Není lepší si hlavu oholit a mít klid? - Diskuze Více vlasů.cz (2)

Padání vlasůDiskuze Více vlasů.cz » Padání vlasů »

Není lepší si hlavu oholit a mít klid?

Autor Není lepší si hlavu oholit a mít klid?
aneli123
Ok Vlasyvhaji, každej si necháme ten svůj názor.Ty a Prd se budete topit v depresích místo abyste se zaměřili na to,co je ve vás dobrý a my ostatní uděláme všechno pro to aby nás to nesemlelo. Život není jen o vlasech bohudík.
peterb85
Riesite tu veci, ktore si kazdy vyriesi po svojom. Niekto sa zmieri s pleskou, niekto ide na operaciu, niekto nosi vlasovu nahradu. Kazdy ma svoju cestu, ktoru si zvoli. Neda sa povedat, ze ta alebo ina cesta je najlepsia. To je velmi individualne. Ak sa citis super a vyrovnane, tak potom si zvolil spravne..ci si plesaty, po operacii alebo s vlasovou nahradou.
aneli123
Máš pravdu peterb85, jsou to jen zbytečné žabomyší války.Jen jsem chtěla kluky trochu povzbudit, protože žít s tímto pocitem celý život kvůli vlasům musí být nesnesitelné.
HrdyPlesoun
aneli123
Máš pravdu peterb85, jsou to jen zbytečné žabomyší války.Jen jsem chtěla kluky trochu povzbudit, protože žít s tímto pocitem celý život kvůli vlasům musí být nesnesitelné.


Děkuju za názor Aneli!
Presně, člověk chce jen trochu povzbudit a ještě je kritizovanej, tak snad kluci ten svůj boj s plešatostí nakonec vyhrajou.
aneli123
HrdyPlesoun , víš nechtěla jsem ani nikomu mazat med kolem úst,ale napsala jsem to,jak to opravdu cítím. Mám ráda u mužů jiné hodnoty než vlasy a to nejsem nijak stará Pokud jde o povrchní píp, která soudí lidí jen podle vzhledu,tak ta asi nebude tou pravou pro život 😉
prd
Já vždycky vyprsknu, když samaritánské duo automaticky předjímá, že si jako doma v depresi škubeme zbylé vlasy -- protože s nimi nesouhlasíme v sebeklamných bludech.

Kdybyste si přečetli historii mých zdejších keců, tak vidíte, že lidem doporučuju, ať se radši něco učí a jsou v něčem dobří, místo aby život zasvětili hledání ideální kombinace komerčníchz srajd, které z nich vytáhnou peníze a zachrání jim 5+5 vlasů na dalších 10 let za cenu impotence.

Což se ale nikterak nevylučuje s plným vědomím, že ztráta vlasů je velice nepříjemný proces, vaše okolí jej nesporně řeší (esteticky se změníte, což si rozhodně uvědomujete nejen vy), má palčivě otravné estetické i praktické důsledky a nepochybně je lepší se mu vyhnout. Ačkoli rozhodně ne za každou cenu.

Podle mě sebeklam, který tady ordinujete, není signálem, že jste se s něčím vyrovnali, ale že se s tím právě nikdy nevyrovnáte, protože si furt lžete.

Plešatění dramaticky kazí estetický dojem, který chlap (nota bene žena) budí. Někomu ublíží méně, někomu více, ale vyloženě sluší jen naprosto zanedbatelné hrstce šťastlivců s hollywoodským ksichtem a krásnou hlavou. U žen... Je to vlastně tragédie.

První dojem samozřejmě není vše. Ale je velmi důležitý. O tom, že vzhled a krása mají prokazatelný vliv na úspěšnost v profesním životě, existují studie. Hezcí lidé to zkrátka profesně mají snazší -- ženy i muži.

Každému, kdo to prostě přestane řešit, oholí zbytek, místo aby ho pracně a nákladně udržoval/kultivoval, gratuluju k právě takové nátuře a taky k osudu, který mu neháže klacky pod nohy, případně k práci na stavbě/v kanále/za kompem. Měl by ale pochopit, že jsou lidé, v jejichž profesi je vzhled mnohem zásadnější hodnota.

