Predaj/kúpa - Diskuze Více vlasů.cz (7)

O této diskusiDiskuze Více vlasů.cz » O této diskusi »

Predaj/kúpa

Autor Predaj/kúpa
freedomm
Zdravím shánim někoho kdo náhodou nemá nebo nechce objednávat minoxidil z USA třeba LipoGaine? když tak pište na martingajdos@centrum.cz
milan123
Ahojte,
mate niekto na predaj Avodart? Momentalne mi nefunguje na brana mail.
Davidx
Prodám minoxidil,mam 2 nerozdělané flašky, pište na armeni.david22@gmail.com
sympley1
Zdravim, kúpim Penester, prípadne iný liek s účinnou látkou finasterid. Ponuky do správ. Vďaka.
Hufnagl
Koupí někdo lék s finasteridem Finpros 5mg (100 tbl)? Mám 2 balení. Cena 1000 kč/kus.
Push
Zdravim kupim penester, sprava.
Push
Neviete niekto ci brano este predava ten penester alebo sa na to uz vykaslal?
Maty24
Push
nevím, asi si našel babu a musel se na to vyprdnout
mrož
Push

V tom aby sis došel k doktorovi pro předpis ti brání co?
Masozrout
Koupím Avodart, případně jiný lék s účinnou látkou dutasteride. Pište, prosím, do zpráv. Děkuji.
Lusak
Zdravím lidi ve spolek
Koupil jsem si avodart od překupníka a chci se s vámi poradit...Tobolky nebyli červeným nápisem popsány nýbž šedým, jinak by vše sedělo. Vysadil jsem finasterid a nasadil dutasterid. Zmizeli dokonce nežádoucí ůčinky. Nastartovalo se libido, líp mě to myslí vypadalo to dobře. Ale co se neděje celkem dobře mi i ustupují vlasy. Můj dotaz můžu mít falzifikaci? Jestli ano jsem dotyčného trošku ponaučit udělám vám fotky ať můžeme provnat.
iwos
Lusak
Dutas je silnější než fin a neexistuje aby se choval jako by jsi nic nebral když fin ti fungoval. Ten tvůj "Avodart" je na 90 procent falzifikát.
iwos
Lusak
Anebo byl skladovanej v horku a stratil účinnost vo tom ten dealer ani nemusel vědět. Já kdysi Avodart skoušel a myslim to bylo napsaný i na krabičce že musí bejt pod 30 stupňů. To stačí když ho máš přes léto v panelákovym bytě bez klimatizace. Jinak já ten Avodart kdysi skoušel a po půl roku jsem ho z hrůzou visadil to bylo šílený co to dělalo z libidem. Naštěstí se to za dalšího půl roku zas vrátilo do normy.
leostab
Zdravím,

prodám 3x neotevřené, nepoužité balení (3 měsíční kůry (180 ml) QGAIN Minoxidil 5% v pěnové formě!

Velmi rychle se vstřebává a usychá - nemáte dvě hodiny mastnou hlavu.
Velmi komfortní dávkování: 1 zmáčknutí = 1 dávka.

Datum expirace 5/2018
Cena za jedno balení na tři měsíce (180 ml) - 699 Kč
lze i po jednom

Kontakt: leostabber(zacinac)gmail(tecka)com
laksa
Mam taky šedě napsane....a jaksi taky ustupuji vlasy...
laksa
Byl jsem na testů hladiny DHT a vyšlo mě 3,8 nmol/l ref meze je 0,8-3,40...je to dobré na aga nebo nedostačující?
tomoni
Laksa: ako si natom ? ja som viac ako rok bez finu a dost sa mi vlasy najma kuty preriedil, rozmyslam ze ho opat nasadim, aj ked sa mi do neho velmi nechce ale tak...
Arys
Ještě k mání?
laksa
Dotaz...Do česka se avodart už nedováží? Mám recept ale nikde v lekarně ho nemají a dodavatelé nedodavají prej..
axenman
Predavam Penester mam este 67 tabletiek.Keby mal niekto zaujem piste spravu
rudolf87
Kupim Penester, ak niekto piste spravu Dik...
laksa
Kdo posiluje avodart uvítá... a světe div se erekce fakt lepší než na finu...jedu trošku magořinu...ráno 1,25mg fin..na hlavu fin s minoxem, anastrozol, večer 1mg dutasterid...játra ok žiju erekce super...ranní stoják to jsem na finu nikdy neměl...změřím testáč a dht a dám vám vědět..
freedomm
Nekdo na prodej penester? bral jsem od brana ale asi uz neprodava .
asdfg
laksa
Kdo posiluje avodart uvítá... a světe div se erekce fakt lepší než na finu...jedu trošku magořinu...ráno 1,25mg fin..na hlavu fin s minoxem, anastrozol, večer 1mg dutasterid...játra ok žiju erekce super...ranní stoják to jsem na finu nikdy neměl...změřím testáč a dht a dám vám vědět..


