Novinka - klonování vlasů!!! - Diskuze Více vlasů.cz (19)

Transplantace vlasůDiskuze Více vlasů.cz » Transplantace vlasů »

Novinka - klonování vlasů!!!

Autor Novinka - klonování vlasů!!!
Muhaj
Pravda je, že něco podobného už zde bylo. Intercytex hlásal, jak jde stále vpřed, kolik procent vlasů člověk v rámci procedury získá a hlele..v průběhu třetí fáze vše zabalili, prej z důvodu neefektivity....Reálný obrys získá produkt až v okamžiku, kdy je ukončena zdárně třetí fáze vývoje. Teprve tehdy se radí investorům do podobných "bio fabrik" investovat své finance, ne dříve. Vcelku bych se tak bránil přehnanému optimismu. Na druhé straně je pravdou, že nejen tyto 2 zmíněné firmy se v. regeneraci věnují, takže procento, že se to alespoň jedné povede tu je - ovšem otázkou je kdy. Zda to datum nebude už pro mnohé vcelku pozdě
D_a_v_i_d
Ještě si zapomněl zmínit, že ARI koupilo Intercytex, takže jejich know-how mají.....

The company closed in the end of 2009 and sold most of it's assets to ARI.
Muhaj
To je jistě pravda, ovšem cena za kterou tato akvizice proběhla napovídá, že to za mnoho nestálo.
D_a_v_i_d
Tak kdyby to stálo za hodně, tak by to určitě dotáhli do zdárného konce... Nicméně se mohli poučit z jejich chyb.... Já jsem celkem optimista, protože ten doktor co u nich je, dříve dělal autocloning a podobný experimenty, který mu fungovaly... No zase se musím přiznat, že optimista jsem byl i u Intercytexu... ) Každopádně ARI je myslím dál, než byl Intercytex.... No čas snad ukáže, protože koncem roku by měly být komplet výsledky fáze dvě.
Muhaj
Optimismus je fajn, nicméně, neměl by se změnit v jednostranně zaměřené čekání na godota, který ne a ne přijít. Až bude vyhodnocena třetí fáze jako pozitivní (u kterékoliv z firem), pak teprve je možné být vážně optimistou. Do té doby mohou být veškerá prohlášení (bez vypovídající foto-dokumentace) těhle firem jen hezkými tanečky pro lačné investory.
D_a_v_i_d
Tak až budeš mít hotovu fázi tři, tak už investory nepotřebuješ... To už bude hotovo... Si vem, že teď mají ve fázi dvě kolem 350 subjektů... O ty se musí taky někdo postarat, takže pochybuju, že by to ti doktoři dělali zadarmo Spíš bych to viděl tak, že ARI pak začne prodávat licence, něco jako GHO, a začnou se pakovat... Investora nějakého mít musí, tohle se bez prachů dělat nedá... Nehledě na to, že fáze tři bude mít zase víc subjektů... Pokud bydlíš někde v okolí jejich centra (mají jich několik), tak se můžeš pokusit stát, předpokládám zdarma, jejich pokusným králíkem ))
Muhaj
Dobře ukončená třetí fáze je základním předpokladem budoucího zisku (do té doby může být výzkum ukončet vlastně ze dne na den.. viz intercytex) a pochopitelně motivem investovat do akcií společnosti u kterých vznikl předpoklad reálného růstu, ne dříve. Osobně bych tím králíkem teda rozhodně nebyl, protože relevantních informací je hodně poskrovnu na to, že už mají nějaký čas tolik subjektů nabodaných. Vše je omezeno na dva tři řádečky kusého superlativa v tiskových prohlášení v pdfku a to je moc málo na zbytečně velké naděje.
D_a_v_i_d
Tak jak jsem psal, čas ukáže... Osobně bych to asi taky nerisknul... Né, že bych se bál nějakýho divnýho porostu na hlavě, ale spíš raka apod.
Muhaj
D_a_v_i_d
Né, že bych se bál nějakýho divnýho porostu na hlavě, ale spíš raka apod.

Tak tak.
Lenyca
Krásný den všem.Jsem moc ráda,že se tímto způsobem dělíte o zkušenosti s léčbou této zákeřné nemoci.Chtěla bych založit spolek lidí,kteří mají tyto problémy a nechtějí zůstávat pouze u písmenek.Proto jsem zvolila cestu nejmodernější komunikace jakou je facebook.
Přemýšlela jsem,jak všechny ženy,muže a hlavně děti v ČR spojit a napadlo mě založit účet.Pokud budete mít zájem moc ráda všechny uvítám na profilu AlopecieUniversalis.