Sice se nad svou plešatost ve svých 30+ letech můžu s rezignovaným povzdechem povznést, ale rozhodně nechci, aby se s tím mí potomci museli také potýkat, takže mě upřímně zajímá, zda, kdy a jaké nové řešení téhle otravnosti přijde.
vlasyvhaji
Hlavu si holim na cca 5mm, neberu zadny dht blokator (zkusil jsem a nedela mi to bohuzel dobre, jinak bych pokracoval). Smiruji se s plesatosti co jineho mi take zbyva, okoli to resi hodne (vim jak to funguje za zady a opravdu to nekomu dela radost ze plesatim....). Na socialni zivot to ma dopad opravdu velky, zkuste na akci lovit zeny s vlasy a nebo plesi a nerikejte mi ze to nebude rozdil.
napr. takova aneli123 pochvaluje lidem po transplantaci vlasy komenty typu.... uplne jiny clovek atd, cimz sama priznava ze vlasy maji obrovsky vliv na estetiku cloveka, tedy tu nepiste takove bludy....
aneli123
Vlasyvhaji,to že chválím transpantace, nemá vůbec vliv na to, že se mi líbí i plešatí chlapi. Když se někdo rozhodl jít cestou transpantace, proč ne,je to jeho volba a pokud to má dobře udělané, proč bych to nepochválila?Na druhou stranu, nesoudím lidí podle vlasů,jak jsem už psala, jestli je chlap srovnaný sám se sebou vyzařuje to z něj a, sluší mu i pleš.
aneli123
Prd,jestli jsem tě iritovala svými samaritánskými názory,tak to sorry,z tvých příspěvků totiž čiší čiré zoufalství.
HrdyPlesoun
Hele Prd,

no na základě tvejch předsudků by to mohl člověk zabalit rovnou. Hezcí lidé to mají snažší, tamten to má snažší, soused to má snažší ... Víš co, jen ať maj! Přej a bude ti přáno!.. Nebuď oběť, trochu si věř a dokážeš všechno! .. (Jeff Bezos je plešatej a myslim, že je celkem v pohodě )
prd
Já namaluju slona a vy ho stejně narvete do škatulky tučňáka, protože máte nulovou schopnost chápat, cokoli se vymyká vašemu světonázoru.

Proboha, jestli někomu sluší, nebo nesluší pleš, nemá nic společného s tím, nakolik je sám se sebou srovnaný. Je to prostě čistě estetická záležitost. Pokud máš placatou hlavu a ošklivý ksicht, pleš ti slušet nebude bez ohledu na to, jestli ti vadí, nebo ne. Samozřejmě že vzhledový handicap se dá lecčím vykompenzovat. A navzdory plešatosti můžeš mít charisma a být vtipný a nesmírně inteligentní. Ale pokud jsi manekýn a vyplešatíš, charisma a vtip ti asi práci nezachrání.

Což vy prostě nejste schopni pochopit. Já argumentuju legem, vy máte v hlavách betonové kvádry.

HrdyPlesoun, podle mě vůbec nevíš, co je to vlastně předsudek. Jeff Bezos je plešatej a určitě velmi v pohodě. On je zrovna ten případ, který je tak nesmírně ošklivý, že ani vlasy na věci nic moc nemění. A ano, IT sféra je jeden z oborů, kde zase tolik nesejde na tom, jak vypadáš. Pak je bezpočet profesí, kde na tom sakramentsky sejde. A pak je tu třeba Elon Musk, který proplešatělý vypadal jak opičák a po transplantaci je z něj rázem sympaťák.