Ako to máš so silou? Ja som nasadil kreatin 3g denne a rozdiel je neskutocny, co sa tyka sily, to bude tym ze zvysuje DHT, bral som ho aj v minulosti a stratil som dost vlasov, tentokrat ale idem super agresivny rezim pocas brania kreatinu: 1,25mg fin rano + kirkland minox 5% rano, a vecer ketoconazol sampon, 5% minox s kyselinou azealovou + 5% topikalny spironolactone tak som zvedavy ci udrzim vlasy, lebo ten kreatin je pre mna nesktutocna bomba.
Berdie
Penester jsem začal užívat současně s kamarádem.
Oba nás to zachránilo od plešatých hlav v době, kdy na mě minox účinkoval již velmi slabě a na kamaráda již snad vůbec.
Byla to doba, kdy byl ještě minoxidil velice drahý a dal se sehnat jen za cca za 1000 Kč na měsíc ve formě originálu Regainu (nebo Rogainu? - už si nevzpomenu, jak se jmenoval).
Od té doby uplynulo už hodně času, skončilo "hájení" a mohli ho vyrábět i jiní, ceny tak šly rapidně dolů..., ale to ty vlasy taky...
I tak jsme minox stále užívali, ale již od levnějších výrobců..., a to hlavně ze strachu, že po případném úplném vysazení člověk přijde ještě o víc, než aplikací získal...

Nežádoucí účinky typu většího porostu, bušení srdce atd. se neprojevily, později jsem si ale snížil dávku na udržovací, a to 2 x denně 0,5 ml, oproti doporučovanému 1 ml, tedy účinek se tím pádem snížil z 5 % minoxu na účinky 2,5 % minox...
Kamarád pak uvažoval nad tím, že by šel do silnějších roztoků, např. 10 - 15 %, ale nakonec se na to vyprdl.

Pokud byste měli zájem o finasterid, tak vám mohu nějaký prodat (Penester). Mail je: berdie(zavinac)post.cz. Mám ho ale omezené množství.

Počítejte však hlavně se snížením libida, což však každému nemusí nutně vadit.
Testoval jsem si stav jater, na které se výrobci nijak nezaměřili, po dobu studie se totiž hlavně zaměřovali na to, jestli se nezhorší stav kostí a podobně (ty totiž ovlivňuje hladina testosteronu, který se v jedné své formě, teď nevím, jestli ve vázané nebo volné, o něco snižuje).
Ze studií tak vyplynulo, že je vše ok, játra jsem si otestoval sám a taky ok...

Netestoval jsem si hladinu DHT a testosteronu, na to se chystám, ale podle mě to bude v mezích normy.

Negativní než. účinek, který se může vyskytovat je brain fog a deprese, popravdě deprese jsem nikdy neměl, ani úzkostné stavy, naopak jsem se s vlasy cítil lépe.
Brain fog jsem zažil, ale nebylo to nic strašného a měl jsem ho občas i v době, kdy jsem fin nebral, takže těžko soudit...

