Nízkosacharidová strava obnovuje růst vlasů - Diskuze Více vlasů.cz (3)

Konzervativní léčba padání vlasůDiskuze Více vlasů.cz » Konzervativní léčba padání vlasů »

Nízkosacharidová strava obnovuje růst vlasů

Autor Nízkosacharidová strava obnovuje růst vlasů
Gillen
Goldhelen a zkoušela jsi ty léky, které ti to způsobily, vysadit? A co přesně jíš u té diety? Držím ti palce!
goldhelen
Gillen
Ahojky
Zkoušela,vlasy padaly ještě víc...a vylítlo mi TSH..a začala jsem být unavená...prostě mi nefunguje štítná žláza na 100%...Pak jsem zkusila změnit lék za Německý Novothyral a bohužel to taky nepomohlo...léky mi hnuly hormonama a teď se to těžko vrací,ale na to by měla právě pomoct ta nízkosacharidová strava..no možná už do konce života,pokud se zázračně neuzdravim..
goldhelen
Gillen
Díky za podporu..jinak jsem se dočetla, že když se sníží u žen progesteron,/píšou to i na té klinice/tak tělo zvýší mužské hormony..no a to se stalo mě...zavinili to hormony štítné žlázy...takže teď doplňuji přírodní formou progesteron..mam ho mít v mém věku cca 40 a mam 3,60...což je hodně málo...a správně se má jít na krev 21 den od menstruace..no a když je málo progesteronu tak padají vlasy a navíc mam ještě DHT..takže nízkosacharidová strava,doplnit progesteron a blokovat DHT..mam ještě trochu seboreu u uší a za ušima...ale to někdo má zároveň s vyšším DHT...
Jinak co jím u té diety???
Pohankový chléb,který si peču..dělam i kvásek a je opravdu jen z pohanky..můžu tak jeden za den..pak maso+kvalitní tuk(kokosvý olej,máslo ghee,kvalitní olivový olej) a příloha zelenina jakkoliv upravená,občas můžu hnědou rýži a brambory batáty..mohu za den 120g sacharidů na moji váhu 60 kg.. 1 pohakový kousek chleba má asi 32g sacharidů...takže to pak rozpočítávam...ovoce občas,málo sachridů mají jahody..no..dá se to..je to o zvyku..moje jediná neřest je malá káva a do toho trošičku mléka..
Gillen
A zkoušeli i jiné dávkování? Co všechno jsi vůbec zkoušela. A mléčné výrobky jíš? Jak doplňuješ ten progesteron a jak jsi na tom se železem? Promiň za tolik otázek, ale zajímá mě to. Věřím, že ta dieta funguje, ale mě se ji bohužel dodržet nedaří. Jsem na tom psychicky už hodně zle. Je zvláštní, že zrovna lékařka ti to doporučila.
goldhelen
Ano zvláštní to je,ale první jsem o tom mluvila já a ona mi řekla, že je to strašně důležité..ona tu dietu zná a řekla, že málokdo to vydrží...železo už mám v normě,ale feritin což je zásobní železo má být okolo 100, to nemam,ale každý den jím kakaové boby.. z mléčných zhřešim jen trochu mléka do kávy.. jinak je zatím nejejím..dávkování léků jsem měla různé, brala jsem i 100 pak jen 50 ,teď beru 2 x 50 a jednou 25... buhužel padají stejně..na progesteron mám kapky drnek,diosgenin a přírodní progesteronový krém a pak piju čaj pro ženy v přechodu,taky maji malo progesteronu a víc estrogenu..psychika vim co znamená,kdo to nezažije nepochopí...písnu ti zprávičku ju?
JohankaDl
Vážně vám to funguje? Kdo má dobrý zkušenosti, tak prosím napište zprávu.
goldhelen
Musím napsat, že dnes jsem si myla vlasy a vypadalo mi cca 70 vlasů(umim odhadnout hormádku,dříve jsem počítala)...na dietě jsem 7 týden...jsem tak šťastná...myslím, že ještě se to zlepší až mi o něco klesne DHT,půjdu tak za měsíc na krev...a když si projedu prstama vlasy během dne,tak nepadají..předtim pořád...
Vlásečnice

JohankaDl
Vážně vám to funguje? Kdo má dobrý zkušenosti, tak prosím napište zprávu.


