Novinka - tetování vlasů - Diskuze Více vlasů.cz (3)

Konzervativní léčba padání vlasůDiskuze Více vlasů.cz » Konzervativní léčba padání vlasů »

Novinka - tetování vlasů

Autor Novinka - tetování vlasů
kubbaa
Zákrok respk. barva vydrží cca. 2-3 roky, největší problém je, že to prý většinou nelze vyřešit jednou návštěvou -barva je tak slabá, že musíš přijít na dobarvení(jednotná částka 500kč bez ohledu na velikost „opravované“ plochy).
kubbaa
Je vážně otravné, že tady nemůžu vložit jeden dlouhý příspěvek a musím to dělit na milion částí..pane admine, vás ty spamy opravdu musí bolet..
Joey
kubbaa
Zákrok respk. barva vydrží cca. 2-3 roky, největší problém je, že to prý většinou nelze vyřešit jednou návštěvou -barva je tak slabá, že musíš přijít na dobarvení(jednotná částka 500kč bez ohledu na velikost „opravované“ plochy).


Hod tu nejake foto nech zhodnotime pracu..
migel

Tak kubo,hod fotky a nech se vyfotit,nedelej prepalena autofota prosim...
kubbaa
chlapi nezlobte se ale fota nebudu takto zvěřejnovat..
kubbaa
Zatím je to o hodně tmavší než má vlastní barva vlasů, nicméně je to provedeno jemně (opravdu jen tečky)a ani moje partnerka si ničeho nevšimla – nicméně tady bude záležet na tom, jak moc to ještě můžete „řikrýt“ vlastními vlasy. Za cca. 3-4 dny se mají vytvořit maličké šupinky, barva se začne ztrácet. A to je také doba po které už si můžete vlasy regulérně umýt, začít sportovat atd…
Já to měl tak, že jsem chtěl nechat podbarvit oblast koutů jednoduše ze dvou důvodů – zjistím, jak to bude vypadat a pokud dobře, půjdu do hola, pokud ne, nechám si vlasy delší (3cm) tak jak je mám teď a počkám až spadnou na zem všechny. Mezitím se toto tetování ztratí a mě to poslouží jen jako podbarvení koutů které dnes zakrývám vlasy.
dikobraz
Můžeš mi tedy prosimtě zaslat fotky na email
d.vojacek@seznam.cz
kubbaa
Vyžádal jsem si fotky přímo z toho studia (každého tam nafotí aby měla přehled jak to vypadalo před zákrokem a může srovnat při tom následném "dobarvení". Každopádně ta barva zesvětlala, už to vypadá docela přirozeně, sám jsem zvědavý co udělá ještě pár umytí hlavy(teoreticky už by to němělo mít velký vliv)
Márty
kubbaa
chlapi nezlobte se ale fota nebudu takto zvěřejnovat..


Však můžeš použít jen foto od čela nahoru, nemusí tam být Tvůj obličej.
Malepiece
Já jsem psal do face-art email a vůbec se mi nedostalo odpovědi! chtěl bych vidět konkrétně jejich práci.Kubo nafoť tak aby ti nebyl vidět obličej..Plssssss
kubbaa
Ta borka je opravdu hodně zaneprázněná, to můžu potvrdit, bohužel to nepůsobí na venek vůbec dobře, pokud ihned (nebo alespoň v nějaké rozumné době)nereaguje na emaily. Já s ní řešil taky docela dlouho a složitě než jsme se potkali, ale můžu říct že je to příjemná ženská, která to nědělá prvně .. jinak ,sem po zákroku téměř dva týdny a barva už se nemění. pokud to má někdo jako já a chce jen zatmavit oblasti koutů ktéré má stejně překryté vlasy, tak to není špatné řešení, jednoduše nabude na ostrém světlě tolik prosvítatkoncem února jdu ještě na dobarvení, tak zas budu informovat.
green
Kubbaa ... taky jsem o tom přemýšlel .. a mimojiné velice podobně ... taky zakrýt kouty a eventuelně to celé dát dolů .... kouty mám dost, což o to .... ale jinak se to právěže dá .... v tom tetování mají velkou výhodu ti, kteří nemají žádné vlasy ..takže nemusí řešit prakticky každý den ten růst a holení hlavy ....