Nechci si moc rozhazovat hormony, takže jsem ze systému jednou po 3m vysadit najel na jednou za 6m vysadit, dříve jsem vysazoval po 3M na 1M, v současné době po 6M na 2M.
Dlouhodobé kolísání hormonů může mít totiž vliv na vznik různých nemocí, např. roztroušenou sklerózu - k té jsou náchylnější ženy v poměru cca 2:1 oproti mužům - hormony se jim totiž v rámci cyklu stále "houpou" jako na horské dráze.

Na druhou stranu nechci mít permanentně výrazně inhibovaný enzym, který souvisí i s mozkovými činnostmi - celý se sice neinhibuje, ale přijde mi lepší, nechat to občas naběhnout do původního stavu.

Zmenšení peni*u a podobně, to jsou věci již více geneticky podmíněné, stejně jako náchylnost ke gynekomastii a podobně. Lze řešit částečnou (aromatázu, respektive estrogeny taky potřebujeme) inhibicí aromatázy.

V souvislosti s tímto bych doporučoval si hlídat tělesnou hmotnost, obzvláště tuk v oblasti břicha je velice nebezpečný, ať už v otázce tvorby ženských hormonů či v otázce kardiovaskulárních a jiných onemocnění...

Pokud jde o obávanou rakovinu prostaty, tak tu má v určitém stádiu 100 % mužů ve věku nad 80 let.
Rakovina prostaty je dost zajímavé onemocnění..., rizikovým faktorem je u ní především věk.
S určitým zbytněním prostaty se setkáme už u mužů ve věku kolem 30 let. Kolem 50-60 roku má nezhoubné postižení prostaty již většina mužů (časté močení, nutkání na močení v noci, slabý a přerušovaný proud moči).

Finasterid pomáhá na nezhoubné zvětšení prostaty, ale i na zhoubné.
Omezuje výskyt zhoubných bujení v prostatě. Ale na druhou stranu zvyšuje výskyt agresivních forem nálezu.
Jinými slovy - pokud máte neagresivní formu zhoubného bujení, při včasném záchytu s nemocí budete v dnešní době žít i 15-20 let, onemocnění, ač rakovina se tak stává chronickým onemocněním.
Pakliže budete mít agresivní formu, brzy se vyčerpají léčebné účinky (chemická kastrace), radio a chemo terapie a zbyde vám již jen paliativní léčba, která vás neuzdraví, ale zaměří se na léčbu vašich bolestí, abyste zbytečně netrpěli.

Tady jedno doporučení, pokud chcete udělat něco pro svou prostatu, tak min. 5 dní v týdnu mějte výron semene.
Prostata se tak vyprázdní. Jelikož prostata produkuje látky, které jsou součástí ejakulátu a mají za úkol vyživovat spermie.
Pokud tyto látky zůstávají pořád v prostatě (samozřejmě v menší míře pravidelně odcházejí), tak zejména u mladších jedinců (do 30 let) hodně škodí tomuto orgánu (působí na orgán agresivně).
Tímto snížíte riziko vzniku karcinomu prostaty o cca 20 % (pokud si to číslo dobře pamatuji).
Nově se prokázalo, že i u starších pánů to má význam (taky podstatně snižuje riziko), tedy pravidelně vyprazdňovat prostatu, pánové.

Ono je to vůbec zajímavé, člověk se zamýšlí nad tím, jak si nějakým finem škodí nebo neškodí, a pak se dočte, že když jako puberták vyrostl na kravském mléku, které je mj. plné hormonů a hnisu, tak má v dospělosti o x desítek procent větší šanci na onemocnění rakovinou prostaty.

Aneb doktorka v pubertě - "to nevadí, že synek moc nejí maso, hlavní je, že pije mléko"... a já se jím doslova proléval (ano, granko chutná nejlépe), no, na růst mi to nepomohlo, jelikož mléko naopak odvápňuje kosti (aneb objev, který měli vědět doktoři již dříve) a do toho to ještě odnese moje prostata. No není to k popukání? Člověk si mnohdy uškodí, ani o tom vlastně neví...

Pak se zamyslí nad tím, v jakém bordelu to vlastně žijeme, zamořené ovzduší plné toxinů, jídlo plné jedů a už mu ten fin ani nepřijde jako takové svinstvo.