Ano, nízkosacharidová strava funguje na vlasy velmi dobře. Já jsem tuhle léčbu doplnila ještě o dárcovkou urinoterapii, konkrétně jsem si jednou týdně aplikovala klystýr darovanou urinou od zdravé dárkyně. A abych neponechala nic náhodě, pila jsem denně jeden šálek čaje z vrbovky malokvěté. Tahle trojkombinace mi srovnala hormony i imunitu a vlasy mi velmi rychle přestaly padat. Jednu chvíli jsem už uvažovala o paruce, ale dnes už mám vlasy zase zdravé a husté.
er1so
Funguje?? ozaj?
Maty24
Ahojte Rád bych se s Vámi podělil o zkušenost s nízkosacharidovou dietou, začal jsem před měsícem a nikdy mi nepadalo tolik vlasů, jako během toho měsíce. Bylo to fakt děs, najednou hrozná skoková změna. Měsíc předtím jsem taky pil čaj z vrbovky, se kterým taky nemám dobrou zkušenost. A teď mi řekněte, jaktože se tu píše, jak to pomáhá a na mě to mělo tak strašlivý výsledek? Je možný, že tělo bylo bez energie,když jsem nejedl cukry a to způsobilo padání vlasů? Vím, že diety a vrbovka se má aplikovat dlouhodobě? Ale co znamená to rapidní zhoršení během začátku této procedury? Dokáže to někdo vysvětlil, nebo mi zdělit své zkušenosti? --- Ještě bych měl připsat, že je to asi 3 měsíce, co jsem vysadil minoxidil, takže chápu, že to může být i tím...nicméně stejně ten skok, který se stal po omezení cukru a mléka (nsadil jsem hodně zeleniny), mne zaráží. Díky za info a případné rady co dál.
Maty24
Abych nezapomněl, v době před měsícem jsem taky přestal užívat saw palmetto, které mi došlo (od zítra zase kupuji a užívám. Takže faktorů je tu víc.
Richard
Maty24
Dokáže to někdo vysvětlil, nebo mi zdělit své zkušenosti? --- Ještě bych měl připsat, že je to asi 3 měsíce, co jsem vysadil minoxidil, takže chápu, že to může být i tím...