A to, že zmiňuju, že na vzhledu záleží, neznamená, že to někomu nepřeju. To jen znamená, že se ti to snažím vysvětlit. Marně.

aneli123, Vlasyvhaji ti nepsal nic v tom smyslu, že se ti nemohou líbit plešatí chlapi, když pochválíš transku. Jen poznamenal, že při pohledu na výsledky transplantace hýříš frázičkama typu "úplně jiný/nový člověk". A pak logicky kecy typu "na vlasech nesejde, plešouni jsou děsně sexy a hlavní je být s tím srovnaný" ve fóru vedle vyznívají krapet nevěrohodně. Nebo jsou teda falešné ty pochvaly výsledků transplantací?

Ano, jsem zoufalý. Strašně mě totiž iritujou lidi, kteří ti opakovaně podsouvají něco, co si nemyslíš/co jsi neřekl/co nejsi. A zrovna ty jsi takový demagogický roh hojnosti.
aneli123
Fajn, mám ráda debaty na úrovni 😉. Nemůžeš popřít, že člověk s transkou je úplně jiný/nový člověk, ať už to chápeš jakkoliv. Může mu to slušet- neslušet, každopádně je jiný. Když se mi to líbí, dám to najevo, když se mi líbí plešatý muž tak také.Jako demagogický roh hojnosti si to mohu dovolit.
HrdyPlesoun
Prd,

jestli máš placatou hlavu a ošklivej ksicht, tak ti vlasy moc nepomužou .

Já jsem jenom nadnes, že holá hlava je taky volba a nikdo se za to nemusí stydět. Zdá se mi, že se ty spíš snažíš podstrčít svoje pravdy a hodnotíš, jestli jsme s pleší v pohodě nebo ne!

Jestli příjdeš kvůli pleši o pozici manekýna, tak pořád můžeš dělat něco jinýho ne? Zbytek těla pořád funguje (opravdu i bez vlasů )

Tvoje fakta jsou na základě "všeobecných" názorů a to já nikdy nepříjmu promiň. Nikdy se nebudu upínat na to, co si o mém vzhledu myslí ostatní!
prd
aneli123
Nemůžeš popřít, že člověk s transkou je úplně jiný/nový člověk, ať už to chápeš jakkoliv.


To teda můžu popřít, pardon. Je to furt Karel Hvízd. Jako nový člověk vypadá, neb na vlasech sejde, a velmi. Jsem rád, že to konečně uznáváš, byť tím, slza v oku, slza z oka ven, končí "debata na úrovni".

HrdyPlesoun
jestli máš placatou hlavu a ošklivej ksicht, tak ti vlasy moc nepomužou


Právě pokud máš místo hlavy plácačku, vlasy to do značné míry mohou skrýt nebo alespoň ten placativý efekt tak trochu korigovat.

Čoveče jak to děláš, že ať napíšeš prakticky cokoli, jsi zaručeně mimo?

HrdyPlesoun
Já jsem jenom nadnes, že holá hlava je taky volba a nikdo se za to nemusí stydět.


S tím problém nemám.

HrdyPlesoun
Jestli příjdeš kvůli pleši o pozici manekýna, tak pořád můžeš dělat něco jinýho ne? Zbytek těla pořád funguje (opravdu i bez vlasů


Ano. Ale jádro sporu nespočívá v tom, že by někdo tvrdil, že bývalý krasavec nemůže jít místo špoulení držky do foťáku podávat cihly na stavbu. Jen jsem rozporoval tvé vehementní tvrzení, že pleš/vlasy jsou vlastně fuk, nikomu na tom nesejde a je to prakticky zanedbatelná blbost, kterou mají lidi jen ve své hlavě.

Jak pro koho, jak kdy.
kraken
Tak ... tohle je velké téma. Já byl před 6 měsíci na transce v Turecku. Musím říct, že jsem pozitivně šokován... i moje matka... i přítelkyně. Přátele nejsou šokováni, jelikož jsem odjel dlouhodobě pracovat a cestovat do zahraničí, takže nic neví.

Užíval jsem Pasulin tři měsíce a tím to končí. Minox, Finas a podobné patetické sračky do těla nikdy neaplikuji. Až se vrátím, tak určitě zajdu na mezoterapii či laser terapii... možná znovu pasulin. Je pravděpodobné, že vlasy budou padat dál, a poté půjdu na korekci (další transka).