zřejmě si brzo domluvím schůzku ... kdyby jsi měl ještě nějaké poznatky ohledně změny pigmentace a podobně, tak napiš
kubbaa
Greene, za týden jdu na dobarvení (pokud mi potvrdí termín) vemu si tam flešku a rovnou si ty fotky stáhnu. jinak barva drží jako přibitá, nicméně není to rovnoměrné, na jednom místě se nechytla úplně takže tu opravu potřebuju
ClavoAntonio
To by bylo skvělé kdyby si sem hodil fotky. Předem díky
green
Kubbaa .... dobře, tak ať se dobarvení povede podle tvých představ ....
k těm fotkám ... myslím, že by je chtěl vidět každý takže pokud budeš moct ... tak rád je uvítám
ostatně díky za dosavadníé info
Márty
kubbaa
nicméně není to rovnoměrné, na jednom místě se nechytla úplně takže tu opravu potřebuju


To nevypadá jako dobře odvedená práce? Myslím, že touto větou jsi hodně lidí odradil.
ClavoAntonio
Blbost, proč by to mělo někoho odradit, je snad samozřejmé, že barva nemusí naprosto všude "chytnout". Když si necháte udělat tetování, tak taky musíte přijít na přetetování a to nesouvisí s kvalitou barvy nebo tetéra, ale je to snad naprosto normální.
Márty
ClavoAntonio
Když si necháte udělat tetování, tak taky musíte přijít na přetetování


Tak to je pro mě novinka, že se tetování musí opravovat a obnovovat. Nevěděl jsem to, protože jsem nepodlehnul dnešní módě a jsem jediným občanem ČR, který nemá nikde na těle vůbec žádné tetování.
brutus
Nevíte někdo náhodou, jestli to dělá u nás ještě někdo jinej? Chtěl bych do toho jít, ale vůbec neodpovídaj na maily a vůbec nikterak nereagujou, takže kdoví jestli to neni nějaká šmece
ClavoAntonio
Je docela možné, že na emaily neodpovídají, ale tohle bych neviděl jako problém. Ano, asi to nevypovídá o největším zájmu z jejich strany, ale budiž. Jelikož se občas pohybuji v Brně, řekl jsem si, že se tam zajdu podívat a pozeptat se. Setkal jsem se tam s jednou paní, která byla opravdu časově vytížená. Po tom co jsem ji představil svůj problém a zájem o jejich metodu tetování vlasů, paní mi ochotně odpovídala. Především, důvod proč se to dělá víckrát, je ne ani tak, že by barva nechytla (i když, část se opravdu neuchytí), ale především to, že první tetování se provádí světlejší barvou (méně je někdy více a ne každý si na to zvykne) je, ale možné udělat to napoprvé hned nejtmavším odstínem a v co největší hustotě. Paní mi řekla, že ona nanášení barvy provádí raději jen do ještě rostoucích vlasů. Kolegové ovšem s klidným svědomím klientovi udělají "nové" vlasy klidně i od půli čela, ovšem to ona to prý nedoporučuje, protože přeci jen je to barva a ne vlasy, jde to poznat. Ještě co bych tu možná neměl psát, neboť jsem to slíbil, že o tom nebudu nikde mluvit. Zajímalo mě jak to vlastně vypadá, žádné fotky jejich klientů se na internetu nemohou zveřejňovat, neboť ještě žádný s k tomu nedal souhlas. Ovšem pro kontrolu jejich práce mají fotografie uložené v notebooku, ovšem se zakrytými obličeji. Po prohlédnutí několika fotek (klientů bylo zatím kolem 20) jsem usoudil, že výsledky jsou velice dobré a přesvědčili mě.
ClavoAntonio
Pro představu výsledek vypadá jako vlasy Viena Diesla, pokud je má oholené.
brutus
Tomu naprosto rozumim, tomu pozvolnému ztmavování. Já ostatně ani nechci vypadat jak primitiv s pěticentimetrovym čelem a ani by mi to nikdo nesežral. Jen trochu vylepšit vizáž. Jen škoda, že si toho zájmu víc nepovažujou, za chvíli nebudou sami, přeci jenom to neni nic až tak světobornýho...
kubbaa
Kluci, v pátek jdu na to dobrarvení, dřív jí to časově nevycházelo, sám jsem zvědavý, co všechno se dozvím. budu informovat.
Radek750
Dělá se tam i tetování kompletně celé hlavy ? Vím že to je z blízka poznat že je to tetování ,ale to by mi bylo celkem fuk furt to vypadá dobře , nebo určitě alespon 10x lépe než ten lesklej hnus . Mam areatu a vlasy nemam žádné . Kolik by to mohlo stát ?
jozef83
Do nemenovanej českej kliniky som písal aj ja ale bez odozvy. Ich prístup ako k potenciálnemu klientovi je teda na posúdenie. Neboli schopný poslať fotky pred a po, žiadne referencie iba jeden dvaja účastníc fóra im tu robia PR.Spevák Robo Opatovský si nechal tetovať vlasy v Anglicku a stálo ho to okolo 3300€ aj s letenkou. Absolvoval 2 sedenia.
Ako vyzeral pred : google - robo opatovský- obrázky
Podľa mňa to vyzerá super.
AA je progresívne ochorenie, ja osobne som bol u odborníčky na vlasy, doktorky, ktorá je často citovaná v SR a ČR médiach, diagnóza AA štádium MAGA III. Odporúča 2 veci. Minoxidil a propeciu s tým aby som si ohľadom propecie naštudoval velajšie účinky. Dostal som na predpis zinkové tablety 3x denne po 50mg ,kúpil si neocapil , finasterid som odmietol užívať, namiesto toho užívam betasitosterol a olej z tekvicových semienok 2x denne.
Mám 27r, vlasy mi padajú od 19r, posledný rok je výpadok výrazný, trochu sa to stabilizovalo, kúty cca 5cm, v oblasti vertex malé preriedené CD ktoré sa podobne ako kúty dá zatiaľ maskovať.
Určite nebudem vyhadzovať plno peňazí za transplantáciu, podľa mňa to nemá význam.
Skôr sa prikláňam k riešeniu si nechať vlasy vytetovať. Robo Opatovský vyzerá super.
jozef83
Nakoľko mi nebolo dovolené vložiť odkaz na web ako vyzeral Robo Opatovsky po tetovaní, kto má záujem nech si pozrie web slovenskej TV markiza, archív, relácia "bez servítky" vysielané 17.3.2011.
ClavoAntonio
Je pravda, že přístup brněnského studia k zákazníkům je strašný. Tetování vlasů je pro ně spíše okrajová záležitost, ale to je rozhodně neomlouvá. Doufám, že můj předchozí komentář nevyzněl jako PR, to rozhodně nebylo cílem.
kubbaa
Kluci, rozhodně jim tady PR dělat nechcu, taky mě svým přístupem ne/odpovědí na email, a pravidelnou nedostupností na telefonu pěkně s...re. nicméně třa to nevzdat hned, ostatně právě vám co bojujete s pleší nemusím nic vykládat o vytrvalosti dneska zas budu o něco chytřejší a předpokládám i o dost potetovanější, beru si i flešku na stažení fotek co mi dělala...
ClavoAntonio
kubbaa
beru si i flešku na stažení fotek co mi dělala...
Chtěl jsem tě poprosit, jestli by si sem nehodil nějaké fotky, hodně by mě zajímal ten rozdíl a myslím, že určitě i dost lidí z této diskuze. Předem díky, pokud se rozhodneš sem nějaké fotky umístit.
kubbaa
Radek750
Mam areatu a vlasy nemam žádné . Kolik by to mohlo stát ?