Lenyca
Miloslav
Dobrý večer. Reaguji na tvůj článek Lenčo, tyto stránky již nějaký čas pročítám. Je mi 35 a od 25 mi padají vlasy ve předu a na hoře. Asi před rokem se u mě projevila alopecie. Prášky a kožní rostok od doktora na kožním mi vůbec nepomohli ba naopak. Na radu známého jsem si našel doktorku která je též homeopatyčka.Všechny věci od kožaře jsem přestal užívat a začal jsem brát kapičky pod jazyk od homeopatyčky. Po půl roce mi zarostly všechny fleky které byly větší než dvacetikoruny a bylo jich celkem 9. Tak doufá že to někomu pomůže.
Miloslav
Dodatek. Ještě jsem zapoměl. Homeopatyčka mi řekla že alopecie bývá plísnového charakteru ve střevech. To je vše.
Lenyca
Miloslav

děkuji za poznatek a musím souhlasit s tím,že se jedná o autoimunitní onemocnění s možností napadení střevní mikroflóry....těch spouštěcích faktorů je poněkud více a ve většině případů se jedná o stresové či zánětlivé reakce organismu.Homeopatika jsou jednou s alternativ léčby a ne vždy mají na stejného člověka pozitivní léčebnou reakci.Pokud znáš název toho,co jdi užival,tak si myslím,že ostatní rádi ocení a vyzkouší.
Někdy se ale Alopecie a to většinou u druhů typu totalis,universalis dostane do slepé uličky,kdy nepomáhá nic,dokonce ani kortikoidy.Je to ale opravdu záležitost jedince a postoj k léčbě samotné.Jsem ráda,že už máš zase krásné vlasy a je vidět,že jsi šťastný proto to přeji i všem ostatním

Lenyca
Miloslav
Nevím jak se to jmenovalo, bylo to namíchané přímo od ní a s šeho to ona míchá obravdu nevím. Jinak k těm krásným vlasům-zarostly mi jen fleky, jinak je vše jako dřív.
D_a_v_i_d
Prosím, "nezašpiňujte" nám toto téma příspěvky, které do tohoto tématu nepatří... Toto téma je pro jedince trpící androgenní alopecií, ne areatou a týká se klonování vlasů... Dík D.
Lenyca
Davide
já si můžu na tomhle fóru psát do jakého příspěvku chci a neříkej mi,že klonování vlasů je řešení.Někdy mi přijde,že se tímto tématem živí jen společnosti a centra krásy.
Pomoc je krásná věc a proto byl nápad jít na facebook i tímto důvodem,aby nás nikdo nedával do škatulek a řešil problémy,které máme všichni a někdy jsou horší a někdy lepší.
Nikomu to ale nedává právo říkat,kde máme svoje problémy řešit.Je to jen jedno místo a pokud má někdo Alopecii Universalis,tak vyzkouší vše,ale ne za každou cenu!
Na závěr ať přijme omluvu ten,,kdo má pocit ,že jsem pošpinila tohle téma )
Gebe
Lenyca
Na závěr ať přijme omluvu ten,,kdo má pocit ,že jsem pošpinila tohle téma )


Nic proti, stačí se podívat pár vláken zpět, jak sis hezky "zaplevelila", aniž bys měla cokoliv k danému tématu. Hezká agitace, leč nemyslím si, že to bude mít valný smysl. Jsou věci, u kterých si přeci jen člověk drží trochu soukromí, ostatně, kdyby sis to tady prošla trochu víc, tak bys to poznala sama třeba z ochoty lidí poskytovat jakékoliv fotky.

Btw. Tomuhle vláknu ses pravda s agitačkou vyhnula.
Marco SLOVENSKO
Lenyca!
tiež si myslím, že ked nemáš čo napísať k téme klonovania vlasov - radšej nepíš nič. Bud taká dobrá prosím....
buggg
Lenyca
já si můžu na tomhle fóru psát do jakého příspěvku chci


To není zrovna moc ohleduplný ani slušný přístup. Nezneužívej toho, že toto forum nemá moderátora. (Jinak by jsi totiž dostala okamžitě ban).
D_a_v_i_d
Replicel uvolnil první výsledky fáze č. 1, zatím to vypadá na totální propadák.... Nicméně jdou do fáze dvě (dobrá zpráva) a tam se budou snažit vychytat to, co se jim nepovedlo ve fázi jedna a zarověň budou pozorovat dlouhodobě subjekty z fáze č. 1. (snad ještě něco vyroste) Pokud to dotáhnou do konce, v což moc nevěřím, tak by to mohlo být s úspěšnost 10 % -15 % na jednu injekci. (mohlo by se chodit opakovaně), takže třeba za pár let by člověk mohl mít bujnou kštici... Možná se jim to ale podaří vyladit, protože údajně budou zkoušet různý dávky apod...
Nicméně naše naděje je teď spíš v ARI a Histogenu, ten má prý úspěšnost na jednu injekci asi 74 %.
Jenda33
Davide, píšeš sem velmi zajímavé informace. Mohl by jsi přihodit i případný odkaz na článek, ze kterého si čerpal? Díky
D_a_v_i_d
Jenda33,

zde je rozhovor se Spencerem Kobrenem (zvuková stopa, hned první příspěvek)

http://www.baldtruthtalk.com/showthread.php?t=8388

A tady výsledky ze studie č. 1:

http://www.replicel.com/replicel-releases-positive -results-from-the-interim-analysis-of-data-from-it s-first-in-man-ts001-2009-clinical-trial/