A teď to důležité, takže až mi bude k 40 a budu vyplešatělý, tak půjdu dohola. Faktem je, že mám velice pěkný tvar hlavy a hezký obličej. Bez ohledu na to, jestli mám vousy nebo bez, tak vyholený vypadám dobře. Na druhou stranu si chci definitivně užít své nejlepší roky s hřívou, protože vlasům se nic nevyrovná. A kdo říká, že vyrovná, tak lže. V mém případě vlasy 11/10 ..... vyholený 8/10 až 7,5/10.... což je pro mě stále akceptovatelné. Vzhledem k tomu, že nedělám modeling a se svým vzhledem jsem spokojen, tak vyholení mě skutečně netrápí.... a jsem i rovněž za tebe velice šťastný.

Ti co nadávají na vyholení, jsou většinou frustrovaní z toho, že když jdou pod strojek, tak vypadají jako obludy (prosím, nebrat osobně) a chtějí tak ostatním znechutit jejich vyholení. Faktem však zůstává, že každý je jiný. Někdo má spoustu vlasů a škaredy ksicht... někdo málo vlasů a hezký obličej.... někdo nemá ani jedno. To je život. Někdo nedostane rakovinu... někdo jo... no a co... Neovlivníme.

Btw. a jelikož s vyholením počítám, tak to byl právě ten důvod, proč jsem se rozhodl pouze pro FUE a né pro kombinaci FUT a až pak FUE. Nechci žádnou velkou jizvu a nepotřebuji doživotně fungující transku. Žádný stres.
peterb85
Ja som to tu uz kedysi pisal..aj ked na aga este nie je liek, su prostriedky na to, aby bola plesatost volbou a nie nutnostou. Preto mnoho muzov aj s dokonalymi hlavami nosia systemy (modeli, kulturisti aj bezni ludia). Hezky oblicej...no nie som gay, cize ja som si nevsimol este chlapa s hezkym alebo osklivym oblicejem..ale vsimam si chlapov a luzrov. Ak nechces byt luzer, makaj na sebe mentalne, profesne, fyzicky..ak ti ples skodi k imidzu, tak ju pories. Hlavne nevyplakavaj, neries nazory druhych a chod si za svojim. Toto z teba spravi magnet na zeny. Mozes mat dokonalu hlavu a i ten pomyselny hezky oblicej a stale mozes byt luzer..mozes mat aj mensie nedokonalosti a mozes byt alfa. Zalezi ako sa k tomu postavis a co si ochotny pre to urobit.
prd
To, že sis zatím nevšiml kluků s hezkým nebo ošklivým ksichtem, ale vnímáš "chlapy" nebo "lůzry", nemusí nutně znamenat, že nejsi gay.

Možná jsi teplý jak most na Key West, ale máš prostě jiná kritéria. Partnery si vybíráš na základě ambic, úspěchů, přístupu ke zdrojům a životního drajvu. Takže nezoufej a neházej flintu do žita. Možná jsi velmi, velmi teplý aka GAY. Ale gay takového toho více kurvího typu, který jde po úspěchu.
peterb85
Asi vies o com pises)))sklamem ta..ja som bol vzdy a vylucne iba na zeny))ale proti gayom nemam absolutne nic. Predstav si, ze dokonca mam aj manzelku a deti)ano, zeny miluju uspesnych a pokial mozno dibre vyzerajucuch chlapov, je to prirodzeny a normalny jav. Ak si v takom nastaveni ako si nazval seba na tomto fore, tak ti nepomoze nic..ani vlasyNo dobre, na toto forum uz radsej nic pisat nebudem. Chcel som iba pomoct..Je tu vela rypakov zamindrakovanych. Nech sa dari
aneli123
Peterb85 mám stejný názor.Myslela jsem , že tady rozpohybuji diskuzi, ovšem ty negativní a rádoby chytré komentáře za to nestojí ️
vlasyvhaji
Uz se to tady vazne prehani. Vlasy jsou proste svinstvo, tem co nepadaji ani nevi jake maji stesti. Nekomu to s holou hlavou slusi vic nekomu ne, pokud clovek vypada opravdu hodne blbe, je lepsi na sobe makat treba v posilce a nosit muzes ksiltovky, satky.... vlasy jsou vlasy ale zit/bojovat se musi i kdyz zrovna nejses idealem krasy.....
Proste nemit vlasy je pro mladeho cloveka urcite nevyhoda ale nesmi se to vzdat, v 50 uz je plesatej kazdej druhej tam uz to tak neberu i kdyz to urcite na sebevedomi neprida....
aneli123
Vlasyv haji je to tady fakt na hraně.Napadat Peterb85 , že je gay atd,je fakt už moc.Je docela fajn, že to tady zase žije,ale za jakou cenu...lidí jsou opravdu zlí.
prd
peterb85
proti gayom nemam absolutne nic. Predstav si, ze dokonca mam aj manzelku a deti