Nepochybně Ti vypadaly vlasy kvůli vysazení minoxidilu, se zahájením diety to nemá nic společného. Je celkem běžné, že po vysazení minoxidilu někdy vypadají úplně všechny vlasy a začnou znovu znovu růst až za několik měsíců. Půl roku počkej, až se tělo vyrovná z minoxidilového šoku a pak můžeš očekávat zlepšení. A už nikdy si nezahrávej s chemií.
Maty24
To jako vážně? Já ho radši zbnovu nasadil..tentokrát už ale jen dvouprocentní... takže ty mi radíš, abych ten minoxidil znovu nepoužíval? Teď jsem na vážkách,...právě se bojím, že když nic neudělám, budu za chvilku bez vlasů a už se nic nezlepší... to mi radíš nebojovat s tím?
JInak dietu jsem trochu zmírnil, začal jíst sladký a znovu se mi zdá, že se vlasy zlepšily... tak nevím... dieta bez cukru je asi moc drastická a tělo to nezvládá... moc bych tu dietu nedoporučoval (osobní zkušenost) ...bojuju vážně vším možným...a už nevím, co funguje a co ne...ale určitě zase nasadím saw palmetto. A s tím minoxem teda nevím, ael asi na tom dvouprocentním zůstanu...pokud mě tu nikdo neujistí, nebo nenapíše, jaké s tím má někdo zkušenosti (s vysazením minoxu) a jestli rok stačil a pak se mu vlasy po velkém vypadávání zase zlepšily.
Richarde Richarde, jsi mě vážně nahlodal...
Davidx
Maty24 proc si minoixidil vysadil?
Maty24
Přišlo mi že nepomáhá, kouty se zvětšovaly a navíc hodně vysušuje vlasy. Ale teď si říkám, že na kouty vlastně moc nepůsobí a vršek třeba trochu držel...takže teď jsem začal zase s 2% minoxem a možná pak přejdu zase na 5%. Protože teď to padání je fakt dost větší než bylo na minoxu. Chtěl bych ale ještě i třeba ten finasterid (penester), ale nevím jak ho sehnat a zda opravdu pomáhá ... nějaká rada? Kožní mi ho nechtěla předepsat, že neni určený na padání vlasů, ale léčbu prostaty a kdyby mi to něco způsobilo, nevezme si to na svědomí...
milada23
Nepomahal? :/
Maty24
Jak jsem psal výše, prošel jsem hodně změnami a je spousty faktorů, které to mohly ovlivnit. Vlasy mi teĎ začaly padat strašně...vysadil jsem minoxidil, okamžitě přestal jíst sladké (razantní změna - možná vypadaly, aby se mohly obnovit nové, nebo jsem bez cukru neměl eneegii a tak vypadaly vlasy), přestal brát saw palmetto, začal mít pravidelný sex, byl jsem v sauně a byl poslední půlrok v nehorázném stresu z padání vlasů... tohle vše to mohlo ovlivnit...navíc vždy se mi od ledna do jara stav dost zhorší (asi cyklus obnovy vlasů)... minox možná moc nebrzdil kouty, ale jinak ten vrch se možná relativně udržoval...každopádně můj plán, abych si teda mohl říct, že jsem zkusil vše bude od zítra čtvrt penesteru (i když mám trochu strach z vedlejších účinků) a minox 5 %. Díky za každý postřeh a radu
Strašně bych chtěl mít vlasy a neřešit tento problém, stejně jako někteří štastlivci ((( dost mě to trápí a ničí život
jolko
Maty, veľa zdaru s tým penesterom, určite informuj ako sa ti bude dariť! hlavne tie vedľajšie účinky súvisiace so sexom.. ja som nad tým dlhšie uvažoval.. a tiež som z toho celkom dosratý... a smejem sa sám zo seba, že dosraté vlasy ma možno k tomu dotlačia. a pritom sú to len vlasy! celé zle ako takáto banalita môže tak ovplyvniť priebeh života.
Maty24
Je to tak Jolko, jsou to vlasy, ale štve mě, jak mi to ničí sebevědomí a takhle jsem si to nepředstavoval no vedleší účinky snad nebudou ty penester bereš? nebo jak se ,,léčíš,,?
jolko
Maty ja som do 26tky bol úplne ok, potom som došiel na výšku a zrazu bum, opadal som jak osika prišlo to rýchlo a rýchlo mi to aj nabúralo sebavedomie, nepripúšťam si to nejako extrémne, ale nedá sa to neriešiť, v mojom prípade to proste nejde ja som s penesterom nezačal, bol som na konzultácii na vlasovej klinike u nás v piešťanoch a doktor mi ho odporučil, aj mi dal na skúšku 20 tabliet, ale doteraz ich mám nepoškvrnené v šuflíku, nenabral som na ne odvahu, aj keď on sám mi povedal, že ich dáva kadekomu a nikto z nich vedľajšie účinky nehlási. ľudia tu detto.. nikto žiadne extra vedľajšie účinky. ale ja som hľadal dosť aj na nete na iných fórach a dostal som sa ku všelijakým informáciam. neviem posúdiť, možno sú tam tie informácie nahádzané aj preto aby sa ľudia penesteru báli. lebo keď ho začneš užívať, už ti nebude možno treba tých 1500 ďaľších vodičiek, šampónikov a pod. a nebude biznis ja sám užívam asi 2 mesiace saw palmetto 320 mg, 2 tabletky každé ráno, cca pred mesiacom som začal 2x denne 1ml minoxu 5percentného, umývam si palicu 2-3x to týždňa nizoralom a ešte k tomu 2-3x denne čaj z vrbovky. zatiaľ som len mierne opadal, to pripisujem tomu sheddingu, o tom bolo aj na nete písané, že proste na začiatku z minoxu vypadáš. ale inak ešte výsledky neočakávam, tak o 3-4 mesiace napíšem a dám vedieť, čo a ako a ak to nezaberie, tak možno tiež skúsim ten fin. aj keď nechcem do seba takéto srajdy dávať.
Maty24
Díky jolko, že ses podělil o zkušenosti já bojuju už dva roky. Napsal jsem ti mail zkusil jsem toho plno a mám hodně zkušeností s různými přípravky, rád se podělím...já byl ok do 24 a od té doby to padá a neroste...mám dvojče bráchu (dvojvaječné) a ten je téměř bez vlasů už od 17
soul
Musime bojovat..
Majkha
Od včerejška začínám s nízkosacharidovou dietou. Hodně lidí na internetu si to chválí, prý to pomáhá.
Maty24
Taky se o to pokouším. Zařadil jsem zeleninu a ovoce do jídelníčku a omezil cukry. Ze smoothie z červené řepy (a kiwi atd) mi ztmavly vlasy a zdálo se mi, že byly i hustší (kvalitnější). Je ale fakt, že jsem si zobl i pár dní penester (tím to ale asi nebude, rotože by to znamanalo, že zabírá na vlasy ihned - řepa dává větší smysl, ale nevím). Taky jsem dvakrát zkusil dárcovskou urinoterapii. S tou začnu od příštího týdne pravidelně.
Ale jak říkám. Chce to už něco co na AGA fakt zabeere a vrátím všem vlasy
Majkha
Maty24
Zařadil jsem zeleninu a ovoce do jídelníčku a omezil cukry.