Takže ano, o svou prostatu se taky bojím, takže kromě toho jím i rajčata, která obsahují lykopen, sice ho tam není mnoho, ale je to podle mě účinnější než lykopen v tabletách v přípravcích na prostatu, jelikož to není jenom o lykopenu, ale i látkách, které ještě nejsou zcela dobře identifikovány a které mnohá zelenina/ovoce obsahuje - proto nemůžete nahradit zeleninu/ovoce nějakým multivitaminem z chemičky, jelikož ta konkrétní věc, např. mrkev či rajče obsahuje ještě další tisíce jiných věcí, které dávají ve výsledku ten konečný efekt.

Proto např. lidé, kteří konzumují hodně zeleniny a ovoce a mají těchto látek (které zelenina a ovoce obsahuje) v krvi hodně, žijí s rakovinou déle a lépe vše snášejí...

To iniciovalo vědce i k tomu, aby zkoumali, které jsou to ty látky, které nás "chrání" před rakovinou, takže bádali nad různými axiontidanty, mezi nimi je velice silný např. betakaroten, jehož vedlejším účinkem je příjemné zbarvení pleti do hnědších odstínů. Proto tedy vědci podávali starším lidem betakaroten v naději s tím, že se u nich tímto třeba sníží výskyt rakoviny plic (nejčastější typ rakoviny u mužů, po ní následuje rakovina prostaty).

No a jaký byl výsledek? Výskyt rakoviny plic se naopak zvýšil, a to u skupiny, která dostávala betakaroten a studie musela být předčasně ukončena...
A přitom mrkev je tak zdravá a obsahuje betakaroten..., nojo, jenže ona neobsahuje jenom ten betakaroten, ale i tisíce dalších látek, které se vzájemně různě ovlivňují a z nichž mnohé vlastně ani neznáme...
mrož
Zijeme ve svete plnem svinstva, proto do sebe jeste budeme cpat finasterid Vyborna logika, co cekat od (asi?) vegana. Bacha na chemtrails, zvysuje DHT.
Berdie
mrož
Zijeme ve svete plnem svinstva, proto do sebe jeste budeme cpat finasterid Vyborna logika, co cekat od (asi?) vegana. Bacha na chemtrails, zvysuje DHT.


Každý má svobodně na výběr, buďto vzít zavděk pleší, nebo brát finasterid.
Já bych se jako plešoun moc dobře necítil ani nevypadal...

Vegan nejsem, ale dobrej pokus...
mrož
To cos rekl je nejvetsi sracka. Finasterid = ples tak i tak, jen s dozivotnimi zdravotnimi nasledky. Stejna sracka, jako to ze resis 30 tablet na pul s kamosem za 250,-. Zkus si vydelavat nejak jinak, prodavej treba fejkovy tenisky na Aukru ty tragede.
peterb85
Tiez s holou hlavou nebudem vyzerat dobre, vyskusal som finas, no nastastie som sa hned spamatal. Plese sa nebojim, mal som v rukach moderne vlasove systemy a je mi jasne, ze jed si ich nasadim tak vlasy budem mat neskutocne dobre, ake som ani v minulosti tak dobre nemal a este to k tomu nik nema sancu poznat. Ak sa o ne clovek stara. Takze dht uz neriesim, cvicim naplno, vlasy zahustujem a ked pride cas, dam vlasovy system a fungujem v zivote bez depresii z plese.
asdfg
Ale to niesu tvoje vlasy, ale len predrazena paruka
<< . 1 . 2 . 3 . 4 . 5 . 6 . 7 . 8 . 9 . 10 . 11 . >>
O této diskusiDiskuze Více vlasů.cz » O této diskusi »

Predaj/kúpa

Váš příspěvek:
  :-) ;) ;) ;) :-( ...    Tučně Kurzívou Podtrženě    Odkaz na www stránku Link na YouTube video  

Přejít na forum: 

Provozovatel: Ing. Lukáą Vodička, Libická 6, 130 00 Praha 3, IČO: 865 81 716

Pohání open source forum script miniBB™ © 2001-2024  |  Optimalizace pro vyhledávače od SiteLab © 2003-2024