Novinka - tetování vlasů - Diskuze Více vlasů.cz (19)

Konzervativní léčba padání vlasůDiskuze Více vlasů.cz » Konzervativní léčba padání vlasů »

Novinka - tetování vlasů

Autor Novinka - tetování vlasů
Kožak 69

Zdar pánové,
tak už jsem se konečně rozhodl a mam koupenou letenku do Londýna.
Budu tam tři dny a zajdu na konzultaci do tří klinik (všechny tři jsou ve stejné ulici "Harley Street").

HIS Hair Clinic ___ www.hishairclinic.com
SKALP ___ www.skalp.com
Vinci Hair Clinic ___ www.vincihairclinic.com/scalp-pigmentation/

Po absolvování všech konzultací se možná rovnou rozhodnu podstoupit první zákrok, teda pokud budou mít volný termín.

Máte někdo zkušenosti s nějakou z nich, nebo máte nějaký zajímavý dotaz na který bych se tam měl zeptat?
Kožak 69

Takže vážení, byl jsem ve všech třech klinikách a zde jsou mé poznatky:

HIS £ 3.600 _ 5 sezení (doplnění po letech £ 200/h)
SKALP £ 4.800 _ 3 sezení
Vinci £ 4.500 _ tolik sezení kolik bude potřeba (když se použije slevový
kupon z internetu tak to vyjde na £ 4.000)


k tomu když se připočítají minimálně 3 zpáteční letenky, 6 transferů z/na letiště, ubytování a jídlo, tak to vyjde docela na ranec. Jen za tyto konzultace jsem dal cca 10.000,- a to jsem měl ubytování a večeře u kamarádky.

SKALP: Z toho co jsem viděl se mi asi nejvíce líbila práce od SKALP. Viděl jsem tam dva kluky kteří to měli opravdu hezky udělaný, ale naopak ten típek který to tetuje to hezký neměl, ten už měl jen rozpitou modrou barvu bez teček. Když jsem mu řekl, že se mi jeho hlava nelíbí tak mi odpověděl, že on podstoupil již cca 21 sezení.

HIS: V HISu jsem viděl jejich práci pouze na tom chlapíkovi se kterým jsem měl konzultaci a to protože konzultace byla až od 19:00 a žádný klient už tam nebyl. Oproti ostatním dělají první a druhý zákrok po týdnu, což je výhoda protože když tam budete bydle týden tak ušetříte jednu letenku.

Vinci: Tady jsem viděl tetování na jednom klientovi přímo při zákroku a po tom co mu to dodělali, jsem zákrok pocítil i na vlastní kůži protože mi udělali 7 zkušebních teček. V tomto salonu neřeší počet sezení, za stejnou cenu Vás tetují tolikrát, kolikrát je potřeba. Na internetu jsem zahlédl slevový kupon na £ 500.


Zatím nevím pro jakou kliniku se rozhodnout, do všech budu psát ještě email abych zjistil další info. S ohledem na cenu a ukázky práce které prezentují na internetu se zatím přikláním k HIS.
Kožak 69

D_a_v_i_d
Navrhli mi:

Dvě procedury za cenu 2400 £ s DPH
+
Třetí doplňující proceduru za 600 £ s DPH

Celkem tedy 3000 £ s DPH, což je díky nevýhodnému kurzu x36 (Libra šla hodně nahoru) 108000 s DPH.

Délka procedur
1. cca 3 hod.
2. cca 3.30 hod. (běhěm 5-10 dnů po první)
3. cca 2.30 hod. (cca po měsíci od druhé)
Zahrnuje i přestávky na odpočinek a kafe.
To je nějak málo hodin, mě navrhli 5 sezení, cenu mi řekli taky 3000,- ale to je bez daně, takže to finálně dělá 3.600.

Session 1: 7:00 hrs
Session 2: 7:30 hrs
Session 3: 6:30 hrs
Session 4: 6:30 hrs
Session 5: 6:00 hrs
Afro
Dobrý den všem zde na fóru. Vracím se na toto místo s příspěvkem po 9 letech. Naposledy jsem zde přispíval v roce 2006 v diskuzi o urinoterapii, samozřejmě v souvislosti se ztrátou vlasů, jak jinak. Tento problém trápí každého chlapa, kterého to potká. Jen se s tím každý pereme jinak. Někdo to zvládne po psychické stránce velmi dobře a neřeší to, jiného to totálně sejme a to byl i můj případ. Každý z nás totiž potřebuje rozumnou dávku seběvědomí, cítit se fajn a v pohodě, je to důležité pro život, hlavně ten náš život, ale také pro život lidí, které máte ve svém okolí. V mém případě je to hlavně rodina a moje malé děti ... Doma vám řeknou, no co, tak nemáš vlasy, není to rakovina, buď rád a netrap se tím. Určitě se s tím také setkáváte... Jenže..... strom, který nemá korunu přestává být statným stromem, ale něco v něm umírá a tak je to i s naším seběvědomím při ztrátě vlasů.

