šátku, ale to by zase každý hned věděl, no budu to muset asi vždycky vydržet, Jinak jsem přestala brát prednison a chodím jen na Puvu... zatím vlasy nepadají, ani nijak rychle nerostou... asi to už lepší nebude. To je fajn, že těhotenství máš v pohodě.... celkem to sleduju, plánujeme s přítelem letos taky, ale pořád ještě čekáme, protože ještě chodím na tu Puvu.
Lenča

Tak to opravdu moc držím palečky, mě při téhle léčbě nikdo nezaručil 100 procentní výsledek,takže jsem do toho nešla. Jinak záleží na Tobě, jak si troufáš na cvičení, zda pouze v šátku..., každopádně v paruce se budeš hodně potit. Tak se měj krásně.
<< . 1 . 2 . 3 . 4 . 5 . 6 . 7 . 8 . 9 . 10 ... 25 . 26 . >>
Vypadávání vlasů u ženDiskuze Více vlasů.cz » Vypadávání vlasů u žen »

Máme rádi paruky

Váš příspěvek:
  :-) ;) ;) ;) :-( ...    Tučně Kurzívou Podtrženě    Odkaz na www stránku Link na YouTube video  

Přejít na forum: 

Provozovatel: Ing. Lukáą Vodička, Libická 6, 130 00 Praha 3, IČO: 865 81 716

Pohání chat forum software miniBB™ © 2001-2022  |  Optimalizace pro vyhledávače od SiteLab © 2003-2022