Tím chtěl básník říct, že manželka a děti jsou gayové? Nějak jsem to nepochopil.

aneli123
Napadat Peterb85 , že je gay atd,je fakt už moc.


Peťku ale nikdo nenapadl, že je gay. Na tom, být gay, není nic špatného. Jen jsem ho chtěl uklidnit, že bez problému může být gay a nejet po hezkých ksichtech. A jestli ti tohle připadá jako příklad lidského zla, docela by mě zajímalo, jak hodnotíš třeba válečné zločiny
Petr1989
Co ty jsi Prde za člověka? Každého se tady evidentně snažíš chytat za slovo. Když už nejspíš nemůžeš, tak urážíš. Sám nedoporučuješ ani transplantace, ani léky, ani si hlavu oholit. Z tvých příspěvků jako z celku přitom vyplývá, jaká je plešatost hrůza, téměř konec světa. Ozve-li se někdo s pozitivní příspěvkem, snažíš se ho shodit.

Ne, není to konec světa. Androgenní alopecie je sice vyloženě negativní věc - jestli někdo bez vlasů vypadá lépe, tak to jsou jen naprosté výjimky, a to ještě je třeba vzít v potaz, zda ti lidé předtím neměli jen vyloženě špatný účes, ať už způsobený zakrýváním prořídnutí nebo špatnou prací kadeřníka - avšak je to především jen jeden dílčí nedostatek, který má přímý vliv jen na vzhled.

Tento nedostatek někoho ovlivní víc, někoho míň. Tím chci říct, že některý člověk je prostě pěkný a do kategorie pěkných lidí spadá i bez vlasů, někdo pěkný není a ani jakékoliv vlasy by ho do kategorie pěkných nevynesly... Někoho pleš vzhledově ovlivní minimálně, někoho mimořádně výrazně. Je to prostě různé a podle toho by se pak mělo odvíjet, co s pleší/plešatěním dělat. A ano, plně souhlasím s názorem, že často může být oholení hlavy ta nejlepší volba. Prakticky nic to nestojí, není na tom co zkazit, nemá to žádné vedlejší účinky, je to de facto vratný proces. Přitom jak sice píšu výše, málokdo bez vlasů vypadá lépe, ale obdobně málokdo vypadá lépe s výrazně prořídlými vlasy. Proč například do sebe cpát finasterid pro pár posledních chlupů, který si člověk třeba ještě musí zasypat zahušťovačem.. Zvlášť u lidí, které plešatost výrazně vzhledově neovlivní, bude oholení hlavy obecně velmi rozumnou volbou.

Nicméně jasně, že ne u každého je ten negativní vliv plešatosti na jeho vzhled jen malý. Naštěstí dnešní doba přináší určité možnosti, které, byť nejsou dokonalé, mohou mnoha lidem pomoct. Velmi rozumnou volbou pro někoho může bezesporu být transplantace. U ní je ale samozřejmě potřeba dávat pozor, kam jdu, jakož je i třeba mít předem ujasněno, co od toho očekávám.