můj tip je tak 10-15tis kč. což se samosebou s transplantaci neda srovnat. má to ještě jednu "výhodu" - celé je to děláno henou, ta tak za 2-3roky bude pomalu slézat. můžeš si nechat posléze natetovat jiný(aktuálnější) odstín, dotetuje ti i části, které ti zatím povypádavaly.. legrační bylo, že na půl hlavě to v mém případě skutečně drží lépe a snadněji než na druhé. prý to má co dělat s citlivostí pokožky, s množstvím nervových zakončení, nicméně opravit jsem opravdu potřeboval pouze jednu část hlavy ta oprava-druhá návštěva, tě stojí pokaždé jen 500kč, ať už je to jakkoliv velká plocha)..víc jsem dal za benzín...
<< . 1 . 2 . 3 . 4 . 5 . 6 . 7 . 8 . 9 . 10 ... 20 . 21 . >>
Konzervativní léčba padání vlasůDiskuze Více vlasů.cz » Konzervativní léčba padání vlasů »

Novinka - tetování vlasů

Váš příspěvek:
  :-) ;) ;) ;) :-( ...    Tučně Kurzívou Podtrženě    Odkaz na www stránku Link na YouTube video  

Přejít na forum: 

Provozovatel: Ing. Lukáą Vodička, Libická 6, 130 00 Praha 3, IČO: 865 81 716

Pohání PHP forum software miniBB™ © 2001-2024  |  Optimalizace pro vyhledávače od SiteLab © 2003-2024