Padání vlasůDiskuze Více vlasů.cz » Padání vlasů »

Prosím, prosím poraďte :-) (pokusím se vložit foto)

Autor Prosím, prosím poraďte :-) (pokusím se vložit foto)
terezie
Ahojky všem tady!
Moc bych prosila o Vaši radu nebo o Váš názor, vlasy mi padají více než rok a půl, příčinu nejspíše znám (dietní chyba...) Vyzkoušela jsem už snad skoro všechno od různých potravinových doplňků až po různé aplikátory a Bepanthen injekce, bohžel nezabralo vůbec nic. Nad čím jako takovou poslední možnost uvažuji je přípravek NEOCAPIL, prorto bych se Vás chtěla zeptat, zda si myslíte jestli by tento přípravek by byl na můj problém vhodný nebo je určený jen pro pacienty s hormonálními problémy? Také bych se chtěla zeptat jestli někdo tady nemá zkušenosti s těmi vedlejšími účinky.

MOC Vám děkuji za jakoukoliv reakci, vím, že tady je založeno spousty témat, dotazů, ale opravdu budu ráda, když někdo napíše


P260812_11.09_01.j.jpg
P260812_11.09_01.j.jpg
P260812_11.10.jpg
P260812_11.10.jpg
ivet922
Ahoj,já nevím ale já bych raději zkusila třeba biotechnologické sérum Hair Woman.Ted ho mají levnější.Do Neocapilu bych nešla.Někomu sedne,někomu způsobí větší padání vlasů.Nenapsala jsi věk.Nemáš spíš hormonální problém?Kolik ti vypadne vlasů,dorůstají nový atd.Byla jsi na vyšetření krve,nebo navštívila jsi kožního?Sice najít dobrého kožního je zázrak,ale někteří jsou výborní a záleží jim na pacientovi.
terezie
Ahojky Ivet, moc děkuji za reakci ....vyšetření krve jsem podstoupila jednou a všechny hodnoty byly v normě, hormonální problém to nejspíše také nebude (v pubertě to bylo kvůli hormonální nerovnováze, po nějaké době se to samo upravilo)...a nynější výsledky byly taky v pořádku, bohužel tohle je takový kolotoč a i když si za to svým způsobem mohu sama, vyrovnat se s tím je dost těžké. Vlasy mi pořád dorůstají nové a nové, ale intenzita padání cca 200 za den při mytí ještě jednou tolik.. Ty máš s tím přípravkem "hair woman" nějakou zkušenost? Já už toho vyzkoušela tolik, že mám strach něco dál zkoušet..a taky s Tebou souhlasím, najít lékaře, který by bral tento problém vážně je opravdu těžké, já byla u dvou a je to tedy převážně bída veliká ...no, ten můj stav vlasů už je vážně žalostný, lépe bych se s tím smiřovala, kdybych byla starší, bylo mi třiadvacet. Jinak děkuji za tip, zkusím trochu zapátrat na netu v diskuzích apod.
rayleen
Myslíš, že takovýhle nezastavitelný výpadek vlasů mohla nastartovat dieta ?
Ada
Rada je podstoupit laserovou terapii. Úspěšnost 100 %
terezie
rayleen
Myslíš, že takovýhle nezastavitelný výpadek vlasů

...myslím si, že je to z toho důvodu, nedostatek živin...do toho stres...a nedaří se mi to bohužel nijak napravit... Výsledky krve i gynekologické byly prý v normě, i když jsem četla, že nějakou dobu mohou být nepřesné a proto je lepší je podstoupit minimálně dvakrát, jenže ochota doktorů je opravdu minimální, tak jsem už na jiných testech nebyla..
terezie
terezie
Rada je podstoupit laserovou terapii.