Jistě obecně platí, že je-li člověk plešatý v 25, je to strašně nepříjemné, je-li plešatý v 35, je to nepříjemné, ale už výrazně míň, je-li plešatý v 45, stále (prakticky nikdy) to není nic pozitivního, ale v daném věku je to už celkem normální... atd. V 85 je to už prakticky jedno... Transplantace určitě může ten věk, ve kterém bude člověk plešatý, poněkud* oddálit a leckomu dosti pomoci.

* Nevím, jak dlouho trvá, než člověku vypadají zbylé vlasy. Předpokládám, že to bude rozdílné člověk od člověka a bude záležet, zda k tomu bude brát léky, vitamíny/upraví svou stravu atd. Ale to si jistě rozumný člověk nechá od rozumného doktora vysvětlit.

Jsou tu i vlasové integrace, které však cenově (co vím) vychází poněkud hůř, nadto to nejsou nejsou tvoje vlasy. Jistě pak není příjemné, když tě někdo (ať už kdokoliv při čemkoliv) poprvé vidí bez integrace. Nadto i při odhlédnutí od nějakých ne zrovna příjemných chvilek, nastíněných v předchozím souvětí, souhlasím s tím, že svoje vlastní vlasy ničím nenahradíš. Výhodou však je, že nezáleží na tom, jaký máš donor, zároveň vlasy jsou husté a husté zůstanou i tehdy, prořídnou-li ti tvé vlastní vlasy ještě více.

Dále tu jsou léky, o kterých myslím na tomto fóru bylo napsáno spousty informací.

Čtvrtým až osmým odstavcem jsem chtěl nastínit, že dnešní doba přináší jisté možnosti, které mohou mnoha lidem pomoci. Bude však záležet člověk od člověka, jaká možnost pro něj bude dostupná a vhodná. Relevantní jistě bude, jak moc plešatost ovlivní jeho vzhled a jak moc je pro něj vzhled důležitý, v neposlední řadě pak finanční možnosti toho kterého člověka.

Plně souhlasím s tím, že vzhled je důležitý. Málokdy je však plešatost nějaká neřešitelná katastrofa. Někdy (u těch, které ovlivní málo) bych souhlasil i s tím, že to je nepodstatná věc. Samozřejmě můžou existovat případy úplně opačné, kdy je vzhled člověka plešatostí ovlivněn velmi výrazně, přitom se jedná o člověka, kterému není možno pomoci ani transplantací, ani léky, ani si nemůže dovolit integrace. Jedná-li se o nějaký extrémní případ, je jistě na zvážení nějaká obyčejná paruka, kterou si svým způsobem může dovolit téměř každý (ženy myslím mají tu výhodu, že na nich většinou není nikterak do očí bijící ani "obyčejná"/běžná paruka).

Pro naprostou většinu lidí však platí, že plešatost, byť je nepříjemná a její označení za nepodstatnou věc, není úplně přiléhavé, je stále jen dílčím problémem, který by neměl vést k nějakým extrémním řešením. Např. integrace - vyloženě si je dovolit může málokdo, nicméně svým způsobem si na ně vydělá spousta lidí. Avšak jistě není rozumné šetřit jako blázen a cpát do toho podstatnou část výplaty, upírat sobě, případně upírat dětem, jen kvůli vlasům, zvlášť když se jedná o případ, kdy člověk vlasy až tak nepotřebuje. Samozřejmě, čím víc člověka plešatost ovlivní, tím větší procento disponibilních peněz může být bráno za rozumné do toho vrážet. Není však třeba ze ztráty vlasů dělat "nejpodstatnější věc v životě" a třeba v ní i hledat příčiny všech/většiny svých neúspěchů. V návaznosti na to si huntovat zdraví finasteridem, když člověk vidí, že na něj má i negativní účinky, či do toho vrážet "každou korunu, kterou je schopen ušetřit". Jak jsem psal, vzhled je důležitý, přitom nikterak nerozporuji, že vzhled má vliv i na profesní život. Pěknějším lidem se obecně daří lépe než těm méně pěkným. Ale záleží jak kde. U modelingu je to jasná věc, ten je i pro 95 % lidí uzavřeným oborem bez ohledu na to, jak na sobě makají a jaké mají vlasy. V obchodě, zvlášť v těch oblastech, kde není až tak důležitá kvalifikace, bude význam vzhledu rovněž značný. Ale to jsou jen dílčí oblasti, vypadám-li blbě, tak se necpu tam, kde má vzhled velkou relevanci, naopak přemýšlím, jak se dostat tam, kde má relevanci malou. Je spousta profesí, kde vliv vzhledu není moc výrazný. Zároveň spousta lidí uspěla i s vlasovým deficitem, a to se kolikrát nejedná o lidi, kteří by patřili k těm "i bez vlasů pěkným". Z těch obecně známých a nejvýraznějších se dá uvést, že nejbohatší člověk současnosti (Jeff Bezos) je plešatý, nejlépe placený herec Hollywoodu (Dwayne Johnson) taky plešatý, dále - ať už na něj máme názor jakýkoliv a ať už je první nejmocnější, třetí, nebo až třeba čtvrtý, či dokonce patnáctý - Putin rovněž plešatý. Holohlavého Mayweathera vystřídal za rok 2019 v pozici nejlépe placeného sportovce Messi...