Jejich akcie docela prudce klesají... Nicméně, je to jen začátek... Více nám ukáže fáze č. 2

Nejdříve bude asi ARI, pak Histogen... Otázkou zůstává kdy... 2015 je nejbližší termín pro ARI, ale to jsme si říkali o Intercytexu taky :-/ Jak už jsem psal Intercytex koupilo ARI, takže jejich postup znají a mohli se poučit z jejich zkušeností a chyb...
Barča
Histogen začal pracovat i s ženami a výsledky vypadají moc dobře, tak máme holky do budoucna aspoň nějakou naději
Jen doufám, že to bude finančně dostupné.

http://www.histogen.com/downloads/sid_2012_HSC_Fin al.pdf
D_a_v_i_d
Tyhle výsledky jen potvrzují, to co jsem psal (což mě těší) Někde jsem četl, že až Histogen dokončí fázi dvě, tak to chce vypustit v Asii, protože tam je to zřejmě legální... My si budeme muset počkat... Nicméně myslím, že tohle donutí Aderans a spol. pořádně zamakat
fbx16
Barča
To PDFko je zajívamý, ale ty fotky mi nějak nesedí. Taky bych si přál, aby to už někdo dodělal a mohl jsem být bez koutů
12 týdnů = 84 dnů = cca 3 měsíce, za tu dobu narostou vlasy asi tak do délky 4,5 cm, ty vlasy na fotkách "PO" vypadají daleko delší... cítím z toho Photoshop
D_a_v_i_d
FBX, toho jsem si taky všiml, ale musíš vzít v úvahu, že tam mohl vyrůst podrost a zbytek zesílil... (pak to možná takhle klame) Myslím, že Histogen fungovat bude a jednou ho uvedou i na trh, pokud ovšem nenastanou nějaký rakovinotvorný reakce apod... Nejvíc stejně věřím ARI... Jsou nejdál, a hlavně mají ve studiích nejvíc lidí... Pochybuju, že by to dělali, kdyby neměli dobrý výsledky...
D_a_v_i_d
Replicel udělal update výsledků z první fáze:

http://www.replicel.com/further-analysis-reveals-d ouble-digit-hair-growth-in-replicels-first-in-man- clinical-trial/

Výsledky jsou překvapivě mnohem lepší... růst kole 17-20 procent... Což už je dobré... Dále zdůrazňuje, že se zde testovala hlavně bezpečnost... Jejich akcie jdou zase nahoru. (což je fajn)
fbx16
D_a_v_i_d
Teď na to koukám znova a moje chyba já na ty fotky koukal, že nahoře před a dole po a ono to je zleva do prava. V tom případě ale nevidím skoro žádný rozdíl Nebo já nevím, jsem z toho nějaký mimo, to asi nejsou vůbec fotky před a po protože kdo by porovnával levý kout s pravým...

a s těmi výsledky, Replicel apod., lepší by bylo kdyby radši ukázaly fotky, než napsali nějaké číslo... jsem byl tak naivní, že uvidím vlasatýho člověka a ono zase nic...
Muhaj
Opět další, velmi chytře napsané pdfko, tentokrát, světe div se i s fotkami, imho, díky Barča. Takovéhle fotky se hodně špatně posuzují a navíc za poměrně krátký čas od aplikace. Pokud by efektivita ve výsledku byla podobná, potom by nejspíš platilo, že klasická FUE dneška nebo penester, pro toho komu dobře zafunguje je snad ještě lepší volbou než tyhle sračičky do paličky, žel bohu...No ale všask snad uvidíme..
D_a_v_i_d
Muhaj: Tak to byla je jedna injekce vid.... Zaleží na ceně...
<< 1 ... 18 . 19 . 20 . 21 . 22 . 23 . 24 . >>
Transplantace vlasůDiskuze Více vlasů.cz » Transplantace vlasů »

Novinka - klonování vlasů!!!

Váš příspěvek:
  :-) ;) ;) ;) :-( ...    Tučně Kurzívou Podtrženě    Odkaz na www stránku Link na YouTube video  

Přejít na forum: 

Provozovatel: Ing. Lukáą Vodička, Libická 6, 130 00 Praha 3, IČO: 865 81 716

Pohání PHP forum software miniBB™ © 2001-2022  |  Optimalizace pro vyhledávače od SiteLab © 2003-2022