MOC děkuji za radu, zkusím v tomto oboru něco najít na internetu Mohu se ještě zeptat, zda máte s touto léčbou nějaké zkušenosti nebo více informací..? ...a kde je možné k této terapii přistoupit? ..DĚKUJI
Mikala
Padání vlasů u mladé dívky - nejprve mne napadá nevyvážená strava, vlasy potřebují ke svému zdravému růstu především minerály, pokud chybí, tělo se zbavuje vlasů, protože to minimum co má, potřebuje využívat pro metabolické pochody pro tělo důležitější, než je růst vlasů. Asi bych doporučovala nechat si vyšetřit stav minerálů v krvi a posléze se soustředit na dostatečný přísun minerálů a vitaminů PESTROU STRAVOU ( nemám na mysli, pokud nedoporučí lékař jinak , se nacpávat tobolkami multivitamínů, protože ledviny potřebují také svůj klid. Doporučuji brát Aloe Vera, pro její mnohostranné účinky a široké spektrum účinných látek pro zdravý vývoj vlasů, včetně aminokyselin. Přitom bych začala používat jemné trichologické přípravky ve Vašem případě proti výpadku vlasů, osvědčené jsou od Miopharmy, které obsahují široké spektrum účinných látek především v biokompatilních formách ( minerály, za studena lisované olej bylin, kolagen, atd.) a neobsahují silně destruktivní a alergenní detergenty jako jsou SLS, SLES a nikl. Péče o vlasy je běh na dlouhou trať a proto neuznávám žádné hurá akce, ale cílenou a sofistikovanou péči. Moje zkušenost ( na vlastních vlasech ) je ta, že se vždy vyplatí.
terezie
Mikala
Padání vlasů u mladé dívky

Ahojky ...myslím, že jste to tipla naprosto správně, příčinou mého padání vlasů je nejspíše špatná životospráva...nedostatek těch správných živin, tedy už se nějakej ten pátek snažím jíst dost racionálně, i když mi to vždy taky nejde...., ale tenhle problém je opravdu běh na dlouhou trať a někdy už trošku ztrácím trpělivost...vždycky si řeknu, tak už se smiř a přijmi to jako fakt...jenže stejně mi to nedá a za nějakou dobu stejnak začnu hledat nějaké řešení....a co je naprostá pravda, že u mě je asi už zbytečné se doslova nacpávat těmi všemi vitamíny, přípravky na padání vlasů, protože mi to zabírá tak akorát, že mi vlasy rostou rychleji...a moje ledviny o ten klid asi už volají...rozhodně se porozhlédnu po tom toniku na pokožku hlavy, právě teď jsem uvažovala, že zkusím nějakou léčbu i vnější cestou, děkuji za tip! ...ještě jsem uvažovala o přípravku chlorella a nějaký štýrský dýňový olej, ale určitě to chce zase dlouhodobé užívání.., možná vzít tu léčbu z druhé strany než jen tou chemii, bude mít nějaké výsledky .., ale "tonoucí se stébla chytá.." každopádně si MOC vážím snahy pomoci...a i Vám přeji hodně štěstí, ať se vláskům daří!
Leňulka55
Taky jsem velmi špatně jedla a taky kouřila, do toho nervy...no vlasy padaly jeden za druhým. Trošku jsem ubrala, začala jsem zdravěji jíst, cvičit, začala jsem si dělat zábaly na vlasy a hlavně mi pomohla na vypadávání Donna Hair. Jsou to tobolky, které jsou specializované jen na výživu vlasů a moc mi pomohly na to, aby vlasy přestaly tolik padat.
buggg
Leňulka55
Taky jsem velmi špatně jedla a taky kouřila, do toho nervy...no vlasy padaly jeden za druhým. Trošku jsem ubrala, začala jsem zdravěji jíst, cvičit, začala jsem si dělat zábaly na vlasy a hlavně mi pomohla na vypadávání Donna Hair. Jsou to tobolky, které jsou specializované jen na výživu vlasů a moc mi pomohly na to, aby vlasy přestaly tolik padat.


Reklama, smazat.
Výrobek nekupovat - seriozní produkt nemá potřebu se takto zviditelňovat.
Padání vlasůDiskuze Více vlasů.cz » Padání vlasů »

Prosím, prosím poraďte :-) (pokusím se vložit foto)

Váš příspěvek:
  :-) ;) ;) ;) :-( ...    Tučně Kurzívou Podtrženě    Odkaz na www stránku Link na YouTube video  

Přejít na forum: 

Provozovatel: Ing. Lukáš Vodička, Libická 6, 130 00 Praha 3, IČO: 865 81 716

Pohání forum software miniBB™ © 2001-2022  |  Optimalizace pro vyhledávače od SiteLab © 2003-2022