Abych to nějak shrnul a uzavřel, souhlasím s tím, že mnohdy je oholení hlavy ideální varianta. Není-li tomu tak, jsou jisté možnosti, co s tím dělat. Osobně myslím, že např., když tu někdo na fórum dlouhodobě píše, z toho co píše, se zdá, že problematice rozumí, uvádí střízlivé názory, ten nebo ti, které zastupuje mají kladné reference, nezdá se, že by tyto reference byly něčím zkreslované, a zároveň si nepamatuji, že by si zde na fóru na ně někdo stěžoval, nadto nabízí příznivé ceny, může to být pro ty, kteří nechtějí brát strojek do ruky, vhodná varianta... S vlasy je jistě život v zásadě o něco příjemnější. V naprosté většině případů však to, jestli je člověk looser, nebo naopak, není nikterak výrazně ovlivněno samotným počtem jeho vlasů. Jistě však mohou být výjimky, jestli Prde patříš mezi ně a je to důvodem, proč tady musíš urážet, dodávám, že je mi to líto, uměl-li bych pomoct, rád bych pomohl, jenže neumím. Uznávám, že příspěvek Hrdého Plešouna vykazoval jisté znaky toho, že pisatel chce věřit tomu, že jeho plešatost nikomu nevadí a chtěl zde na fóru podpořit. Možná to u něj opravdu nikomu nevadí, možná si to jen myslí/namlouvá. Avšak i kdyby si to jen myslel, jeho nesprávná domněnka mu pomůže brát plešatost sebevědomě, což může mít kladný vliv na to, aby si vytvořil takové vzorce chování, že bude suverénnějším a vyrovnaným člověkem a jako takový na tom bude velmi pravděpodobně o dost lépe, než kdyby se litoval. Já mu tedy děkuji za zajímavý příspěvek na toto počtem zajímavých příspěvků spíše uvadající fórum. Děkuji i těm dvěma, co napsali před tou tvojí invektivou (peter85 a kraken). Neříkám, že se s jejich názory úplně na 100 % ztotožňuji, ale trošku (a zároveň zajímavě) tu utnuli ty tvoje předešlé příspěvky.
prd
Petr1989
Co ty jsi Prde za člověka? Každého se tady evidentně snažíš chytat za slovo. Když už nejspíš nemůžeš, tak urážíš. Sám nedoporučuješ ani transplantace, ani léky, ani si hlavu oholit. Z tvých příspěvků jako z celku přitom vyplývá, jaká je plešatost hrůza, téměř konec světa. Ozve-li se někdo s pozitivní příspěvkem, snažíš se ho shodit.


Já jsem člověk, který podstatně stručněji, leč expresivněji napsal to samé, co píšeš ty. Vyvolalo to aféru. Na svou obranu ovšem podotýkám, že jsem to tady aspoň nezazdil stěnou textu, který nepřinesl absolutně nic nového a taaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaakhle rozvlekle analyzuje již 100x analyzované.