Tohle je trochu v rozporu, protože ovoce obsahuje cukry. Pro vlasy prý nejsou dobré ani ovocné cukry, tedy fruktóza. Poslední dny od rána do večera důkladně studuju výživu a její vliv na vlasy a fruktóza vychází jako jednoznačně špatná.
Maty24
Ano ano. Vím o tom. Myslel jsem třeba spíše kyselejší ovoce. Kiwi, kyselá jablka...
Majkha
Maty24
Ano ano. Vím o tom. Myslel jsem třeba spíše kyselejší ovoce. Kiwi, kyselá jablka...


Kyselé ovoce ano, ale zralé kiwi už je hodně sladká záležitost plná cukru.
Maty24
Přejdu pro jisototu jen na zeleninové smoothie, kiwi jsem tam dával pro chuť. Bohužel jsem teď měsíc u moře a tady je to problém se stravovat tak jak bych chtěl. Uvidíme co udělá DU.
laksa
Tady se ale zas řeší hovno....ovoce si sněste kolik chcete omezte složite sachry....bože...kolikrát to tu už bylo.. najdite si tu mickeyho režim a najděte tam někoho kdo do teďka tady je a chválí si to...bude se řešit ještě ovoce...
Maty24
A složité sachry jsou co teda? Fruktoza ale taky neni na vlasy dobrá.
<< . 1 . 2 . 3 . 4 . >>
Konzervativní léčba padání vlasůDiskuze Více vlasů.cz » Konzervativní léčba padání vlasů »

Nízkosacharidová strava obnovuje růst vlasů

Váš příspěvek:
  :-) ;) ;) ;) :-( ...    Tučně Kurzívou Podtrženě    Odkaz na www stránku Link na YouTube video  

Přejít na forum: 

Provozovatel: Ing. Lukáą Vodička, Libická 6, 130 00 Praha 3, IČO: 865 81 716

Pohání online community software miniBB™ © 2001-2023  |  Optimalizace pro vyhledávače od SiteLab © 2003-2023