To by na úvod stačilo, jen jsem se chtěl připomenout. Každopádně v době, kdy jsem tyto stránky navštěvoval, k mikrodermální pigmentaci neexistovalo snad vůbec nic, možná na zahraničních fórech, fakt nevím, možná jsem se o to tolik nezajímal? Po pár příspěvcích v diskuzi o urinoterapii jsem přestal psát, přestože hodně lidí bylo zvědavých na mé výsledky. Nejspíš jsem některé i zklamal, že jsem nepokračoval a za to se moc omlouvám. Nebyla síla, ani chuť, protože nefungovalo vůbec nic. Jinak pokud zadáte můj nick Afro zde ve vyhledávači, ta diskuze se Vám určitě zobrazí.

Tak a teď se asi ptáte, proč toto věchno píšu do této diskuze? Protože to sem patří. Chtěl bych se s Vámi podělit o skoro 20 let svého života. Něčím jsem si prošel a určitě nejsem sám, bylo to skoro 20 let tmy neustálého řešení problémů s vlasy. Věřím, že Vás to bude zajímat a určitě si to rádi přečtete, protože se v mém životě hodně věcí mění k lepšímu a doufám, že to pomůže i některým z vás.... Budu to psát takto za běhu, když budu mít chvilku mezi svou prací, ale myslím si, že to bude zajímavé čtení.

Zatím přeji všem pěkný den
Kožak 69

Ahoj chlapy,
jsem naprosto bezradnej. Jsem 100% rozhodnutej, že si nechám udělat mikro-pigmentaci v Londýně, ale nevím pro jakou kliniku se rozhodnout (SKALP, HIS nebo VINCI). V září jsem byl na konzultaci ve všech třech Londýnských klinikáchch, ale přišlo mi to všude podobné. Liší se pouze v některých postupech a v ceně. Potřebuji se už rozhodnout, protože to musím spáchat již v únoru před odjezdem do Thajska.

Koho by jste si vybrali vy???

Díky za vaše názory...
Kožak 69

Tak jsem se nakonec rozhodnul pro "Vinci Hair Clinic" a dneska jsem podstoupil první tetování (půlku hlahy), zítra jdu na druhou půlku. Za dalších 14 dní jdu na 2. sezení, zase po půlkách a 14 dní po tom znovu, na 3. sezení.

Nelíbí se mi vlasová linie kterou mi udělali, protože je moc vysoko, namaloval jsem si novu na kterou to zítra změní (viz. fotka).

Držte mi palce...
Kožak 69

Nepodařila se mi vložit ta fotka protože mají omezení na 500kb, tak jsem jí zmenšil, ale zjistil jsem že mají další omezení, nejdají se vkládat PNG. Až jí převedu na JPG tak jí sem vložím...
tomtom
Jestli bych ti mohl poradit, zatím si nižší vlasovou linii nedělej. To můžeš na 2. nebo 3. sezení. Důležitý je, nechat to být, jak to udělali oni a těch 14 dní si na to zvyknout a pak evidentně snížit. Podle mě největší kámen úrazu je, že klienti chtějí nízkou vlasovou linii, moc ostré hrany, bez koutů apod. Nevypadá to vůbec přirozeně. Nezapomínej na to, že vlasovou linii můžeš vždy snížit, ale jít zpět, to už je o dost těžší.
draho77
Ako dlho by sa ti to malo hojit?
er1so
Cenovo to ako vychadza?
smoty4
Ako kde samozrejme
glum
Zdravim.

Byl jsem u pana Suchánka na 2. Sezení. Tato metoda mi přijde jako nejlepší řešení pro ztrátu vlasů. To, že to má velký vliv na psychyku asi řikat nemusim. mam z toho opravdu velkou, velkou radost. tato fotka je trochu vyretušovaná a jsem líný sem dávat další, mě se to líbí. jsem s prací pana Suchánka velmi spokojen.

Děkuji.