P.S. Looser je adjektivum. Jistě se proto neurazíš, nazvu-li tě jazykovým loserem
Mesmerizing
Prd je prostě debil. Nemá cenu se za jeho komentářema nějak vážněji pozastavovat.
prd
Lehce zhypnotizovaný Mesmerizing chtěl svými pazvuky vyjádřit, že už někde slyšel, že se lze "nad něčím pozastavit", ale jak je pro méně disponované jedince obvyklé, nevyniká pamětí, takže mu to zmutovalo. A pozastavil se... za mými komentáři, samozřejmě v uctivé vzdálenosti, jak se na nesmělého učně s posvátnou hrůzou sluší
asdfg
Toto forum smeruje kvalitou hlboko dole...

Keby som mal admin prava trosku inak by to tu vyzeralo

Naspat k tejto zbytocnej teme:
1. Plesina ti ovplyvni vzhlad negativne, ano su ludia ktorym vyholena hlava neuskodi na vzhlade, ALE s vlasmi by vyzerali lepsie, to je proste fakt a mozte sa tu hadat kolko chcete...
2. Byt plesatym v dnesnej dobe je kazdeho osobna volba, uz davno neplati ze sa s tym clovek musi zmierit. V dnesnej informacnej dobe kde ma clovek na dosah vsetky potrebne informacie aby si vedel vytvorit uceleny obraz, mi pride absolutne NEUVERITELNE ze niektori jedinci tu vypustaju komentare typu, ved si to ohol, to sa neda liecit to mas v genoch..., alebo dristy typu urinoterapia, LLT a PRP

Celkovo som smutny a nahnevany, toto forum by malo sluzit ako "majak nadeje", miesto toho ked tu pride clovek ktory evidentne podla fotiek trpi AGA tak ho "vetarani" tohto fora odbiju s tym ze ohol si to...
vlasyvhaji
Kdyz by kazdy mohl brat finasterid tak plesatost v podstate nebude, neveril jsem vyzkousel a opravdu po 3/4 roce to slo a vlasy krasne houstly.
Druha vec je ze to kazdy brat nemuze, vim o cem mluvim a uz to taky neberu. Neresim sexualni vedlejsi ucinky, ale problemy s prostatou...
Bohuzel v dnesni dobe moc tech ucinych alternativ nemas.
To je proste fakt, potom ti nezbyde nez holit hlavu nebo transku, ktera se bez finu zrovna nedoporucuje.....
Vetsima mladejch kluku co si rozjede plesatost si za to muze vetsinou sama viz ja, prevence je hrozne dulezita jenze na to vetsinou kazdej kasle a nic o tom nevi....
Vetroplach81
Prd, si zbytočne prchký a útočný, očividne nezvládaš komunikáciu, preto si nabudupce radšej 3 x
dobre premysli, čo sem zas napíšeš.
No ale k téme, ja mám 39 rokov a tiež už zvažujem, že to začnem holiť, posledné 4 roky je to fakt trápenie...dosť mi pomohla táto téma, díky HrdyPlesoun a tiež sú dobré videa BaldCafe, ten pocit zobudiť sa ráno a nemusieť riešiť vlasy, normálne sa na to teším
aneli123
Prd, válečné zločiny hodnotím stejně jako zlé lidí.Je to de facto to samé. Zlá mysl-zlé činy.
<< . 1 . 2 . 3 . >>
Padání vlasůDiskuze Více vlasů.cz » Padání vlasů »

Není lepší si hlavu oholit a mít klid?

Váš příspěvek:
  :-) ;) ;) ;) :-( ...    Tučně Kurzívou Podtrženě    Odkaz na www stránku Link na YouTube video  

Přejít na forum: 

Provozovatel: Ing. Lukáą Vodička, Libická 6, 130 00 Praha 3, IČO: 865 81 716

Pohání simple bulletin board miniBB™ © 2001-2024  |  Optimalizace pro vyhledávače od SiteLab © 2003-2024