Bez_nbzvu1.jpg
Bez_nbzvu1.jpg
radan
Čaf kluci,

dělala mi korekci jizvy po FUT jedna umělkyně" z Žižkova, dle svých slov tou nejtenší jehlou, co je na trhu/jakou jinou, že?/ Základní problém mikropigmentace je v tom, že vlas je nepoměrně tenší, než ta" jehla /cca 0,2mm //tatéři opravte mě//, a pak to většinou dopadne jako rozpité koupací čepice. Jo, viděl sm kluka v tramvaji ve Vršovicích, a měl nějak špinavou hlavu, nebo co. Ne, byla to celá potetovaná hlava s vlasama cca 3cm, a bylo mi stydno, co mu to provedli..
Takže- věřím, že i v CZ jsou ruce, které to zvládnou, ale je potřeba taky vhodné nádobíčko, a udělat si takovou jehlu na zakázku. A trefit barvu, jistě..
Pak bych do toho šel i já.
glum
Vzhledem k tomu, že jsem panovi Suchánkovi fakt vděčnej... dávam sem fotku... ty detaily sou prostě k nerozeznání od pravých vlasů... fakt doporučuju... mam od té doby z života nebe.
díky


13124688_17427274859.jpg
13124688_17427274859.jpg
inkognito91

glum
Vzhledem k tomu, že jsem panovi Suchánkovi fakt vděčnej... dávam sem fotku... ty detaily sou prostě k nerozeznání od pravých vlasů... fakt doporučuju... mam od té doby z života nebe.
díky

Vyzera to dobre ale ja osobne by som si to nedal spravit ... tetovanie vlasov je pre ludi co su zvyknuty na kratke vlasy no pre ludi ako ja co maju radi dlhe tak asi jedine riesenie je transplantacia ale aspon ze si spokojny prajem vela uspechu do zivota
glum
To je sice pravda, ale já sem boxer a tudíž chodim s vylepanou hlavou celej život... je to hodně supr... nejlepší práce, kam se sere HNIS...
laksa
Glum
Ahoj nemohl by si prosimtě udělat fotku nějak detailnější víc zvrchu? Jinak tahle na pohled to vypadá dobře

inkognito91
No s transkou budeš mít sice dlouhé, ale hodně řídké
inkognito91

laksa
inkognito91
No s transkou budeš mít sice dlouhé, ale hodně řídké

Ja uz mam par dni po transke dal som si robit len kuty
glum
Jo jasný, na čarodějnice sem stratil telefon takže musíte pár dní počkat... předem řikam, že je to absolutně k nerozenznání, až jsem se sám divil... je to zázrak
glum
Https://elithairtransplant.com/german/

jinak na transku sem chtěl sem, jenže já transkam nevěřim, pár let budeš v poho ale bůh ví, co potom... hlavně turecko je docela nebezpečný, bál bych se letu
jozefmaly
Preco im neveris?
draho77
Podla mna transka je naj riesenie
Trubecka
Zdravím, nevíte někdo jaká je na tohle nejlepší značka pigmentu (myslím tu tetovací barvu) nebo jakou požívaj ty co vás tetovali?
stupel1
Myslim ze taku by si len tazko zohnala niekde
drakula
Na tetovanie by som sa teda naozaj nedal aj keby mi za to zaplatili
stormwave
Čau chlapi,

chtěl bych se zeptat na zkušenost těch borců, co tetování podstoupili, jaká je reakce člověka, který vás pohladí po hlavě (např. holka v nejlepším ), a nahmatá tam, kde vidí husté, nakrátko střižené vlasy, jenom holou kůži namísto škrábajících krátkých vlasů. Nevyvolá to zděšení a následné nepříjemné otázky? Toho jediného se totiž na tetování obávám...
Root
Zdravím,
přemýšlím o tetování vlasů už delší dobu, máte někdo doporučení na dobré studio u nás nebo se vyplatí vyjet do zahraničí? Docela se bojím jít do něčeho co není prověřený,ale zase zvažuju cestování, cenu letek, když neni jasný kolikrát se to musí absolvovat.... máte někdo zkušenosti? díky
Rosta
Hlavně je to pěkně dráhé..
Root
Tak jasné, nic není zadarmo, že jo.. Mám zatím domluvenou schůzkz ve Vinci Hair clinic. Chlapi tady v minulosti dávali recenze tak uvidím za kolik to maj u nás, abych si to moh porovnat. Třeba mi poraděj něco jinýho, jakože už mi není pomoci a tak..
Petr789
Moc doporučuju exclusive beauty clinic v Praze. Paní, která mi to dělala je jednatelkou toho salonu a je naprosto šikovná. Doporučovala zajit na korekce po roce, ale to tetování mám už 9. měsíc a vypadá super, přirozenější než to bylo první měsíc
<< 1 ... 18 . 19 . 20 . 21 . >>
Konzervativní léčba padání vlasůDiskuze Více vlasů.cz » Konzervativní léčba padání vlasů »

Novinka - tetování vlasů

Váš příspěvek:
  :-) ;) ;) ;) :-( ...    Tučně Kurzívou Podtrženě    Odkaz na www stránku Link na YouTube video  

Přejít na forum: 

Provozovatel: Ing. Lukáą Vodička, Libická 6, 130 00 Praha 3, IČO: 865 81 716

Pohání easy forum software miniBB™ © 2001-2024  |  Optimalizace pro vyhledávače od SiteLab © 2003-2024